Украйна - Русия какво ви е мнението

Ами и в двата кадъра са в една и съща посока, какво не им харесваш?

1. Сянката е почти успоредна на сградата и перпендикулярна на оградата.
2. Сянката е почти перпендикулярна на сградата и почти успоредна на оградата.

Питам защо има около 70 градуса разлика. Ако наистина не виждаш какво сочат стрелките използвай телената ограда за ориентир.
 
Правителството на Финландия е подобно на другите в европа на социал демократи + зелени = нео марксисти - тяхната цел не е населението да живее по-добре ами да си разпространяват идеологията. Понеже не могат да признаят че загубиха в Украйна по всякакъв начин се стараят да го извъртят че всъщност печелят.

Сега ядрени оръжия не сочат към нито една база във Финландия нито към Хелзинки. А ще почнат да сочат и Финландия ще плати 7% от GDP за това удоволствие 2 за НАТО и 5 за Русия. Защо мислиш че е по сигурно така ?

Винаги може да се гледа че Русия приключи с Европа и се мести към Азия - където бизнес буумва заедно с населението. И да остави Европа да си измира бавно със застаряващото си население, мигрантска криза, самоубийствени решения за икономиката и зелена сделка.

500 хиляди барела на по малко на Запад 800+ на Изток. Други не смятат да гладуват заради идеология.
Виж файлът 24178
Не знам защо феновете на Русия си мислите, че само тя има копчета. От другата страна също има и са много повече, това с копчетата освен за плашене не служи за друго. Както казах, сигурността е много по-важна от някакви %. Имаме нагледен пример с Украйна. Иначе в Русия си гладуват и преди и сега, не виждам каква е тая радост. Начело по СПИН, алкохолизъм, аборти, мюсюлманството е в бум там. До преди 10-15 години Санкт Петербург имаше около 300хил. сега са почти милион. До 15 години мюсюлманското население в Русия ще е 30%. И това е главно заради мигрантите от Централна Азия и арабския свят. Не знам защо си мислите, че там цъфти и връзва, а в Европа ядем доматите с колците. Нека се откъсват от Европа и да отиват към арабския и азиатския свят, дреме ми.
 
Защо се правиш на ударен, че не виждаш сенките на двамата войници от първия скрин.
Стрелките са ДО сенките и показват посоката.


Виж файлът 24177

Ако не те кефи сянката на войника виж сенките на другите двама.
Всички сенки са в една посока, само ти виждаш нещо различно. Каква ти е тезата, че украинци са ги убили и са монтирали след това руснаци или че всички са актьори? Прекалявате с конспирациите и не отиват на добре работите.

1.PNG
 
Всички сенки са в една посока, само ти виждаш нещо различно. Каква ти е тезата, че украинци са ги убили и са монтирали след това руснаци или че всички са актьори? Прекалявате с конспирациите и не отиват на добре работите.
Явно не ти се иска да видиш очевадното. Разбира се, че на един кадър ще са в една посока. Удобно пропускаш да разгледаш този няколко секунди преди това.

Обясни ми разликата между 1 и 2. Специално съм ти дал ориентир в зелено.

1652720062115.png

Ако и сега не намериш разликите в ъгъла между сенките и оградата не знам. Явно въртенето на земята около слънцето е кремълска опорка.
Това, което казвам е, че между двата кадъра има поне час, най-вероятно два разлика и видеото е лепено. Доколко е достоверна останалата част ... е ми това ме кара да изпитвам известни съмнения.
 
Явно не ти се иска да видиш очевадното. Разбира се, че на един кадър ще са в една посока. Удобно пропускаш да разгледаш този няколко секунди преди това.

Обясни ми разликата между 1 и 2. Специално съм ти дал ориентир в зелено.

Виж файлът 24182

Ако и сега не намериш разликите в ъгъла между сенките и оградата не знам. Явно въртенето на земята около слънцето е кремълска опорка.
Това, което казвам е, че между двата кадъра има поне час, най-вероятно два разлика и видеото е лепено. Доколко е достоверна останалата част ... е ми това ме кара да изпитвам известни съмнения.
Даже аз го виидях и разбрах.

Не знам защо феновете на Русия си мислите, че само тя има копчета.
Много елементарно възприемате голямата политика.

Има толкова подмолни игри между големите, за които не знаем, а вие приемате всяка официална (медийна) версия за чиста монета.

Днес четох интересна статия какви врътки ще направи Ердоган, за да пусне Финландия и Швеция в Нато и това ще отнеме доста време.

Не си мислете, че тия тинтири-минтрии - украйна в ЕС, а скандинавците в нато - ще се случат утре. В следващите 10 години няма да го бъде. Поне така казват експертите, и не руските, а уж независими наблюдатели.
 
Сенките са си еднакви, двата кадъра са от различни перспективи но всички сенки са в една и съща посока. Търсите под вола теле, смешно е.
Хапвам пуканки.
 
Сенките са си еднакви, двата кадъра са от различни перспективи но всички сенки са в една и съща посока. Търсите под вола теле, смешно е.
Я забоди една тояга и я снимай през два часа от различни перспективи ...

1. Ъгъл между зелената и червената линия ~75 градуса
1. 2гъл между зелената и червената линия ~15 градуса

Логиката е ясна щом е по CNN значи е така. Ако беше от ТАСС щеше да се разчепква една седмица :D
 
Не знам защо феновете на Русия си мислите, че само тя има копчета. От другата страна също има и са много повече, това с копчетата освен за плашене не служи за друго. Както казах, сигурността е много по-важна от някакви %. Имаме нагледен пример с Украйна. Иначе в Русия си гладуват и преди и сега, не виждам каква е тая радост. Начело по СПИН, алкохолизъм, аборти, мюсюлманството е в бум там. До преди 10-15 години Санкт Петербург имаше около 300хил. сега са почти милион. До 15 години мюсюлманското население в Русия ще е 30%. И това е главно заради мигрантите от Централна Азия и арабския свят. Не знам защо си мислите, че там цъфти и връзва, а в Европа ядем доматите с колците. Нека се откъсват от Европа и да отиват към арабския и азиатския свят, дреме ми.


Трябва да ти дреме защото журналистите мислят читателите си за тъпи и пробутват фалшиви неритиви. А това е недопустимо. Ако медиите не ти казват истината не можеш да вземеш правилно решение.

Какъв пример имаме за Украйна - една изкуствено съшита УССР от болшевиките (+Донбасс) 1920те, след това от Хрушчов + Крим 1954г. - само виж на изборите за про руски президент как си личи къде е съшита държавата.

След разпада тези от югозитока най-накрая на признати за честни избори от всички си избраха про Руски президент. Тези от западната част го свалиха с майдан и като изтока си направи контра майдан им пратиха армия. Вместо мир, нещо като възродителния процес им спретнаха - ето така се получава сегашната Украйна.

Всеки друг който се притеснява страната му да не стане Украйна трябва да има това наум да не прави като украинците.

Русия е ок за консервативни - тези проблеми ще ги имаш ако избереш по-либерален живот. За мен е прекалено северна страна аз виждам бъдещето в ASEAN като блок, където ще има развитие и не са unfriendly към Русия - да си самоубият икономиките заради идеология и януари може да си на 23-32 градуса.

Как гласува Украйна за Янукович


1920px-Другий_тур_2010_по_округах-en.png
 
Последно редактирано:
Украинският прездент е сменил ръководителя на Териториалната отбрана след три месеца война. Той не посочи каквито и да е мотиви за рокадата, съобщава Ройтерс.

Ти да видиш, нали победата е до часове?
 
Трябва да ти дреме защото журналистите мислят читателите си за тъпи и пробутват фалшиви неритиви. А това е недопустимо. Ако медиите не ти казват истината не можеш да вземеш правилно решение.

Какъв пример имаме за Украйна - една изкуствено съшита УССР от болшевиките (+Донбасс) 1920те, след това от Хрушчов + Крим 1954г. - само виж на изборите за про руски президент как си личи къде е съшита държавата.

След разпада тези от югозитока най-накрая на признати за честни избори от всички си избраха про Руски президент. Тези от западната част го свалиха с майдан и като изтока си направи контра майдан им пратиха армия. Вместо мир, нещо като възродителния процес им спретнаха - ето така се получава сегашната Украйна.

Всеки друг който се притеснява страната му да не стане Украйна трябва да има това наум да не прави като украинците.

Русия е ок за консервативни - тези проблеми ще ги имаш ако избереш по-либерален живот. За мен е прекалено северна страна аз виждам бъдещето в ASEAN като блок, където ще има развитие и не са unfriendly към Русия - да си самоубият икономиките заради идеология и януари може да си на 23-32 градуса.

Как гласува Украйна за Янукович


Виж файлът 24183


2010?

Я да видим 2019

D4w_dEPWAAEFMp3
 
ха ха а ха ха ха. Укрите стигнаха руската граница!

Гаранция ще превеземат Русия. Тия са непобедими лъвове, само им трябват няколко милиарда от ЕС и няколко милиона деца за щитове.
 
Гаранция ще превеземат Русия. Тия са непобедими лъвове, само им трябват няколко милиарда от ЕС и няколко милиона деца за щитове.
На мен, честно казано, акъла ми не го побира как ги правят тея простотии, че се и снимат. Бати клоуните, как да им повярва за каквото и да било после. Слава кокаине! Явно някои са на нещо още по-силно :)
 
На мен, честно казано, акъла ми не го побира как ги правят тея простотии, че се и снимат. Бати клоуните, как да им повярва за каквото и да било после. Слава кокаине! Явно някои са на нещо още по-силно :)
Повечето са скъсаняци за кока. Там водката е основна сила. Познавам няколко украинки, които са ми разправяли страшни работи. Там за 1 шише водка може да те оберат и пребият, ма иначе руснаците са пиянки :D :D :D

В Украйна е събрана най-долната сган, не е случайно името "крайна". Сбирщина от всички краища...
 
2010?

Я да видим 2019

D4w_dEPWAAEFMp3

8 години репресии над всичко про руско не може да очакваш истински резултати освен протестен вот. Затова и Зеленски спечели. Пусках във тази тема видеото със Зеленски където на чист руски обеща мирно решаване на въпроса и спазване на Минските споразумения преди изборите.

И аз може да обещая опрощаване на по 10-20 000 долара студентски кредити ако гласувате за мен, а после ако не го изпълня да ви е за урок да не сте толкова наивни. :)
 
Последно редактирано:
Повечето са скъсаняци за кока. Там водката е основна сила. Познавам няколко украинки, които са ми разправяли страшни работи. Там за 1 шише водка може да те оберат и пребият, ма иначе руснаците са пиянки :D :D :D

В Украйна е събрана най-долната сган, не е случайно името "крайна". Сбирщина от всички краища...
Странното е, че при мен работят 5ма украйнци. Двама са страшни пиянки и познай - Слава, Украйне. Другите 3ма са доста начетени хора и по-трезво преценят ситуацията. Не им харесва разбира са, но няма истерии - хуило и т.н. Даже пихме бира за 9май с тях и с едни латвиици.
 
Ха ха а ха ха ха а ха ха . Укрите стигнаха руската граница! :eek:

:D

Аз си го мислех че това са направили - по евтино е и по безопасно.

И аз утре мога да си взема една греда 10 на 10 да я боядисам и да се снимам уж съм доброволец достигна до гранциата - ще изглеждам по смел от Кирчо.
 
Аз лично не отричам фактите. Имперска Русия бележи сериозен крах в тази война. Заради имперските си амбиции. Други факти са, че се използват случки от миналото за да се провокират страхове. Полша е прегазена и от Германия и от Имперска Русия. Обаче Полша получава нови територии по благоволението на СССР от Германия. Кой знае защо Полша изглеждат като най-напомпания стероиден боец на САЩ и какъв интерес може да има Европа. Помпат болните полски амбиции да бъдат нещо повече от пол-регионална сила по удивително подобен начин на това, което са им обещавали от Райха преди да ги използват за плацдарм.
Да, използват го, защото историята е идентичността на една нация, но съм съгласен, че не е правилно да се опираме на нея, за да правим изводи. Както при нас са се развили нещата с Турция, която в момента е най-добрия ни съсед. Не вярвах, че това ще стане най-добронамерената нация спрямо българите.
 

Горе