Украйна - Русия какво ви е мнението

Британско проучване: Само България и Гърция от ЕС смятат, че Русия не носи отговорност за ситуацията в Украйна

Едните са измислили компютрите, а другите логиката и философията, и удоволствието от секса. Защо ли не се учудвам, че това са най-умните нации? :)
 
Британско проучване: Само България и Гърция от ЕС смятат, че Русия не носи отговорност за ситуацията в Украйна

Едните са измислили компютрите, а другите логиката и философията, и удоволствието от секса. Защо ли не се учудвам, че това са най-умните нации? :)
Аз попълних анкетата. :)
 
Ей за такова ниво говорим. :)

Иначе и тия са като хардуера - независими:


Но да, не е БГ знамето. Факт.
Нивото го задавате вие, които почвате първи с обидите.
 
Неска сте много продуктивни, няма изчитане.

Нема много значение кой кво мисли. Важни са фактите, а именно:
  1. Руснаците доубиват колкото украинци в униформи останаха, щото Зеленски и глобалистите не им дават да се предадат. Ония с татуировките ще си държат до последно щото знаят кво ги чака.
  2. Цените тука си се дигат. Леба поскъпня.
 
Неска сте много продуктивни, няма изчитане.

Нема много значение кой кво мисли. Важни са фактите, а именно:
  1. Руснаците доубиват колкото украинци в униформи останаха, щото Зеленски и глобалистите не им дават да се предадат. Ония с татуировките ще си държат до последно щото знаят кво ги чака.
  2. Цените тука си се дигат. Леба поскъпня.
Леба ти е последния проблем. Другите скачат с по 5-10 лева, виж месото. Ама иначе викайте слава на Путин.
 
"Нивото го задавате вие, които почвате първи с обидите."
Аз пък няма да обиждам никого! (Освен в случаите, когато ще обиждам някого.)

отказ от отговорност за произвеждане на маса спам

Аз, етерИум етерИумов, съм тук заради потребителите, за които 2 и 2 винаги е 4, а не колкото е сметнато и показано от органите оторизирани да известяват сметката. Тези потребители са сравнително малка група, вярващи че получателите към които са насочени медийните и официални властови съобщения, не се считат за участници с право на глас от организациите оформящи съобщенията, изразявани гласно от офиц. власт и медии. Поради което почти цялата съобщителност има съвършено различни от широко възприеманите й функции, не по-различни от функциите на юзди, морков пред магрето и люта чушка отзаде. С две думи: Кръчмарят не желае да известява точната сметка на клиентите, които могат да не се съгласят с нея и да затруднят плановете за развитието на кръчмята; но когато може да представи крива сметка, която да консолидира клиентите към съдействие, той просто го прави, както винаги е правил всеки мощен водач или мастит бизнесмен/бизнескръг.
(Като в заявеното становище, под медии се разбира и всички други странични информационни канали, придържащи се в рамките на единствения официален разказ, в който ясното и твърдо противопоставяне м/у замесените 'страни', се явява не повече от стратегическа основна схема на постановката.)

И понеже темата е изключително динамична, излиза постоянно в "нови постове", да не говорим в "последна активност", аз се чувствам длъжен да си въобразя, че гореспоменатата група потребители съществува и наблюдава темата с желание да прочете гледна си точка също застъпена тук. Няма да Ви разочаровам, уважаема група будни, но мълчаливи потребители! Ще продължавам да си Ви въобразявам, защото иначе няма да имам предлог да си начеша сърбящите ме пръсти и работата отива на зверски спам. А това не ме устройва, аз не съм такъв!

По-здрави
етерИум Е.
9-ти Януари, година 5782-ра

PS:
  1. Руснаците доубиват колкото украинци в униформи останаха, щото Зеленски и глобалистите не им дават да се предадат. Ония с татуировките ще си държат до последно щото знаят кво ги чака.
  2. Цените тука си се дигат. Леба поскъпня.
Нема такова (освен за цените и леба). Ножа, ножа кой го държи са чудиме. Да знайм кво сака да прай.

(Очаквайте скоро: ЦЯЛАТА ИСТИНА за целта на събитията в Уркайна!)
(в 3 тома)
 

Айде, украинците хакнаха руснаците... Верно са фашисти, не е шега работа...
 

Айде, украинците хакнаха руснаците... Верно са фашисти, не е шега работа...
Малките радости в живота на джуджето Хаяско.

(Очаквайте скоро: ЦЯЛАТА ИСТИНА за целта на събитията в Уркайна!)
(в 3 тома)
Pre order ще пуснете ли за най-големите си фенове? :love:
 
(Глейте в "сектата на ковидиотите", как живна, оформят се дебати...след като я ъпнах. Бахти влиянието чуек, кандидатирам се за следващите президентски!)

И, м.у др., като се каза кибератаки, добре че всички заедно са ги тренирали години наред, подготвяли са се за реакция и са ги "очаквали":
(И за "кибератаката" на пощата да кажем)

Според Ройтерс европейските банки трябва да се подготвят за руските кибератаки.
CBS твърди, че DHS е в пълна готовност за задаващата се кибер война
докато британските медии предават същите страшни истории.
Forbes съобщи, че Русия води кибер война срещу Запада в продължение на 20 години
и Гардиън твърди, че това е типично за Руската федерация

Всичко това изглежда изключително странно, като се има предвид, че западни глобални корпорации като IBM, Deutsche Bank и Santander са участвали в учения за подготовка на кибер полигони, които до голяма степен се ръководят от руска държавна банка. Ако някое от твърденията на МСМ е дори отдалечено правдоподобно, самият риск от индустриален шпионаж изглежда е извън графиките.

Правителства от цял западен свят участват в Центъра за киберсигурност на WEF, който е основан отчасти от Сбербанк. В същото време те продължават да предупреждават населението си за опасността от руски кибератаки.

Честно казано, тези руски истории за киберзаплахи са детски. Западните правителства и корпорации, които изглежда изпълняват докрай заповедите на G3P, изглежда са доволни да се ръководят от оценката и препоръките за киберсигурност на руската държавна банка.


Далеч по-надеждна обосновка за тези истории за МСМ и правителствените страхове е, че те са предназначени да ни подготвят и да предоставят оправдание за цифровата трансформация на финансовия сектор . В своя доклад за киберзаплахите за 2020 г. Фондът на Карнеги за международен мир (CEIP) заяви, че псевдопандемията е наложила тази промяна.

В едва скрито позоваване на Русия и Китай, CEIP твърди, че кибератаките от национални държави са неизбежни. Тогава те прогнозираха, че отговорът на тази уж неизбежна атака ще бъде да се слеят дейностите на банките, финансовите власти и националния апарат за сигурност на националните държави.

Централизирането на властта, особено над финансовите системи, винаги е решението, що се отнася до G3P. Предимно защото те поемат правото да упражняват тази власт.

По основните въпроси правителствата не формират политика и вместо това политиката се курира от мозъчните тръстове на G3P като CEIP. Не трябва да си правим илюзията, че мозъчните тръстове просто предлагат предложения. Те имат финансовата, икономическата и политическата сила да вземат решения на глобалната сцена и го правят от поколения.

Никой не гласува за мозъчни тръстове. В тази степен така наречената представителна демокрация е шарада. Ние, хората, никога не сме имали дума по „големите въпроси“. За тези от нас, които живеят в западни демокрации, правителственото представяне просто ни служи да ни убеди, че по някакъв начин сме представени в обсъжданията. По същество това е трик за увереност.

Това е контекстът, в който можем да разберем Реда, основан на международните правила. Макар че в момента разчита на това, което изглежда, че е западната хегемония и преминава към многополярна система, водена от Евразия, и двете са просто удобни механизми, чрез които G3P притежава власт и власт.

Както отбелязват много коментатори, включително WEF , IRBO се променя.

Както се случва, ние всички се приближаваме все по-близо до IRBO, базиран на китайския модел на технокрация.
CEIP твърди, че кибератаките от национални държави са неизбежни. Тогава те прогнозираха, че отговорът на тази уж неизбежна атака ще бъде да се слеят дейностите на банките, финансовите власти и националния апарат за сигурност на националните държави.

Централизирането на властта, особено над финансовите системи, винаги е решението, що се отнася до G3P.
Предимно защото те поемат правото да упражняват тази власт.

Нещо, което е изцяло извън сметката за "що стана тва с пощата". Разбира се - нещо съвсем различно от мисленето горе. Нека проследим...
 
Pre order ще пуснете ли за най-големите си фенове? :love:
Аз нарочно така го казах, да ударя контра на контрата:D
Инак, естествено, най-вероятно конфликта е реален и контрата е прав, Путин е честен, без скрити дребни шрифтове, прави ноев ковчег за нормалния свят, и ако Юропа не клекне, а кризите се задълбочат, и докато границите са отворени.. Всеки може да замине, предполагам. Ако реално тва е положението, тук се бъгва и там е изхода. Нали:)
 
Трудна работа за нас, щото сме неприятелска страна. :confused:
Е да, но за гражданите, които желаят да отидат да живеят там за постоянно.. Няма ли някакви подобни условности примерно? Нямам идея (аз не съм и тръгнал, но за вас с контрата мисля:))
 
Леба ти е последния проблем. Другите скачат с по 5-10 лева, виж месото. Ама иначе викайте слава на Путин.
Ама Путин ли дигна цените??

Бааа, ма нали от 30 и кусур години сме извън руското влияние?
Как чак от Масква, защо... ? o_O
 
Е да, но за гражданите, които желаят да отидат да живеят там за постоянно.. Няма ли някакви подобни условности примерно? Нямам идея (аз не съм и тръгнал, но за вас с контрата мисля:))
Тя щеше да се мести у Старзагорско с некаф дедо.

Пък ти у тая Тракия, нема нужда се местиш никъде :) тя Турция сама ше доде при тебе :)
 
Ама Путин ли дигна цените??

Бааа, ма нали от 30 и кусур години сме извън руското влияние?
Как чак от Масква, защо... ? o_O
Хакнал е системата за ценообразуване.
И не само нея, вече посяга и на частни лица - Антихристите са тук:
 
Tb1mnJA_jZ7M4kOUukZ_5IqQ0nQDFomd32YgnNDRQne5lJZGYhpRAcaw6_rjmOQRWeWVS8iA3ZNcfw=s600-nd-v1-rwa
 
"Нивото го задавате вие, които почвате първи с обидите."
Аз пък няма да обиждам никого! (Освен в случаите, когато ще обиждам някого.)

отказ от отговорност за произвеждане на маса спам

Аз, етерИум етерИумов, съм тук заради потребителите, за които 2 и 2 винаги е 4, а не колкото е сметнато и показано от органите оторизирани да известяват сметката. Тези потребители са сравнително малка група, вярващи че получателите към които са насочени медийните и официални властови съобщения, не се считат за участници с право на глас от организациите оформящи съобщенията, изразявани гласно от офиц. власт и медии. Поради което почти цялата съобщителност има съвършено различни от широко възприеманите й функции, не по-различни от функциите на юзди, морков пред магрето и люта чушка отзаде. С две думи: Кръчмарят не желае да известява точната сметка на клиентите, които могат да не се съгласят с нея и да затруднят плановете за развитието на кръчмята; но когато може да представи крива сметка, която да консолидира клиентите към съдействие, той просто го прави, както винаги е правил всеки мощен водач или мастит бизнесмен/бизнескръг.
(Като в заявеното становище, под медии се разбира и всички други странични информационни канали, придържащи се в рамките на единствения официален разказ, в който ясното и твърдо противопоставяне м/у замесените 'страни', се явява не повече от стратегическа основна схема на постановката.)

И понеже темата е изключително динамична, излиза постоянно в "нови постове", да не говорим в "последна активност", аз се чувствам длъжен да си въобразя, че гореспоменатата група потребители съществува и наблюдава темата с желание да прочете гледна си точка също застъпена тук. Няма да Ви разочаровам, уважаема група будни, но мълчаливи потребители! Ще продължавам да си Ви въобразявам, защото иначе няма да имам предлог да си начеша сърбящите ме пръсти и работата отива на зверски спам. А това не ме устройва, аз не съм такъв!

По-здрави
етерИум Е.
9-ти Януари, година 5782-ра

PS:

Нема такова (освен за цените и леба). Ножа, ножа кой го държи са чудиме. Да знайм кво сака да прай.

(Очаквайте скоро: ЦЯЛАТА ИСТИНА за целта на събитията в Уркайна!)
(в 3 тома)
 
Ама Путин ли дигна цените??

Бааа, ма нали от 30 и кусур години сме извън руското влияние?
Как чак от Масква, защо... ? o_O
Не, САЩ ги вдигнаха. Путин беше бустера.
 

Горе