Украйна - Русия какво ви е мнението

Много хора биха избягали от мобилизация, аз също ако тия тъпунгери ПП+ГЕРБ+ДБ вземат властта и призоват за такава. Никога няма да се бия на страната на тези разрушители на държавата ни!
 
Много хора биха избягали от мобилизация, аз също ако тия тъпунгери ПП+ГЕРБ+ДБ вземат властта и призоват за такава. Никога няма да се бия на страната на тези разрушители на държавата ни!
Това няма да стане 100%. Освен ако някой не ни нападне
 
Много хора биха избягали от мобилизация, аз също ако тия тъпунгери ПП+ГЕРБ+ДБ вземат властта и призоват за такава. Никога няма да се бия на страната на тези разрушители на държавата ни!
Като си толкова отворен я кажи ако управляват Янев, БСП и Възраждане дали ще ти е по-добре?!?
 
  • Like
Реакции: OSH
tolkova li si glamava be?
Biqt se za rodinata si, kakwa amerika te goni? Ruskite pomiqri i te ne znaqt za kakvo se biqt
Ти си мега тъп. Толкова па да ви мързи да се информирате при цялата налична информация... Жалка история.

Искаш ли да ти обясня как да прехвърлиш писането на кирилица? По принцип е много лесно, но на теб явно ти е трудно..
 
Ти си мега тъп. Толкова па да ви мързи да се информирате при цялата налична информация... Жалка история.

Искаш ли да ти обясня как да прехвърлиш писането на кирилица? По принцип е много лесно, но на теб явно ти е трудно..
Всички, които не споделяме мнението ти са тъпи, ясно. Само ти си умната!
 
Всички, които не споделяме мнението ти са тъпи, ясно. Само ти си умната!
Я погледни как започва неговия пост и тогава ми прави забележка.

Освен това е супер тъп, така че нека си знае. Това поставя пред него предизвикателството да почете малко и да стане по-умен. За теб също е валидно. ;)
 
На злобни комплексарчета като теб, трябва да се обясни, че светът няма да се нагоди към вашите изисквания и потребности. Ако не съм аз, нещо друго ще ти пречи. Ти си от мазните лигльовци, дето мама ги е излъгала, че светът е създаден за тяхно удоволствие и удобство. Груба грешка! ;)
Що си толкова изпростяла напоследък? Рептила вова ли те насочва?
 
Що си толкова изпростяла напоследък? Рептила вова ли те насочва?
Що па мислиш, че е напоследък? :)

По принцип работим с материали на клиента. Както ми се подаде, така връщам. Графикса що не го обиждам? Щото е културно и възпитано момче. Не ме е нагрубявал - не съм го нагрубявала и аз.

От вашия лагер само той заслужава уважение, като се замисля..
 
Що па мислиш, че е напоследък? :)

По принцип работим с материали на клиента. Както ми се подаде, така връщам. Графикса що не го обиждам? Щото е културно и възпитано момче. Не ме е нагрубявал - не съм го нагрубявала и аз.

От вашия лагер само той заслужава уважение, като се замисля..
Ти определяш лагерите. Сигурен съм, че на живо ще си говорим коренно различни неща. Знаеш ли защо не се кефя на хора, които не са от София? Защото те не се кефят на нас. Преди нямах нищо против.
 
Ти определяш лагерите. Сигурен съм, че на живо ще си говорим коренно различни неща. Знаеш ли защо не се кефя на хора, които не са от София? Защото те не се кефят на нас. Преди нямах нищо против.
Напротив, аз си се кефя на софианци, стига да са готини хора. Едни от най-близките ми хора са от София, отделно в селото ни всеки уикенд се изсипват на тумби - кой излязъл от тук, кой купил вила. Повечето са супер приятни.

Лагерите ги определям на база мнения в темата, а не по местоживеене. Това е най-тъпият критерий, по който да преценяваш даден човек. Признай си, че в София живеят такива селяндури, че адресната регистрация не може да бъде показател за качествата на един човек.
 
Последно редактирано:
Роджър писал и на Путин. Едно вмъкнато "Fuck you", извадено от контекста, утре ще обиколи западната преса и може би ще му вдигнат забраната за концерта в Краков, Полша. Миролюбците също не обичат да губят пари. ;)

1664214232630.png
 
Замисляте ли се до кога Нато може да изпраща боеприпаси, артилерия и танкове в Украйна? Там утилизацията върви с много бърза скорост.
Украинците много се прецакаха като се довериха на щатските кланове, не стига че им заграбиха голяма част от държавата, ами сега ги ползват като пушечно месо, за да защитават корпоративни западни интереси.
Ако не се осъзнаят и свалят от власт про-наци управлението, то тази зима ще имат нов Голодомор!
 
Понеже някой спомена, че няма международни наблюдатели на референдумите, оказа се, че има, и то немски. При това демократична Германия ще ги уволнява за това тяхно неблагоразумие. Демокрациооо..

1664218106155.png
 
Замисляте ли се до кога Нато може да изпраща боеприпаси, артилерия и танкове в Украйна? Там утилизацията върви с много бърза скорост.
Украинците много се прецакаха като се довериха на щатските кланове, не стига че им заграбиха голяма част от държавата, ами сега ги ползват като пушечно месо, за да защитават корпоративни западни интереси.
Ако не се осъзнаят и свалят от власт про-наци управлението, то тази зима ще имат нов Голодомор!
Да бе много прости, трябваше да ги избият за 1 месец и да бъдат превзети от Русия, която да си сложи марионетно правителство и да репресира и тормози половината население. Руските фирми са по-готини от западните, те не заграбват, те освобождават.

Замисляте ли се до кога Нато може да изпраща боеприпаси, артилерия и танкове в Украйна?
В момента ленд-лийза от Русия достатъчно ги зареди с боеприпаси, техника и танкове, не се притеснявай.


Междувременно, руските патриоти, дето ще колят и бесят отново са се запътили към Грузия ама тоя път, като бежанци.


 
Замисляте ли се до кога Нато може да изпраща боеприпаси, артилерия и танкове в Украйна? Там утилизацията върви с много бърза скорост.
Украинците много се прецакаха като се довериха на щатските кланове, не стига че им заграбиха голяма част от държавата, ами сега ги ползват като пушечно месо, за да защитават корпоративни западни интереси.
Ако не се осъзнаят и свалят от власт про-наци управлението, то тази зима ще имат нов Голодомор!
Аз все си мислех, че етериума и нандито са дъното на човешката цивилизация, ама последните страници много силно се биеш да си на тяхното ниво :D

А бе ремайнда къде е? Нали уж само 2-3 седмици нямаше да го има?
 
Много хора биха избягали от мобилизация, аз също ако тия тъпунгери ПП+ГЕРБ+ДБ вземат властта и призоват за такава. Никога няма да се бия на страната на тези разрушители на държавата ни!
tigara napalni ga6tite :D
qvno i toj kato armiqta na rusiq e animacionen
 
А вие замисля ли сте се защо Путин не направи Руснаците да живеят добре, ами добре се живее в Москва и Петербург, а на две крачки в страни лоши пътища и мизерия?

Мисля, че държава с такива ресурси би могла да си го позволи.
Но не, създаде богати олигархични кръгове под контрола на Кремъл, принуди всички да му се отчитат уж за държавата, за развитие на Русия.

Руснаците тъкмо бяха тръгнали сами да търсят пътища за развитие, онлайн бизнеси, търговия с Китай, тръгнаха по Европа, Америка, щото се навъдиха много предприемчиви.

Да появиха се много измамници схемаджии, крипто гурута, залагания, но се виждаше развитие.
Те се развиваха, искаха да са като Американците, дори по-добри имаше движуха и хоп война.
Ама то запада го принудил щото му дишали във врата.
Не..ако ти беше направил така, че Русия да цъвти, щяха да има желаещи да се присъединят доброволно, за да живеят по-добре.

Алчност, имперски амбиции..

Мисля, че ако не е тая клика на върха Русия да е една от най -развитите държави и щяха да са в добри взаимоотношения с Хамериканците, а и ние малките държави нямаше толкова да страдаме.
 

Горе