Украйна - Русия какво ви е мнението

Междувременно Рогозин и Мъск продължават онлайн батъла.
 
Внимавай, че ще те нарочат за антиваксър :D :D :D
А не, дори не знам какво правя в тази тема. Ама е забавно. А и още не се изсипала тежката артилерия - тя носи нежна душа, но запас от такъв речник....направо да те се чудиш къде си попаднал. Искам да поздравя, именно тази дама, очаквам включване и от нея.

Колкото до това на кой за какво завиждаме. Като започна да не си пълня торбите с капачки, за да купуваме детска линейка, като спра да не пращам СМС-и, за деца, за които държавата не гледа като на нейни, като мина през Севастопол и не видя поне 3 скъпи украински джипа, може би ще започна да съчувствам. До тогава съм пас. Имам към какво да гледам. Бежанец с кола за 100 000, с безплатни здравни и 40 лв. на месец. Звучи ми като екскурзия.

Това лято ще има пламтящи чучури. И не само. Имах възможност да мина през Варна, в Билата едно крякане на украинска реч, в сервиза, в който бях, качено едно Инфинити, ново джипче. Може би нещо аз не ги виждам добре нещата. На мен ми изглежда добре да са си тук.
 
А не, дори не знам какво правя в тази тема. Ама е забавно. А и още не се изсипала тежката артилерия - тя носи нежна душа, но запас от такъв речник....направо да те се чудиш къде си попаднал. Искам да поздравя, именно тази дама, очаквам включване и от нея.
Утре събалян очаквай.
Ляга си с кокошките.

Аз чакам Етера нещо интересно да напише.
Неска го е ударил на популизми.
 
Дори по повод евентуално платените за протести пенсионери може да се каже... То е ясно, че е жалко който и човек да се продава за 20лв или пък за 2млн, при каквито и да е обстоятелства. Но в точно тия обстоятелства може да се каже, че пенсионерите имат личен мотив против петзвездното бг подпомагане на бежанците. Така че дори да ходят и на платено шествие или контрашествие, подкрепящо Русия, то оправдателните им мотиви са железни.

Те тия техни снимки бяха изтипосани с подтекста, че "виждате ли какви стари комунистически чукундури подкрепят Русия". Не, бате, тва са нищо по-малко от голяма част от бабите, дядовците, бащите и майките. На мен не ми изглеждат смешни; може да са объркани за неща, с които и аз не съм съгласен, но не са смешни, още по-малко - жалки. Жалко е някой модерен човек, яхнал вълната на новото време, да ги мисли за жалки, докато подкрепя пренасочване на средства, които косвено са свързани и с пенсионерите, към същите петзвездни герои. Даже е малко трагично и носи "лош полъх за бъдещето на нацията".

(Пак да кажа, че за мен война няма, камоли - такава, каквато ни я представят. Но ебавката, не само с нащо население, си тече реално и яко.)
 
Видя ли уе,@contra, видя ли уе контричка, видя ли за кой съм в крайна сметка! Видя ли фотосерията за Вова!! Видя ли, че няма да те разочаровам!!! А ти не ми вярваше, хулеше ме..:(

(Още нощеска 5-6 дълги поста - Путин и зануляване; Путин и вакси; Путин и Хабад....):D:D
 
Аз чакам Етера нещо интересно да напише.
Неска го е ударил на популизми.
Гадния трол, майна. Долния трол....:(
:D

(После, кат няма ора, сега да не пресеквам разговора с фермани..)
 
Видя ли уе,@contra, видя ли уе контричка, видя ли за кой съм в крайна сметка! Видя ли фотосерията за Вова!! Видя ли, че няма да те разочаровам!!! А ти не ми вярваше, хулеше ме..:(

(Още нощеска 5-6 дълги поста - Путин и зануляване; Путин и вакси; Путин и Хабад....):D:D
Путин-мутин, важното е жодисти да има.
 
Дори по повод евентуално платените за протести пенсионери може да се каже... То е ясно, че е жалко който и човек да се продава за 20лв или пък за 2млн, при каквито и да е обстоятелства. Но в точно тия обстоятелства може да се каже, че пенсионерите имат личен мотив против петзвездното бг подпомагане на бежанците. Така че дори да ходят и на платено шествие или контрашествие, подкрепящо Русия, то оправдателните им мотиви са железни.

Те тия техни снимки бяха изтипосани с подтекста, че "виждате ли какви стари комунистически чукундури подкрепят Русия". Не, бате, тва са нищо по-малко от голяма част от бабите, дядовците, бащите и майките. На мен не ми изглеждат смешни; може да са объркани за неща, с които и аз не съм съгласен, но не са смешни, още по-малко - жалки. Жалко е някой модерен човек, яхнал вълната на новото време, да ги мисли за жалки, докато подкрепя пренасочване на средства, които косвено са свързани и с пенсионерите, към същите петзвездни герои. Даже е малко трагично и носи "лош полъх за бъдещето на нацията".

(Пак да кажа, че за мен война няма, камоли - такава, каквато ни я представят. Но ебавката, не само с нащо население, си тече реално и яко.)
Аз също се дразня на отношението към старите хора. Все едно не са баби и дядовци, майки и бащи на неблагодарници.

Не виждам нищо смешно в отношението към тях. По-скоро е жалко.
 
баби и дядовци, майки и бащи
Бяха нужни за пропагандата на ковида. Когато обаче се опитат да заявят своето мнение на мислещи хора са дърти комуняги...
 
Путин-мутин, важното е жодисти да има.
Вече не можеш без ежедневно инфо за тях, нале? Научих та...:)
Ето ти вечерната дозичка - малка, но от сърце (изкарана от контекста на по-дълъг пост); за в контекста на ония времена...
--
Сряда, 9 май 1945 = Iyar 26, 5705
Паршат Бамидбар:)
-
Примерно с какво мога да допринеса и аз за празничния дух, да допълня. Нямам големи познания по темата и като цяло съм просто момче от покрайнините на интернета. Но примерно все едно клипче мога да цъкна така да стои, пък все е нещичко.


Брайън е служил като доброволец в израелската армия и офицер в морската пехота на Съединените щати. Той е служил в бордовете на Американската асоциация Иво Джима и Музея на Холокоста в Далас, а в момента служи в Борда на Американския еврейски комитет в Далас, Тексас.

Риг е документирал еврейското потекло на повече от 1200 войници на Хитлер, включително двама фелдмаршали и 10 генерала, „мъже, командващи до 100 000 войници“. В около 20 случая войници от еврейско наследство са били наградени с Рицарския кръст, най-високото военно отличие на Германия, каза той.

Риг също така хвърли светлина върху фолклора около спасяването от германските войници на Ребе Йозеф Шнеерсон, лидера на ултраортодоксалните евреи Любавич, който беше хванат в капан във Варшава, когато войната започна през 1939 г.

Шнеерсон беше отведен в безопасност след призив към Германия от тогава неутралните Съединени щати. Любавичската традиция казва, че ребето е спасен от немски евреин. Риг го идентифицира като украсен с щик майор Ърнест Блох, професионален войник, чийто баща е евреин.

Блок беше един от офицерите, които спечелиха желаната декларация: „Аз, Адолф Хитлер, лидер на германската нация, одобрявам майор Ернест Блок да е от германска кръв. След войната обаче Ърнест Блок ще бъде преоценен, за да се види дали все още е достоен да има такава титла."
 
Бахти и отговора.... Аз ти казвам, че Путин седя един час прав, говори сумати и време, вървя, пак говори с някакви хора, приема някакъв строй на командващите. ТОВА, ЧОВЕКО, СЕ ИЗЛЪЧВАШЕ ПРЯКО С НАЙ-ВИСОКАТА ВЪЗМОЖНА ЗА ЮТУБ РЕЗОЛЮЦИЯ. Можеше да се види абсолютно всичко, плана беше близък, ако имаше някакви проблеми, щеше да се види. Аз на очите си ли да вярвам или на твоите простотии с бургери. Айде по сериозно, ако обичаш, че много сваляш нивото с такива глупости....

Не трябва да вярваш на очите си трябва да вярваш на каквото ти казват факт чекърите и main stream медиите

Ef8vIKRBsj7Z.jpeg
 
Какво стана със западните разузнавания дето щяло да обяви война на Украйна - като не стана и явно се е уплашил или мобилизация - явно и за това се е уплашил. А мобилизацията я правят на друго място. :)

Зареждаш и получаваш повиквателна - в Украйна :)

 
От серията в Украйна няма нацизъм - Зеленски в инстраграм днес пост с първа снимка - Украински боец с пач на 3 танкова дивизия на СС .
С картинките от пейт нивото ти беше по-високо тук падаш доста ниско. Веднага може да се види, че подобна снимка в неговия профил няма. Като цяло е малоумно да си помислиш, че може да се публикува такава снимка.

Интересна снимка с днешна дата от Червения площад. Въпреки поредното предателство от страна на България...
Другия който сънува любовта на Русия и се превъзбужда, нищо че това не е българския флаг, а съветския орден "Суворов".

Показах ти снимка от Червения площад с българското знаме обаче ти и тифозния се хилите като тикви. Казах ти потърси спешно помощ, имаш сериозни проблеми.
Интересно е обаче, колко нагъл може да си в невежеството си. Както казах, една трохичка и шараните са готови да скачат на амбразурата.


280026161_1856950371177525_6915225864832150912_n.jpg
 
Tая снимка с черепа, е от 31ви Март. Ватенките чак сега се сетиха да пропагандират.

Гледам и в реддит са се пробвали руските ботове да пропагандират, никой не се е вързал на тъпотията и внушенията, единствените дето се - са рушляците в .ru домейни - и нашите ватенки от БГ.



Преди месец явно са успели да открият първият нацист, и то защото се е снимал. Видях снимка на друг с черепа - от преди 5 години - ако успеят да го намерят - ще са +1.

Туй май какво е? Същата история.

624d24dcbb219a00181be175


Трябва да си много спрял, ако все още подкрепяш идиотските твърдения, че Украйна са нацисти, и да си служиш със снимките на 5ма души и инсигниата им дето носят.

А пък няма по-голям срам, рушлянците да кажат на Израел, че подкрепят нацисти. на Zомбито Ларвов, това му беше дъното, но още има време за нови глупости.
Зеленски няма да го коментирам - излезе ебати мъжа и пича, направи Путлер за смях - 3 месеца не могат 3 села и 2 града да превземат, а в чернобаивка ги бият 19:0 - да се чуди човек кой е бил комедиант.

Само ме е яд, че такива извадки ги има само в пропаднали путлеристки и рашистки пропаганди, и в БГ пространството.


пс: дори попаднах на путлерастка пропаганда, обясняваща как Израел били въоръжавали Азов, а впрочем Азов за който не е разбрал - е подразделение на Украинската Армия от 2015, и не е отряд самоволен, нещо което не може да се каже за малките зелени човечета, които нападнаха 2014.

попаднах случайно на тоя стар туит - хората да си правят изводите, кви мизерници са рушляците.
 
Последно редактирано:
Другия който сънува любовта на Русия и се превъзбужда, нищо че това не е българския флаг, а съветския орден "Суворов".
Да в горната часта на флага, никога и никъде орден Суворов няма трикольор за лента :) Усвоил си тактиките на СМИ-тата видимо :)
suvorov.jpg
 
Някой да каже на подмокрилите се русороби, че трибагреника ни е хоризонтален.

Путьо съвсем е изтрещял, гледах какво е плямпал на парада
"Той напомни за исканията от края на миналата година за гаранции за сигурност "
Чакай сега - нали Путьо разправяше, че руснаците имат най-модерната, най-добре оборудваната и най-добрата армия в света, как така трепери от страх?
Това е все едно - комшията да си слага аларма в апартамента и ти да отидеш да му убиеш сина, да изнасилиш жена му, да окрадеш апартамента и да обясниш, че това е превантивна мярка. По-дебилен повод за война не бях чувал.
Изпреварващ отговор? С други думи да отговориш преди да си чул въпроса? Колко смешно би било ако не беше тъжно.....


Бони и Клайд :hankey:
 
Последно редактирано:
Да в горната часта на флага, никога и никъде орден Суворов няма трикольор за лента :) Усвоил си тактиките на СМИ-тата видимо :)
Виж файлът 24056

Защо продължаваш да се излагаш? Очевидно червеното и бялото (и колаж в него) са фон, а в средата е летичката от ордените. Може да го видиш и от дясно с другия орден или там са сложили полския флаг? :D

Ето ги същите ордени но с други фонове от ляво и дясно. Знам че ти е трудно мисленето но поне не се излагай.

depositphotos_235846756-stock-photo-russian-soldier-armata-battle-tank.jpg
 
Последно редактирано:

Горе