Украйна - Русия какво ви е мнението

Тя пропагандата те е превзела толкова сериозно, че нямаш път назад.
Не ти ли е време за бустер? Уж беше те обзел дзен, ама явно абстиненцията пак е дошла :D
 
Значи взимат заложници за да не ги убият, а след това по нареждане пускат заложниците за да ги убият по-лесно.
Извинявай, ама 5-годишно с Даун няма да сътвори такава глупост.

Значи, фашистите от украйна, които избиват хората в Мариупул, изведнъж се сетили да ги пазят да не ги убият онези, които влязоха да ги освобождават?! Има логика... джендър-либерастка логика...

Не, че ми е работа, ама ти с колко бустера си, извинявай? :)
 
Извинявай, ама 5-годишно с Даун няма да сътвори такава глупост.

Значи, фашистите от украйна, които избиват хората в Мариупул, изведнъж се сетили да ги пазят да не ги убият онези, които влязоха да ги освобождават?! Има логика... джендър-либерастка логика...

Не, че ми е работа, ама ти с колко бустера си, извинявай? :)

Кои хора са избивани в Мариопул преди това я кажи? Фашисти, Нацисти - последно? А Орките така ги освободиха, че не остана цял блок и направиха на пух и прах град с 400 000 души население.

Я пусни някоя партенка, как Азовците са трепали хора в Мариопул, да се посмеем.
 
Извинявай, ама 5-годишно с Даун няма да сътвори такава глупост.

Значи, фашистите от украйна, които избиват хората в Мариупул, изведнъж се сетили да ги пазят да не ги убият онези, които влязоха да ги освобождават?! Има логика... джендър-либерастка логика...

Не, че ми е работа, ама ти с колко бустера си, извинявай? :)

Теорията за затъпелите ваксинирани, все по-силно се налага. Просто не може да е съвпадение.... Не знам що за чип са им монтирали, но факт е, че работи безупречно :)
 
Теорията за затъпелите ваксинирани, все по-силно се налага. Просто не може да е съвпадение.... Не знам що за чип са им монтирали, но факт е, че работи безупречно :)

Доживяхме, антиваксърите да се мислят, за по-умни, защото не са ваксинирани... Боже господи...
 
Хайде поздрав за Отбор Геноцид

f26de231408b6630f711f212b938850a.png


Протест за неутралитет в Англия, относно Хитлер и Германия.
 
Извинявай, ама 5-годишно с Даун няма да сътвори такава глупост.

Значи, фашистите от украйна, които избиват хората в Мариупул, изведнъж се сетили да ги пазят да не ги убият онези, които влязоха да ги освобождават?! Има логика... джендър-либерастка логика...

Не, че ми е работа, ама ти с колко бустера си, извинявай? :)

Драмата продължава. Значи първо ги избиват, после ги взимат за заложници, а накрая ги пускат. И защо им трябваше да ги взимат за заложници, като ще ги пускат ей така за да ги унищожат по-лесно? Нещо причинно-следствената връзка се губи ама явно за теб не е от значение, защото виждаш това което искаш. Поне изкарай и ти една картинка на пейт, да обясниш за живия щит.
 
Доживяхме, антиваксърите да се мислят, за по-умни, защото не са ваксинирани... Боже господи...

Ми какво да ти кажа, наблюдава се една зависимост, която ти като ваксант не можеш да забележиш. За нормалните хора, почва да става очеизвадно, че нещо с вас не е както трябва. С невиждана ярост защитавате това, което спуска телевизора, без грам да подлагате нещата на критично мислене. Каквото ви ви спуснат от горе, това е и вашето мнение едно към едно. Това за мен не е нормално....
 
Ми какво да ти кажа, наблюдава се една зависимост, която ти като ваксант не можеш да забележиш. За нормалните хора, почва да става очеизвадно, че нещо с вас не е както трябва. С невиждана ярост защитавате това, което спуска телевизора, без грам да подлагате нещата на критично мислене. Каквото ви ви спуснат от горе, това е и вашето мнение едно към едно. Това за мен не е нормално....

Гаварит Масква
 
И украинската армия поздравява Русия с победата над фашистка Германия :D

 
Ми какво да ти кажа, наблюдава се една зависимост, която ти като ваксант не можеш да забележиш. За нормалните хора, почва да става очеизвадно, че нещо с вас не е както трябва. С невиждана ярост защитавате това, което спуска телевизора, без грам да подлагате нещата на критично мислене. Каквото ви ви спуснат от горе, това е и вашето мнение едно към едно. Това за мен не е нормално....
Що ще кажеш за мен? Аз не съм вакснат. Ама явно съм "джендър либераст" щото не ме кефи войната. Няма оправдание на войната! Имало нацисти "ще ги избием". САЩ вършаха в Косово, що па не Русия да не вършее тук. Пълни помии сипвате. М-у другото съм и против пращане на оръжия към Украйна. Ама явно тук повечето си мислят че тва е като кънтър-а 'ко ма хедшотнат ша респоунна... И още нещо преди да ми сипвате, нито САЩ, нито Русия, нито Китай харесвам. Всички те си имат техни интереси и си ги следват без каквито и да е морални задръжки.

ПП Има друг вариант да съм настъпил пирон с чип :) ама не помня.
 
Ама явно съм "джендър либераст"
Не, джендър-либераст си, когато сляпо подкрепяш истеричния запад.

И ние сме против войната, но тук има един тънък момент - провокации, провокации в продължение на 8 години. Никоя голяма сила няма да търпи вражеско въоръжение пред портите си, нито пък геноцид над нейните поданици.

Войната можеше да се избегне, а можеше и да приключи още в началото. Ясно е кой я запали и кой саботира мирните преговори.

И това, че спорим разпалено не ни прави войнолюбци - мен поне.

И изобщо не се надявай да те нападаме. Ти си си наше момче. ;)
 
Значи взимат заложници за да не ги убият, а след това по нареждане пускат заложниците за да ги убият по-лесно. Ок, Шерлок, така е. Ако толкова ги е страх от Гутиереш, по-добре изобщо да не бяха взимали заложници, кел файда от тях.
Ами така е. Такива понякога ги и самоубиват. А пък може и сами да си посегнат.

Сакситемного ги обичат такива похвати.

Азовците не си признават директно, но то няма как без чужда логистка и далеч не само.

За мен руснаците този път не трябва да оставят добродушно натовските военни да се измъкнат. Трябва да ги покажат. Което обаче, най-вероятно пак ще направят. Ще ги пуснат. Там има и израелски военни. И те са им едни особени отношенията.

На Майдана бяха използвани и израелски снайперисти. В Сирия също.

Колко ли ще излязат между други цивилни. Щото не виждам да има друг начин за измъкване.

А поляците ми изглежда като че ги помпат като някое биче на анаболни стероиди за втория рунд.

За таквиз глупаци като нас обаче нищо няма да има.

На най-непослушния в ЕС Орбан му давай тройно по-дълга отсрочка за горивата. Забавно, а?
 
ПП Има друг вариант да съм настъпил пирон с чип :) ама не помня.
Не помниш, щото не си настъпал нищо.;) Аз ти сложих едно от тия наносензорчета в един от суджуците нощеска:

iu
 
Що ще кажеш за мен? Аз не съм вакснат. Ама явно съм "джендър либераст" щото не ме кефи войната. Няма оправдание на войната! Имало нацисти "ще ги избием". САЩ вършаха в Косово, що па не Русия да не вършее тук. Пълни помии сипвате. М-у другото съм и против пращане на оръжия към Украйна. Ама явно тук повечето си мислят че тва е като кънтър-а 'ко ма хедшотнат ша респоунна... И още нещо преди да ми сипвате, нито САЩ, нито Русия, нито Китай харесвам. Всички те си имат техни интереси и си ги следват без каквито и да е морални задръжки.

ПП Има друг вариант да съм настъпил пирон с чип :) ама не помня.
Тия дето могат да си позволят война, нямат нужда от оправдания или чуждо одобрение.

В тая тема просто има сблъсък на морални позиции, които на практика са без никакво значение или ефект в реалността.. поне до следващите парламентарни избори.

Иначе пасифистката позиция и заклеймяването на всякакво насилие е най-удобна и безопасна, обаче не всички проблеми имат мирно решение.
 
Що ще кажеш за мен? Аз не съм вакснат. Ама явно съм "джендър либераст" щото не ме кефи войната. Няма оправдание на войната! Имало нацисти "ще ги избием". САЩ вършаха в Косово, що па не Русия да не вършее тук. Пълни помии сипвате. М-у другото съм и против пращане на оръжия към Украйна. Ама явно тук повечето си мислят че тва е като кънтър-а 'ко ма хедшотнат ша респоунна... И още нещо преди да ми сипвате, нито САЩ, нито Русия, нито Китай харесвам. Всички те си имат техни интереси и си ги следват без каквито и да е морални задръжки.

ПП Има друг вариант да съм настъпил пирон с чип :) ама не помня.
Повечето хора не искат войната. Може би ти просто не си в течение на събитията.

Не може да приравняват нещата. Не знам какво си настъпил, след края на СССР американците запалиха няколко войни. Не конфликти, сериозни войни. Кой каза, че сирийците не са хора. Една от страните където най-мирно съжителстваха мюсюлмани и християни. В колко арабски държави християни и мюсюлмани ходят заедно на училище?

Вкараха им друсани идилци. Съсипаха цялата държава.

Какво правят в Пакистан? След толкова години военни конфликти между Пакистан и Индия пак искат да го разпалят.

Какво е видяла България от западната им демокрация. На ти демокрация.
 
voina_parad3.jpg


След 1 година ще се износят западните и ще си дойдат на тяхното:

2b7e5a92c17b6bfeaa7ca11d272124ad.jpg
 
След 1 година ще се износят западните и ще си дойдат на тяхното:
Ти не си ли избил днес поне десетина генерала? Много постно го даваш
 

Горе