Украйна - Русия какво ви е мнението


Погледни тук: https://gospodari.com/about/
(скролни леко надолу ако не се вижда интересното)...

.
.
.

america-for-bulgaria.png


.
.
.

the-fountain-hugh-jackman.gif
 
Видях ти поста, пуснах пак видеото и чудо - вече ги няма псуващите неандерталци в него и братята роми.
Прецъках видеото - роми не видях, псувни има на всеки протест.

И са монтирали кискания след абсолютно верни твърдения на протестиращите - нацисти си има, биолаборатории има, Зеленски шмърка и т.н.

Естествено, по-слабоумната аудитория поема елементарното внушение че хората всъщност говорят глупости :)
... също както мислеха че "антиваксърите" говорят глупости и охотно запретнаха ръкавчето :)
 
No one asks what Bulgaria gained from the special military operation in Ukraine! I can only say that the pharmaceutical plants in Bulgaria produce captagon secretly and sell it to the Ukrainian military who give it to their soldiers to be brave in battle! Just as Syria produces captagon for the Eastern world, so Bulgaria's main activity in the war is this!
 
Ясно. Избиват славяни с гълъби... Очакваме да се появят и рептилите във войната скоро.


Взима се нещо което е истина и и след това се осмива с възможно най конспиративната теория която може да се чуе - като се ползва тази техника се получава ефекта на лъжливото овчарче :)

Виктория Нуланд - American diplomat currently serving as under secretary of state for political affairs. Nuland, a former member of the foreign service, served as the assistant secretary of state for European and Eurasian affairs at the United States Department of State from 2013 to 2017 and U.S.

Био Лаборатории (Biological Research Facilities) има - САЩ полагат усилия това което в тях да не попадне в ръцете на Руснаците :)




Не може да излъже когато свидетелства пред конгреса или сената защото е директно наказуемо със затвор
 
Ако верно е толко тъпа аудиторията че да формира политическите си виждания от мемета и видеомонтажи, сядам и за 6 месеца съм подменил властта.
 
Лари със силен пост за зомбирането. :)



Тhe West now faces the task of de-fusing the landmine of their own electorate’s conviction of a Ukraine ‘win’, and of Russian humiliation.


Larry Johnson, an ex-CIA analyst, writes “I no longer hold clearances and have not had access to the classified intelligence assessments. However, I have heard that the finished intelligence being supplied to U.S. policymakers continues to declare that Russia is on the ropes – and their economy is crumbling. Also, analysts insist that the Ukrainians are beating the Russians”.

Johnson responds that – lacking valid human sources – “western agencies are almost wholly dependent today on ‘liaison reporting’” (i.e., from ‘friendly’ foreign intelligence services), without doing ‘due diligence’ by cross-checking discrepancies with other reporting.

In practice, this largely means western reporting simply replicates Kiev’s PR line. But there does occur a huge problem when marrying Kiev’s output (as Johnson says) to UK reports – for ‘corroboration’.

The reality is UK reporting itself is also based on what Ukraine is saying. This is known as false collateral – i.e., when that which is used for corroboration and validation actually derives from the same single source. It becomes – deliberately – a propaganda multiplier.

In plain words however, all these points are ‘red herrings’. Bluntly, so-called western ‘Intelligence’ is no longer the sincere attempt to understand a complex reality, but rather, it has become the tool to falsify a nuanced reality in order to attempt to manipulate the Russian psyche towards a collective defeatism (in respect not just to the Ukraine, but to the idea that Russia should remain as a sovereign whole).



 
  • Like
Реакции: Vbb
Китай е добавил китайските имена на осем руски географски обекти в Русия в своите карти
Министерството на природата на Китай публикува на официалния си уебсайт "Изисквания към съдържанието на обществените карти". Така, в точка 14 от документа се казва, че за осем имена на географски обекти в Русия, освен чуждите им имена, в скоби трябва да бъдат посочени и китайски имена.
Това са тези обекти:
  • Владивосток (Heishenwei), Уссурийск (Shuanchengzi)
  • Уссурийск (Shuanchengzi)
  • Хабаровск (Боли)
  • Благовещенск (Hailanbao)
  • остров Сахалин (Quedao)
  • Нерчинск (Нибучу)
  • Николаевск на Амур (Miaoze)
  • хребет Становая (Вейсинан-Линг)
Тези региони някога са принадлежали на Китай, но по време на династията Цин попадат под руска юрисдикция чрез
редица договори, които в Китай се считат за неравноправни.
След падането на династията правителството на Република Китай отказва да признае, че Русия законно притежава тези територии, а след това комунистическото правителство под ръководството на Мао Дзедун и Дън Сяопин започва преговори с Руската федерация по териториалните въпроси.
 
История от статус във фейсбук. Бесарабска българка, бежанка от войната, разказа един от ширещите се сред тях анекдоти:
„Киевска Рус казала на Велика Рус: Ние ви покръстихме и ние ще ви опеем“.

\"...В купето дойде мой връстник, заговорих го на български, но той упорито ми отговаряше на руски. Стана ми криво и започнах да го избягвам. Но вечерта след като се убеди, че рускинята и синът й вече са заспали, той протегна ръка, за да привлече вниманието ми – „Моля те, хортувай ми по български!“ – това „хортувай“ ми разби сърцето. Така разбрах, че го е страх да говори майчиния си език пред руснаци. И се започна – до много късно сравнявахме български думи, изрази. На мен ми беше мило да слушам езика си, запазен от чуждици, свеж и силен, такъв какъвто са го говорили дедите ми. А той искаше да научи всичко за прародината си, не само езика й. Искаше да учи тук....\"

https://pavlinad.wordpress.com/2023/01/30/%d0%bd%d0%b5%d1%80%d0% … 1%81%d0%b0%d1%80/
 
История от статус във фейсбук. Бесарабска българка, бежанка от войната, разказа един от ширещите се сред тях анекдоти:
„Киевска Рус казала на Велика Рус: Ние ви покръстихме и ние ще ви опеем“.

\"...В купето дойде мой връстник, заговорих го на български, но той упорито ми отговаряше на руски. Стана ми криво и започнах да го избягвам. Но вечерта след като се убеди, че рускинята и синът й вече са заспали, той протегна ръка, за да привлече вниманието ми – „Моля те, хортувай ми по български!“ – това „хортувай“ ми разби сърцето. Така разбрах, че го е страх да говори майчиния си език пред руснаци. И се започна – до много късно сравнявахме български думи, изрази. На мен ми беше мило да слушам езика си, запазен от чуждици, свеж и силен, такъв какъвто са го говорили дедите ми. А той искаше да научи всичко за прародината си, не само езика й. Искаше да учи тук....\"

https://pavlinad.wordpress.com/2023/01/30/%d0%bd%d0%b5%d1%80%d0% … 1%81%d0%b0%d1%80/
ти пък откъде се пръкна.. и ти почна некви глупости да пригласяш на фашистката гей дружинка...
направи ли си труда поне да прочетеш в блога на Павлина секцията - За мен ? Копирам ти за да си наясно , че всичките тези истории там са плод на въображението и !
1678585171468.png
 
ти пък откъде се пръкна.. и ти почна некви глупости да пригласяш на фашистката гей дружинка...
направи ли си труда поне да прочетеш в блога на Павлина секцията - За мен ? Копирам ти за да си наясно , че всичките тези истории там са плод на въображението и !
Виж файлът 28351
2 реда текст и те затрудни?
 

Горе