Украйна - Русия какво ви е мнението

Там истерията е пълна. Всички са надървени и цялата им кръв е напуснала мозъците им...
Не съм ходил още заради това, щото знам докъде може да стигне една форумна низост. Словесното кръвожадие. Но Етера на мен ми липсва, и ако е предпочел да ходи там да се бие сам самичък, ще отида да го потърся.
Тук имам някакви скрупули, щото имам симпатии към хора, които изобщо не ми споделят светогледа. Но там няма да имам.
 
Не съм ходил още заради това, щото знам докъде може да стигне една форумна низост. Словесното кръвожадие. Но Етера на мен ми липсва, и ако е предпочел да ходи там да се бие сам самичък, ще отида да го потърся.
Тук имам някакви скрупули, щото имам симпатии към хора, които изобщо не ми споделят светогледа. Но там няма да имам.
Забавни са типовете там. Събрали са се такива капацитети и стратези, че всичките такива от миналото сигурно се срамуват в гробовете си да се нарекът пълководци.
 
Ауе имайте едно наум с кой се дърлите там, щото след някоя годинка може да влзезе в портфолиото на предприемача :)
 
Забавни са типовете там. Събрали са се такива капацитети и стратези, че всичките такива от миналото сигурно се срамуват в гробовете си да се нарекът пълководци.
Страх ме е да пристъпя.
"Поетите пристигат пред портата на пъкъла и Данте прочита страшния надпис, който вижда издълбан над вечно отворения вход."
 
Ауе имайте едно наум с кой се дърлите там, щото след някоя годинка може да влзезе в портфолиото на предприемача :)

Едва ли е възможно, форумът е покрепен от дългогодишен бизнес :)
 
Бе не знам дали ви кефи, ама Русия ТРЯБВА задължително да остане световна сила, защото иначе, повярвайте ми - ще стане страшно!

Тролаж за лека нощ
 
Искрено се надявам някой от пропагандираните ни опоненти да прочате това интервю с тоя чичко китаец. Не нося отговорност за медията, която цитирам, но е посочен източник - някаква испанска медия. Който иска да провери за достоверност.

Освен това геостратегът Сиан Ланшин казва, че:



Задобряваш, браво. Най вероятно се усети, че миналата статия е фейк.
 
Руснаците и до ден днешен яко ги тресе патриотизъма (ама истински, не като тукашните позьори) и мащабните военни действия са им в културата.

 
Бе не знам дали ви кефи, ама Русия ТРЯБВА задължително да остане световна сила, защото иначе, повярвайте ми - ще стане страшно!

Тролаж за лека нощ
Абсолютно е нужен баланс. Иначе не се знае какво ни чака крепостните селяни.
 
Путин с ново изявление... и който досега мислеше че олигарсите ("петата колона") могат да го свалят, само вижте каква БОМБА мята от 7-мата минута нататък :love: !

 
Абсолютно е нужен баланс. Иначе не се знае какво ни чака крепостните селяни.
Ясно е като бял ден. Не помня в тази или корона темата обясних какво е нивото на образованието тук в ЮК. Покъртително.... подгоятват основно работяги. Не ги учат на нищо.

Моя го оставихме за 1 месец без наздор и забрави да смята. Не решават никакви задачи, незнаят какво е Питагоровата теорема, химия, физика или биология нямат идея какво се случва.

Произвеждат пеони на килограм. За съжаление бг системата копира вече тукашната и нещата които и без това са олеле след 3-5 години вече ще са леш....

Ноявия световен ред няма нужда от независими и мислещи хора.
 
Задобряваш, браво. Най вероятно се усети, че миналата статия е фейк.
Е, не съм пуснала тази, понеже съм се притеснила, че предишната е фейк - може да е, а може и да не е.

По-важният въпрос е дали ти успя най-после да разбереш защо Путин беше принуден да направи това, което направи? Щото обяснението ''превъртя и започна да трепе украинци'' е толкова опростачено обяснение, че чак е обидно.
 
Аз никога не съм казвал че е започнал война, защото е превъртял :) . Разбирам мотивите му (официалницте), но все още съм на мнение че можеше да не се стига до война и че имаше други алтернативи за потушаване на напрежението в полза на Русия.
 
можеше да не се стига до война и че имаше други алтернативи за потушаване на напрежението в полза на Русия.
Назови една. Само една - не повече, моля те. :)
 
Разбирам мотивите му (официалницте), но все още съм на мнение че можеше да не се стига до война и че имаше други алтернативи за потушаване на напрежението в полза на Русия.

Дали за 8 години не се изчерпаха всякакви алтернативи? Какви алтернативи.. свалане на гащите не до коленете, а до глезените?? Що не се разчетеш, за тези 8 години колко споразумения са нарушени от страна на властта в Украйна. Що не разчетеш, колко народ е избит в Донбас? По вашата логика за "отдалечеността от нас, както и вероизповеданието и в т.ч. националността", нали не трябваше да се избиват безпричинно тези хора (тези, извън обсега на вашата желязна логика) Кво праим сега? Що така! :)
 
А и изобщо кво имаме да го мъдриме.. Той човека (зеления) си го каза "искам САЩ да управляват света". Е тая алтернатива даже на мен не ми харесва, камо ли на руснаците :D:D:D
 

Горе