Украйна - Русия какво ви е мнението

Хахахахаха


То и зърното от украйна, дето ще го карат с кораби няма как да стане, щото държавата на фашистите губи излаз на море. ;)

''България само обещава, но на практика дори логистично е трудно, а финансово е крайно неизгодно да организира ремонта на украинска бойна техника”, заявиха пред 19 минути експерти от бранша след противоречивото решение на Народното събрание по темата.


Причината, от една страна, е в пренасянето на въпросните машини, тъй като с напредването на руските войски към Одеса и Молдова, те трябва да бъдат транспортирани към Полша, да заобиколят Унгария, която бойкотира доставките за фронта, за да дойдат у нас.


А после да се върнат по целия обиколен път. Което, освен много време, ще струва и много пари. Толкова, че стойността на услугата и транспорта може да е по-голяма от стойността на съответната машина.


Морският път пък се оценява като крайно ненадежден. Украйна не разполага и с особено много пристанища под свой контрол в момента. Другият вариант – изпращане на наши специалисти, които на място да оправят танкове и бронетранспортьори се оценява като невъзможен, защото няма желаещи.


В момента има и друг проблем. По думите на шеф в наш завод не е ясно как ще изпълним договорите за доставка на оръжия и боеприпаси за Украйна през трети страни, които вече сме поели, за да нагласят управляващите ни политици своите комисионни.



Причината е, че алчността им не е позволила да бъде преценен един важен въпрос: стоманата и други материали за производството на стоката се доставят от … Украйна. А това значи, че не е възможно да имаме в момента нови пратки. Предприятията имат някакви резерви, но те опасно намаляват и в момента са на абсолютен минимум.


Разбира се, те биха могли да се снабдят и с по-качествени материали от ЕС и САЩ, но цените на западните образци в момента са силно завишени и не биха могли да позволят вместване в параметрите, зададени в договорите.


Тоест, нашите производители трябва да работят на загуба, за да изпълнят поръчките.
 
Един филм, подкрепен с факти и документи за "освобождението ни от съветската армия". Нагледно как "освобождават" братушките. Знам, че половината тук няма да се трогнат дори от документи, ще им се привидят пиксели, фотошоп, поръчка от Бил Гейтс и др. но на някой може да му е интересно.

 
Хахахахаха


То и зърното от украйна, дето ще го карат с кораби няма как да стане, щото държавата на фашистите губи излаз на море. ;)
ГОЛЯМ СКАНДАЛ! ШОК! УЖАС! ТОП! БОМБА!
Източник : "експерти от бранша във фейсбуук" - вервайте ми.

На Нанди експертите винаги цепят мрака и са винаги подготвени с анализи на ниво:

хахахаха.jpeg
278857460_10158562457976723_2556922281178958480_n.jpg
278749379_10158562458266723_3393044292612609737_n.jpg
278771100_10158562458476723_439751496110754065_n.jpg
278866073_10158562458626723_3418546751251420887_n.jpg
 
@biaaro Това е чудесна новина, ако може да ти хареса още повече, че и да останеш там за постоянно.

Възможно е, в който и да е от посочените градове е много, много по-добре от про-западните български коптори. Колкото и да не ти се вярва :)
 


Некадърността на руската армия лъсва всекидневно, изхабили ракети за десетки милиони, за да ударят търговски център, складове за безалкохолно и физьорски салон!? Бавноразвиваща се история! Естествено, отбор геноцид ще блеснат с "факти", че там са се укривали военни, нацисти , сигурно, и танкове и самолети!?
А защо не Украйна да са намерили бомбандировачи, и сами да са си ударили обектите, чакаме сводки от трол.ру отбора, да даде сводка. Преди седмица пък думнаха жилищни сгради там, 'стратегически'.
 
Когато някой боксьор е паднал на земята, другият спира да го удря. Само чичо ви Путкин продължава да налага. А вие му се кефите. Аз не мога да кажа, че обичам украинците, даже напротив. Ама някак си винаги симпатизирам на по-слабите, в случая украинците са падналите на земята. Не мога да разбера що трябва да се избива цивилното население. И не ми излизайте с номерата, че украинците са фашисти.
 
Когато някой боксьор е паднал на земята, другият спира да го удря. Само чичо ви Путкин продължава да налага. А вие му се кефите. Аз не мога да кажа, че обичам украинците, даже напротив. Ама някак си винаги симпатизирам на по-слабите, в случая украинците са падналите на земята. Не мога да разбера що трябва да се избива цивилното население. И не ми излизайте с номерата, че украинците са фашисти.

Не ги питай, Аз съм минал подобни разговори, Нандито ти го каза и преди 2 страници : че всички украинци трябва да бъдат избити, заедно с Полша. Аргументи не чакай, нито разум.
 
Некадърността на руската армия лъсва всекидневно, изхабили ракети за десетки милиони, за да ударят търговски център, складове за безалкохолно и физьорски салон!? Бавноразвиваща се история!
Забрави две селски тоалетни.
ГОЛЯМ СКАНДАЛ! ШОК! УЖАС! ТОП! БОМБА!
Източник : "експерти от бранша във фейсбуук" - вервайте ми.
Като си започнал по 50 пъти да пускаш едно и също и аз да се включа

1649227156066-png.23461
 
Причината, от една страна, е в пренасянето на въпросните машини, тъй като с напредването на руските войски към Одеса и Молдова, те трябва да бъдат транспортирани към Полша, да заобиколят Унгария, която бойкотира доставките за фронта, за да дойдат у нас.

На мен географията ми е слаба. Ще ми обясниш ли защо ще пътуват от Украйна до Полша и после някак си до БГ, след като Украйна май граничиха с Румъния, а румънците пък от своя страна с нас? И какво общо има Унгария в сметките? Карта отваряла ли си скоро?
 


Некадърността на руската армия лъсва всекидневно, изхабили ракети за десетки милиони, за да ударят търговски център, складове за безалкохолно и физьорски салон!? Бавноразвиваща се история! Естествено, отбор геноцид ще блеснат с "факти", че там са се укривали военни, нацисти , сигурно, и танкове и самолети!?
А защо не Украйна да са намерили бомбандировачи, и сами да са си ударили обектите, чакаме сводки от трол.ру отбора, да даде сводка. Преди седмица пък думнаха жилищни сгради там, 'стратегически'.


Склада има вторичен взрив и то доста брутален - склад за боеприпаси


а тук има доста вторични взривове, като все едно се взриявали боекомплекти


Западно въоръжение! :)
 
Когато някой боксьор е паднал на земята, другият спира да го удря. Само чичо ви Путкин продължава да налага. А вие му се кефите. Аз не мога да кажа, че обичам украинците, даже напротив. Ама някак си винаги симпатизирам на по-слабите, в случая украинците са падналите на земята. Не мога да разбера що трябва да се избива цивилното население. И не ми излизайте с номерата, че украинците са фашисти.
Първо: Оборваш тезата на безмайнд, че укро-нацистите печелят войната, понеже сащ ги заробиха с дългове, изпращайки оръжие, което бива своевременно унищожено.

Второ: промили са ви мозъците с тая пропаганда, че руснаците убиват украинци. Вкарайте малко логика, бе! Къде се водят основно бойните действия? На територията на Донбас. Там живее основно руско население, защото територията е дадена на украйна барабар с хората от Хрушчов или Сталин или не знам кой ''мозък'' от КПСС.

Та, предвид факта, че в районите с бойни действия живеят главно руснаци, за чий ... им е на руснаците да убиват своите? Та те влязоха там по молба на двете републики (ЛНР и ДНР) за военна помощ.

Колкото до по-слабия - По-слабият не се репчи на силния, щото обикновено яде бой. Теди, пак си в грешка. Не съжалявай тая паплач. Това са украински ТУРИСТИ, а не жертви, според беге правителството.
 
Да, това е взрив на боеприпаси - познава се и по горящите елементи след първичния взрив. Та къщите и търговския център ще ги пишем отклонение?
o5kcen5dwhy81.jpg


Отбор Геноцид грам не вдява, че трепят цивилни наред, с 'високоточните' им оръжия. А пък Пикалото отгоре си мисли, че тоя склад, е цялото военно снаряжение на Украйна - но простено му е, онзи ден се кефеше, че бомба е ударила и унищожила асфалтен път. Клошарите не разбират, че с трилион икономика срещу 80 трилиона, ще им свършат бомбите, преди да уцелят някой друг склад или асфалтов път.
 
На мен географията ми е слаба. Ще ми обясниш ли защо ще пътуват от Украйна до Полша и после някак си до БГ, след като Украйна май граничиха с Румъния, а румънците пък от своя страна с нас? И какво общо има Унгария в сметките? Карта отваряла ли си скоро?
Това е цитат от статията - не съм я писала аз.

И не, карта не съм отваряла скоро. Не ми е трябвала, хеле пък карта на украйна. :D
 
Не ги питай, Аз съм минал подобни разговори, Нандито ти го каза и преди 2 страници : че всички украинци трябва да бъдат избити, заедно с Полша. Аргументи не чакай, нито разум.
Първо: Оборваш тезата на безмайнд, че укро-нацистите печелят войната, понеже сащ ги заробиха с дългове, изпращайки оръжие, което бива своевременно унищожено.

Второ: промили са ви мозъците с тая пропаганда, че руснаците убиват украинци. Вкарайте малко логика, бе! Къде се водят основно бойните действия? На територията на Донбас. Там живее основно руско население, защото територията е дадена на украйна барабар с хората от Хрушчов или Сталин или не знам кой ''мозък'' от КПСС.

Та, предвид факта, че в районите с бойни действия живеят главно руснаци, за чий ... им е на руснаците да убиват своите? Та те влязоха там по молба на двете републики (ЛНР и ДНР) за военна помощ.

Колкото до по-слабия - По-слабият не се репчи на силния, щото обикновено яде бой. Теди, пак си в грешка. Не съжалявай тая паплач. Това са украински ТУРИСТИ, а не жертви, според беге правителството.
Убиват, убиват, говорих си с украинци вече. Ти си чети на село линкчетата и вярвай.
Значи всички украинци са фашисти, така ли? И всички американци са боклуци? Хахахаха, яснооо.
 
Това е цитат от статията - не съм я писала аз.

И не, карта не съм отваряла скоро. Не ми е трябвала, хеле пък карта на украйна. :D
Като изпращаш статии от такива жълти медии вкарваш ли някаква мисъл поне? Нещо минава ли ти през главата преди да я пуснеш тук или стига да пасва на така наречената ти теза я пускаш, без нищо друго да има значение?

Не ти отива да се наричаш дама с тези тъпи изказвания.
 
Чакай де, дори и да има боклуци в Украйна - това какво ги бърка Рашките , изобщо не може да ги оправдае, само да си помислят за война, камо ли да се мъчат трети месец.

@fast_and_the_curious ква дама бе бате, лелка.
 

Танколимпиадата ( хостват състезания с танкове - танков биатлон май беше + още простотии ) не е като на истински бой. И да - в Русия имат турнир за танкове... Ходят, стрелят се ,газят се, излагат се - дотолкова са изпляскали.
 
Русия трябва да отиде там, където й е мястото. С под 2% от световната икономика и на 96-място по качество на живот, между две африкански държави.

Путлер страда от параноя и деменция- и за двете е характерно точно такова поведение.
Ненапразно стои в подземен бункер и масата му е дълга 10 метра.....

Пере го сачмата яко... та в тоя ред на мисли - къде беше авиацията на парада? Лошо време?

278774371_10225736137537709_6735315480802723182_n.jpg


И това корито беше потопено от 'буря' и 'лошо време', с такива вълни които виждаме, съмнение няма.



Невярно :) Всеки ден има срещи в Кремъл и седи на къса масичка. Говори си речите нормално и ходи с портрета на баща си близо километър без да се задъха или нещо - което никак не е зле за 70 годишен.

На дългата маса седят тези дето не са верифицирани за ковид и крииповете който Путин смята за извратени.
 
Като изпращаш статии от такива жълти медии вкарваш ли някаква мисъл поне? Нещо минава ли ти през главата преди да я пуснеш тук или стига да пасва на така наречената ти теза я пускаш, без нищо друго да има значение?

Не ти отива да се наричаш дама с тези тъпи изказвания.
Добре, медията лъже. Като започнем ремонта на потрошени украински танкове ще ти се извиня. :)
 

Горе