Украйна - Русия какво ви е мнението

Между другото: честит ви национален празник. Муайте бургери и пийте кока кола, за да го отбележите достойно.
 
За римайнда да дам няколко факта и изтичащите от тях последствия:
Украинската армия е пред разпад, нейната ефективност е значително спаднала. Турските и западните дронове вече почти нямат ефективност, масово са сваляни от руската пво. До сега настъплението беше с 3,5км на ден, но вече като нищо може да се удвои или утрои. Славянск и Крматорск нищо чудно до края на тази седмица да бъдат обасадени.
Русия все повече стоки ще търгува в рубли, това лято може да станем свидетели на златна рубла. Чао-чао на долара и еврото. Някой от западните спецове тези дни беше написал, че ако русия намали добива на петрол с 5м барела на ден, то цената ще скочи до около 400$ за барел, тогава западните общества и особено американците ще завият на умряло, а зимата ако продължат така нещата ще има бунтове и либерастите ще бъдат бити и изритани от властта.
Но не мисля че ще се стигне до там, запада ще клекне до есента. Най-вероятно до срещата на Г-20 ноември ще има примирие и то с много неизгодни за Украйна клаузи, ако въобще има такава държава до тогава.
 
Ами тези факти на какво се базират? Това че твърдиш нещо, не го прави факт, нали не очакваш някой да ти повярва, на нещата, които изписа, специално тези направления:

-украинската армия е пред разпад
- чао чао на долара и еврото
- американците ще вият на умряло за мамашата
- либерастите ще бъдат бити и изритани от властта
- запада ще се разпадне и клекне пред руската велика мечка до есента



Мога да ти оборя всичките неща, без проблеми, но знаем израза : what is asserted without an evidence, can be dismissed without an evidence - пък и такова мамашество не бях виждал от бая страници тук - в 10-тина реда успя да приключиш целия лош запад, либерастите, валутите им, и украйна взети заедно.
Попринцип се колебая дали изобщо да пускам отговора, щото май положението е много тежко и при тебе ако наистина смяташ нещата, които изброи, за фактология.

Напомням ти, че си писал и преди в темата тук и нещата изобщо не се развиха по начина, по който ни обясняваше тогава.

Сега на кого да вярвам аз - на седмичния доклад на МИ6, които ежедневно публикуват информация и резюме как се развиват нещата, и досега не съм видял да сгрешат с анализите си, или на теб?



Ще ми обясниш ли най-сетне как тая велика мамаша с 1 процент от световната икономика, ще накара ЕС , че и САЩ да клекне, и рублейте - таз велика валута, дето извън русия и гъза не си трият - ще съсипе Еврото и Долара.

Ще ти напомня, ако си забравил, че от 46-та година, СССР-то разправя и чакаше всяка година лошия запад да се разпадне, и долара да приключи. Ама всяка година пропаганда.
Накрая Мамашката се разпадна - би ли обяснил защо така се получи и защо ще стане точно обратното, и Русия ще приключи тез лоши сатанисти от САЩ, дето рушат православието и руската дружба? И да не е с факти, обясни ми като нормален, разумен, грамотен човек - как Русия ще приключи ДОЛАРА и Еврото - това са ъбсурдни глупости разбираш ли. Попринцип не трябва и да ги коментирам, ама... Излагаш се наистина, ако това пишат из руските лайняни вестници и медии - добре - те никога не лъжат.

Хубаво е твоите хора от Колхоза - преди да се подмокрят за това как ЕЙ СЕГА на, много скоро USD се разпада - да помислят за тяхната кочинка, и че 30% нямат вътрешна тоалетна, и канализация, и средната смъртност е доста по-ниска от тези, с които се мерят, вече за икономика да казваме ли - Мамашата вземи я сравнявай с Тексас - то остави, че щата е по-богат от цялата руска кочина, ами сигурно ако всички реднеци как са въоръжени всеки по къщите си с автоматични оръжия - нищо чудно редовната армия да не трябва да се намесва дори.

пс: 85 процента от световните сделки и пазари, са във USD. В рублей са колко? Имат ли 0.05? Къде видя златна рубла не мога да си обясня, - стоиш и чаткаш пред телефона или монитора дето са западни, ОС система западна, всичко западно, руска кола едва ли караш - ама като стане дума за Мамашката - разтапяте се направо, пък ти направо се оля, дано да тролваш.
 
Последно редактирано:
Като почнеш да допринасяш с нещо във темата, тогава може да очакваш отговор, всеки човек има чест и достойнство, поне така смятам - като видиш, че не ти обръщат много внимание, спираш да се заяждаш на дребно и отминаваш.
Твоят принос в темата е главно огромното количество укрофейкове, които бълваш. Останалото са дитирамби за могъществото на щатите.
Е както се оказа нито американците са толкова велики, нито руснаците толкова кекави, колкото ги изкарваш.

Още миналия месец бяхме писали, че според западните служби реалният лендлийз, ще започне да се усеща към есента - войници така се обучават, от днес за утре - и се телепортират на полето от САЩ.
Ако си е мислил, че след 10 дни войната ще свърши - объркал се е. Тя, че ще свърши с бягство на мамашата е ясно, да видим колко ще издържат с агресията.
Добре спирам до края на септември. Обаче да не се окаже, че пак е за бустване на морала ...

И пак казвам - всеки човек си има чест и достойнство, тук сме избухвали доста от потребителите, но това което правиш е някакъв next level - на всички и минава бързо, но не може да ходиш по всички мои мнения и да се заяждаш на дребно, и това продължава с месеци, пък в темата за ковид - 2 години , с tedkata_m - не е нормално.
Обожавам да се заяждам с персони, които изпадат в истерия и преминават на каруцарски език и лични обиди, всеки път като се сблъскат мнение не съвпадащо с ВИСШАТА ИСТИНА проповядвана от тях.

PS: тук всички може да идиоти русофили, но мнението например на Хенри Кисинджър също не съвпада много с твоето.
 
Последните десетина страници сега от Елитното Алфа Виртуално Ниво ли са? Дадохте ли по двайсе лева?
 
@fast_and_the_curious


Скоро, скоро, то не че русоробите не са очевадни - карбовски, онзи идиот в БНР, който е за уволняване, и да ходи да си предава в частна медия, не в държавната - онази Гайтанджиева - са моите попадения. Също и един идиот по ЕВРОКОМ, води предаване наречено Делници - Колев или Караколев се казваше - всеки ден от 16:00 до 19:00 - съмнителен ми е много, където от Възраждане всяка седмица му гостуват.

Нямам търпение за разследването и с усмивка си представям как ще започнат да обвиняват СороС , че ги приключва, щото са много важни да казвали 'другата гледна точка'.

А гарантирам, че може и митинг да и спретнат, в подкрепа на 'свободното слово' русоробите в БГ, ако се случи чак така, че да ги обвинят в измяна и шпионаж ( съмнявам се дълбоко ).

Парадокса тук е , че русоробите ще говорят за свобода на словото, а защитават държава, в която няма никаква свобода на словото и изобщо това на тях не им е проблем. Нямам търпение да видим какво ще излезе, кои са тез - пък сайтовете, да не говорим ( парцалките със странни имена дето някои хора споделят редовно ) има един руски парцал, дето нандибанди го споделяше преди - собственика е в Крим регистриран - хич, хич, изобщо не разнася пропаганда, той говори истината.
 
Последно редактирано:
@fast_and_the_curious


Скоро, скоро, то не че русоробите не са очевадни - карбовски, онзи идиот в БНР, който е за уволняване, и да ходи да си предава в частна медия, не в държавната - онази Гайтанджиева - са моите попадения. Също и един идиот по ЕВРОКОМ, води предаване наречено Делници - Колев или Караколев се казваше - всеки ден от 16:00 до 19:00 - съмнителен ми е много, където от Възраждане всяка седмица му гостуват.

Нямам търпение за разследването и с усмивка си представям как ще започнат да обвиняват СороС , че ги приключва, щото са много важни да казвали 'другата гледна точка'.

А гарантирам, че може и митинг да и спретнат, в подкрепа на 'свободното слово' русоробите в БГ, ако се случи чак така, че да ги обвинят в измяна и шпионаж ( съмнявам се дълбоко ).

Парадокса тук е , че русоробите ще говорят за свобода на словото, а защитават държава, в която няма никаква свобода на словото и изобщо това на тях не им е проблем. Нямам търпение да видим какво ще излезе, кои са тез - пък сайтовете, да не говорим ( парцалките със странни имена дето някои хора споделят редовно ) има един руски парцал, дето нандибанди го споделяше преди - собственика е в Крим регистриран - хич, хич, изобщо не разнася пропаганда, той говори истината.

Мамин демократ сладък. Пу-пу, да не са ти уруки. Какво хубаво диктаторче ще излезе от тебе ако се докопаш до мъничко власт. Да се молим това никога да не се случи. :)
 
Мамин демократ сладък. Пу-пу, да не са ти уруки. Какво хубаво диктаторче ще излезе от тебе ако се докопаш до мъничко власт. Да се молим това никога да не се случи. :)

Вие сте защитници на убийства, тероризъм, изнасилване на деца, избиване на цивилни, рушене на чужди градове, нахлуване в чужда територия. Вие ще кажете :)

Не виждам нищо ненормално в това, в БНР, да не работи путинска подлога, която разпространява пропаганда и лъжи на Кремъл, тоз Кремъл - дето ни обяви за неприятелска страна. Тоз Кремъл, дето не може да протестираш, част от отбор геноцид сте противници на бойко и защитници на протестите, лично ти наричаше бойко диктатор, не веднъж - за Капутин такива работи не може да става и дума нали? :)



И това с демократа недей така. Има един израз от един бивш президент, който гласи - нека да сме демократи, но да не сме идиоти. Значи когато Навални го натикват за 7 години в затвора, и преследват всеки, който е дарил нещо за него и буквално смачкват всеки протест срещу Капутин със сила - мълчим, ама ако трябва руските подлоги да не и плащам аз заплатата - не може, нарушавали се правата.

По същата тая линия, дето се подигравате кой демократ, кой не - ползвате всичко западно, ама като чуете за мамашата, и се подмокряте, една критика не може да дадете към тях. Та така и демокрацията - като ви е изгодно - няма демокрация, имате диктатура - като тая диктатура пази Кремъл, ама да махнем чуждопоклонник - не може, правата му се нарушават. На година от 2000-та година в Русия масово се трепят журналисти - никакъв проблем. Всеки противник на Путин пие чай и умира, или го застрелват, или му се случва случка, или се опитват да го тровят - никакъв проблем. Ама като ще махаме подлогата на Москва, и го пращаме да работи в някое руско частно радио или където си намери работа - да си предава , това е голям проблем, ДЕМОКРАЦИЯТА е нарушена - ей ама какви сте...


Някой беше казал нещо за ЕС , да са се откажели от газта и горивата, като толкова много мразели Русия - ми хубаво бе, ама мамашата ще се откаже ли от всяка една технология, продукт, услуга, и като цяло всичко западно, което ползва? Аз съм съгласен на това, пари си имам, ще плащам скъпо бензин, ама ще сядаме на масата радостни, гледайки в мамашата как просперират без всичко западно - компютри , софтуер, GPS, абе всичко западно - лошо , дяволско, соросоидно, джендърско - не става , нали ? Само, че за нас нормалните хора, които не подкрепят агресията на източно монголците - газта и горивата - ще се оправим - ама да видим рашките как ще се оправят, като един транзистор не могат да произведат - кой на кого разчита - мамашките ли разчитат на ЕС , или ЕС разчита на мамашите - ще ядът дебелия така или иначе с тея санкции, които лека полека все по-зле ги удрят, лека полека се изпразват наличностите, частите, достъпа до услуги, та дори и тоалетната хартия и потребите.

аз съм навит - и да видим в тоя модерен свят и технологичен - 1 процентната икономика, дето нищо не произвежда, а изнася суровини - или Г7 е по-силно. Както казва Станислав Цановката - "аз не знам, кажете ВИЕ". Лошият онзи ден пък изкара Русия пето място в света по не знам си какви графи, били топ в сферата на УСЛУГИТЕ - каква услуга ще ти свършат руснаците не мога да разбера, и той не обясни, може някакво разняснение да видим таз велика икономика, ако наистина е на пето място, що серат по дворовете и средната смъртност е като в Африка - от добър живот ще да е, че даже и дебелите американци дето скоро се сриват като държава - имат много повече години отгоре, пред маминката ви - русийската федерация - "аз не знам, кажете вие".
 
Последно редактирано:
Вие сте защитници на убийства, тероризъм, изнасилване на деца,
Още в началото изгуби всякаква тежест. Това с изнасилванията беше опровергано дори от укро-пропагандната машина с махането на омбудсманката, която си призна, че е лъгала, понеже видяла спад в ентусиазма у западните лидери.

За останалото - някои пунктове са ти верни, други са за тотално дебънкване, ма няма да съм аз, че нямам време. :)
 
Кой кога какво опроверга, я обясни, ама да не ми се измъкнеш като обичайните неща, дето ги бълвате, и сменяте темата - 30 реда съм написал, ти се хвана за първото изречение, другото явно не ти изнася да коментираш. Давай да видя опроверженията , какво сте опровергали, какво сте доказали, че е лъжа - пускай. Чакам да видя какво ще пуснеш, че да ти пусна малко видеоматериали, да гледате сенките и да мънкате ън мън, това онова, руснаците не може да правят такива работи, не е възможно, ще са украинци преоблечени като руснаци, щото друга работа нямат.

Давай да видя какво сте опровергали, ти специално какво си пуснала, какво си доказала, че е лъжа, наясно ли си колко сигнали има на ден за изнасилвания, че вече си ги и опровергала? Какво си опровергала, как опровергавате нещо, което се случва не веднъж, а ежедневно по много пъти - дай да видим какво опровержение ще дадеш - било ОПРОВЕРГАНО - да видим.
 

Гледай сенките, сенките. Бре, жена си - недей да казваш така леко - ТО БИЛО ВСИЧКО ОПРОВЕРГАНО - какво опровергано, да не би 1 руснак да има в Украйна, било ОПРОВЕРГАНО - дай да видим все пак де, кое , кой случай е опроверган, и как това опровергаване, за което говориш - означава, че нищо не се е случвало след това.

А ама то и ти нали казваше, че заслужават да мрът, и са СГАН цивилните, и децата в кладенеца в Буча не били истински - нищо, че семействата им ги погребаха - те сигурно са играли на криеница, и са се наранили отзад по грешка.


Когато в армията ви има такива - за съжаление клипа го бях мяркал из телеграмите преди месец - не бих го споделил тук, защото уважавам Банко, а и не е редно - ако толкова държиш - мога да потърся тази гадост и да прецениш какви войници имате в мамашата.

Така, сега ще пуснем малко материали други


+18








https://www.youtube.com/watch?v=OmWMBtjBf24





Сигурен съм, че тези жени лъжат, и СОРОС им е платил, или САЩ , не знам даже що се занимавам, като и на видео материали не вярвате, някой казал че били ОПРОВЕРГАНИ - и край - опровергано е бе, няма такова нещо - СОРОСОИДИТЕ ЛЪЖАТ.



Няма нужда да ти казвам, че има още 10 пъти по толкова видеа и свидетелски показания, ама ще спестя на аудиторията видеата - ползвайте ютуб ако искате още.
 
Във уж свободния ЕС трябва да гледам ютюб канали на индийски медии и техния Russian Media Monitor за да получа достъп до информацията която искам. Щото ЕС си мисли че по добре може да избира какво да гледам. rusian-media.jpg

Руските новини се гледат за да знаеш какво мислят руснаците за новините, по същата причина се четат и гледат и китайските държавни медии.

Руски war mongering

И да получим отговори на въпроси като този. :)
vupros.jpg
vupros2.jpg
 
Опровергано - това като руснаците като ги обвинят в нещо, и за 1 минута са приключили разследването, и са установили, че САЩ са виновни, и СОРОС им подкопава вода. Било опровергано, че изнасилват в Украйна - казала Русия и приключила случая. Нали и с Буча беше доказано, 20 минути след обвиненията, Русия по някаква причина разследва за 30 минути и излезе с информация, че ще представи НЕОСПОРИМИ ДОКАЗАТЕЛСТВА - помниш ли? Още ги чакаме тея доказателства, че не били те. Докога така с такива гнусни лъжи ще движим из дискусиите - Буча пък - ти го беше приключила случая - като "то е факт, че е потвърден фейк: и за потвърдение беше дала линка на господарите, дето байтваха русороби, които кълват на всичко, стига да е руско.

Искаш ли да цъкнеш за Буча да видиш какви подробности се знаят кой, как , какво наредил, кой командвал, кои девизии, батальони, под кое командване, свидетелски показания дори, радио записи от командвУването, обсъждайки убити хора натъпкани в мазе на блок. Не ти се разглежда нали, щото "било фейк, доказано било" - и как го доказахте, като гледахте пушещите трупове, или ви дойде малко чуството за човечност, и биете контра - да не се коментират подобни случки? По-скоро ще да е третото - каквото пуска Масква - такова и предаваме - анализи от експерти дето мъмрят как войната свършва за 3 дни, как долара пада до седмица, еврото се разпада, ЕС се руши, мамашата събира и спасява православието от джендърите и соросоидите - имам чуството, че наистина каквото мамашата казва и каквото е по новините, нищо друго не съществува - то по тоя начин вие винаги излизате чисти бе - Ей го ти беше пуснала на ООН разни неща, не беше доразбрала, преди месец - като ООН осъди и потвърди за 500 и няколко убити в Буча - това опровергахте ли го? Труповете опровергахте ли ги, тея дето си погребват роднини платени актьори ли са, или украинците са ги избили, за да изкарат лоши рашките?


Каква жалка история е да си чуждопоклонник и продажник на мамашата - някой да ми припомни като САЩ ги бяха изловили със зверствата в гуантанамо и простотиите с дроновете и бонбандировките с "collateral damage" - НЕ МОГА ДА СЕ СЕТЯ, някой да ги е защитавал и да е ОПРОВЕРГАВАЛ всичко.

Вярно, че разследванията там текът с месеци, а не за 1 минута, ама не са като Мамашката - безаналогови разследвания - още преди да се случи инцидента - вече има подписан рапорт със задна дата какво се е случило и как руснаците не са виновни, това са лъжи.

А РОЙТЕРС и WAshington Post / и като цяло читавите медии не мога да си спомня да са разпространявали пропаганда и лъжи, а си беше много сериозно хокане и показване на всичко как си е - то не бяха снимки, видеа - нали сте демократи РУСНАЦИТЕ , забравих - я дайте да видим в Русия - каква е 'другата гледна точка' - може ли да се каже нещо по ТВ, или ще дойдат каишите? Може ли да си изразяваш свободно мнението, без репресии, и диктатурата? Нали сте демократи, аз не знам , кажете вие.

Имаше един кретен, който го блокирах, @$INeed$ май беше - да. Онзи пък не можел да се довери на медиите, щото едните били западни, другите били руски - и той не може да прецени бе - не знае кое е вярно и кое не е. Не знае има ли война, няма ли, кой напада кого - Кво да кажа, повече - не можел да разбере, цял свят без 5 лайняни ДЕМОКРАТИЧНИ СТРАНИ - Севверна Коря, Беларус, Русия, Китай, Еритрия - не знае на кого да вярва - на тези 5 страни, или на всички останали - и всички останали медии и плаща СОРОС и САЩ, да петнят доброто име на Мамашата.
40% са като този с доларите отпред и отзад на ника - безгласни букви - към 200 000 българи има там - ама той не знаел има ли война, не знаЕЛ КОЙ бил прав, кой бил крив - другата гледна точка, да нападаме чужда страна с долни мазни гадни лъжи произнесени на запис в 4 сутринта, като до вчера сме лъгали ЕС и целия свят, че ЦРУ и САЩ провокират Капутин - и такива като тоз с доларите - не знаел на кого да вярва -ми няма да вярва на никого.

Така да бяха викали и в Англия Чърчил - и Макрон , да се е казвал Макщайн сега, щото двете гледни точки. Нямам думи как може такива хора да имаме, хора ли са, какви са - убиват деца - не му пука - било лъжа - трепят цивилни - не било вярно. Нападат чужда държава - били ПОДТИКНАТИ, щели Украйна ЯДРЕНО ОРЪЖИЕ да вземат, и да стрелят по Русия ... Правели им ПТИЧИ ГРИП , дето лови славяни и се предава по патиците - Трябва да си мозъчно увреден, за да четеш подобни неща, и да си мислиш : " МАЛЕЕ, МИ АЗ НЕ ЗНАМ НА КОЙ ДА ВЯРВАМ, ТЕ ВСИЧКИ ЛЪЖАТ ". И това е на 300км, с 200 000 етнически българи, които гадните мазни, долни, нещастни утрепки, които създават пропагандата у нас , се опитаха и навярно промиха не малко мозъчета на такива като тоя с доларчетата отпред и отзад, че Украйна правел геноцид над българите разбираш ли. ИЗГОРЕНИЯ БЪЛГАРИН, ЖИВ при това бе, ЖИВ БЪЛГАРИН ИЗГОРЕН В УКРАЙНА - тея нацисти долни. Ще горят българин ЖИВ, как не ги е срам.

Пописах си бая неща, имате време да ги "ОПРОВЕРГАВАТЕ" по руски, или да ги дискутирате, мен ме чака един път, и след 2 -3 часа ще дойда да видя ОПРОВЕРЖЕНИЕТО на НАНДИ, че не руснаците изнасилват жените - друго е - , та нямам търпение.
 
Последно редактирано:
Римайнда май не е чел днешните изказвания на Зеленски.
Нищо чудно съвсем скоро да развее бялото знаме
 
Да бе, я да видим какво е казал:


"За да бъде запазен животът на украинските защитници (на Лисичанск), бе взето решение за изтегляне" от града, каза в изявление генералният щаб на украинските въоръжени сили.


Той обясни, че "в условията на многократно превъзходство на руските войски в артилерия, авиация, ракетни установки, боеприпаси и личен състав, продължаването на защитата на града би имало фатални последици".





НАПРАВО СЕ ПРЕДАВА ЕЙ - АКО РЕШИ ДА СЕ ПРЕДАДЕ - ТИ ЩЕ ГО НАУЧИШ КАК ДА КОЛЕНИЧИ И ДА ЦЕЛУВА ЗАДНИК - ОБЕЩАВАШ НАЛИ?
Аз бяло знаме няма да развея - в съюз сме с алианс, който ни гарантира сигурност. А ти ще пируваш ли, ако Украйна загуби и Рашките започнат да окупират трайно териториите - ще викаш ли наздраве, за братушките - за РОДИНУ? Ще удариш ли и един КАЗАЧОК, ей така - за броя умрели и напуснали Украйна, 20-тина милиона какво са - нищо не е нали? По-голямата част преселение е вътрешно украинско ( на запад ) .

Горното не го приемай насериозно - Русия няма как да се задържи там, още повече да окупира трайно териториите - АМА хайде ако обичаш да обърнеш внимание на поста дето съм ти писал по-нагоре и да обясниш не като руснак на руснак, а като нормален човек - нещата, които твърдиш, че са факти - и да се обосновеш с нещо.






Греен барс - що подмина предния пост за тебе и нещата, които си изговорил? Обясни как Долара и Еврото се сриват, и идва ЗЛАТНАТА РУБЛЕЙ - големите инвеститори явно нищо не са разбрали, и банките и борсата - щом ти си се сдобил с тая информация, пък те не знаят даже, че ще се случва.

Даже ще те олесня, - обясни само това как САЩ долара е приключил и се разпада, и идва златната Рубла - как ги виждаш нещата като събития , и т.н.. - искам само това да разбера - недей другите неща, ако не искаш недей - ама за Долара е най-любопитно да разберем какво Капутин е подготвил на САЩ, че и те даже не знаят още, пък ти си го разбрал и даже пропагандираш - какво щяло да стане и как стояли нещата - ФАКТИ били.

Дай да ги видим тези факти :)
 
Последно редактирано:
Стига сте се карали... има далеч по-важни неща в живота.
Примерно ако млякото в стомаха ви почне да прави колаборация с черешите...

 
Е има ли по-важно нещо вмомента от това, че есента, долара ще се разпадне, ЕС ще потъне, и идва златната рублей - как да не искам да получа достъп до такава информация още от сега - Green Bars има фактите, ще ги обясни как ще стане фактологично - кой, кого, как и т.н..

 
Последно редактирано:
Долара няма да се разпадне, но няма да е доминираща валута. Видя се кои спазват санкциите, само ЕС и Северна Америка. На Южна Америка и на изтока не им дреме , освен на марионетките Южна Корея и Япония.
А зеленски е казал, че Русия има предостатъчно ракети и воръжение да превземе ЦЯЛА Украйна град по град - това ако не е изказване тип с 200 назад, не знам кое е. До вчера разправяше как щели да контра-атакуват и да си вземат обратно териториите.
 
Последно редактирано:
Долара няма да се разпадне, но няма да е доминираща валута.

Това ли са ти фактите? Бах мааму, ми няма кво да кажа - ти си прав - как не бях видял, че долара залязва като валута, мале мале - БОМБА! Пред такива факти мога само да замълча - ти ме разби. Как не се бях замислил.


С това ще се биете ли? Щото петро-долара го пази тая армия и технологии. То пък вярно, че Путин не се бие с реалната армия - за САЩ и НАТО има друга - безаналоговата - тя се пази ако ги 'притиснат' много - тая е колкото да замазва очите на такива като мене, да си мислим, че не могат 5 месеца да свършат война , втората сила в света, така де в Украйна.

Ти направо ме разгроми бе приятелю - с такива факти, които каза, какво да ти отговоря?

Все пак с такива прогнози ясни, така де - ФАКТИ, извинявам се - ще открехнеш и как ще се случи това нещо - как и кои страни ще спрът да търгуват с долари, защото долара стои зад 130 валути, и как ще стане това, че ЕС например ще почне да плаща в златни рубЛЕЙ, и ще търгува с рублей - Предполагам, имаш подобни факти, да обясниш как 85% от сделките в света, ще намалеят до такава степен, че Русия от 0.05, ще придобие явно 50% + търговия в РУБЛЕЙ , златни при това- както каза.


Давай информация, ти направо ограмотяваш с ФАКТИ целия форум, продължи с ФАКТИТЕ.
 
Не че нещо, ама би ли ми споделил компания, или нещо, което Русия може да ТЪРГУВА с някого, да кажем X страна хипотетично - за да и продаде стока или да има търговия, която да надмине 85% , хайде 50% да е - това са 50 ТРИЛИОНА някъде - Ще се радвам много да поясниш какво ще продават или търгуват русите със златните РУБЛЕЙ, че до есента да завъртят 50 ТРИЛИОНА в рублей.

Те не успяха дълга да си платят, заради санкциите, в размер на няколко стотин милиона, интересно ми е да разнищиш това как ще го оправят, щото търговията с КЕШ не се прави - да кажеш и тук ФАКТИ, как ще се развият нещата, че да паднат санкциите, и Капутин да почва да ги мори и пори като риби наред - САЩ, ЕС, квото доДи.

Вмомента източно монголците са навсякъде почернени, като ненадеждни платци.
Да не си плащаш дълга е лошо. Да го плащаш в рубли е още по-зле.
Когато покриваш задълженията си с виртуална валута това води до дифолт.
Дифолтът те прави изцяло нелигитимен.
Тоест дори когато отидеш при съюзник да искаш нещо то той ще държи да му платиш предварително.
Примерно искаш от Китай части за самолети или някакви други стоки. ОК. Няма проблем. Прати ми парите в долари и след това ще ти пратя частите.
Ама може ли след доставката да платя. Да. По-принцип може ама не за теб. Ти утре ще решиш да плащаш в рубъли и на нас.
А може ли да платя с гази и петрол. Да. Може. Ние китайците имаме опит с петрол срещу храни. Но първо петролът и то на добра цена.

Единстваната държава, която може да издържи на дифолт е Северна Корея и то с помоща на Китай.

Схемата е лесна. Гражданите нямат права и правилата са като в каторга на пуст остров.
Плащаш им с тоалетна хартия точно колкото да ядат нещо за да не умрат от глад и ако някой мрънка отива на кайма.


съюзник" - страхотни съюзници имат и Руснаците - всичките надеждни икономики, богати държави, ДЕМОКРАЦИИ бе- нали Нандибанди иска демокрации - Северна Корея, Иран, Еритрия, Китай, Индия - все държави за пример - 1st world countries - пък представи си , ако се обединят с Капутин и като ги притиснат до ръба - - леле мале - САЩ и ЕС направо стават васали на Капутин -ще ги бият за страх нали.


Епъл ще го кръстим Ябълчук.
Амазон ще е ?????
Google ще стане на ЯНДЕКС
NETFLIX ще стане - ГЛЕДАЙ И ТОЧКА!


Има логика в това, което казваш - като вземат трилионните компании, от САЩ, аз съм сигурен, че САЩ ще им ги подарят на Капутин, за да не го ядосат- и ей го на 1/8ма от парите ЩЕ ги имат - мога ли да кажа, че и това е ФАКТ, или трябва да е в бъдеще време като теб? ЩЕ купят трилионните компании? Ама е факт де, ЩЕ стане в бъдеще, но е ФАКТ - ето, почнах като теб да мисля.



Забравих, че за Матошка Росии - няма сегашно време - те са в 5-тото измерение - говорят само в бъдеще време, като си го нагласят както им изнася .
САЩ ЩЕШЕ да ни нападне, затова го предотвратихме, като нападнахме страна.
Украйна ЩЕШЕ да получи ядрено оръжие от САЩ, и ЩЕШЕ да удари МаскВа
Украйна Ще нападнат Крим
Русия ЩЕ пребъде



И тези са факти да знаеш, щом е казано като теб в бъдеще време - така ще да е - на кого му трябва да се убеждава в истинността на твърдения - Капутин казва, и ТОЧКА ( ГАЗИРАНО И ТОЧКА! )

пс: Сори - той съюза става още по-голям, сега видях, че визираш явно Куба, Венецуела, ЕЛ САЛВАДОР - тея като влязът и те в съюза, и приключихме запада и тея джендъри - С ГОЛ ГЪЗ ТАРАЛЕЖ ЩЕ МАЧКАТ.

След месец ще ти напомня за нещата, които си казал - няма да те харасвам като някои от темата - но ще видим САЩ дали се е свила, и дали Русийската Федерация е увеличила търговията, и какви пазарни дялове ще имат и USD дяла му на световния пазар - пускам си remindme! в реддит и нямам търпение да открием ФАКТ ли е това, което изказваш, или твърдение, и обосновано ли е с нещо друго, освен personal incrudility fallacy .
 
Последно редактирано:

Горе