Украйна - Русия какво ви е мнението

Хънтър Байдън... Украйна.
 
Не, очаквах такива като теб да го приемат това за нормално.
аз само мога да предполагам , че си очаквал украйнското знаме да е над Българското, всъщност мога да се хвана на бас
 
аз само мога да предполагам , че си очаквал украйнското знаме да е над Българското, всъщност мога да се хвана на бас
ЩО? Никой против войната като цяло не е на това мнение. Нищо, ето нещо да се радвате:

329141567_593876385965976_5180730502803597285_n.jpg
 
ЩО? Никой против войната като цяло не е на това мнение. Нищо, ето нещо да се радвате:

Виж файлът 28166
Крайно време да смениш средата.

На твойта достопочтена възраст да бъдеш изложен на меме трафика между пъпчиви програмистчета чисто и просто не е морално!
 
  • Like
Реакции: Vbb
Крайно време да смениш средата.

На твойта достопочтена възраст да бъдеш изложен на меме трафика между пъпчиви програмистчета чисто и просто не е морално!
Пъпчиви, ама не се чудят къде да си губят времето и дали да не отскочат до Малдивите някой уикенд. Другите да му мислят.

Какво имам да сменям? Нито съм за едните, нито за другите. Но не съм за войната и всякаква агресия. Кво точно спечелихте вие от това, освен, че имате тема, в която ежедневно да си губите времето. Ако може това да се води за някаква победа, но тук пак зависи от човека. На някои и това им осмисля живота.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Пъпчиви, ама не се чудят къде да си губят времето и дали да не отскочат до Малдивите някой уикенд. Другите да му мислят.

Какво имам да сменям? Нито съм за едните, нито за другите. Но не съм за войната и всякаква агресия. Кво точно спечелихте вие от това, освен, че имате тема, в която ежедневно да си губите времето. Ако може това да се води за някаква победа, но тук пак зависи от човека. На някои и това им осмисля живота.
А, ти си знаеш...
Само казвам че неска не си за агресията, утре си развял байрака на еднополовата любов.

Оказва си влияние и ти личи.
 
А, ти си знаеш...
Само казвам че неска не си за агресията, утре си развял байрака на еднополовата любов.

Оказва си влияние и ти личи.
Както го казвам, и се надявам пак да влезе в крехките съзнания, никой не иска това, взима това, което иска. Щом толкова споменаваш тези гей паради, май си го търсиш тайно.

И за да го разберат двете ти клетки, през които не знам дали протича някаква информация, като си купуваш яйца, ядеш вътрешността им, не черупката. Но, ако те влече черупката, хапваш и нея. Въпрос на избор. За жалост не сте чак такива мъжкари тук, че да обяснявате гей парадите на кой как влияят. ;)
 
Пъпчиви, ама не се чудят къде да си губят времето и дали да не отскочат до Малдивите някой уикенд. Другите да му мислят.

Какво имам да сменям? Нито съм за едните, нито за другите. Но не съм за войната и всякаква агресия. Кво точно спечелихте вие от това, освен, че имате тема, в която ежедневно да си губите времето. Ако може това да се води за някаква победа, но тук пак зависи от човека. На някои и това им осмисля живота.
само да те питам ... ти колко пъти беше на Малдивите? Питам защото аз бях за последно 2019 година там. ИТ-та и то Българи не видях там ...
 
само да те питам ... ти колко пъти беше на Малдивите? Питам защото аз бях за последно 2019 година там. ИТ-та и то Българи не видях там ...
Бях, и чувам мои познати да ходят. Като не си видял жалко. Но въпрос на търсене. Дестинацията е примерна, не се хващайте за всичко. Това е жалък ход за водене на спор. ;)
 
Бях, и чувам мои познати да ходят. Като не си видял жалко. Но въпрос на търсене. Дестинацията е примерна, не се хващайте за всичко. Това е жалък ход за водене на спор. ;)
хаха бил е той бил там на Балкана... ИТ-тата освен , че са мега стиснати хора пари дават единствено за чипс и кола докато кодят . Жив програмист да видиш на почивка в някой по известен курорт от Лозенец няма да видиш. И ако си мислиш , че ИТ тата взимат много пари значи си в някаква грешка . Взимат собствениците на такива компании . но не и редовите служители. Да не говорим пък и за една от известните ИТ компании в БГ , че собственика е някакъв сексуално извратен ( компанията се намира на Ботевградско шосе ) за да не споменавам имена ... какви чатове ми попаднаха с него ще се отвратите.
 
хаха бил е той бил там на Балкана... ИТ-тата освен , че са мега стиснати хора пари дават единствено за чипс и кола докато кодят . Жив програмист да видиш на почивка в някой по известен курорт от Лозенец няма да видиш. И ако си мислиш , че ИТ тата взимат много пари значи си в някаква грешка . Взимат собствениците на такива компании . но не и редовите служители. Да не говорим пък и за една от известните ИТ компании в БГ , че собственика е някакъв сексуално извратен ( компанията се намира на Ботевградско шосе ) за да не споменавам имена ... какви чатове ми попаднаха с него ще се отвратите.
Айде бе, това е новина, че собствениците на бизнес взимат повече пари от работниците. :D Добре, че си ти да го разбера. И да, повече обичам да си ходя по нашите си места тук. Ако ще споделяш, давай. Всеки е някакъв, няма нищо да ме учуди.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Украйна пак се опитва да лъже - Не знаели тези военни ли са от видеото на Пригоржин. Единия вече го разпознаха в списък на безследно изчезнали.


photo_2023-03-04_00-25-25.jpg


photo_2023-03-04_00-25-29.jpg
 
освен, че имате тема, в която ежедневно да си губите времето
Оффф. Ти пък освен да храниш десет години с едни и същи фрази всеки, който търси по-евтин хостинг яко се развиваш ... около храносмилателния тракт ...
 

 
Американският телевизионен канал NBC показа "шокиращ" репортаж от Крим
❗

Репортерът пристигна там през напълно ремонтирания след взрива Кримски мост и разговаря с местни хора, които му казаха, че са руснаци и са готови да защитават земята си от Украйна.

 
Американският телевизионен канал NBC показа "шокиращ" репортаж от Крим
❗

Репортерът пристигна там през напълно ремонтирания след взрива Кримски мост и разговаря с местни хора, които му казаха, че са руснаци и са готови да защитават земята си от Украйна.

Такива неща са по-интересни, мнението на хората на терен е по-интересно и важно.
 
аз само мога да предполагам , че си очаквал украйнското знаме да е над Българското, всъщност мога да се хвана на бас
Нещо по същество имате ли да кажете? Фактите са, че там не е нито украинското нито педалското знаме.
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе