Украйна - Русия какво ви е мнението

Ти си causa perduta. Хората от автобисте са ясни. Пенсионери, ниски доходи, разочарование от прехода и т.н. По-страшни са 20-30 годишните келеши без мозък като тези пред руското посолство отшили там защото шефа им казал....
Момчето много гледа CNN и FOX. :)
 
То и ниво ли има тука, на завиждащи бежанци от войната, че вземат 40 лв на ден, и дай да ги бием и трепем, че имат пари - ориентирам се към лягане, че Отбор Геноцид днеска е изпростял тотално.
 
Лендлийза подписан. Много милиарди, много руска салата.


%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4-%D0%BB%D0%B8%D0%B7-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%B0-4553181.jpeg
 
Бате, като поддръжник на Украйнците, да те питам, не че се заяждам. Чувам от познати, че инфекциозните отделения на болниците във Варна се понапълват с украинци с полови болести? Освен мутрафони сме си вкарали и много "оборотни".

Точно така е. Тука коцкарите първо се радваха, че ще има богато материал за лятото. Щото много дашни украинките, че и без мъже. Ама сега вървят слухове, че освен стандартното носят и от скъпото, демек СПИН. :eek:
 
Точно така е. Тука коцкарите първо се радваха, че ще има богато материал за лятото. Щото много дашни украинките, че и без мъже. Ама сега вървят слухове, че освен стандартното носят и от скъпото, демек СПИН. :eek:
Пак ще изкарат Путин виновен, че е започнал биологична война в Европа...:D
 
Точно така е. Тука коцкарите първо се радваха, че ще има богато материал за лятото. Щото много дашни украинките, че и без мъже. Ама сега вървят слухове, че освен стандартното носят и от скъпото, демек СПИН. :eek:
Това си е всеобща тайна, че от Украйна си ги имат доста такива. Съвет към редмайда - кондом - вакса - кондом. Ако си решил. ;)
 
Ше има "пренос на (био)данни" с тия бежанци, или квито се водят. 100 про..
 
:D :D :D Това си е всеобща тайна, че от Украйна си ги имат доста такива. Съвет към редмайда - кондом - вакса - кондом. Ако си решил. ;)
Внимавай, че ще те нарочат за антиваксър :D :D :D
 
И на снимките по-надолу е играл Фотошопа :D

Тая табела "Ахмат Сила" е най-очовадния пример.
За тоя дето ги е лепил, нема сенки, батко, нема нищо... пълен хиперреализъм.
Това е нов жанр - емоционална фотографИя.
 
Сакън недей, полякинчето ще яде варени бели бъбреци после :D
Ние се майтапиме тук, ама около мен си имам доста засилили се към черноморието за две неща - алкохол и секс. Май поговорката "Да се преброим на есен" ще е придобие друг смисъл за жалост.
 
Казах ти спри да се правиш на Лили Иванова, Чук, Бидон или там както ти вика момето на галено.
Според мен любовното име трябва да е DirtyminD, по същата логика, по която на мен жените ми викат ерекцИум полюбовному. (Е, и "мръсник", "животно", "много си лош", такива неща;):))
 
То и ниво ли има тука, на завиждащи бежанци от войната, че вземат 40 лв на ден, и дай да ги бием и трепем, че имат пари - ориентирам се към лягане, че Отбор Геноцид днеска е изпростял тотално.
Да, има ниво. Както имаше и в корона темата. Доводите ви същите, отговорите ви същите. Задават се сериозни въпроси, посочват се тежки противоречия, съмнителни данни, отговоря се със смешни картинки. Сега правите същото. Аз ти казвам, че има два часа и кусур запис на поведението на Путин, ти ми цопваш някакъв размазан фейк.

Бежанец е този, който се държи като бежанец и изглежда като бежанец. Някой дето живее в 5 звезден хотел безплатно, кара кола за 50-100 000 лв, пълни куфари с пари, че и е нагъл до безобразие, НЕ е бежанец. Отделно голяма част от мъжете, които виждаш са дезертьори, не бежанци. На границата са си платили по 5000 евро да ги пуснат, част от тях са го направили преоблечени като жени. Нямам съжаление към такива.... З
 
Последно редактирано:
Ние се майтапиме тук, ама около мен си имам доста засилили се към черноморието за две неща - алкохол и секс. Май поговорката "Да се преброим на есен" ще е придобие друг смисъл за жалост.

Въх сакън, да предупредиш хората! Алкохол да, коври от Украина НЕ. Също да не вярват на рускини, тея се преструват, говорят само на чист руски, защото тук сме свикнали с тях. Като чуеш украински, не че го практикуват често, вниманието е много заострено. Не знаеш какво да очакваш от тях. Не искат да си плащат за нищо, много са нагли и агресивни. Уж са зле, а във варненските молове е пълно с тях, до горе. Отивам да си спирам няква тъпа услуга при А1 в мола, 200 украинеца опашка, избират си телефони .... Ебати и бежанците....
 
Бежанец е този, който се държи като бежанец и изглежда като бежанец. Някой дето живее в 5 звезден хотел безплатно, кара кола за 50-100 000 лв, пълни куфари с пари, че и е нагъл до безобразие, НЕ е бежанец. Отделно голяма част от мъжете, които виждаш са дезертьори, не бежанци. На границата са си платили по 5000 евро да ги пуснат, част от тях са го направили преоблечени като жени. Нямам съжаление към такива.... З
И най-важното - на какъв фон: голяма част мизерстващи пенсионери, които, както се казва "изградиха тая държава" по ония времена. И няма никакво значения комунизъм, хитлеризъм или полпотизъм е било - квото е било - това; хората са били там и са участвали в процеса на изграждане, полагали са труд; и получават за отплата тия пенсии. А сега - същите нагли, вземащи по 40лв и някои от тях "пренасящи (био)данни" "бежанци". Защото сме част от демократичните ценности на развития свят, втурнал се да помага... Някак не е както е редно.

(Без тва да влияе на тезата ми за общия цирк с общите цели.)
 
И най-важното - на какъв фон: голяма част мизерстващи пенсионери, които, както се казва "изградиха тая държава" по ония времена. И няма никакво значения комунизъм, хитлеризъм или полпотизъм е било - квото е било - това; хората са били там и са участвали в процеса на изграждане, полагали са труд; и получават за отплата тия пенсии. А сега - същите нагли, вземащи по 40лв и някои от тях "пренасящи (био)данни" "бежанци". Защото сме част от демократичните ценности на развития свят, втурнал се да помага... Някак не е както е редно.

(Без тва да влияе на тезата ми за общия цирк с общите цели.)

Да, разбира се. Точно това, точно на този фон. На запад контраста вероятно не е толкова фрапиращ. Но тука си е драматична разлика....

Днес чух нещо, което много ми хареса, взаимствано от оная фраза на Путин - Защо ни е свят без Русия? Та, защо ни е Европа, без България? На там сме тръгнали....
 

Горе