Украйна - Русия какво ви е мнението

Недей бяха от хубавото. :)
Трудно ли ти е да си погледнеш поста преди да го публикуваш и да коригираш една сгрешена буква? :)

Относно хубавото: пластмасата е токсична. Аз съм за натуралните неща. ;)
 
Трудно ли ти е да си погледнеш поста преди да го публикуваш и да коригираш една сгрешена буква? :)

Относно хубавото: пластмасата е токсична. Аз съм за натуралните неща. ;)
Да, хвана точно това, което исках. ;) Да, човек, който не припарва до ваксини, няма да припари и до дилдота., схванах. ;)
 
човек, който не припарва до ваксини
Това, което визираш, използвайки термина ''ваксини'' НЕ Е ВАКСИНА!!! Имам всички имунизации и реимунизации. Не съм участвала в клинично изпитание на доказано опасни за здравето химични субстанции. ;)
 
18-тата по големина банка в САЩ изгърмя, в рамките на следващите 60 дни се очаква да има лавина от фалити.

IMG_20230310_205034_884.jpg
 
Аз идвам да видя как върви настроението на ватенките. За мен не е важно да живея за идеята, колкото да се забавлявам тук.

Като искаш да си изразиш гражданската позиция, затвори си лаптопа, грабни една кошница яйца и се раздай пред парламента. Драсканиците са за слабите и оправдание за бездействието си. Каква точно гледан точка ще чуеш? И какво като я чуеш като си знаеш едно и също и явно няма сила на света, която да ти промени дори и малко твоето мнение.
абе ти си мислиш , че живееш.. ти просто съществуваш и живуркаш жалкия си живот на гърба на трезво мислещите хора. От теб човек не може да стане никога , ти си просто жалък интригант търсещ спорове
 
абе ти си мислоиш , че живееш.. ти просто съществуваш и живуркаш жалкия си живот на гърба на трезво мислещите хора. От теб човек не може да стане никога , ти си просто жалък интригант търсещ спорове
Ти ли си трезвомислещ бе паляк? Хахаха, убиваш ме с глупостите си. Не търся нищо, казвам си в очите на хората какво мисля, и пет пари не давам. Кофти е да го чуваш, особено като имаш други глупаци на твоето мнение и един, който не е. Съсредоточи се върху темата, защото точно вие мижитурки го обърнахте на лично обиждане.
 
Ти ли си трезвомислещ бе паляк? Хахаха, убиваш ме с глупостите си. Не търся нищо, казвам си в очите на хората какво мисля, и пет пари не давам. Кофти е да го чуваш, особено като имаш други глупаци на твоето мнение и един, който не е. Съсредоточи се върху темата, защото точно вие мижитурки го обърнахте на лично обиждане.

Клипа е стар, но от тези теми се вижда, че това си е таргета на повечето русофили - псуващи идиоти с по половин гънка в мозъка...


Чипираните @nandibandi @етерИум и този палячо @VbbAgency сигурно са в тълпата от видеото.
 
Клипа е стар, но от тези теми се вижда, че това си е таргета на повечето русофили - псуващи идиоти с по половин гънка в мозъка...


Чипираните @nandibandi @етерИум и този палячо @VbbAgency сигурно са в тълпата от видеото.
Абсолютно. Стигат до крайности просто защото губят спора или не са достатъчно убедителни. Тъжно е наистина.
Аз за да влизам така, значи насреща имам такова животно. Принципът ми е такъв винаги. ;) Явно по друг начин не може да му влезеш в тона.
 
Ти ли си трезвомислещ бе паляк? Хахаха, убиваш ме с глупостите си. Не търся нищо, казвам си в очите на хората какво мисля, и пет пари не давам. Кофти е да го чуваш, особено като имаш други глупаци на твоето мнение и един, който не е. Съсредоточи се върху темата, защото точно вие мижитурки го обърнахте на лично обиждане.
паляк ще викаш на баща си - лайнар
 
@Leverage, беше прав. Това си могат. ;) Псуващи идиоти, безсилието стига да ти сипят на рода. За 2ри път тук от руска пача ми се случва. ;)
откъде се събрахте толкова идиоти ..... гей дружинка сте си направили @$INeed$ @Sky @Leverage и още куп неандерталци
 
откъде се събрахте толкова идиоти ..... гей дружинка сте си направили @$INeed$ @Sky @Leverage и още куп неандерталци
Не знам кой е гея. Човек, който се опира само на това, значи си го иска по един или друг начин. Самото споменаване говори за желание да се допре до това. Не можем всички да сме "убавци" като отбора на ватенките. @Sky ти го написа още в началото на темата, че не сте нормални.
 
@Leverage, беше прав. Това си могат. ;) Псуващи идиоти, безсилието стига да ти сипят на рода. За 2ри път тук от руска пача ми се случва. ;)

Най са ми смешни с репликата "не ме ядосвай, че почвам да сипвам"... На такива като @VbbAgency ако му размениш обувките няма да може да се обуе, но е научил псувните.
 
Най са ми смешни с репликата "не ме ядосвай, че почвам да сипвам"... На такива като @VbbAgency ако му размениш обувките няма да може да се обуе, но е научил псувните.
Той е бизнесмен, зарежи го. :D Бизнес изцяло изграден на европейски клиенти, а в същото време защитаващ РФ и войната им. Иначе ние сме лекета и подлоги. ;)
 
Той е бизнесмен, зарежи го. :D Бизнес изцяло изграден на европейски клиенти, а в същото време защитаващ РФ и войната им. Иначе ние сме лекета и подлоги. ;)
тъпако .... най големите ми клиенти са от Русия... ама що ли съм тръгнал да ти обяснявам
 
Да, да, повярвах ти. ;) Там се избиват да купуват.
не вярвах , че сондьорите сте толкоз прости... колкото по-глупав си , толкова по малко си даваш сметка за това
 

Горе