Украйна - Русия какво ви е мнението

Забелязах, че "Первый канал" са наложили цензура и видеата им не могат да се гледат от България. Преди седмица това не беше така.
Има проксита за тази цел ако толкова ти се гледа руска телевизия.
 
Има проксита за тази цел ако толкова ти се гледа руска телевизия.
О, не! Определено не държа да си запълвам времето със съдържание от такъв тип. :D Не го казах с цел, че няма вариант да се гледа, просто случайно отворих видео в youtube, което бях гледал преди седмица и забелязах, че ни режат.
 
Има, но сайта на 1 канал е аут. Проверих от различни айпи адреси.

Опитай с прокси от Русия. Извън едва ли ще работи сега дори да няма проблем.

Като цяло не са нужни много ресурси да свалиш сайт на телевизия или държавна агенция.
 
За друго им се кефя, и то е, че НЕ искат война, като всеки нормален човек на тази планета.
Никой не я искаше, освен сащ. Нарочно използваха зеленски и ръчкаха, ръчкаха, ръчкаха, докато най-после стана.

Теб не помня дали съм те питала, но ще опитам:

Каква беше правилната реакция? Как би реагирал,според теб американски президент (който и да е), ако Путин си правеше военни бази на границата на щатите и междувременно убиваше американски жени, деца и старци?

Досега никой не ми отговори. Дано си първия, ама искам отговор по точно така зададения въпрос. Не се прави на умен. Знам, че не си глупаво момче. ;)
 
Явно днес е последен ден :)


FNLb9C5WUAAA7sQ
 
Аргументи??? Така си и мислех...

Слава богу, че сте нищожен процент. Просто сте по-вресливи, та сами се заблуждавате, че имате някаква значителна численост. Ако бяхме по-борбен народ, щяхме да се вдигнем, да смажем поредното продажно анти-българско правителство, а вас да ви изпратим по живо по здраво на запад, където да си бъдете същите слуги, но с произхождащите от това задължения.

Еееех, мечти.
:cry:
 
Никой не я искаше, освен сащ. Нарочно използваха зеленски и ръчкаха, ръчкаха, ръчкаха, докато най-после стана.

Теб не помня дали съм те питала, но ще опитам:

Каква беше правилната реакция? Как би реагирал,според теб американски президент (който и да е), ако Путин си правеше военни бази на границата на щатите и междувременно убиваше американски жени, деца и старци?

Досега никой не ми отговори. Дано си първия, ама искам отговор по точно така зададения въпрос. Не се прави на умен. Знам, че не си глупаво момче. ;)
Аз ще ти отговоря. Путин не може да си прави бази по-далече от Коми.
 
@nandibandi не съм пускал Канал 1 преди. Но сега пуснах. Някои неща ги предават и директно. Дори в момента се занимаваха да опровергават снимки, примерно от Афганистан, които уж са от Украйна.
Тези неща обаче са за хората в Русия. Не се вижда да има желание за спиране на цялата работа. Всички уж искат мир но правят война. Сега и за Тайван започнаха някакви неща.
 
А западните телевизии не ги знам но нашите са пълен ташак.
 
Преди 10-тина дена, в началото на инвазията/мисията/нахлуване или както искайте го наричайте , та тогава Китай направи поредната заявка с полети към Тайван. Но... дали поради това не последваха толкова по-строгите санкции срещу Русия, та сега Китай са на мнение, че пазарите САЩ и ЕС са им важни?
 
Явно днес е последен ден :)


FNLb9C5WUAAA7sQ

То не знам дали остана още някой дето не му стана ясно че украинците мачкат руснаците и дни ни делят от безусловната капитулация на Русия... #truestory :D
 
Преди 10-тина дена, в началото на инвазията/мисията/нахлуване или както искайте го наричайте , та тогава Китай направи поредната заявка с полети към Тайван. Но... дали поради това не последваха толкова по-строгите санкции срещу Русия, та сега Китай са на мнение, че пазарите САЩ и ЕС са им важни?
Те китайците искат, ама Тайван произвеждат 90% от чиповете. Дали останалия свят ще позволи Китай да сложи ръка там. Не мисля. :)
 
И те така...
Виждам картинката по друг начин, като деца при бой врякахме : Удари го Пешо, Изпий му кръвта!
Само че Пешо го игра умно и само ръчкаше Мечо и мечо му утвъртя 1-2 тупаника, и сега Мечо ще яде дебелия по разни съдилища, за това че има проблем с нервите
 
Очаква се двоен спад за руската икономика спрямо кризата през 2008г. Или 15% спад на БВП спрямо 8%. Русия никога няма да бъде същата.
То добре, ама като си виден икономически анализатор я ми отговори на един прост въпрос. Каква е разликата в обема на търговията USA/Russia и EU/Russia. Има няма десет пъти. А сети се сега кой накрая ще плати сметка ... мирише ми, че наш гъз се пише.
 

Горе