Украйна - Русия какво ви е мнението

Аз пък съм чувал други неща за военната техника ама …
Няма нищо иновативно там. Има хляб и природни ресурси, а ЕС ще има иновации ама пък няма с кво да се топли и с кво да си кара колите ..
Експертите казват поне тези, които следя, че не може само на възобновяеми източници. А и да става трябват години. Докато стане ще сме изпаднали в дълбока икономическа криза.
Както казах инвестирай в руски бизнеси щом смяташ така. Прави каквото казват експертите. Особено българските. ;)
 
Както казах инвестирай в руски бизнеси щом смяташ така. Прави каквото казват експертите. Особено българските. ;)
Аз нямам пари колата да заредя даже ..
 
Както казах инвестирай в руски бизнеси щом смяташ така. Прави каквото казват експертите. Особено българските. ;)
Бедните хора за това са бедни нямат мозък и не могат да разберат какво им се говори! Те не вземат пример и съвет от успелия ами се мъчат да му философстват, колко много разбират а като ги питаш добре бе ти направи ли пари от тая работа, като разбираш толкова?

Ще извадят от 1000 кладенеца вода, как някой друг им е виновен! Но те разбират много от тези неща...
 
Revolut не е истински брокер, а посредник. Когато направиш покупка там цената ти зависи от това каква цена искат да ти дадат и как спекулират те със запасите си. Също собственика е руснак и не се знае в следващ момент дали ще можеш да обърнеш тези рубли в нещо друго.

Може да е интересна идея за арбитраж. Аз не бих рискувал.
А могат ли да се купят без посредник.
 
Аз нямам пари колата да заредя даже ..
Сега отиваш на пазара Димитър Петков. Купуваш за всичките си пари цветя. Утре ги продаваш на двойна цена. Имам странното усещане, че цената ще се повиши. :eek:
 
В русия не виждам нищо иновативно, дори напротив - виждам техника от 20-ти век, безсмислена агресия и разруха през 2022г. заради манията за величие на един човек.
С това папагалстване е време да престанете.

Питам и теб: Как трябваше да реагира Путин на превъоръжаването на украйна от сащ и геноцида над руското население в Донбас? Как би реагирал американския президент, който и да е, на подобни действия от страна на Русия?

Оставам с впечатлението, че сте просто едни сеирджии, които гледат отстрани, люпят семки и подвикват "не така, бе капут". Обаче и те не знаят как е правилно да се направи.

Путин беше поставен в позииция, в която нямаше полезен ход. Върни последните три месеца и ще го видиш.
 
Русия иска Украйна да прекрати военните си действия, да направи промени в конституцията си, които гарантират неутралитета й, и да признае Кримския полуостров за руска територия, както и да признае Донецк и Луганск за независими територии.

Това заяви говорителят на Кремъл Дмитрий Песков пред агенция Ройтерс.
20151124.bcvqxilxbc.jpg


Песков каза, че Русия е информирала Украйна за своята готовност „незабавно“ да прекрати военните действия, ако Киев изпълни въпросните искания.
--------------------
Путлер кляка...
 
С това папагалстване е време да престанете.

Питам и теб: Как трябваше да реагира Путин на превъоръжаването на украйна от сащ и геноцида над руското население в Донбас? Как би реагирал американския президент, който и да е, на подобни действия от страна на Русия?

Оставам с впечатлението, че сте просто едни сеирджии, които гледат отстрани, люпят семки и подвикват "не така, бе капут". Обаче и те не знаят как е правилно да се направи.

Путин беше поставен в позииция, в която нямаше полезен ход. Върни последните три месеца и ще го видиш.
Определено не съм на нивото да казвам какво е трябвало да направи Русия, макар че те ни показват какво НЕ трябваше да се прави, но все пак ще опитам с моя капацитет да ти отговоря:

1. Масирана кампания за изтегляне и подпомагане на всички руснаци (или така определящи се) от тези Луганск и Донбас. За 8г все щяха да са изтеглени не малко хора
2. Пълен икономически и дипломатически блок на Русия към Украйна
3. Изсветляване на всички нацисти в управелението или по различните структури, където твърдят че има
4. Шпионаж и създаване на НПО-та с цел прокарване на проруски идеи

Мащабът на Русия и Украйна е несравняем, колко политически и икономически трябва да си неспособен за да не можеш да вкараш Украйна в ред :). Все си мисля че с тези стъпки можеше да се размине всичко това, но отново казвам че не се чувствам капацитет за да давам такива съвети
 
A защо нямаш? Предполагам някой друг е виновен.
Вече ни бъркаш. Всички ти се привиждаме.
 
Какво им става на германците ?



 
Вече ни бъркаш. Всички ти се привиждаме.
Ц. Когато някой ми каже, че няма пари винаги му задавам тези два въпроса. Често стигаме до темата с цигарите, акохола и скъпите покупки. Обикновено накрая ми се сърдят и повече не сме приятели за известно време. :D
 
Какво им става на германците ?


Ми "просветнало" им е кой е най - "опънатата" страна. :D
 
Определено не съм на нивото да казвам какво е трябвало да направи Русия, макар че те ни показват какво НЕ трябваше да се прави, но все пак ще опитам с моя капацитет да ти отговоря:

1. Масирана кампания за изтегляне и подпомагане на всички руснаци (или така определящи се) от тези Луганск и Донбас. За 8г все щяха да са изтеглени не малко хора
2. Пълен икономически и дипломатически блок на Русия към Украйна
3. Изсветляване на всички нацисти в управелението или по различните структури, където твърдят че има
4. Шпионаж и създаване на НПО-та с цел прокарване на проруски идеи

Мащабът на Русия и Украйна е несравняем, колко политически и икономически трябва да си неспособен за да не можеш да вкараш Украйна в ред :). Все си мисля че с тези стъпки можеше да се размине всичко това, но отново казвам че не се чувствам капацитет за да давам такива съвети
Поне опита. Адмирации! Ти си първият, който се захвана да разсъждава по темата.

Има обаче доста пропуски в разсъжденията ти.

Първо: не можеш да изгониш коренните жители на една територия, за да я използваш за фашистките си цели. Това го направи сащ в Югославия и не беше ок, надявам се, че поне тук сме на едно мнение.

Пропускаш и факторът сащ, който стоварва войски по границата ти. Как се реагира, когато основният ти враг изсипва въоръжение на границата на имота ти?

Айде помисли още малко и ми отговори как биха реагираали сащ при същата ситуация и дали светът щеше да скочи срещу тях.

Всъщност, не е нужно да мислиш много. Просто разгледай последните 30 години.

Колко суверенни държави бяха нападнати и унищожени от сащ? Колко санкции имаше срещу тях?
 
  • Like
Реакции: OSH
Ц. Когато някой ми каже, че няма пари винаги му задавам тези два въпроса. Често стигаме до темата с цигарите, акохола и скъпите покупки. Обикновено накрая ми се сърдят и повече не сме приятели за известно време. :D
Абе цитирал си друг потребител, но карай.
 
Поне опита. Адмирации! Ти си първият, който се захвана да разсъждава по темата.

Има обаче доста пропуски в разсъжденията ти.

Първо: не можеш да изгониш коренните жители на една територия, за да я използваш за фашистките си цели. Това го направи сащ в Югославия и не беше ок, надявам се, че поне тук сме на едно мнение.

Пропускаш и факторът сащ, който стоварва войски по границата ти. Как се реагира, когато основният ти враг изсипва въоръжение на границата на имота ти?

Айде помисли още малко и ми отговори как биха реагираали сащ при същата ситуация и дали светът щеше да скочи срещу тях.

Всъщност, не е нужно да мислиш много. Просто разгледай последните 30 години.

Колко суверенни държави бяха нападнати и унищожени от сащ? Колко санкции имаше срещу тях?
https://en.wikipedia.org/wiki/Whataboutism :)
 

Горе