Украйна - Русия какво ви е мнението

A prophecy is a message that has been communicated to a person (typically called a prophet) by a supernatural entity.

Prophecies are a feature of many cultures and belief systems and usually contain divine will or law, or preternatural knowledge, for example of future events.


Цитирам wikipedia.org
 
Аз пък си мислех, че е от Топлофикация, явно тя е само за парлама. Дори и да е така както казваш, като спре тока какво значение има? Или искаш да кажеш, че през земния рай наречен социализъм, хората са страдали за сметка на индустрията?
Казвам, че през 80те никой не се тревожеше за отопелнието през зимата, нито е имало драми с парното от Топлофикация или предприятията. Цели комплески в градовете бяха построени от местните заводи и те ги снабдяваха с парно и топла вода без връзка с Топлофикация.
 
това според орките, дай да видим документ в който някоя нормална държава го признава.
"Нормалните" държави обаче признаха Косово при същите условия. Това ли ти е аргумента?
 
Казвам, че през 80те никой не се тревожеше за отопелнието през зимата, нито е имало драми с парното от Топлофикация или предприятията. Цели комплески в градовете бяха построени от местните заводи и те ги снабдяваха с парно и топла вода без връзка с Топлофикация.
Значи, предприятията са имали ток за сметка на хората? Това казваш. Аз си мислех, че е е социализъН, а то си било жив див капитализъм.
 
Казвам, че през 80те никой не се тревожеше за отопелнието през зимата, нито е имало драми с парното от Топлофикация или предприятията. Цели комплески в градовете бяха построени от местните заводи и те ги снабдяваха с парно и топла вода без връзка с Топлофикация.
Не е така! Излез и питай хората! Беше им студено, беше мизерия и глад!

Човек да се зачуди защо не си емигрирал в Русия? А, да, помня че беше написал книга по темата.
 
Не е така! Излез и питай хората! Беше им студено, беше мизерия и глад!

Човек да се зачуди защо не си емигрирал в Русия? А, да, помня че беше написал книга по темата.
Нали знаеш, че всеки има право да е тъп. И да хората и техния живот са много показателни за това което е било и това коеот се случва сега.

Не знам помниш ли или не, но само до преди 30 години бездомни и безработни нямаше.
 
Не знам помниш ли или не, но само до преди 30 години бездомни и безработни нямаше.
Все едно слушам бабите пред блока
 
Неска Киро Брейка и той много екзалтиран от така обсъжданото идване на Илон Мъск... :D

 
Неска Киро Брейка и той много екзалтиран от така обсъжданото идване на Илон Мъск... :D

Голям цирк с Илонката стана. Показателно е как работят медиите. Човека туитнал под една снимка и айде вече идвал да лочи шкембе в Белоградчик и да гостува на поне три сватби или кръщанета...
 
Неска Киро Брейка и той много екзалтиран от така обсъжданото идване на Илон Мъск... :D

Някъде прочетох коментар, че Мъск няма да звучи добре без Елон.
 
Голям цирк с Илонката стана. Показателно е как работят медиите. Човека туитнал под една снимка и айде вече идвал да лочи шкембе в Белоградчик и да гостува на поне три сватби или кръщанета...
Аз се чудя как все още не са му намерили български корен, та един вид "си се прибира вкъщи" човека :D.
 
Аз се чудя как все още не са му намерили български корен, та един вид "си се прибира вкъщи" човека :D.
Виж как му мяза калпака.
 
Разбрахме истинската причина за посещението:

BG MUSK.png

Конспирацията е разкрита! Няма да има летене до Марс, а ще направят един монтаж в Северна България подобно на "филма" с Луната, тъй като най-много се доближава до оригинала.

п.с. Ако все пак се реши да осъществи истинско пътуване до Марс, да наеме някоя българка от Севера. Не само, че ще оцелее, но и няма да има нужда от инвестиране в обучения :D.
 
Голям цирк с Илонката стана. Показателно е как работят медиите. Човека туитнал под една снимка и айде вече идвал да лочи шкембе в Белоградчик и да гостува на поне три сватби или кръщанета...
По тоя повод @metaverse сигурно вече неколко сутрини се събужда в море от полюции :eek:
 
От приятел във фейсбук страничка ПИЯНИЯТ БАРД

ЕДИН ДЕН НА ИЛОН МЪСК В СЕВЕРОЗАПАДА
(ДЕКЕМВРИ 2023)

Понадигна се Илон
у кревата с грозен стон.
Дръпна пъшкащ чекмеджето,
дето беше скрил таблето
и набра бележка:

„Лето
две ‘илядо двайс’ и трето.

Мило дневниче, ш’са мре!
Днеска ‘ич ми ней добре…
Вчера рано сутринта
водиха ма на свиня.
Чайник с греян рикиджос
завърте се на „без коз“.
Сичко стана в кръв и кал,
(даже бех са понасрал),
ма па пробвах благина -
кожа пърлена, о-о, да!
После апнах качамак
с пръжки – мамууу! Благ, та благ!
Покрай него за отскок
резнах паниче винцок.
Чудо, казвам ти човек!
Подир туй и чушкопек
сложиха пред мене – глей.
Гледам - страшен уред, брей!
Цепих дръва, млех кайма,
сърбах зелева чорба...
Помня, даже, на казан
влачиха ма лом-пиян,
там обърнах и черпак
с изгори-джигер първак…
След което, що да кажа,
ами-и... спал съм със кофража…“
 
За Ройтерс, Америка за България, Иво Инджев, защо ТРЯБВА да си КЮТАМЕ в НАТО и ЕУ и още мнооого бомби...

 
Последно редактирано:
За Ройтерс, Америка за България, Иво Инджев, защо ТРЯБВА да си КЮТАМЕ в НАТО и ЕУ и още мнооого бомби...

Ей мютнах единия трол, къде постваше само парцали и се появи втори. При това с най-долните отрепки в интернет пространството - киро брейка и карбовски … имайте малко себеуважение и не гледайте подобни глупости.

Все си мисля че сте стигнали дъното, ама всеки път го копаете още повече.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky

Горе