Украйна - Русия какво ви е мнението

Очаква се двоен спад за руската икономика спрямо кризата през 2008г. Или 15% спад на БВП спрямо 8%. Русия никога няма да бъде същата.

FNK8jHyWYAQePt8
 
Нали се разбрахме, че лъжите са част от военната стратегия. Що сега правиш такива чекиджийски работи?

Тия твърдят, без да могат да го докажат, а съответно руската страна опровергава.


Никой не може да докаже твърдението си. Фърляме си некви партенки като децата. И изобщо, наистина ли смятате, че толкова важни организации са уязвими от некви пубери?

То ако беше така, пентагона отдавнаа да са приключили Русия.
 
Днеска май не съм сигурен дочух нещо някой от нашите е казал, че е готов да подкрепи Украйна не по хуманитарен начин ами ..
ама не съм сиг
Ся ще гледам “защо, защо, защо, защо, защо????защо,защо, ЗАЩО ? Защо ?
защо, защо, защо, защо, защо????защо,защо, ЗАЩО ? Защо ?защо, защо, защо, защо, защо????защо,защо, ЗАЩО ? Защо ? г-н министър
 
Нали се разбрахме, че лъжите са част от военната стратегия. Що сега правиш такива чекиджийски работи?

Тия твърдят, без да могат да го докажат, а съответно руската страна опровергава.


Никой не може да докаже твърдението си. Фърляме си некви партенки като децата. И изобщо, наистина ли смятате толкова важни организации да са уязвими от некви пубери?

То ако беше така, пентагона отдавнаа да са приключили Русия.
Кое не можем да докажем? Доходите и мисиите на SpaceX ли? Starlink (който поддържа комуникациите в Украйна в момента) също е на SpaceX. Или морално остарелите технологии, които Роскосмос използва? :)

Много хора предлагат да разкарат руските модули от МКС. Държат ги единствено, защото за сега те все още са основния двигател за да се поддържа орбитата, но могат да бъдат заместени от SpaceX Dragon без особени модификации.
 
Или купи Газпром акции. Децата ти ще са ти благодарени, защото ще са милионери.

На детето купих шоколадчета и ми е благодарно СЕГА :D
 
Има ли колеги, които загубиха някой лев заради крипто пазара, че на мен ми се ревеше преди няколко дни? :D
Аз купих още $1,000 QBIT и $1500 ADA. ADA средната цена ми е (беше преди покупката) $0.6 така че има още мегдан да пада преди да съм на минус. А и не смятам да продавам идните 5-10г.

И двете имат система за стейкване и дават пасивен доход.
 
Това имам в предвид. И че се наака от санкциите и с това започна да заплашва. Сигурно ще има учение на румънската граница с Украйна.


Заплашва така, за да избие от главата на някой податлив на социален натиск държавен глава. Тук на запад сме свикнали в последните 20 години, някой да каже, въвеждаме no-fly зона и я въвеждаме. Това важи само за държави в третия свят, без оръжия за масово поразяване.

Нямам идея как се отразяват точно санкциите, но и ние страдаме :(

Detusche Bank e 33% надолу за предния месец от както се дрънка оръжие

stocks.png
 
Аз купих още $1,000 QBIT и $1500 ADA. ADA средната цена ми е (беше преди покупката) $0.6 така че има още мегдан да пада преди да съм на минус. А и не смятам да продавам идните 5-10г.

И двете имат система за стейкване и дават пасивен доход.
Ти си добре, аз взех ADA на $1.35 - $1.45 (не помня точно)...
Не съм голям фен на шиткойните, но опуснах Shib. В момента, в който пазарувах крипто, само от нея не взех. Едни 100-500 долара щяха да са напълно достатъчни.
Интересното е, че в периода, когато не направих това, нещо вътрешно постоянно ме караше да мисля за shib и ето, че е имало защо. Изпята песен е вече... Макар, че има доста хора, които все още се надяват на чудо от нея.

Сега смятам, че Saitama има някакъв потенциал, но все пак винаги съм крачка назад, когато става въпрос за шиткойни. Не винаги са нужни зверски инвестиции по мое мнение, за такъв вид пазар.
За Solana също имам добро мнение и смятам, че има сериозен потенциал.
 
Заплашва така, за да избие от главата на някой податлив на социален натиск държавен глава. Тук на запад сме свикнали в последните 20 години, някой да каже, въвеждаме no-fly зона и я въвеждаме. Това важи само за държави в третия свят, без оръжия за масово поразяване.

Нямам идея как се отразяват точно санкциите, но и ние страдаме :(

Detusche Bank e 33% надолу за предния месец от както се дрънка оръжие

Целият финансов сектор страда от както започна това. Не е само DBK.

Мързи ме да прикачвам другите.

Screen-Shot-2022-03-06-at-19-25-40.png
 
Ти си добре, аз взех ADA на $1.35 - $1.45 (не помня точно)...
Не съм голям фен на шиткойните, но опуснах Shib. В момента, в който пазарувах крипто, само от нея не взех. Едни 100-500 долара щяха да са напълно достатъчни.
Интересното е, че в периода, когато не направих това, нещо вътрешно постоянно ме караше да мисля за shib и ето, че е имало защо. Изпята песен е вече... Макар, че има доста хора, които все още се надяват на чудо от нея.

Сега смятам, че Saitama има някакъв потенциал, но все пак винаги съм крачка назад, когато става въпрос за шиткойни. Не винаги са нужни зверски инвестиции по мое мнение, за такъв вид пазар.
За Solana също имам добро мнение и смятам, че има сериозен потенциал.

Аз не си падам по шиткойни.

ADA има добър екип и решава няколко проблема, които ETH не може.
BTC без решение за скалирането и PoW не съм сигурен какво точно бъдеще има.
QBIT на мен ми е YOLO, но пак има много добър екип, а и като бивш геймър проекта много ме радва.
SOL смарт контрактите са писани на Rust и са компилирани в Linux x86 ядрото и вървят в Докер контейнери. Т.е. имплементацията не е лоша и според мен не е лоша инвестиция.
 
Нали се разбрахме, че лъжите са част от военната стратегия. Що сега правиш такива чекиджийски работи?

Тия твърдят, без да могат да го докажат, а съответно руската страна опровергава.


Никой не може да докаже твърдението си. Фърляме си некви партенки като децата. И изобщо, наистина ли смятате, че толкова важни организации са уязвими от некви пубери?

То ако беше така, пентагона отдавнаа да са приключили Русия.


Не помня да съм се разбирал нещо с теб, но заповядай да разгледаш сайта. В статията си пише коя от двете атаки не е потвърдена.

Ето ти още:


 
Аз не си падам по шиткойни.

ADA има добър екип и решава няколко проблема, които ETH не може.
BTC без решение за скалирането и PoW не съм сигурен какво точно бъдеще има.
QBIT на мен ми е YOLO, но пак има много добър екип, а и като бивш геймър проекта много ме радва.
SOL смарт контрактите са писани на Rust и са компилирани в Linux x86 ядрото и вървят в Докер контейнери. Т.е. имплементацията не е лоша и според мен не е лоша инвестиция.
ADA си е шиткойн донякъде ама и аз държа малко. Кво решава, само думи, думи и накрая нищо няма. Държа го само заради фундаменда.
 
Ти си добре, аз взех ADA на $1.35 - $1.45 (не помня точно)...
Не съм голям фен на шиткойните, но опуснах Shib. В момента, в който пазарувах крипто, само от нея не взех. Едни 100-500 долара щяха да са напълно достатъчни.
Интересното е, че в периода, когато не направих това, нещо вътрешно постоянно ме караше да мисля за shib и ето, че е имало защо. Изпята песен е вече... Макар, че има доста хора, които все още се надяват на чудо от нея.

Сега смятам, че Saitama има някакъв потенциал, но все пак винаги съм крачка назад, когато става въпрос за шиткойни. Не винаги са нужни зверски инвестиции по мое мнение, за такъв вид пазар.
За Solana също имам добро мнение и смятам, че има сериозен потенциал.
Аз цена не гледам, но не държа шиткойни с изключение на ADA, който не си е шиткойн, но …
 
Заплашва така, за да избие от главата на някой податлив на социален натиск държавен глава. Тук на запад сме свикнали в последните 20 години, някой да каже, въвеждаме no-fly зона и я въвеждаме. Това важи само за държави в третия свят, без оръжия за масово поразяване.

Нямам идея как се отразяват точно санкциите, но и ние страдаме :(

Detusche Bank e 33% надолу за предния месец от както се дрънка оръжие

Виж файлът 22975

То е ясно, че и ние ще страдаме при тази война. Тук не вярвам, че може да има различни мнения.
 

Не помня да съм се разбирал нещо с теб, но заповядай да разгледаш сайта. В статията си пише коя от двете атаки не е потвърдена.
Между другото Елън пусна туйт, че в Украйна някой се опитва да заглушава сигнала на Starlink. Няколко часа по-късно пачнаха софтуера си и заобиколиха заглушаването. ;)

ADA си е шиткойн донякъде ама и аз държа малко. Кво решава, само думи, думи и накрая нищо няма. Държа го само заради фундаменда.
Cardano има в пъти по-добра скалируемост от ETH. Отделно, че ETH все още е с proof of work модел.

В момента:
- eth 30 TPS
- cardano 250 TPS

В бъдеще:
- eth с версия 2.0 100,000 TPS
- cardano с hydra ъпгрейда 100,000,000 TPS
 
Кое не можем да докажем? Доходите и мисиите на SpaceX ли?
Цитирала съм поста, на който отговарям. Вие вуците от уолстрийт не четете ли целите постове?

Говоря за кибератаката на анус-нимфите. ;)

но заповядай да разгледаш сайта.
От миналата седмица не ми отварят сума руски сайтове, така че това отново нищо не доказва.

Сега, виждам, че много им се кефиш на анонимните, но не се опиянявай особено. Не те ще решат войната. Ако сайтовете бяха толкова важни за Русия, едва ли Путин щеше да започне това.
 
Цитирала съм поста, на който отговарям. Вие вуците от уолстрийт не четете ли целите постове?

Говоря за кибератаката на анус-нимфите. ;)


От миналата седмица не ми отварят сума руски сайтове, така че това отново нищо не доказва.

Сега, виждам, че много им се кефиш на анонимните, но не се опиянявай особено. Не те ще решат войната. Ако сайтовете бяха толкова важни за Русия, едва ли Путин щеше да започне това.

Не думай! Що не се отварят? Аномалия в мрежата сигурно? Когато се опровергае някоя ваша глупост, веднага други оправдания. Радвам се за тях, че не са и важни сайтовете... За друго им се кефя, и то е, че НЕ искат война, като всеки нормален човек на тази планета.
 
Забелязах, че "Первый канал" са наложили цензура и видеата им не могат да се гледат от България. Преди седмица това не беше така.
 

Горе