Украйна - Русия какво ви е мнението

Ето ти ги сенките от 3 различни камери, само в твоята глава има някаква разлика.
Сенките на войниците на първата снимка сочат към сградата. На втората снима с двамата "убити" техните сенки и сянката на сградата сочат наляво на екрана. :) Не са различни да.... И на първата снимка сянката на сградата е много по-къса от тази на втората и третата снимка тоест поне няколко часа разлика.
 
Обмена на бойци от "Азов" срещу руски военнопленници не е точно, че се предават. Договорено предаване като ще бъдат върнати в Украйна. По-точно не е версията на орките, че е безусловно предаване в руски ръце.

Иначе браво на 'втората' армия в Украйна - 80+ дни, не може един завод да превземе.
Командирът на украинския батальон "Азов", Денис Прокопенко, излезе с официално видеообръщение в техния канал в Телеграм, в което индиректно потвърди, че бойците му, блокирани от седмици в подземията на "Азовстал" в Мариупол, са се предали. Това е предприето по нареждане на централното военно командване и с цел да бъде съхранен животът им.

До късно вечерта поне 300 бойци от "Азовстал" напуснаха завода и бяха откарани с 10 автобуса под контрола на руската страна и на ДНР. За това, че са напуснали територията на "Азовстал", съобщи и Ройтерс.
 
Имам една теза, която винаги съм казвал.
Най-добре се жиее при Византийско владичество, Османско присъствие и Съветска диктатура, защото когато българин е начело да ръководи и управлява държавата, никога не са успвали да напавят нещо пълноценно за народа.
Както сегашните предатели Киро и оня, че му забравх името

Ето една прекрасна извадка на безгръбначието наречено "руски националист". Готов е да предаде родината си заради комплекса си за малоценност и нуждата някой батко да го дундурка. С гордост зачерква вековна история и велики успехи заради малодушието си или личния неуспех. Точно такива хора са предали Левски, Каблешков и куп други примери.
 
Сенките на войниците на първата снимка сочат към сградата. На втората снима с двамата "убити" техните сенки и сянката на сградата сочат наляво на екрана. :) Не са различни да.... И на първата снимка сянката на сградата е много по-къса от тази на втората и третата снимка тоест поне няколко часа разлика.

Все едно да спориш за животновъдство с ИТ специалист, няма смисъл. Вярвай си.
 
Ето една прекрасна извадка на безгръбначието наречено "руски националист". Готов е да предаде родината си заради комплекса си за малоценност и нуждата някой батко да го дундурка. С гордост зачерква вековна история и велики успехи заради малодушието си или личния неуспех. Точно такива хора са предали Левски, Каблешков и куп други примери.
8785.jpg



Намери разликите
 
Обмена на бойци от "Азов" срещу руски военнопленници не е точно, че се предават. Договорено предаване като ще бъдат върнати в Украйна. По-точно не е версията на орките, че е безусловно предаване в руски ръце.

Иначе браво на 'втората' армия в Украйна - 80+ дни, не може един завод да превземе.
Излизат ранените. Които не могат да издаянят повече. Украйна ги предаде. Руснаците ги спасяват.
 
Прав си, но от друга страна не е и нужно да го правиш. Достатъчно е да посетиш Южна България, от Хасково надолу за да се увериш в отношението на турците към българите. Вярно, има и интегрирани, so to say, но смея дя твърдя, че повечето не спадат към тязи категория на този етап. Може би след 100на години ще се поизгладят нещата, но не и към момента.
Моля, без глупости! Живея в Свиленград няма никакво отношение специално. Ходил съм до Одрин и Истанбул освен че са доста по-работливи от нас друго не съм виждал. Иначе ако някой се самоопределя като турчин, македонец или българин, кой си ти да му пречиш?
 
Моля, без глупости! Живея в Свиленград няма никакво отношение специално. Ходил съм до Одрин и Истанбул освен че са доста по-работливи от нас друго не съм виждал. Иначе ако някой се самоопределя като турчин, македонец или българин, кой си ти да му пречиш?
На някои от тях им е писнало да бъдат третирани като амбалаж. Султана да им заповядва и те послушно да правят каквото им кажат.
 
Имам една теза, която винаги съм казвал.
Най-добре се жиее при Византийско владичество, Османско присъствие и Съветска диктатура, защото когато българин е начело да ръководи и управлява държавата, никога не са успвали да напавят нещо пълноценно за народа.
Както сегашните предатели Киро и оня, че му забравх името
Ти се базикаш, но май до там ще го докараме, да искаме някой да ни завладее и така да си останем. Явно сами не се оправяме добре. Какви ли не нещастници минаха последните години и коуй от кой по крадливо и продажно прасе. Та за сега алтернативата някой да ни колонизира е най-добрата за тази държава. Само се надяваме да е от малко по-белите, чак пък руско, няма нужда. Виж нещо английско, френско, немско. :)
 
освен че са доста по-работливи от нас друго не съм виждал
За останалите не знам, но конкретно помаците в Пиринска Македония (нашата си) са и невероятно добри хора. Ако българският етнос притежавахме поне частица от тяхната добрина... Ееех.
 
Ето една прекрасна извадка на безгръбначието наречено "руски националист". Готов е да предаде родината си заради комплекса си за малоценност и нуждата някой батко да го дундурка. С гордост зачерква вековна история и велики успехи заради малодушието си или личния неуспех. Точно такива хора са предали Левски, Каблешков и куп други примери.
Ето едно изказване, което е показно за лицемерие.

Говори ми за Левски и Каблешков, докато лиже американския гъз. Айде, нема нужда...
 
Колега не само София е цивилизована. А и дори да не е, това не я определя като маловажна такава нали? Вземи за пример Сибир ;). Турски език се е искало за продавач, управител, сервизен техник, заемане на общинска позиция и други професии с 2-3 и 5 пръста (гласуване, държене на химикалка и куфарче). За партията си прав, но пък ме съм чул за българска партия с такава власт в друга страна. Ако има такава, с удоволствие бих се просветлил по темата за напредъка на българския лъв ;).
Сега, за Сибир ли говорим или за България? В кой голям български град го има това изискване, че ми стана странно. Значи, ако се иска има едно разумно обяснение - просто бизнеса оперира с такива клиенти или/и партньори и е нужен. Както като продаваш в кол център на французи се иска френски.
 
Моля, без глупости! Живея в Свиленград няма никакво отношение специално. Ходил съм до Одрин и Истанбул освен че са доста по-работливи от нас друго не съм виждал. Иначе ако някой се самоопределя като турчин, македонец или българин, кой си ти да му пречиш?
Да, ето, както си и мислех. И в Разград е така също. Не знам кои точно кращина на света е видял колегата, но според мен не трябва повече да ходи там. :)
 
Ти се базикаш, но май до там ще го докараме, да искаме някой да ни завладее и така да си останем. Явно сами не се оправяме добре. Какви ли не нещастници минаха последните години и коуй от кой по крадливо и продажно прасе. Та за сега алтернативата някой да ни колонизира е най-добрата за тази държава. Само се надяваме да е от малко по-белите, чак пък руско, няма нужда. Виж нещо английско, френско, немско. :)
Отсега-нататък ли?
 
От момента, в който се видя, че не ставаме да се самоупралвяваме. ;)
:) 09:00Игри на ума - филм09:30Телепазарен прозорецсега 09:45Можеш и по-добре - филм10:15Телепазарен прозорец10:30Писмата на кралица Виктория - филм11:30Телепазарен прозорец11:45Семена от древността - филм12:15Телепазарен прозорец12:30Американска принцеса - романтична комедия /п./13:30Новините ON AIR14:00Телепазарен прозорец
 
Говори ми за Левски и Каблешков, докато лиже американския гъз. Айде, нема нужда...
Не помня да съм пускал американски паради и да се радвам на Байдън, като бебе на лампа. Тва с лизането на гъзове са си твои фантазии, спести ни фетишите си.
 
Не помня да съм пускал американски паради и да се радвам на Байдън, като бебе на лампа. Тва с лизането на гъзове са си твои фантазии, спести ни фетишите си.
Лижеш :)
 
Повечето са скъсаняци за кока. Там водката е основна сила. Познавам няколко украинки, които са ми разправяли страшни работи. Там за 1 шише водка може да те оберат и пребият, ма иначе руснаците са пиянки :D :D :D

В Украйна е събрана най-долната сган, не е случайно името "крайна". Сбирщина от всички краища...
По-големи друсалки и пияндурници от руснаците няма. Абе Славчев, що се мъчиш, има страхотни полети до Москва. Иди при твоите братя да видиш колко добре си живеят.
 
Не помня да съм пускал американски паради и да се радвам на Байдън, като бебе на лампа. Тва с лизането на гъзове са си твои фантазии, спести ни фетишите си.
Не помниш, защото не го осъзнаваш. Човешкият разум е така устроен, че да оправдава всяко свое подло и низко действие.

Самата ти позиция, че всичко, което прави Русия е лошо и, че сащ са добрите герои във филма го доказва.

Говорейки за ''безгръбначие'', не е лошо да си отговориш на следните въпроси:

Кога руски министър на отбраната е идвал в страната ни без официална покана? Ей така, да си нагледа имотите и персонала???

Кога е имало руски военни бази у нас, които са били забранена територия за която и да е българска институция? Безплатни!!!

Кога руснаците са имали пълните права над природните ни ресурси?

Кога руснаците са ни задължавали да закриваме който и да е сектор от индустрията си?

Напротив! Благодарение на руснаците произвеждаме ток за собствени нужди и за износ. С тях сме имали лоялни търговски отношения, въпреки плътната политическа обвързаност. Тоест, не са ни използвали нагло, понеже сме били под политическото им влияние.

Точно обратното: Новите ни господари ни налагат волята си. Задължават ни да унищожаваме и малкото ни останали ни икономически ресурси, за да бъдем изцяло зависими от тях. А вие им се радвате като ''бебе на лампа".

Така, че Лижеш, мойто момче, говорейки за безгръбначие. ;)
 

Горе