Украйна - Русия какво ви е мнението

Вече ще пускат джендърските опорки и лявата пропаганда от по-високо..

 
„Историята спря през 1936 г.“, на което той кимна с незабавно разбиране. И двамата мислехме за тоталитаризма като цяло, но по-специално за гражданската война в Испания.

В началото на живота си забелязах, че нито едно събитие не се съобщава правилно във вестник, но в Испания за първи път видях вестникарски репортажи, които нямаха никаква връзка с фактите, дори връзката, която се подразбира под обикновена лъжа.

Видях докладвани големи битки там, където не е имало битки, и пълна тишина, където бяха убити стотици мъже. Видях войници, които смело се биеха, заклеймявани като страхливци и предатели, а други, които никога не са виждали изстрел, приветствани като герои на въображаеми победи; и видях вестници в Лондон да разпространяват тези лъжи и нетърпеливи интелектуалци да изграждат емоционални надстройки върху събития, които никога не са се случвали.

Всъщност видях как историята се пише не от гледна точка на случилото се, а на това, което е трябвало да се случи според различни „партийни линии“."

"Поглеждайки назад към испанската война" , Джордж Оруел, 1943 г., стр. 11

'36-та, когато само са си представяли високотехнологичните възможности за информиране и изобразяване. Но сега е друго - всички от всяка хипотетична замесена страна, са честни и не лъжат. (Даже, мен ако ме пита некой, е още по-готино: всички заедно не лъжат.) Така същите навсякъде и ще се справят с последствията от конфликта, аз съм убеден. Ще бъде готино, и за всички ни. Аз горе-долу тъй ги виждам нещата.:)
 
Не помниш, щото не си настъпал нищо.;) Аз ти сложих едно от тия наносензорчета в един от суджуците нощеска:
iu
За другите пострадали! Таблица за рапознаване на етрни сензори:
Screenshot_2022-05-09 Computer POST and beep codes.png
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_2022-05-09 Computer POST and beep codes.png
    Screenshot_2022-05-09 Computer POST and beep codes.png
    85.6 KB · Преглеждания: 2
Ти не си ли избил днес поне десетина генерала? Много постно го даваш
Още един антиваксър с IQ70. Как е, върви ли изтреблението на населението с ваксите? Я раздуй някоя история за Бил Гейтс и чипирането.
 
Това с джендърите и европейците са гейове, пък руснаците са силните буряни отдавна се изтърка.
 
„Историята спря през 1936 г.“, на което той кимна с незабавно разбиране. И двамата мислехме за тоталитаризма като цяло, но по-специално за гражданската война в Испания.

В началото на живота си забелязах, че нито едно събитие не се съобщава правилно във вестник, но в Испания за първи път видях вестникарски репортажи, които нямаха никаква връзка с фактите, дори връзката, която се подразбира под обикновена лъжа.

Видях докладвани големи битки там, където не е имало битки, и пълна тишина, където бяха убити стотици мъже. Видях войници, които смело се биеха, заклеймявани като страхливци и предатели, а други, които никога не са виждали изстрел, приветствани като герои на въображаеми победи; и видях вестници в Лондон да разпространяват тези лъжи и нетърпеливи интелектуалци да изграждат емоционални надстройки върху събития, които никога не са се случвали.

Всъщност видях как историята се пише не от гледна точка на случилото се, а на това, което е трябвало да се случи според различни „партийни линии“."

"Поглеждайки назад към испанската война" , Джордж Оруел, 1943 г., стр. 11

'36-та, когато само са си представяли високотехнологичните възможности за информиране и изобразяване. Но сега е друго - всички от всяка хипотетична замесена страна, са честни и не лъжат. (Даже, мен ако ме пита некой, е още по-готино: всички заедно не лъжат.) Така същите навсякъде и ще се справят с последствията от конфликта, аз съм убеден. Ще бъде готино, и за всички ни. Аз горе-долу тъй ги виждам нещата.:)
Добре е, ама е леко постно.

Дай нещо за джудаистите :)
 
Не разбирам любовта на нандито и контрата, след като за пореден път казвам, че всички заедно - руснаци и "целия обединен нормален свят" ли как беше - ви ментят кат шаранчита, за да могат безпрепятствено, лесно и по-бърже - популярно казано - "да занулят" (квот са решили да зануляват), та да почнат да строят новуту нурмалнуту:0
Но тя любовта е такава - неразбираема. Примем я:)

Още един антиваксър с IQ70. Как е, върви ли изтреблението на населението с ваксите? Я раздуй някоя история за Бил Гейтс и чипирането.
Казах ти да не приписваш на други ора мойте специалности, стига вече!:)
 
Що ще кажеш за мен? Аз не съм вакснат. Ама явно съм "джендър либераст" щото не ме кефи войната. Няма оправдание на войната! Имало нацисти "ще ги избием". САЩ вършаха в Косово, що па не Русия да не вършее тук. Пълни помии сипвате. М-у другото съм и против пращане на оръжия към Украйна. Ама явно тук повечето си мислят че тва е като кънтър-а 'ко ма хедшотнат ша респоунна... И още нещо преди да ми сипвате, нито САЩ, нито Русия, нито Китай харесвам. Всички те си имат техни интереси и си ги следват без каквито и да е морални задръжки.

ПП Има друг вариант да съм настъпил пирон с чип :) ама не помня.
Ми не, изобщо не си на мнението на ваксантите. Повечето сме точно за пълен неутралитет. Другото е заяждане с промитите мозъци...
 
Ми не, изобщо не си на мнението на ваксантите. Повечето сме точно за пълен неутралитет. Другото е заяждане с промитите мозъци...

Тоест никой да не се меси, Русия да си вършее из Европа, да изнасилват бебета, да грабят, крадът, бомбят, разрушават градове, приобщават нови републики - това ли е неутралитета ти? Това не е неутралитет, а заставане на страната на този, който армиите са му на чужда територия.
 
Тоест никой да не се меси, Русия да си вършее из Европа, да изнасилват бебета, да грабят, крадът, бомбят, разрушават градове, приобщават нови републики - това ли е неутралитета ти? Това не е неутралитет, а заставане на страната на този, който армиите са му на чужда територия.
Пич, спещно потърси помощ много спешно.....
 
Направи си тема и ще дискутираме там, стига whataboutism-и. Темата е за Украйна и Рашляците.
 
Пич, спещно потърси помощ много спешно.....

Видя се себе си и остана без коментар ли? И ти си същия - неутралитет, ама Путин е велик, и как търпял тез Нацисти толкоз време, и САЩ са виновни за войната.

Неутралитета ти нали в това се изразяваше? Да оставим Русия да си 'върши' работата, Путин бил 'притиснат' - да работи човека, никой да не се меси, че лошо иначе.
 
Тоест никой да не се меси, Русия да си вършее из Европа, да изнасилват бебета, да грабят, крадът, бомбят, разрушават градове, приобщават нови републики - това ли е неутралитета ти? Това не е неутралитет, а заставане на страната на този, който армиите са му на чужда територия.
@hristonev видя ли за коя крайност говоря?
 
Много ли е страшно, да признаеш, че не си никакъв неутрален, а защитаваш нападателя и Путлерчо? Не е като да не знаем какви неща ги мъдриш за Русия.

И ти като ИЗраждане - неутралитет - ама Русия била приятелска държава, да плащаме в рубли, да сме си анексирали Одеска Народна Република, да не се месим, че Путлер работел, освобождавал.
photo_2022-04-21_19-07-21.jpg
 
Силно се надявам полякинята скоро да ти бие шута, та да се кротнеш малко. Много гнусно нещо е тва полския шовинизъм.

Трябваше да оставят Хитлер да ги изтреби до крак, а не сега ''храни куче да те лае.
 
Не разбирам любовта на нандито и контрата, след като за пореден път казвам, че всички заедно - руснаци и "целия обединен нормален свят" ли как беше - ви ментят кат шаранчита, за да могат безпрепятствено, лесно и по-бърже - популярно казано - "да занулят" (квот са решили да зануляват), та да почнат да строят новуту нурмалнуту:0
Но тя любовта е такава - неразбираема. Примем я:)
Ама, докато занулят и всички станем безмайндове, дай да се налудеем малко. Така или иначе няма кво да направим. Ти го каза. ;)
 
Силно се надявам полякинята скоро да ти бие шута, та да се кротнеш малко. Много гнусно нещо е тва полския шовинизъм.

Трябваше да оставят Хитлер да ги изтреби до крак, а не сега ''храни куче да те лае.

Добри думи, идващи от борците срещу 'фашизма и нацизма'. Злобей още, мърло, щом ще отиваме на лични нападки - не ме мисли, ще си намеря друга - ама тебе кой ще те вземе такова злобно грозотило не знам. Може с някой руски борянин да те запознаем, пък дано ако се намрази да те мине - да ти спре малко злобата.
 

Горе