Украйна - Русия какво ви е мнението

Ако това е цената да излезем от руската орбита, ще трябва да я платим. Пак казвам, няма да е нещо, което не сме преживяли или такова, което ще се случи за последен път. Ако това ще събуди Европа, ще трябва да си изпие горчивото хапче, този път обаче сме на правилната страна.
Къде е Етериума да ти каже малко как стават нещата
 
Къде е Етериума да ти каже малко как стават нещата
И нандито. Двамата големи специалисти! Жалко, че и двамата съм ги игнорирал, но пък другите имат достатъчно бисери

пс: Ето какво се случва, когато изпращаш напълно неопитни хора на бойното поле:
 
Боже, тия хора си живеят в някакъв измислен свят - в телевизора...

Именно вас реалността ще ви тресне най-жестоко, защото ще ви дойде изневиделица. Ние поне сме се подготвили психически.

А междувременно мадър Раша бие укро-фашиста и нато като маче у дирек - ужасен израз, между другото..

п.с. Оная звезда Уоли, дето при първия си гастрол не можа да убие нито един руски войник, дали е в кюпа? :)

 
Не гледайте това видео! Вече в Полша, а скоро и във вашата страна. :)

 
Не гледайте това видео! Вече в Полша, а скоро и във вашата страна. :)

Понеже не мога да слушам със звук, от линковете в клипа отворих документа, не зарежда, после от линка намерих в Гугъл някаква информация, но тази компания от която е документа (ако се говори същото в клипа) е казала, че е фалшив документа. Интересно е прозиходът на документа и т.н
Тази уж от президента нещо си ама какво от него ..
 
Аз съм се подготвил и физически, имам 15 кубика дърва под навеса, 2 прасета и 100 кила ракия в мазето.
Ти си готов и затова не ти пука за тока и давайте санкции да има
 
Последно редактирано:
Аз съм се подготвил и физически, имам 15 кубика дърва под навеса, 2 прасета и 100 кила ракия в мазето.
всички ще обеднеят и твоите 2 прасета ще струват много. Тогава въпреки по-беден ще си по-богат от другите.
Имаше една поговорка ама я забравих …
 
Аз съм се подготвил и физически, имам 15 кубика дърва под навеса, 2 прасета и 100 кила ракия в мазето.
Се-ля-нин! Къде е Тедката да те дамгоса? Като 287-мо поколение софЯнец, той гледа пренебрежително дори на парижани. ;)

п.с. и аз имам 10 кубика дърва, но ще ни трябват още 10. Като цяло, предстои ''забавна'' зима. А Етериума липсва тотално. Нокето също - той пък защо изчезна? Дано всичко е наред. @contra липсваш ни. :)
 
  • Like
Реакции: OSH
Се-ля-нин! Къде е Тедката да те дамгоса? Като 287-мо поколение софЯнец, той гледа пренебрежително дори на парижани. ;)

п.с. и аз имам 10 кубика дърва, но ще ни трябват още 10. Като цяло, предстои ''забавна'' зима. А Етериума липсва тотално. Нокето също - той пък защо изчезна? Дано всичко е наред. @contra липсваш ни. :)
Защо са ви толкоз дърва ? Колко стаи отоплявате ?
Тоз другия сякаш има склад, че 15
 
п.с. и аз имам 10 кубика дърва, но ще ни трябват още 10. Като цяло, предстои ''забавна'' зима. А Етериума липсва тотално. Нокето също - той пък защо изчезна? Дано всичко е наред. @contra липсваш ни.
Мобилизация ли правиш?
 
Се-ля-нин! Къде е Тедката да те дамгоса? Като 287-мо поколение софЯнец, той гледа пренебрежително дори на парижани. ;)

п.с. и аз имам 10 кубика дърва, но ще ни трябват още 10. Като цяло, предстои ''забавна'' зима. А Етериума липсва тотално. Нокето също - той пък защо изчезна? Дано всичко е наред. @contra липсваш ни. :)
Само ти селянееш, спокич ;) Важното е да не идваш в София, че я препълнихте вече.
 
Защо са ви толкоз дърва ? Колко стаи отоплявате ?
Тоз другия сякаш има склад, че 15
3-етажна къща, Мите. Парното ги яде като солетки, особено през студените месеци. При 1400лв за тон донбаски въглища, топлим основно на дърва - по 20 кубика на сезон.

Мобилизация ли правиш?
Да, ама частична. Вас ви оставям на нато да ви мобилизира, че на различни фронтове ще се бием. ;)
 
Важното е да не идваш в София, че я препълнихте вече.
Избягвам да ходя в София, че ми идва Too Much изтънчената обстановка. ;)
 

Горе