Украйна - Русия какво ви е мнението

Тоест, кое не е вярно?? Че ''партньорите'' ни дори не си правят труда да погледнат как изглежда знамето ни? Че ни смятат за част от Русия или че са обсебени дотолкова от РФ, че виждат само техния флаг?
А може и въобще да не е грешка, всичко е възможно. Едно е някой да ти обърка знамето, друго е съвсем съзнателно да сложих чуждо над него.
 
А може и въобще да не е грешка, всичко е възможно. Едно е някой да ти обърка знамето, друго е съвсем съзнателно да сложих чуждо над него.
Както казват - Грешката е вярна. :D

Много важно, ни слагаме ли американското знаме на 4-ти юли? :)
 
друго е съвсем съзнателно да сложих чуждо над него.
Точно така! Когато бесовщината те накара да пожелаеш да ѝ противостоиш. Когато от една страна искаш да покажеш своята Благодарност към Освободителя, а от друга искаш да покажеш среден пръст на Фашибозука, развявайки руския флаг максимално високо.

И ако трябва да издребняваме до вашето ниво и сравним броя на руските и българските знамена, ще стане ясно, че българските преобладават, а случаят с ''руското над българското" е само един.

Нещо не виждам новата ''българска мартеница да те е възмутила толкова силно.

a85bac3c0ca6d6591c7fbb824d79a480.jpg
 
Точно така! Когато бесовщината те накара да пожелаеш да ѝ противостоиш. Когато от една страна искаш да покажеш своята Благодарност към Освободителя, а от друга искаш да покажеш среден пръст на Фашибозука, развявайки руския флаг максимално високо.

И ако трябва да издребняваме до вашето ниво и сравним броя на руските и българските знамена, ще стане ясно, че българските преобладават, а случаят с ''руското над българското" е само един.

Нещо не виждам новата ''българска мартеница да те е възмутила толкова силно.

a85bac3c0ca6d6591c7fbb824d79a480.jpg
Цена? :D
 
Когато от една страна искаш да покажеш своята Благодарност към Освободителя, а от друга искаш да покажеш среден пръст на Фашибозука, развявайки руския флаг максимално високо.
Благодарността сме я показали многократно. Из цялата страна има руски паметници, улици, булеварди и тн. Когато предозираш, границата между благодарност и свалянето на гащите е много тънка. Виждаме обратния пример с Христо Иванов и компания, които се радват на другия голям брат, как ни бил нахокал. Не може на националния ти празник да развяваш чуждо знаме, нали затова е национален.

И ако трябва да издребняваме до вашето ниво и сравним броя на руските и българските знамена, ще стане ясно, че българските преобладават, а случаят с ''руското над българското" е само един.

Нещо не виждам новата ''българска мартеница да те е възмутила толкова силно.
Имах си хас и да не преобладават. Това с мартениците и слагането на знаменца по профилите е г/д същата простотия.
 
Един американски радиоводещ е силно притеснен, че сред съюзниците в хартиения тигър НАТО има много предатели. Казва, че НАТО е толкова слаба, че е просто един фарс. Пише, че армията на кралството не може да напълни Уембли, а ударните групи в Латвия са 1500 човека, а в Литва 1233....
 
Не може на националния ти празник да развяваш чуждо знаме, нали затова е национален.
Сериозно ли не разбираш, че се развява не кое да е знаме, а знамето на страната, заради която - БЛАГОДАРЕНИЕ на която го има въпросния празник? Не просто може, а ТРЯБВА!!!

и само да ти кажа: признателност трябва да показваме всяка година, а не еднократно.
 
Един американски радиоводещ е силно притеснен, че сред съюзниците в хартиения тигър НАТО има много предатели. Казва, че НАТО е толкова слаба, че е просто един фарс. Пише, че армията на кралството не може да напълни Уембли, а ударните групи в Латвия са 1500 човека, а в Литва 1233....
Alex Jones ли (водещия на Info Wars)?

До сега все се пръскаш от добри предсказания, искренно вярвам, че това ще е поредния хит!
 
Alex Jones ли (водещия на Info Wars)?

До сега все се пръскаш от добри предсказания, искренно вярвам, че това ще е поредния хит!
ти още ли си жив? Марш на фронта в Усрайна
 
Сериозно ли не разбираш, че се развява не кое да е знаме, а знамето на страната, заради която - БЛАГОДАРЕНИЕ на която го има въпросния празник? Не просто може, а ТРЯБВА!!!

и само да ти кажа: признателност трябва да показваме всяка година, а не еднократно.
look-up.gif
 
 

Тъжно, ако така възприемаш признателността. Казват, че да си благодарен и да оценяваш чуждата помощ те прави достоен човек. Не знам... Не знам..
 
като за теб 500 € бройката! Приемаме и в рубли :)
Идеална цена. С тази инфлация и криза, направо идва без пари. Нанди, където си ги видяла, взимай за всички.

И стига с този 3ти март. Стана ясно, че историята винаги ще е факт. Не знам защо се правят жалки опити да се ползва за съвсем различен спор от този неоспорим факт, че Русия е взела повече от важна роля за освобождаването ни, или поне това са ни писали по история докато сме ученици. Последното изказване ми е по повод "османското присъствие" в днешно време. Ще видим какво ще чета скоро в учебниците на децата.
 
Идеална цена. С тази инфлация и криза, направо идва без пари. Нанди, където си ги видяла, взимай за всички.

И стига с този 3ти март. Стана ясно, че историята винаги ще е факт. Не знам защо се правят жалки опити да се ползва за съвсем различен спор от този неоспорим факт, че Русия е взела повече от важна роля за освобождаването ни, или поне това са ни писали по история докато сме ученици. Последното изказване ми е по повод "османското присъствие" в днешно време. Ще видим какво ще чета скоро в учебниците на децата.
в учебниците на децата в момента пишат такива глупости, че ми идва направо да хвана и да обеся създателите на дадения учебник, да не говорим и за тези които са одобрили учебниците! Дъщеря ми е в 1 клас и в учебника и по Български език се нагледах на небивалици .... Когато аз учех средното си образование ( по Тошково време - 1 клас съм бил 78 година ) дори и сега имам спомени какво сме учили. Не може от Септември месец досега да не са взели цялата азбука и да се налага у дома да я учиме на азбуката все още!
 
Не може от Септември месец досега да не са взели цялата азбука и да се налага у дома да я учиме на азбуката все още!
Племенникът нещо проблеми с четенето имал и го чакат, разбираш ли, да се коригира работата... по естествен път, предполагам.

През 80-те, в 1-ви клас, учителката заставаше над всеки ученик поотделно - с пръста показва какво да чете на глас, а в другата ръка размахва нервно показалката... я си объркал нещо, я те е шибнала :rolleyes:

Доста бързо се развиваха децата :D
 
Племенникът нещо проблеми с четенето имал и го чакат, разбираш ли, да се коригира работата... по естествен път, предполагам.

През 80-те, в 1-ви клас, учителката заставаше над всеки ученик поотделно - с пръста показва какво да чете на глас, а в другата ръка размахва нервно показалката... я си объркал нещо, я те е шибнала :rolleyes:

Доста бързо се развиваха децата :D

Няма да забравя как една истерична учителка по музика (да гори в ада дано) би главата на един съученик в черната дъска, понеже не познаваше някакви осминки ноти. Ми не стана музикант човека, но не е и дегенерат.

Иначе за четенето: ние започвахме да учим буквите в 1-ви клас и в края на учебната година вече четяхме. Сега ги подкарват още в предучилищната и пак не могат да четат в края на годината.

С гордост си спомням последния учебен ден, когато ми направиха картон в местната библиотека и взех първата си книга - "Новите дрехи на царя". :p
 
Всичко е по план...

"Ние сме хора, а не месо"

Мобилизираните от Калининградска, Мурманска и Архангелска области се оплакаха от сплашването на командването.

Те също така заявиха, че използват оръжия от 40-те години, включително минохвъргачки и оръдия.

„Тактиката е неефективна, няма писмени бойни заповеди. Бяхме обучени като защитници, ние не сме щурмова единица. При първия щурм са убити 6 души.

Мъжете започнаха да се сплашват: „срещу нас се подготвят наказателни мерки, обещават да ни затворят в мазета, да провеждаме разговори 1 на 1“.

Министерството на отбраната казва, че осигурява достатъчно за мобилизираните, но всеки път виждаме, че това не е така. Тогава защо взеха всички на война?

Ние не сме месо, готови сме да изпълним дълга си но не сме месо за фронтални атаки.

 
Всичко е по план...

"Ние сме хора, а не месо"

Мобилизираните от Калининградска, Мурманска и Архангелска области се оплакаха от сплашването на командването.

Те също така заявиха, че използват оръжия от 40-те години, включително минохвъргачки и оръдия.

„Тактиката е неефективна, няма писмени бойни заповеди. Бяхме обучени като защитници, ние не сме щурмова единица. При първия щурм са убити 6 души.

Мъжете започнаха да се сплашват: „срещу нас се подготвят наказателни мерки, обещават да ни затворят в мазета, да провеждаме разговори 1 на 1“.

Министерството на отбраната казва, че осигурява достатъчно за мобилизираните, но всеки път виждаме, че това не е така. Тогава защо взеха всички на война?

Ние не сме месо, готови сме да изпълним дълга си но не сме месо за фронтални атаки.

А така и не пожела да отговориш на @NovaPS за мотодите на мобилизиране в Усрайна. Колко лицемерно. ;)

п.с. Сигурна съм, че новите 14-годишни укро бойци имат по един зачислен HIMARS на всеки с неограничен брой снаряди.
 
  • Like
Реакции: OSH
Достатъчно е да видиш туитър фийда на Dmitri - нанизал е фейковете без грам автентичност помежду тях (за разреждане).
 

Горе