Украйна - Русия какво ви е мнението

Давай, нали виждаш колко е приятно да се интересуват от мнението ти :p
От чисто любопитство се зароди въпроса ми към теб а той е , защо не се реагира истерически и с омраза от страна на Римайнда ( и групата му ) към теб, и защо не си в подписа му ?
 
От чисто любопитство се зароди въпроса ми към теб а той е , защо не се реагира истерически и с омраза от страна на Римайнда ( и групата му ) към теб, и защо не си в подписа му ?
Дедазнам. Що към мене го отправяш тоя въпрос?

Сигурно може секи момент да вляза в подписа.
Или тайно да е минал на страната на руснаците ама да продължава да пуца щото не сте му симпатични.

Може да съм и в някой и друг игнор лист.

Пък и в крайна сметка кво толкоз съм казал/написал?
:rolleyes:
 
От чисто любопитство се зароди въпроса ми към теб а той е , защо не се реагира истерически и с омраза от страна на Римайнда ( и групата му ) към теб, и защо не си в подписа му ?
Мисля, че това сие за цяла нова тема: Страстите Римайндови или Нощните бдения на Римайнд...
 
Още един бъзик от Илон: щял да разкрива истината зад цензурирането (в Туитър) на историята за лаптопа на Хънтър Байдън... Далаверките на Байдънови в Украйна и Китай и там останалите резили.

 
Дедазнам. Що към мене го отправяш тоя въпрос?

Сигурно може секи момент да вляза в подписа.
Или тайно да е минал на страната на руснаците ама да продължава да пуца щото не сте му симпатични.

Може да съм и в някой и друг игнор лист.

Пък и в крайна сметка кво толкоз съм казал/написал?
:rolleyes:

Ако някой се е чудил как би звучал Ноки-то като поредния продажен политик - Е, те така те.

Толко ли е трудно да кажеш истината, мама му стара? И на най-простите е ясно, че сте си френдчета по прогамърска линия - ми, нЕма лошо. Какво по-нормално от това? Направи сума клавиатурни операции, за да лъжеш на ниво Киро-тъпиро. Крайно разочарована съм. :confused:
 
Образователна програма за двойкаджиите:

1669446298553.png
 
Образователна програма за двойкаджиите:

Виж файлът 26726

9c7
 
Ако някой се е чудил как би звучал Ноки-то като поредния продажен политик - Е, те така те.

Толко ли е трудно да кажеш истината, мама му стара? И на най-простите е ясно, че сте си френдчета по прогамърска линия - ми, нЕма лошо. Какво по-нормално от това? Направи сума клавиатурни операции, за да лъжеш на ниво Киро-тъпиро. Крайно разочарована съм. :confused:
Абе имам съмнения, че ноке има повече профили от ремайнда.
 
От чисто любопитство се зароди въпроса ми към теб а той е , защо не се реагира истерически и с омраза от страна на Римайнда ( и групата му ) към теб, и защо не си в подписа му ?
Що така го мислиш тоо списък? Тва е супер филтър... аз неем против да ме избягват хора, които се влиаят от мнението на рандом юзър с над 90% фейк скорЕ по темата, даже предпочитам да ма избягват.
 
Спирането на тока е реално обаче.
Гонзало се жалва тука...

 
Тц, тц.... некои от "съюзниците" и "партньорите" ни не са много демократични и хич не зачитат евроатлантическите ценности, дей*а...
:eek:

 

 

Ако някой ще дава инфо, тука офертата е по-добра.
 
Историята без "журналистически" интерпретации:

Въпрос от ura.ru към Гената
Въпрос:
Добър ден!
Уважаеми Евгений Викторович, изданието Politico съобщи за намерението на депутатите от Европейския парламент да призоват ЕС да признае ЧВК Вагнер за терористична организация. Как ви се струват тези твърдения? Можете ли да коментирате това по някакъв начин?
Благодаря ти!
ОТГОВОР:
Публикуваме коментар на Евгений Викторович:
„Днес проведох среща на командирите на ЧВК „Вагнер“ и им съобщих тази тъжна новина. Не знам от какъв закон се ръководи Европейският парламент, но според нашето законодателство от днес обявяваме Европейския парламент за разпуснат. Но преди тази процедура да влезе в законна сила, ми беше наредено да внеса информационен казус в Европейския парламент. Ако имате контакт с тях, предлагам да направим това заедно - подгответе и изпратете.

Понеже не получава отговор от ura.ru, пише следното:
Уважаеми колеги, тъй като не получихме отговор дали Ura.ru иска да участва в изпращането на информационен казус до Европейския парламент, ще се радваме да предоставим тази възможност на медия или блогър (тъй като случаят все пак е информационен).
Писмата се приемат до 17.00 часа на 23 ноември.

Явно тия от Кибер са проявили желание..
Информационният кейс за изпращане в Европейския парламент беше предаден на представителя на CYBER FRONT Z.

Т.е. тия си праят ташак... а журналята фантазират ли фантазират.. :D

Отговора на Генчо за ФБР наградата:
Приемам това много положително. Представете си колко обикновени хора могат да спечелят допълнителни пари. Да, и аз нямам нищо против. Единственото, което е тревожно, е, че три години обещават тези пари, но изглежда не са платили на никого. Затова се пазете от измамници и не се оставяйте да бъдете измамени. Да ме задържиш е лесно като да обереш круши, или съм на работа, или в Донбас, или в зоната.

Тоя за първи път го чух днес, ма яко си ги мести от лево в десно.. :D
 
По "починът" на потьомкинските села фюрерът на руският "мир" организира срещи с майките "страдалци"!!

Просто цирк. Тези "майки" се оказва, че са всъщност членове на "Единна Русия", ОНФ и други подобни.

FidtwCAXkAMDcqG
 
По "починът" на потьомкинските села фюрерът на руският "мир" организира срещи с майките "страдалци"!!

Просто цирк. Тези "майки" се оказва, че са всъщност членове на "Единна Русия", ОНФ и други подобни.

FidtwCAXkAMDcqG
Ми реклама, нали това е най-западното нещо. Продаване на въздух и мечти, що се дразниш да не е запазена марка само за джендърите?
 

Горе