Украйна - Русия какво ви е мнението

Само ти си мислиш, че зад безумните провокации на америка през ЕС стоят реални нации и народи. - ''целият свят е против Путин'' - колко си тъп. Целият свят не са лидерите-пионки на шепа подчинени на сащ държави.

Знам, че нямаш капацитет да го осмислиш, но хората с мозъчна дейност знаят какво стои зад масовото гласуване за крайно десни партии в цяла Европа. Това са партиите, които не осъждат Русия, затова, че най-накрая отговори на провокациите. Това са партии, които осъждат самоубийствените санкции и които НЕ искат страните им да продължат да бъдат членове на ЕС и НАТО.

Швеция - най-толерантната държава в Европа избра фашистко-ксенофобска партия, защото на шведите им писна да хранят бежанци, натрапени им от сащ и ЕС.
Днес (надявам се) ще го направи и Италия, а другата седмица и ние. През настоящата зима ще има лавинообразна смяна на режими в Европа. Това е мнение на специалисти, а не мое.

п.с. Относно Радев - шпагатите му не ни радват, естествено. Но това, че сме гласували за него в контекста на една политическа ситуация, не значи, че сме съгласни с него в контекста на друга.


Ти нали си тиквунист, тва радва ли те:


Виж файлът 25839
Не, не ме радва, но ако знаеш колко други неща още повече не ме радват. И пак ти повтарям: аз не съм за Украйна, просто осъждам действията на Путин. А ше гласувам за ГЕРБ, защото няма друга алтернатива.
Макар че Светльо Витков яко ме изкефи в Панорама!
 
  • Like
Реакции: OSH
Не, не ме радва, но ако знаеш колко други неща още повече не ме радват. И пак ти повтарям: аз не съм за Украйна, просто осъждам действията на Путин. А ше гласувам за ГЕРБ, защото няма друга алтернатива.
Макар че Светльо Витков яко ме изкефи в Панорама!
против русия съм ама ще гласувам за техните курви тук, WTF е мен?
 
Това специално за Leverage и другите екзалтирани от членството ни в ЕС.

Специално за мен те питах преди няколко страници да ми дадеш данни с колко пари сме получили от ЕС и колко членски внос имаме в този съюз. Екзалтирани казваш? :D Това е форум и всеки си изказва мнението. Я се погледни от страни и виж кой е екзалтиран в тези 700 страници. Всичките руски опорки си плеснала, освен псувните като каруцар. Както и да е това. Не ми пречи по никакъв начин. Българина не живее добре - видимо е, но тези ментални гимнастики, че лошия ЕС ни прави живота труден си ги запази за проруските Фейсбук групи. Там е по-вероятно някой да ти се върже. Нашия елит ни прави живота труден. Елит който е изграден главно от бивши ДС агенти и техните подлоги. Ако не беше така щяхме да вървим по пътя на Румъния. Много на сериозно сте се взели в тази тема. За пореден път го казвам. Да съм оборвал бил пропагандата на поглед инфо. На тези до централните софийски гробища за това им плащат и като ви гледам има доста облъчени. И преди съм питал за алтернативи какво правим с нашата напреднала икономика, ако не сме в ЕС? То е ясно, че ви се иска само едно - вън от НАТО и европейския съюз и с Русия, но се радвам, че това няма как да стане колкото и да се напъвате. Сега те оставям да сваляш долара с поредната статия...
 
Специално за мен те питах преди няколко страници да ми дадеш данни с колко пари сме получили от ЕС и колко членски внос имаме в този съюз. Екзалтирани казваш? :D Това е форум и всеки си изказва мнението. Я се погледни от страни и виж кой е екзалтиран в тези 700 страници. Всичките руски опорки си плеснала, освен псувните като каруцар. Както и да е това. Не ми пречи по никакъв начин. Българина не живее добре - видимо е, но тези ментални гимнастики, че лошия ЕС ни прави живота труден си ги запази за проруските Фейсбук групи. Там е по-вероятно някой да ти се върже. Нашия елит ни прави живота труден. Елит който е изграден главно от бивши ДС агенти и техните подлоги. Ако не беше така щяхме да вървим по пътя на Румъния. Много на сериозно сте се взели в тази тема. За пореден път го казвам. Да съм оборвал бил пропагандата на поглед инфо. На тези до централните софийски гробища за това им плащат и като ви гледам има доста облъчени. И преди съм питал за алтернативи какво правим с нашата напреднала икономика, ако не сме в ЕС? То е ясно, че ви се иска само едно - вън от НАТО и европейския съюз и с Русия, но се радвам, че това няма как да стане колкото и да се напъвате. Сега те оставям да сваляш долара с поредната статия...
накратко:
1. По-добре без ЕС, ако можем сами
2. Ние не можем сами, затова по-добре в ЕС

Лично за мен ЕС е по-добре понеже нямаме никакви хора, които биха управлявали.
 
Специално за мен те питах преди няколко страници да ми дадеш данни с колко пари сме получили от ЕС и колко членски внос имаме в този съюз.
Това, че сме получили по-голяма сума, отколкото сме внесли, не означава, че имаме келепир от членството в ЕС. Сарийски го е обяснил превъзходно, но ти няма да гледаш видеото, защото си предубеден.

Относно опитите за цветна революция в Иран, ето нещо за феминистките, които снощи споделяха в темата нещо си по повода. Видео как момичето наистина припада, без никой да я докосва.
Как млад и здрав човек умира от инфаркт? Въпрос, който ще си задаваме все по-често


 
Това, че сме получили по-голяма сума, отколкото сме внесли, не означава, че имаме келепир от членството в ЕС. Сарийски го е обяснил превъзходно, но ти няма да гледаш видеото, защото си предубеден.

Относно опитите за цветна революция в Иран, ето нещо за феминистките, които снощи споделяха в темата нещо си по повода. Видео как момичето наистина припада, без никой да я докосва.
Как млад и здрав човек умира от инфаркт? Въпрос, който ще си задаваме все по-често



Защо ли не ме учудва, че сайта на Диляна Гайтанджиева ще публикува тези кадри от проруски профил в Туитър. То оставаше и в съда да я добият. Ако те хвърлят теб и си удариш главата така дали няма да има шанс да колабираш по-късно?

 
Защо ли не ме учудва, че сайта на Диляна Гайтанджиева ще публикува тези кадри от проруски профил в Туитър. То оставаше и в съда да я добият. Ако те хвърлят теб и си удариш главата така дали няма да има шанс да колабираш по-късно?

Виж, няма смисъл да коментираме конкретния случай като някакъв прецедент. Не е! Жените са добитък в целия арабски свят и това винаги ме е тормозило. Въпросът е защо чак сега започват протести и защо точно в Иран?

Как интересно започнаха, когато Иран влезе в ШОС и продаде на Русия дронове, които правят големи бели в украйна. Дали няма да видим свинята Нюланд да раздава отново бисквитки по улиците на Иран. Добре, че другата свиня Маккейн пукна, та не може да я придружава. Лично аз очаквам и Пелоси-то - бабичката-алкохоличка да цъфне в Иран.
 
Истинската причина за войната в Украйна са залежите от трилиони кб.м. газ,а не измисленият повод за денацификация и защита на рускоговорящите!





Вижте датата .... от 28 април 2014, 12:45

Русия изпрати екстремисти в Славянск, за да спаси "Газпром "
 

Прикачени файлове

  • Untitled.jpg газ.jpg
    Untitled.jpg газ.jpg
    80.9 KB · Преглеждания: 6
Истинската причина за войната в Украйна са залежите от трилиони кб.м. газ,а не измисленият повод за денацификация и защита на рускоговорящите!





Вижте датата .... от 28 април 2014, 12:45

Русия изпрати екстремисти в Славянск, за да спаси "Газпром "
Е, значи всичко е наред. Ако това е истина ( не го отхвърлям дори леко съм съгласен ) значи всички противници на войната трябва да я одобрявате вече. Това е война тип доставяне на демокрация от САЩ. Те направиха същото в Ирак ( Кувейт), Либия и т.н.

Честно да ти кажа олекна ми, това прави нещата доста легитимни сред западния "цивилизован" свят.
 
Последно редактирано:
Е, значи всичко е наред. Ако това е истина ( не го отхвърлям дори леко съм съгласен ) значи всички противници на войната трябва да я одобрявате вече. Това е война тип доставяне на демокрация от САЩ. Те наравиха същото в Ирак ( Кувейт), Либия и т.н.

Честно да ти кажа олекна ми, това прави нещата доста легитимни сред западние "цивилизован" свят.
Остава да уточниш къде САЩ са правили референдуми и са присъединявали територии.... Даже и в Япония и Германия след ВСВ тези държави са си останали суверенни и благоденствуват под американска "окупация"! За разлика от "клета майка бАлгария"-най-бедната и изостанала в Европа! Даже и от "третият" свят!

Има една геополитическа теория на Макиндер. Именно следвайки тази логика, англосаксонските сили слагат край на евразийския проект на Германия/ВСВ/, след това и на този на Русия/рухването на СССР/, а сега са изправени пред задачата да елиминират евразийския проект на Китай и Русия за един по-добър свят!

Ролята на САЩ в света...

 
За разлика от "клета майка бАлгария"-най-бедната и изостанала в Европа! Даже и от "третият" свят!
Да след 89-та нещата тръгнаха бързо надолу - светла демокрация :)
Остава да уточниш къде САЩ са правили референдуми и са присъединявали територии

САЩ не правят референдуми, направо слагат марионетни правителства.
Япония и Германия
Двете държави благоденстват поради спецификата на обществата им. И в двете са на почит желязната дисциплина и безпрекословното подчинение на власти и висшестоящи.
 
Последно редактирано:
Остава да уточниш къде САЩ са правили референдуми и са присъединявали територии....
Русия не анексира, а си взема обратно подаръците. Крайно време беше. :)
 
Да след 89-та нещата тръгнаха бързо надолу - светла демокрация :)


САЩ не правят референдуми, направо слагат марионетни правителства.

Двете държави благоденстват поради спецификата на обществата им. И в двете са на почит желязната дисциплина и безпрекословното подчинение на власти и висшестоящи.
А защо премълчаваш ,че България и при комунзЪмЪт,беше изоставаща страна в сравнение с лошият Запад! Л.Живкова ходеше на фризьор в Париж,що бе ,Минке? И защо имаше корекоми /корекция на комунизмът/?

И защо имат дисциплина и ред на Запад?

САЩ имат традиции и принципи,завещани от бащите-основатели на нацията. Просто наченките на социалистически режими се елиминират! Целта на англо-саксонската доктрина е налагане на либерално-демократичният модел в света...

Реставрацията Мейджи в Япония,Сингапур е същото....

" Основната причина за Реставрацията Мейджи е осъзнаването от японския политически елит на нуждата от бърза модернизация на страната. Изоставането на Япония става съвсем явно, когато американският комодор Матю Пери идва в страната, за да сключи договор, разрешаващ свободната търговия в японските пристанища. Той пристига с няколко бойни кораба, които далеч превъзхождат като техника и въоръжение японските.

Водачите на Реставрацията виждат възстановяването на властта на императора като средство за укрепване на Япония пред заплахата от страна на колониалните сили. Самото наименование „Мейджи“ означава „просветено управление“, като целта на новия режим е да съчетае „западния напредък“ с традиционните „източни“ ценности

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%...%B4%D0%B6%D0%B8
 
А защо премълчаваш ,че България и при комунзЪмЪт,беше изоставаща страна в сравнение с лошият Запад!
Изоставаща според кого? Дойче зеле?
И защо имат дисциплина и ред на Запад?
И в България имаше.
САЩ имат традиции и принципи,завещани от бащите-основатели на нацията. Просто наченките на социалистически режими се елиминират! Целта на англо-саксонската доктрина е налагане на либерално-демократичният модел в света...
Българските традиици тенденцинно се унищожават и подменят след 89-та, но явно е нормално в модерния либерестен свят.
Водачите на Реставрацията виждат възстановяването на властта на императора като средство за укрепване на Япония пред заплахата от страна на колониалните сили. Самото наименование „Мейджи“ означава „просветено управление“, като целта на новия режим е да съчетае „западния напредък“ с традиционните „източни“ ценности
Интересно защо японците вземат само каквот им трябва от другите култури, ане каквот им налагат да вземат?
 
С две думи "Кой ми с.а в гащите? Ние сме най-невинните,всички искат да ни унищожат! Не е ли познато?

Демокрация има само там, където самото общество е достигнало необходимото цивилизационно равнище.

При българите, съществува огромно разминаване между копираните отвън демократични
атрибути и възможностите на самото общество.

Общественото съзнание е много близо до феодалното и това определя състоянието на държавата.


В изостаналите общества търговията с власт, нейната покупко-продажба и днес си остава масова, общонародна практика

„ЗАЩО СМЕ В ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ?”

 
Демокрация има само там, където самото общество е достигнало необходимото цивилизационно равнище.
Демокрация няма от поне 2000 години, има дума демокрация и понятие демокрация. Колкото е съществувал комунизъм, толкова и сега съществува демокрацията като обществен строй.
 
"За първи път идеологията на патриотизма се явява в гръцкия полис, когато той набъбва до размерите, при които вече не е възможно да се управлява като съюз от няколко рода. Историята помни мястото – Атина, годината – 507 пр.н.е. и името на идеолога – Клисфен. Дългът към полиса, гражданският дълг се поставя до и дори над дълга към рода и семейството. Идеологията сработи, защото се основаваше на правилния принцип – любовта към отечеството се ражда от любовта към собственото благо.
Гражданите се грижат за държавата, държавата се грижи за гражданите. Когато тя не го прави, патриотизмът изветрява. Само че тя не е нищо друго освен самите граждани, тяхното умение да разбират и реализират общите им интереси. Когато го умеят, тя процъфтява заедно с тях. В останалите случаи действа принципът “Прост народ – слаба държава”.
Но пък слабата държава е идеална среда за самоцелни дейци и елити.

 

Горе