Украйна - Русия какво ви е мнението

Погледчето инфо, дрейзенчето репорт, Вацко аналлизатора и те тава:

Режисьор на Duran е Питър Лавел, водещ на програмата за политически дебати CrossTalk на RT
Duran е създаден през май 2016 г. , след като Питър Лавел прекъсна връзките си с Russia Insider


И после: ма те другите директно от западната пропаганда гълтат, а не кат нас - обективни, морални, от истински източници.:):):)

Морално превъзхождащите заблудените от западните мейнстрийми милениали трупни жални червяци от подземието.:):)

А как ше коментираш факта че според твоя източник ей тоя сайт е един от най-достоверните и заслужаващи доверие:

 
бахти малоумната пасмина батко, един линк не може да пусне като хората...
Блинки ли визираш? Айде и на твойта майка много поздрави.

Вместо да се пенявиш, обясни как го правиш ти. Аз съм пускала милион такива линкове, но по начина, по който съм го правила вече не става.
 
Контро, малоумна деградирала мижитурко. Миришеш на морална гнилоч, утко кекава. (Ако ми говориш тия пумии на живоо ща зануля за 2 секунди, утчице мижава;))
Пумярчо, чупа носленцето мишо:)
"Неема интрига, неема читаемост, неема контекс":):) Дебилно урудче за тор.:)


@Blinky Нивото е супер? Какво се случва изобщо. Имаш 3 рекламни банера на тази страница, а се пишат такива неща.
 
А как ше коментираш факта че според твоя източник ей тоя сайт е един от най-достоверните и заслужаващи доверие:

Значи цитираното от мен е ГРЕШНО и ЛЪЖЛИВА ПРОПАГАНДА. Така ли излиза ако се провери?:):):)
Тва факт за дюран-дюран ли е, или е измислица? Друг източник друг факт ли ще съобщи? А цитирал ли съм нещо от манипулативното заключение на фатчекерчетата, малко поне? Или само частта от проверимата история за дюранчо?

Иначе как си, добре ли си?
 
@Blinky Нивото е супер? Какво се случва изобщо. Имаш 3 рекламни банера на тази страница, а се пишат такива неща.
Искаш ли да се поразровим в темата да видим колко повече и дори по-хубави неща са се казали? Ремайнд специално не е спирал, когато пише. Искаш ли, Нула, да поразровим? Ти сега ли видя?:)
 
бахти малоумната пасмина батко, един линк не може да пусне като хората...
@null , това как го пропусна, случайно ли?:) На същата страничка е, не го ли видя? Добре ли си със зрението? Виждаш избирателно "нивото" ли, Нуль? Ей такива сте масово геройчета от нивото.:)
 
Блинки ли визираш? Айде и на твойта майка много поздрави.

Вместо да се пенявиш, обясни как го правиш ти. Аз съм пускала милион такива линкове, но по начина, по който съм го правила вече не става.
Като отвориш публикация откъдето и да е това, кликни на датата за да получиш реалния линк.
Код:
https://www.facebook.com/petar.petrov.56829/posts/pfbid02EcSPAvBq81VSeZWBpfSRRCLH8RYVVeyVTUMzEA9qU9Q8YzYS91FsXqTwe9sapDCNl
след това става
Код:
https://www.facebook.com/petar.petrov.56829/posts/5834798576577789
 
Като отвориш публикация откъдето и да е това, кликни на датата за да получиш реалния линк.
Код:
https://www.facebook.com/petar.petrov.56829/posts/pfbid02EcSPAvBq81VSeZWBpfSRRCLH8RYVVeyVTUMzEA9qU9Q8YzYS91FsXqTwe9sapDCNl
след това става
Код:
https://www.facebook.com/petar.petrov.56829/posts/5834798576577789
Ами така го правя, естествено. В последните дни не се получава. И Блинки не успя.

Дава ми само първия (по-дълъг) линк, когато кликна на датата или часа.
 
@Blinky Нивото е супер? Какво се случва изобщо. Имаш 3 рекламни банера на тази страница, а се пишат такива неща.
Айде бе, господин Нул, кажи сега за нивото, нали ти е високо и не можеш да понасяш написани глупости. Айде сега, нулчо, кажи как сред цитатите, дадени като пример за ниско ниво, пропусна това:
бахти малоумната пасмина батко, един линк не може да пусне като хората...
А? Що така се умълча.
Тц, тц. Ей, голем морал, големо нещо.:D
 
Преди или след като отвориш поста кликаш на датата?
Аз не го отварям, излиза ми във фийда и кликам на датата, за да го отделя като самостоятелен пост. След това копирам линка и прилагам тук в полето за линкове на ''медия''. Така съм го правила преди, сега не става.

Освен това, след като съм извела поста по този начин, вече колкото и да кликам на датата/часа, нищо не се променя.
 

тест и на линка на @nandibandi ( не е мой )




Точно, @Sky го е казал - цъка се на датата отляво на публикацията, и се поставя това.
 

тест и на линка на @nandibandi ( не е мой )




Точно, @Sky го е казал - цъка се на датата отляво на публикацията, и се поставя това.
Точно така го правя, както казах вече. Я пробвай с линк към друг пост. Ама пост, а не видео. С видеата става.
 
Супер става, браво на Скай за оказаната помощ.

другия админ тагвай, той ги завъди тия и им се кефи.
Кои "тия" е "завъдил" "другия админ", бе скайчо, бе, моето момченце? Ти от кои си, скайченце? Научи ли се да започваш изречение с главна буква, поне да добие вид, при положение, че казаното ще е обичайното НИВО - "израсли пред компа тийнейджъри-нърдове на джойнт в маалата"?


@Sky ми предлагаше да съм му помагал за темите в некакъв форум, сайт...хаахахахаха. Той не може да даде на вързано куче ляб в тая област, за която сайт/форум искал да прави, щял да прави, прххх. (Няква мерзка проамериканска пропаганда щеше да е, доколко разбрах: "нов форум на тема БКП и комунистическия режим". Той толкова му е акъла.)

Отрязах го като куче.:D (С голям кеф.)

Вижте тука сред другите неграмотно написани негови изречения към мен, кво вика:
"От тая тема [моята - "Нов Световен Ред с 2 липи отпред"] между другото ми дойде мотивацията да завърша тоя проект"

Щото съм "завъден" от "тия" - толкова, че от моята тема му дошла мотивация да си завърши..."проекта":) Нали?:) Но не му се получи да му съдействам и сега някой "админ" бил "завъдил" някакви си (предполагаме, че са някакви кофти юзъри). Не беше така, когато му се искаше ПОМОЩ ОТ МЕН.;) Колко лесно се връткала моралната дупара, кога е поврътлива принципно; найс, а?:):) (А човека говори намръщено за някакви "завъдени", предполага се, че намеква за "въшки".)

Това дето го продаваш ли е, бкп.бг ли, скайче?:):) Нищо не можа да направиш, нали? Очаквано, ти си с твойто копчаджийско полуграмотно ниво, къде ше измислиш, па ше направиш. Их, Скайчеее, их голема работа. И НИВО чак завъдил.:)

"Истински истории от подземието на социално слабите мислители":)

Моля ви, ако сте анти-БКП, помогнете на социално слабия умствено копчаджия да сбъдне мечтата си. Бъдете добри.

(Докладвай сега, Скайка, докладвай, протестирай, тагвай, оплаквай се [от нивото:)] - там си спец.:))


(Сега другия дето отрязах, който ми предлагаше сайтче да правим - няма да го кажа, че ми е много скъп другар - се очаква да се презастрахова и превантивно да извади някакъв КОЗ, да извади кирливи ризи, да извади скрити компромати, да ме злепостави (той е свикнал с това ниво на реакция, прецизирал го е)...Уууу, треперяааа!:( И той ме ласкаеше, приканваше, ала-бала. Но нема нужното морално ниво, а аз общение с нечисти морално не ям.

Бе много недоволстват: що тва, що онва, що така правя, ма на лични ми предлагат сайтове да правим. А?:) Просто треперя от нивото (преди всичко - от моралното).


Както се каза от високите нива преди малко:
Нивото е супер? Какво се случва изобщо.
:D
 
Обяснявам с илюстрации:

Стъпка 1: виждам пост, който искам да поставя тук:

1654711640408.png

Стъпка 2: цъквам на датата/часа, за да копирам линка на поста:

1654711720345.png

Стъпка 3: копирам линка. Опитвам да го приложа в полето на ''медия" и се получава това:

1654711801806.png
 
  • Wow
Реакции: null
Обяснявам с илюстрации:

Стъпка 1: виждам пост, който искам да поставя тук:

Виж файлът 24481

Стъпка 2: цъквам на датата/часа, за да копирам линка на поста:

Виж файлът 24482

Стъпка 3: копирам линка. Опитвам да го приложа в полето на ''медия" и се получава това:

Виж файлът 24483
то няма форумна система която да приеме пост на копейкин, нормално да извади грешка :D
 

Горе