Украйна - Русия какво ви е мнението

Иначе в уж официалния профил ми прави впечатление, че чрез него събират дарения под формата на пари и екипировка - кубинки, раници, жилетки, и др. Което не говори много добре за оборудването им.
Да, тъпо е да оставиш войската гола и боса, при положение, че приходите от продажба на горива са се увеличили значително.

А тия па крадат помощите

1662054722859.png

Не знам тоя фетиш към краденето дали не си е славянска черта.

Кадърът е от Redacted, който иска може да го намери и да го гледа.

А, не. Пускам клипа, за да видите как американците се чудят, че в някаква държава има антикорупционна агенция. Па ние си имаме комисия, фонд и закон.

 
Последно редактирано:
Никой ли няма тики ток или редит видейце от АЕЦ днес? Или те са само когато слънцето грее .... МААЕ нещо намират интересни неща там :D
 
Никой ли няма тики ток или редит видейце от АЕЦ днес? Или те са само когато слънцето грее .... МААЕ нещо намират интересни неща там :D
В интерес на инстината отиват на инспекции, когато са под контрола на руснаците. Но на мен тази тема, а пък и другата са ми изтъпяли отдавна...
 
Иначе в уж официалния профил ми прави впечатление, че чрез него събират дарения под формата на пари и екипировка - кубинки, раници, жилетки, и др. Което не говори много добре за оборудването им.

Даже чорапи и бельо, безаналоговата армия страда от липса на чорапи и гащи.
Не падай до нивото на ремайнда (да чака още три седмици с тъста за въглища).
Помощите ги събират за опълчението.
 
Мале мале, всичките лъжи дето ги слушахме тук са си описани от този ватник. @NovaPS , благодаря че ме накара да му намеря телеграма. Това е войник на 25 години от Санкт Петербург, който се бие още от Февруари до ден днешен. През цялото това време коментира и пуска видеа от бойните полета.

А, моля. Аз малко "нарочно" питах, да може сам да стигнеш до инфото, че е фейк, щото аз като читател на РИА нема как да ми се вярва.
Гледам си клъвнал и на фейк профила, добре че кака ти ти плесна един задвратник да са осифериш :D

Всъщност, още може да се върнеш в играта, и да на препсуеш мъжката.. тука говорим за Анатолий, а в статията, която си цитирал е Алексей. Т.е. може грешката да е вярна - рисърчвай.

Жалко за Оффнюз, ма като взимаш кинти от фондации, требе си ги заработиш.
 
Не падай до нивото на ремайнда (да чака още три седмици с тъста за въглища).
Помощите ги събират за опълчението.
Ако 36-та мотострелкова бригада, 2-ри батальон, 4-та мотострелкова рота, са опълчение, може.

Пожалуйста, обращайте внимание на ФИО получателя.
Это единственные реквизиты для помощи 2 батальону 4МСР.

А, моля. Аз малко "нарочно" питах, да може сам да стигнеш до инфото, че е фейк, щото аз като читател на РИА нема как да ми се вярва.
Да, не се замислих, че може да има фейк профили и не проверих инфото, признавам си когато греша.
 
Ако 36-та мотострелкова бригада, 2-ри батальон, 4-та мотострелкова рота, са опълчение, може.

Пожалуйста, обращайте внимание на ФИО получателя.
Это единственные реквизиты для помощи 2 батальону 4МСР.


Да, не се замислих, че може да има фейк профили и не проверих инфото, признавам си когато греша.
Не бива да забравяме, че Русия финансира изцяло сама тая операция, докато във ВСУ се наливат тонове пари и оръжие дневно, и в същото време те са на по-лошо дередже. Снощи пуснах клип на Редактед, в което показаха как СБУ и антикорупционната им агенция са заловили членове на кабинета на Зеля, които са си присвоили цяла композиция сащ-ски помощи, в това число дрехи и храна за цивилните. Оръжието на черния пазар дори не го обсъждаме.

Украйна продължава да бъде най-корумпираната държава в Европа, ма нема лошо - слава украини!

Да, не се замислих, че може да има фейк профили и не проверих инфото, признавам си когато греша.
Не искам да ти трия сол на главата точно аз, щото не е редно, но признавам, че съм изненадана от теб. Това лесно падане е присъщо на Ретард и бързаците, дето не знаят какви договорки обхващат минските споразумения.

Проблемът е в това, че не усети смръднята от самото начало. Дори не се налагаше да се сещаш за потенциални фейк профили. Не ти ли хрумна, че руската армия няма да остави някакъв неин войник да поства неща, които зверски я злепоставят и подклаждат западния наратив?

Сигурен лакмус (литмус за феновете на про100) за фейк информация: Ако нещо звучи твърде добре, за да е истина, обикновено НЕ Е! ;)
 
Не искам да ти трия сол на главата точно аз, щото не е редно, но признавам, че съм изненадана от теб.
Е аз не съм някакъв безгрешен робот, никой не излиза от водата сух. Просто някой път се влагат повече емоции отколкото трезва преценка.

Не бива да забравяме, че Русия финансира изцяло сама тая операция
Това не е оправдание, все пак тя започна войната. Имаше и доста данни за окрадени пари, които са били за подготовка още преди войната. Каквото и да е, да оставиш хората без гащи и чорапи е меко казано жалко.
 
Каквото и да е, да оставиш хората без гащи и чорапи и меко казано жалко.
Напълно съм съгласна - срамота е за държавата и престъпно към момчетата, чийто живот използваш за някакви цели.

Факт е, че това се прави и от двете страни в конфликта, пък и при нас си е често срещана практика. Затова мисля, че май си е чисто славянска практика. Манталитет.
 
Сашетата разбиват на пух и прах фантасмагориите за контраофанзива в Херсон. Преди да сте се ухилили, предизвиквам ви да покажете материали, които ги опровергават. Тоест: достоверни данни, че при тая ''контраофанзива'' не са загинали хиляди млади украински мъже. Че не е унищожено огромно количество оръжие и, че украинските генерали не са бесни на Зеля, че е изпратил войската на заколение. Лукашенко дори говори за предстоящ военен преврат в Украйна. Не знам... Казвам само какво казват Сашовците

 
Путинофилите смятате ли да ходите на почивка в Русия преди да ни спрат визите (о, не!)? Чувам че е много хубаво там - Москва, Петербург ….. и май с това се изчерпва.

Доста са се поразвили последните години:

5F31A654-8B83-4EDE-965F-9087231B310C.jpeg
 
Опровергайте написаното и тогава коментирайте медията

 
Тепърва ще зачестяват протестите в централна и западна Европа, десно-центристите ака соросоиди ще бъдат добре наритани от народите си.

 

Горе