Украйна - Русия какво ви е мнението

Минавам само да Ви питам, знаете ли защо Русия не изнася велосипеди?



Защото още не е намерила залежи.
 
Към този момент Путин е Русия. Както и да го погледнеш. Тъжен факт, но факт.



Още един тъжен факт.

Жената наскоро прави едно проучване на тази тема и се оказа, че има много голяма корелация между липсата на образование (не говоря за тапия, всеки идиот може да изкара диплома) и вярването в конспиративни теории. Психоложка е.
Кажи и да си къса дипломата на психолог.
 
Скапан червен трол. Ти си от тия най-гадните комуняги, дето не си и признават. Познавам подобни "дами", всички сте трагични.

Ти ли ще ми даваш квалификации, бе смешка? Ти си всепризнат във форума за най-тъпия клоун евър. Нямаш едно аргументирано мнение - само папагалстваш. Авторът на култовата фраза: ''ако нямаше мега страшен вирус, аз щях ли да се ваксинирам?". Тотален тъпанар!

Интервюто със Сарийски не беше пуснато за теб, защото ти няма да се информираш за нищо. Ти просто папагалстваш медийните лозунги, защото нямаш умствения капацитет да вземеш информирано решение за нищо. Пандемията свърши, но той ще се боде отново и отново с доказано опасни експериментални разработки на фарма мафията. Давай! Тъпанари колкото щеш - липсата ти няма да се усети.

А относно писъците ви срещу Поглед инфо. Досега никой от вас не е опровергал информация, идваща от тази медия. Официозите, на които се позовавате, бяха дебънкнати многократно, но не и анализите в Поглед. Така че ще продължа да използвам въпросната медия, а на който не му харесва, може да ходи да се шиба! Айде Fuck Of жалки джендър-лицемерчета.
Поготвяйте се за мобилизация, защото сме на прага на война, която ще засегне пряко България.
 
Минавам само да Ви питам, знаете ли защо Русия не изнася велосипеди?



Защото още не е намерила залежи.

1664081092953.png
 
На кое летище да дойда да ме качиш с шутове.? На 15 ти октомври съм на състезание в София, ако ти е удобно тогава... Самолета не е важен, но шутоовете държа да ги видя на живо...
До 15-ти октомври даже няма да си спомням за съществуването ти. Не се прави на Майк Тайсън пред нандито, защото си подмокря килотите.
 
До 15-ти октомври даже няма да си спомням за съществуването ти. Не се прави на Майк Тайсън пред нандито, защото си подмокря килотите.
Ми да, друг отговор от раздавач на виртуални шутове не съм очаквал....

Ще ти го кожа и на теб, въпреки че съм го писал 1000 пъти в темата. Живял съм там, познавам много руснаци, имам роднини там и още много неща, които ме правят пристрастен. Нямам проблем пак да отида, но съм българин и живея в България.

Сега разбираш ли колко е тъпо изказването ти?
 
Това специално за Leverage и другите екзалтирани от членството ни в ЕС.

Абстрахирайте се от медията - по бтв и нова не го канят. Григор Сарийски е икономист, а вие - не.

Обяснено като за идиоти защо членството в ЕС е пагубно за малките държави и какво губим, когато получааваме еврофондове.

Ето един глупав конспиратор. Щото те били само глупави и бедни. Нищо че този разбира в пъти повече от всички тук
 
Ето един глупав конспиратор. Щото те били само глупави и бедни. Нищо че този разбира в пъти повече от всички тук
Да, ама понеже е компетентен и казва неща, които противоречат на папагалските им мантри, те скачат срещу медията, която му дава възможност да информира хората. Тедката и Чилито - двамата най-тъпи в темата, дето заедно не могат да съберат една функционална мозъчна гънка. Кво да говорим...
 
Да, ама понеже е компетентен и казва неща, които противоречат на папагалските им мантри, те скачат срещу медията, която му дава възможност да информира хората. Тедката и Чилито - двамата най-тъпи в темата, дето заедно не могат да съберат една функционална мозъчна гънка. Кво да говорим...
Просто да кажат защо не е прав.
 
Да, ама понеже е компетентен и казва неща, които противоречат на папагалските им мантри, те скачат срещу медията, която му дава възможност да информира хората. Тедката и Чилито - двамата най-тъпи в темата, дето заедно не могат да съберат една функционална мозъчна гънка. Кво да говорим...
Ако съм тъп, поне не съм селянин като теб. При това тъмночервен!
 
Ми да, друг отговор от раздавач на виртуални шутове не съм очаквал....

Ще ти го кожа и на теб, въпреки че съм го писал 1000 пъти в темата. Живял съм там, познавам много руснаци, имам роднини там и още много неща, които ме правят пристрастен. Нямам проблем пак да отида, но съм българин и живея в България.

Сега разбираш ли колко е тъпо изказването ти?
бяро излезе ватник, това вече обяснява всичко
 

Само няколко човека тук са убедени, че референдумите са законни. А радевият кабинет казва друго. Кво става бе, нали гласувахте за Радев, сега що сте против него, а?
 
Ако го има другаде, значи е нормално и всичко е наред?
Не!
Ама що пращате сякаш само там е така ?
Това е като всеки ден да има бой във Варна и никой да не го отразява и после като стане в София да …
 
Ми да, друг отговор от раздавач на виртуални шутове не съм очаквал....

Ще ти го кожа и на теб, въпреки че съм го писал 1000 пъти в темата. Живял съм там, познавам много руснаци, имам роднини там и още много неща, които ме правят пристрастен. Нямам проблем пак да отида, но съм българин и живея в България.

Сега разбираш ли колко е тъпо изказването ти?
Това, че се правиш на мутра и ме викаш в София не значи, че си господ. Не се притеснявай, шутовете бяха майтап, не бих ударил възрастна жена и човек със специални потребности като теб.
 
Не!
Ама що пращате сякаш само там е така ?
Това е като всеки ден да има бой във Варна и никой да не го отразява и после като стане в София да …
Ами, защо изобщо има тема за войната, то войни има и е имало навсякъде? Няма смисъл да вадим снимките от Буча и Изюм, то масови гробове и другаде е имало не е кой знае какво.
 
Това, че се правиш на мутра и ме викаш в София не значи, че си господ.

Никъде не те викам, ти си този, който иска шутове да раздава. Аз просто ти казвам, че може да се уреди... Искам просто да ме качиш на самолета с шутове, както каза, нищо повече....
 

Само няколко човека тук са убедени, че референдумите са законни. А радевият кабинет казва друго. Кво става бе, нали гласувахте за Радев, сега що сте против него, а?
Само ти си мислиш, че зад безумните провокации на америка през ЕС стоят реални нации и народи. - ''целият свят е против Путин'' - колко си тъп. Целият свят не са лидерите-пионки на шепа подчинени на сащ държави.

Знам, че нямаш капацитет да го осмислиш, но хората с мозъчна дейност знаят какво стои зад масовото гласуване за крайно десни партии в цяла Европа. Това са партиите, които не осъждат Русия, затова, че най-накрая отговори на провокациите. Това са партии, които осъждат самоубийствените санкции и които НЕ искат страните им да продължат да бъдат членове на ЕС и НАТО.

Швеция - най-толерантната държава в Европа избра фашистко-ксенофобска партия, защото на шведите им писна да хранят бежанци, натрапени им от сащ и ЕС.
Днес (надявам се) ще го направи и Италия, а другата седмица и ние. През настоящата зима ще има лавинообразна смяна на режими в Европа. Това е мнение на специалисти, а не мое.

п.с. Относно Радев - шпагатите му не ни радват, естествено. Но това, че сме гласували за него в контекста на една политическа ситуация, не значи, че сме съгласни с него в контекста на друга.


Ти нали си тиквунист, тва радва ли те:


1664096269689.png
 

Горе