Украйна - Русия какво ви е мнението

В трухата, дневник, и офнюза може да пише така.. ама ето тук е уточнено.




Кийпскролинг.
Ясно. Бях разбрал, че е за хора с реален опит.

Ето какво е казал:
В телевизионно обръщение в сряда Путин каза, че на мобилизация ще подлежат само хора, които са в запаса на руската армия и “преди всичко тези, които са служили във въоръжените сили, имат определена военна специалност и съответния опит”.
Но не само те, явно.
 
"Current" - текуща, настояща.

Какво парадоксално има в това, че през април Песков е казал, че в настоящия момент този въпрос не стои??? Не като да е отхвърлил възможността категорично. Напротив, дори намеква, че е възможно, но не в настоящия момент.

Измъчени опорки. Жал да ти стане
 
"Current" - текуща, настояща.

Какво парадоксално има в това, че през април Песков е казал, че в настоящия момент този въпрос не стои??? Не като да е отхвърлил възможността категорично. Напротив, дори намеква, че е възможно, но не в настоящия момент.

Измъчени опорки. Жал да ти стане

ахахаха , добре че се мъчиш да оспорваш нещо, че да се посмея на РТ пропагандата,

Начи първо, това е от 13 септември , не знам кое е жалкото.


MOSCOW, September 13. /TASS/. Mobilization in Russia is not on the current agenda, Russian presidential spokesman Dmitry Peskov told the media.

"At this moment - no, it is not on the agenda," Peskov said, when asked if the authorities were considering full or partial mobilization.



Как може изобщо да се обърка датата, че и да изтипосаш някаква случайна месеци назад, смисъл как успя да я намериш, при положение, че трябва 3 секунди за гугъл и излиза това:
ba375b6b4e0a370c7ad7b9df50e31554.png
 
"Current" - текуща, настояща.

Какво парадоксално има в това, че през април Песков е казал, че в настоящия момент този въпрос не стои??? Не като да е отхвърлил възможността категорично. Напротив, дори намеква, че е възможно, но не в настоящия момент.

Измъчени опорки. Жал да ти стане

ba375b6b4e0a370c7ad7b9df50e31554.png


Тоя Април я кажи как го намери като дата. Щото и първолак да се опита да провери кога го е казал, ще види датата. Дай обясни ни как стигна до Април.





Ей ми го и туита от скрийншота - те са флууднали целия thread с мемета за Капутин ахахаха
 
Последно редактирано:
Ясно. Бях разбрал, че е за хора с реален опит.

Ето какво е казал:

Но не само те, явно.

Ами така си разбрал, щото така те карат да разбираш, аз затуий казвам, че статията е шит и ти вменява разни разбирания, също така ти е казано и ти се повтаря, че всеки руски източник е пропаганда и нема смисъл да правиш "проверка" - кийпскролинг и така.

@fast_and_the_curious прочита е : гледаш какво казват от кликата и значи е точно обратното.

Виж файлът 26007

Според моето пропагандо мнение, нещата се промениха, седмица по-късно, когато бяха убити 16 цивилни в Донецк.

Украинската версия на нещата:
Между другото пропагадната телевизия е Россия 1

И някой беше пуснал една водеща дето се обяснаваше за химарсите и друга западна техника как на всички било ясно, че са там и има.. и имаше доста мемета, как едва ли не не си била чела сценария и т.н.

Общо взето реших, че таа водеща е пътник.. според както ги представиха нащата по трухи, редити и т.н. Та реших да видя що точно ги говори тия неща и се оказа, че цялото предаване е за това как това е поредния удар на ВСУ по цивилни сгради в Донецк със западна техника.. Има репортаж от мястото.
Общо взето, цялото предаване се въртеше, около това, че е време да се вземе някво решение за тези районни, не го слушах цялото, че руския по принцип ме дразни като език. Та.. предаването е от 19.09... на 21 вече имаше "частична" мобилизация.. после референдум..

От 19 до момента има още доста удари по цивилни обекти и жертви. С доста детайлни снимки.

По принцип, ако от време на време хвърляте някое оче на забранените от запада информационни потоци, ще намирате повечко логика в случващото се.
 
Да, от днес за утре, се пише указ за мобилизация на 300 000 -1 милион души - ти сериозен ли си? Това се е знаело поне месец и се е подготвяло. Тая сган нали трябва да се организира да се пише хартия, бюрокрация, да се закарат на фронта. За връщане знам, че не мислят, но ей така се прави моГилизация според русоробите -

на 16-ти убили 16- доМбасци, и Путя се ядосал и казал : ЕЙ СА ВИ ЕБА* МАМАТА - ВИКАЙТЕ 300 000 МУЖИЦИ ВЕДНАГА НА ФРОНТА И СА ХУКНАЛИ ВСИЧКИ ДА ПОДГОТВЯТ МОГИЛИЗАЦИЯТА??? WTF

a540f54d0d2d49bdd67605219e888bb3.png


Тука пък кво станало? Украинска УАЗка , беше минала границата , дето са 140 000 войници на учение, и ги беше нападнала? И онез тръгнаха да превземат Чернобил?

Тея тъпизми си ги разправяйте у фейса в групите на Израждане.




Кажи за тая курволетина гнусна - пак на 23-ти викаш, разбрали, че ще нападат Украйна... Нищо, че на 17-19 някъде, Путя почна да ги признава републиките. Ей това руските мужици - те ги чукат и бият с пропаганда и тях лъжат - и нашите се кефят и викат хубаво ми е, искам ОЩЕ!!!
 
Да, от днес за утре, се пише указ за мобилизация на 300 000 -1 милион души - ти сериозен ли си? Това се е знаело поне месец и се е подготвяло. Тая сган нали трябва да се организира да се пише хартия, бюрокрация, да се закарат на фронта. За връщане знам, че не мислят, но ей така се прави моГилизация според русоробите -

на 16-ти убили 16- доМбасци, и Путя се ядосал и казал : ЕЙ СА ВИ ЕБА* МАМАТА - ВИКАЙТЕ 300 000 МУЖИЦИ ВЕДНАГА НА ФРОНТА И СА ХУКНАЛИ ВСИЧКИ ДА ПОДГОТВЯТ МОГИЛИЗАЦИЯТА??? WTF

Чеки, че забрах че си от Ген Зтата, на вас щом ви се каже, че няма да има мобилизация, значи няма да има. Т.е. някой специално трябва да излезе да ви се извини за грешната информация да представи новите си съображения и тогава вече може да прави промени, иначе следва редит атак с мемета. :D
 
Чеки, че забрах че си от Ген Зтата, на вас щом ви се каже, че няма да има мобилизация, значи няма да има. Т.е. някой специално трябва да излезе да ви се извини за грешната информация да представи новите си съображения и тогава вече може да прави промени, иначе следва редит атак с мемета. :D

Ква грешна информация , излизаш и лъжеш като долен боклук ( не ти - Песков и всичките от кликата им ) , най-вече лъжеш собствения си народ и нация. Лъжете като дърти цигани, после се чудите, що руснаците ги нямат за хора и са Орки и пропадняци в цивилизования свят, и стана нарицателно за всичко лошо. Ей затова.

Буквално Днес ви казват едно, утре друго - и вие на това отговаряте: "Е ДА АМА САЩ... АЛАБАЛА"... комунистите бяха на косъм да им сложат диагноза едно време световната общност на психиатрите нали знаеш , да не стане така с ватниците сега, щото нещата не вървят на добре, ако тая маточка ви е толкова мила и драга и права винаги.

И руснаците да ги разбереш - те са диваци, тъпанари, нямат много акъл. Ама вие от преди войната бе - оттогава се подигравхте тука, отвори на първа страница и виж какви сте ги дрънкали до 15-та когато нападнаха - как може все мужиците да не могат 2-3 съждения да напишат, все САЩ САЩ САЩ , ЦРУ ЦРУ ЦРУ. Идва като "мамо мамо - запада пак ми сра в гащите- много мирише".



Как не ти прави никакво впечатление, че ви лъжат ежедневно, и толкова брутално, че наистина каквото кажат онея с 50-те имота на запад - вярно е, почвате да го повтаряте като зомбита - след 2 дни като се окаже лъжа - "ама що ни се подиграват, мемета имало" - ами как няма. Спрете се - още преди войната нямахте желание да вложите 2 капки мозък и да мислите сами, без КАПУТИН да ви е отзад или между краката - и да разсъждавате какви са тея учения 4 месеца, дали лъжат, дали не лъжат от Русия... Няма - БУЧА било лъжа, Крематориома лъжа, театъра лъжа, всичко лъжа и отричане, нищо че гащите ви догоре преливат с кафяво.
 
Последно редактирано:
На много хора им е жал за теб. :cry:
А ти отново не казваш нищо по темата, щото нямаш никаква представа за какво говорим. Ясно, на тъпите комплексари им е по-лесно да тролят, вместо да изкарат аргументи. Ич не ми е жал, че си тъп. Имаш начин да поправиш щетата, но те мързи.
 
До колкото виждам от цитата, тооо започва с "В момента".. колко време е един момент според тебе?
Както съм казвал... мене не ме вълнува Русия-Украйна... а массмедията, а в момента западната е доооооооооста по напред в промивката, мисля, че квото съм сметнал, за фейк съм го конкретизирал, дори за Буча показах, тука в темата, че ставащия убит е.. капка.

Чей ей тай да та питам
На 19.09 има ли 16 убити цивилни в Донецк от ВСУ със западна техника? Какво ти го говорят звездите?
 
Тоя Април я кажи как го намери като дата. Щото и първолак да се опита да провери кога го е казал, ще види датата. Дай обясни ни как стигна до Април.
С такова впечатление съм останала от снощи, щото споменаваш нещо за началото на годината точно преди туита на Песков.

Извинявам се за грешката, но не ти чета много внимателно постовете. Гледам да си го спестявам. :)

Нова-та ви е отговорил брилянтно. Оставям ви в сигурни ръце.
 
А ти отново не казваш нищо по темата, щото нямаш никаква представа за какво говорим. Ясно, на тъпите комплексари им е по-лесно да тролят, вместо да изкарат аргументи. Ич не ми е жал, че си тъп. Имаш начин да поправиш щетата, но те мързи.
acc60ecc7705ddc70e22c89ee374c5fa.png


От кой ли се учи, не виждам да има смисъл от аргументи да ти се представят, вчера хвърли няква леща, пък днес на него, че не казвал нищо.

"До колкото виждам от цитата, тооо започва с "В момента".. колко време е един момент според тебе?" - Пич- тея работи с тая дето остана тука си ги обяснявайте - мен ме боли хуя за Капутин и цялата му краста - какво е казала, какво мислила, какво разсъждавала - сериозно - не ми дреме какво мислят и какво са искали да мислят, пък кой какво разбрал.


Глупав си, глупав, пропагандата те е изпила - дипломати от такъв ранг - първи знаят за такива неща, за да не им сервират нещо от западни агенти и да не могат да се обяснят като хората - такива неща и пропагандната машина на кремъл е добре смазвана - не си мисли, че той не знаел - видиш ли мобилизират 1 милион души заради 16 цивилни? Живееш в приказка от блатата. идвай в реалността - това е смешно само да го прочетеш, камо ли да вярваш, а пък недай си боже и на живо да го разправяш на някой.
 
"До колкото виждам от цитата, тооо започва с "В момента".. колко време е един момент според тебе?" - Пич- тея работи с тая дето остана тука си ги обяснявайте - мен ме боли хуя за Капутин и цялата му краста - какво е казала, какво мислила, какво разсъждавала - сериозно - не ми дреме какво мислят и какво са искали да мислят, пък кой какво разбрал.

Ми ок, щото пускаш разни теми за мобилизацията и си играеш да болдваш разни промивки, щом ти е все тая, не виждам що си играеш толко, ма всеки сам си преценя (ама тайно, щото е забранено)
 
"Current" - текуща, настояща.

Какво парадоксално има в това, че през април Песков е казал, че в настоящия момент този въпрос не стои??? Не като да е отхвърлил възможността категорично. Напротив, дори намеква, че е възможно, но не в настоящия момент.

Измъчени опорки. Жал да ти стане
Е да, не е като Путин още в началото на войната да се обърне към народа и да заяви, че мобилизация няма да се прави, да бъдат спокойни. Аз за първи път виждам да се прави мобилизация, при положение че от 150к изпратени в Украйна са убити само 10к. или там колкото признаха, може и по-малко да са. Пишат се нови учебници по водене на война, нещо като убитите и ранените украинци.
 
Ми ок, щото пускаш разни теми за мобилизацията и си играеш да болдваш разни промивки, щом ти е все тая, не виждам що си играеш толко, ма всеки сам си преценя (ама тайно, щото е забранено)

Не, тези неща са просто за присмивка на нещата, дето сте ни разправяли и продължавате да разправяте. Аргумента ми е, че онези са лъжци, и лъжат когато си отворят устата. Неслучайно реши да игнорираш 2 от постовете ми дето бях сумирал още такива случаи, и скрийна на оная курветина Захарова - те ЦРУ се сдобиха с плановете - 800 и няколко НАПЕЧАТАНИ - пък ти ни разправяш, че ТЕ НЕ БИЛИ ЗНАЕЛИ. НЕ ЛЪЖАТ - ТЕ ПРОСТО ПРЕМЪЛЧАВАТ. - иде ми като : "МИ НИЕ НЕ КРАДЕМ, НИЕ СИ БЕРЕМ МАЛКО ТУХЛИ".
 
Не, тези неща са просто за присмивка на нещата, дето сте ни разправяли и продължавате да разправяте. Аргумента ми е, че онези са лъжци, и лъжат когато си отворят устата. Неслучайно реши да игнорираш 2 от постовете ми дето бях сумирал още такива случаи, и скрийна на оная курветина Захарова - те ЦРУ се сдобиха с плановете - 800 и няколко НАПЕЧАТАНИ - пък ти ни разправяш, че ТЕ НЕ БИЛИ ЗНАЕЛИ. НЕ ЛЪЖАТ - ТЕ ПРОСТО ПРЕМЪЛЧАВАТ. - иде ми като : "МИ НИЕ НЕ КРАДЕМ, НИЕ СИ БЕРЕМ МАЛКО ТУХЛИ".

Към мен ли нещо си се обърнал в тия "игнорираните" постове, дай да видя, че от това, което си написал разбрах, че цру е напечатал 800 плана, някъде си пуснал скрийн на курветина и трябват тухли.
 
Според моето пропагандо мнение, нещата се промениха, седмица по-късно, когато бяха убити 16 цивилни в Донецк.
Да го задам и на теб тоя въпрос, защо правиш мобилизация при положение, че имаш само 10к. убити от изпратени 150к войници?

Друго също ми прави впечатление, когато украинците удрят цивилни сгради/обекти винаги убиват умишлено, щото са нацисти, а когато руснаците бомбят такива цели, там винаги има военни, а цивилните са жив щит, как стават тея работи не знам.

Да твърдиш, че за тези 16 цивилни и още няколко атаки е направена мобилизация е смешно. Мобилизация се прави, ако всички други варианти са ти невъзможни, демек като вече си се осрал, иначе няма да береш този срам и риск, при положение че това е "специална операция", а не война.
 
А ти отново не казваш нищо по темата, щото нямаш никаква представа за какво говорим. Ясно, на тъпите комплексари им е по-лесно да тролят, вместо да изкарат аргументи. Ич не ми е жал, че си тъп. Имаш начин да поправиш щетата, но те мързи.
Май си влезнала яко във филма... Такива като теб им трябва само трол и нищо друго, акъл не може да ти се набие понеже няма къде. Ти си просто едно нищо, човек с нулева стойност!
 

Горе