Украйна - Русия какво ви е мнението

Кефят ме медиите честно:

Стреляха срещу украински деца в Свети Влас (видео) Стреляха срещу украински деца в Свети Влас (видео)

В статията обаче бързо става ясно, че е било на игра. Обаче заглавието едва ли те кара да си представишкак се валтя детски тела по улиците на Свети Влас.

Същото и с това на Зеленски: Руските окупанти момбиха училище... и леко пропуска, че вероятно е било превърнато в спални за наменици или склад за продоволствие и оръжие.

Тедката прочита заглавието и очите му се наливат с кръв, едва вижда клавитурата и със сетни сили успява да изтреля в мрежата няколко попръжни срещу русофилите...
 
Добре, че са селските батки от Бургас, че да се разпишат викаш :D

6c191111632576afd7eeec7720390ee5.png


Що за комплексар трябва да си, че да направиш това, но като се има предвид къде е станало - не се учудвам много.
 
Що за комплексар трябва да си, че да направиш това, но като се има предвид къде е станало - не се учудвам много.
Парко места, баце. В София си режат гумите и си трошат чистачките. Не се прави на Лили Иванова, моля те.
 
Добре, че са селските батки от Бургас, че да се разпишат викаш :D

6c191111632576afd7eeec7720390ee5.png


Що за комплексар трябва да си, че да направиш това, но като се има предвид къде е станало - не се учудвам много.
Някой хора ги дразни, че някой с подобен автомобил е на негова издръжка, докато той се чуди как да си изхрани децата. И това ли не разбираш?
 
Абе аз много добре си ги разбрах, ама хайде... Ти си някакъв злопаметен педант. Добре пич, не ги разбрах, ще спинкаш ли спокойно?

Паметен.. паметен.. без зло. То това е масовата проблемация днешно време.. заринати от лайна, не помните и два дена.. героите на новото време :D

Да не се местим от тема в тема.. понеже и в другата ти попрочитам геройските подвизи.. ето да се видиш в началото на епопеята.. където сам се поставяш в 30-те процента седящи си на гъзО у дома, ма сеА си супер-херо.

 
Някой хора ги дразни, че някой с подобен автомобил е на негова издръжка, докато той се чуди как да си изхрани децата. И това ли не разбираш?
Най-сбърканото е, че май наистина не разбира. Знаеш онази поговорка: Ситият на гладния не вярва.

Хора като него, доста други от форума и една камара мой познати с малко по-добри доходи живеят в брутално различен свят. Цялата им вселена е свързана с кариера, пари, офиса каквото каже, уикендите в евро стил и почивките.

Поради начина си наживот са загубили критичното си мислене и гледат на всичко като някаква баница с информация от която разбира се предпочитат да чупнат добрите и изгодните за тях и средата им парчета...
 
Добре, че са селските батки от Бургас, че да се разпишат викаш :D

6c191111632576afd7eeec7720390ee5.png


Що за комплексар трябва да си, че да направиш това, но като се има предвид къде е станало - не се учудвам много.


Вероятно е за преразпределяне на нарко пазара - на това му викаха Знакът на Очите като се появи за пръв път. После стана по-масово за отмъщения.



welcome-to-bg.jpg


Украински наркодилъри - Добри!
Български наркодилъри - Лоши! Комплексари!
Оранжев човек - Лош!

4fbx4z.jpg
 
Демек онзи злобее за 40лв и гледат в чуждата паничка, нищо че тези са си оставили евентуално бизнес/ къщи/ имоти / родина, не от кеф, а щото има война, и не се знае кога ще се върнат. Ей това да си русофил е сериозна болест, не разбирам как нормален човек може да завижда на хората в подобно положение, и да гледа в чуждата паничка, гнусарска история.
 
Последно редактирано:
Демек онзи злобее за 40лв и гледат в чуждата паничка, нищо че тези са си оставили евентуално бизнес/ къщи/ имоти / родина, не от кеф, а щото има война, и не се знае кога ще се върнат. Ей това да си русофил е сериозна болест, не разбирам как нормален човек може да завижда на хората в подобно положение, и да гледа в чуждата паничка.
Абе тоя знаеш ли го колко пари крие в багажника, че му съчувстваш? Как е възможно уж бежанци да са по 4 и 5 звездните хотели, вместо в бежански лагери. Това кога е било? Тука наще хотелиери вече почват да изпадат в паника, че наглеците не искат да напускат, а туристите с резервациите идват...
 
Абе тоя знаеш ли го колко пари крие в багажника, че му съчувстваш? Как е възможно уж бежанци да са по 4 и 5 звездните хотели, вместо в бежански лагери. Това кога е било? Тука наще хотелиери вече почват да изпадат в паника, че наглеците не искат да напускат, а туристите с резервациите идват...

И какво, като има пари - дай да му направим мръсно, на вуте да му е зле. Не знам какво да кажа :) - И кой ти каза, че му съчуствам - не аз съм човека, тръгнал да гледа в паничката им, и да обяснява колко са добре. А пък за русоробите е престъпление, да имаш пари ли? Вярно, че Русия са в 18ти век, ама тук сме в Европа - с такова мислене - по-добре при северномонголците да си ходят такива индивиди.
 
Абе тоя знаеш ли го колко пари крие в багажника, че му съчувстваш? Как е възможно уж бежанци да са по 4 и 5 звездните хотели, вместо в бежански лагери. Това кога е било? Тука наще хотелиери вече почват да изпадат в паника, че наглеците не искат да напускат, а туристите с резервациите идват...
Казах ти, че не разбира... Виж само поста му след твоя.
 
Що за комплексар трябва да си, че да направиш това
Имаш предвид заливането на руския посланик с боя??? И аз тва се чудя?
 
Имаш предвид заливането на руския посланик с боя??? И аз тва се чудя?

Руския посланник е проводник на пропутинска пропаганда, къде ги сравняваш с майка и колата и, които не пропагандират и не лъжат като цигани и само са избягали от войната. Отбор Геноцид ;)


Верно сте диваци като северномонголците - тримцата сте безнадеждни, щом смятате, че това е нормално.
 
Не четеш, 2 пъти писах, че от ден първи съм из улиците и по планините. Ама нищо, живей в илюзорния си свят за мен, не ми пречиш.
Паметен.. паметен.. без зло. То това е масовата проблемация днешно време.. заринати от лайна, не помните и два дена.. героите на новото време :D

Да не се местим от тема в тема.. понеже и в другата ти попрочитам геройските подвизи.. ето да се видиш в началото на епопеята.. където сам се поставяш в 30-те процента седящи си на гъзО у дома, ма сеА си супер-херо.

 
И какво, като има пари - дай да му направим мръсно, на вуте да му е зле. Не знам какво да кажа :) - И кой ти каза, че му съчуствам - не аз съм човека, тръгнал да гледа в паничката им, и да обяснява колко са добре. А пък за русоробите е престъпление, да имаш пари ли? Вярно, че Русия са в 18ти век, ама тук сме в Европа - с такова мислене - по-добре при северномонголците да си ходят такива индивиди.

Стига си се правил на чук, не си толкова прос, не се прави. Става въпрос да си плаща хотела, храната и синята зона, като има пари. Ако няма, ние ще му плащаме, но в лагера, не в 5 звездния хотел. Кое пак не разбираш!?
 
Руския посланник е проводник на пропутинска пропаганда, къде ги сравняваш с майка и колата и, които не пропагандират и не лъжат като цигани.

Верно сте диваци като северномонголците - тримцата сте безнадеждни, щом смятате, че това е нормално.
Всеки посланник по света е проводник на политиката на държавата от която е. Та с какво друг посланник е различен от руския? На 3 март колко българи заляха с боя турския посланник или искаха да се смени адреса на посолството с Геройте на Шипка?
 
Последно редактирано:
Кефят ме медиите честно:

Стреляха срещу украински деца в Свети Влас (видео) Стреляха срещу украински деца в Свети Влас (видео)

В статията обаче бързо става ясно, че е било на игра. Обаче заглавието едва ли те кара да си представишкак се валтя детски тела по улиците на Свети Влас.

Същото и с това на Зеленски: Руските окупанти момбиха училище... и леко пропуска, че вероятно е било превърнато в спални за наменици или склад за продоволствие и оръжие.

Тедката прочита заглавието и очите му се наливат с кръв, едва вижда клавитурата и със сетни сили успява да изтреля в мрежата няколко попръжни срещу русофилите...
Дано е съвпадение, но съобщиха за първи открит случай на новия хепатит. В Бургас...
 
Руския посланник е проводник на пропутинска пропаганда, къде ги сравняваш с майка и колата и, които не пропагандират и не лъжат като цигани и само са избягали от войната. Отбор Геноцид ;)


Верно сте диваци като северномонголците - тримцата сте безнадеждни, щом смятате, че това е нормално.
Ти наистина ли не виждаш, че зорлем противопоставят българи срещу укри. Това е съвсем логична реакция. Когато едно дете е глезеник, а другото е подритвано, то логично намразва храненика, особено ако е нагло и нахално.

И това джендърско лицемерие вади очите. И сирийските жени и деца бягаха от война - истинска война, ама Динко ги връзваше със свински опашки, а Далаверий вдигна ограда. Тва войните на сащ не са войни, нали, а бежанците не заслужават подслон в 5-звездни хотели по морето.

Я ми кажи колко от тая сволоч, дето се довлече да я хрантурим е от райони, в които се водят военни действия. Да дойдан доНбасците - с хляб и сол ще ги посрещнем, ама наркодилърите и другата измет, дето ми вее знамена - айде нема нужда.

И чехите се оплакаха, че това са емигранти, а не бежанци.
 
Ти наистина ли не виждаш, че зорлем противопоставят българи срещу укри. Това е съвсем логична реакция. Когато едно дете е глезеник, а другото е подритвано, то логично намразва храненика, особено ако е нагло и нахално.

И това джендърско лицемерие вади очите. И сирийските жени и деца бягаха от война - истинска война, ама Динко ги връзваше със свински опашки, а Далаверий вдигна ограда. Тва войните на сащ не са войни, нали, а бежанците не заслужават подслон в 5-звездни хотели по морето.

Я ми кажи колко от тая сволоч, дето се довлече да я хрантурим е от райони, в които се водят военни действия. Да дойдан доНбасците - с хляб и сол ще ги посрещнем, ама наркодилърите и другата измет, дето ми вее знамена - айде нема нужда.

И чехите се оплакаха, че това са емигранти, а не бежанци.
Ако ти бягаше от война и те наричаха сволоч дали щеше да ти е яко?
 
Всеки посланник по света е проводник на политиката на държавата от която е.
Което ме подсети за поведението на укро посланика в Германия от миналата седмица.

Нарича канцлера ''сърдита наденица'', което е не просто недипломатично, а показател за липса на елементарно възпитание. При настояваане от немска страна да се извини, наглеца заявява, че няма да го направи. За кви уроди говорим? Тва при положение, че немеца си убива прословутата икономика (уж) заради тях.

Да ги избият до крак, па после ако щат да ни ресетват.
 

Горе