Украйна - Русия какво ви е мнението

Русия също планира въвеждането на дигитална валута, па вие си се дърляйте, все едно става въпрос за два различни лагера. То, всъщност е така, де, ама е ние (всичкия плебс) срещу тях.

Каза ви го етерИум, ама вие се хилехте...

Тва от лани по същото време:

 
Виж файлът 26746


Сигурно щото, като има руско или на ДНР не си неутрален.

Хората искат неутралитет като ПОЗИЦИЯ/ОФИЦИАЛНА ПОЛИТИКА на ДЪРЖАВАТА по отношение на КОНФЛИКТА!

Иначе аз съм ЗА повече руски знамена в републиката.
Даже може да си провеся едно, сега като стана дума...

ПП: Немам от новите, само на СССР намерих o_O
 
Последно редактирано:
Последно редактирано:
Па те и американците играят с руското знаме на ръкавите, ама никой не квичи

USMNT-2022-23-Home-Soccer-Jersey.png
 
Англия, сивилизасион!

 
Тоз Кулеба много шеф го раздава! Явно им се изчерпаха запасите на западняците.
 
Тоз Кулеба много шеф го раздава! Явно им се изчерпаха запасите на западняците.
Тва са най-наглите паразити на света.

И друго ми прави впечатление: Не знам зелето колко секретари има, но всеки от тях има най-малко по 30 говорителя и началници на кабинет. Всеки ден нов урод излиза с изцепка и бива представян като началника на кабинета на секретаря на зеленски...

Все пак уйня е най-корумпираната държава и дори нашата кочинка не може да я изпревари.

Американците вече доста роптаят срещу изливането на парите им в кенефа. от 90 милиарда дадени до момента, самото правителство на сащ признава, че за 20 милиарда нямат никаква идея къде са изчезнали. Тоест, реалната сума, която фашистите са си присвоили е много по-голяма.


 
Тоз Кулеба много шеф го раздава! Явно им се изчерпаха запасите на западняците.
западняците
западняците
западняците
западняците
 
И поляците го взеха на кодош

317511588_10230104917312760_5892591157185502800_n.jpg
 
След Армения и Казахстан, ето още едни бегащи от убавото. И тука ли НАТО и ЕС са намесени или просто всички разбират, каква продънена кофа е Русия и искат да се откъснат от тоз неземен рай? Интересно, ще има ли и там денацификация или ще измислят нещо друго?

Киргизстан искат да премахнат руските названия на кварталите на столицата Бишкек. Това заяви председателят на парламента на републиката Нурлан Шакиев на Националния конгрес на Киргизстан, провел се на 25 ноември. Русия веднага предупреди, че по този начин Киргизстан "поема по пътя на Украйна".
 
Русия веднага предупреди, че по този начин Киргизстан "поема по пътя на Украйна".
Какво точно означава "поема по пътя на Украйна"?

Че САЩ ще притиснат Русия да освободят Киргизстан от нацистите? Значи да разбирам, че Киргизстан със задна дата от преди 8 години са започнали да убиват мирното руско население там и изведнъж руснаците ще се сетят да отидат и да помогнат, докато са стояли и са гледали до сега?

Киргизстан направо да се предават, няма смисъл да се опитват - само удължават агонията (Ще оставя един цитат от клоуните в тази тема, който пасва добре и в тази ситуация)
Отностно Русия - няма смисъл да пиша колко е непобедима.
 
Какво точно означава "поема по пътя на Украйна"?

Че САЩ ще притиснат Русия да освободят Киргизстан от нацистите? Значи да разбирам, че Киргизстан със задна дата от преди 8 години са започнали да убиват мирното руско население там и изведнъж руснаците ще се сетят да отидат и да помогнат, докато са стояли и са гледали до сега?

Киргизстан направо да се предават, няма смисъл да се опитват - само удължават агонията (Ще оставя един цитат от клоуните в тази тема, който пасва добре и в тази ситуация)

Чакай да дойде пияната селянка да те пита : А ТИ КЪДЕ БЕШЕ ???
 
Чакай да дойде пияната селянка да те пита : А ТИ КЪДЕ БЕШЕ ???
Не можеш да дишаш без мене, ей. Спираш ли понякога да мислиш за мен? Не се фиксирай толкова, защото чувствата ни не са взаимни. :)
 

Горе