Украйна - Русия какво ви е мнението

Дам. Много обичам, когато разни мишоци обиждат поголовно, ама обидите срещу тях самите се трият веднагически. Ще си го запазя и ще го поствам на всяка нова страница. :)
Браво. Това е за медал, кафяв. ;) Както писах и преди, темата е пълна с лайна и техните създатели. Поредното потвърждение. ;)
 
Както писах и преди, темата е пълна с лайна и техните създатели.
Ти затова ли така често я посещаваш? :)
 
Ти затова ли така често я посещаваш? :)
Да, липсват ми глупостите ти. И на още двама кретеноподбни. Тъй като цял ден водя нормални разговори с нормални хора, решавам да се приземя малко при нисшите създания, та решавам това е да спирка №1 и като минава през няколко поста на някои тук и не ми трябва другаде да ходя. ;)
Днеска се събра инфо за пост в devBG.
Да, и там развиват турбината. Има и нормални мнения. Но госпожата, ако ще бори цвета от различните от нея гледни точки, нека почне и с още няколко форума тук и по целия свят. Била помолила админите...........глупава работа............нали ако търкат едните, търкат и другите.

Вече се убеждавам, че тази група е събрала най-големите кретени в BG. И това е последно от този тиняк:





Май ще пасувам скоро от там. За това не се съмнявам, че такива мнения имат олигофрените там - като не ти харесва - закривай. ;)
 

Коментарите, че видеото било фейк, са тотал щета в опита си да напраят елементарна проверка.
 
Лек инцидент с румънски политик (нещо като общински съветник май) става вайръл, а тука никой още не го е споделил

 
Лек инцидент с румънски политик (нещо като общински съветник май) става вайръл, а тука никой още не го е споделил

Ко да прай човека.. тря се изкъпе.
Аз ако бях щях да продължа да се къпя и да говоря
 
Пука ми на шмайзера. И без това не съм заотивал на вън. Тук си ми е супер. То пък и едната цивилизация, пикали са си в крачола и те. ;)
Не го ли играете бели европейци? Демокрация, супер яката икономика и т.н. рекламни лайна? Сега се оказва, че няма проблем да сме държава от третия свят....
 
Не го ли играете бели европейци? Демокрация, супер яката икономика и т.н. рекламни лайна? Сега се оказва, че няма проблем да сме държава от третия свят....
Не бе, беше прекрасно, няма нужда да сме 'бели европейци'

333863617_903032737788566_7370592581386413824_n.jpg
 
Не бе, беше прекрасно, няма нужда да сме 'бели европейци'

333863617_903032737788566_7370592581386413824_n.jpg
Ти на колко си ?
Аз който познавам казва, че тогава е било добре.
Само някви дето сега се уредили с европейски средства и т.н казват, че било гадно.
Само някви измамници или програмисти щот ги е страх да излезем от ЕС
 
,
Не бе, беше прекрасно, няма нужда да сме 'бели европейци'

333863617_903032737788566_7370592581386413824_n.jpg
Тази снимка е правена горе-долу година след падането на властта. Щях да пиша комунизма, но той реално не си отиде. Преди това опашки съм виждал само за цветни телевизори.
 
Все повече ми се струва, че това е вътрешен тест, с който трябва да се реши коя разновидност на системата е по-лесно възприемлива.
 
В Русия така затягат мерките, че я си пръднал с/у властта жална ти майка. Очаквам и рецепрочни мерки и тук ;)
 
Не го ли играете бели европейци? Демокрация, супер яката икономика и т.н. рекламни лайна? Сега се оказва, че няма проблем да сме държава от третия свят....
Така го играем, и тук така го играем, но тук си ни харесва повече. Кой какво е казал за държава от третия свят? Ставаше дума за това как ни възприемат там и защо някои неща още са табу тук. Моля те, следи добре разговора. ;)
 
,

Тази снимка е правена горе-долу година след падането на властта. Щях да пиша комунизма, но той реално не си отиде. Преди това опашки съм виждал само за цветни телевизори.
Така е като се сменят режими. ;)
 
Гледам САЩ все повече и повече се опитват да дразнят Китай. Още санкции искали да слагат, подтикват и ЕС да налага санкции.
Чудно ми е какво ли ще се случи, ако Китай си разпродаде трилионите американски дълг. То че Китай няма да спечели от това е ясно, но не им пречида хвърлят света и САЩ в един финансов хаос, от който не се знае кой ще излезе начело на новият световен ред.
 
I made a decision to stop StarLink in Ukraine due to the preaching of Nazi ideas by Volodymyr Zelensky! Soon the Special Military Operation will end with the victory of Vladimir Vladimirovich Putin!
 
I made a decision to stop StarLink in Ukraine due to the preaching of Nazi ideas by Volodymyr Zelensky! Soon the Special Military Operation will end with the victory of Vladimir Vladimirovich Putin!
Много смешно - хаха! Хаха! Насерняк! Ако беше Украинец или Руснак щеше ли тука да мизертваш с гадните си пръстчета? Моли се на тоя отгоре да не ни намешат в тая каша, че после аз ще се смея - Хаха :)
 
Много смешно - хаха! Хаха! Насерняк! Ако беше Украинец или Руснак щеше ли тука да мизертваш с гадните си пръстчета? Моли се на тоя отгоре да не ни намешат в тая каша, че после аз ще се смея - Хаха :)
The Taliban, your Afghan people are suffering too, it is not right for you as a big Taliban to protest
 

Горе