Украйна - Русия какво ви е мнението

Той защо само в определени дни пише, мислиш?
Мене ме лекуват дистанционно, щото съм по-лек случай. :D

п.с. обаче глей левъра как спря да насочва само към Карлуково. Вече дава право сами да си изберем. Между другото, на около 2-3 км от селото ни има такава институция за жени. Някои роднини работят там, та имам връзки, ако се влошат нещата.
 
Мене ме лекуват дистанционно, щото съм по-лек случай. :D

п.с. обаче глей левъра как спря да насочва само към Карлуково. Вече дава право сами да си изберем. Между другото, на около 2-3 км от селото ни има такава институция за жени. Някои роднини работят там, та имам връзки, ако се влошат нещата.
Сега като се замислих, имам идеи как може да се облекчат симптомите на, или направо да се излекуват, повечето психически разстройства при жените :)

Теорията е доста опростенческа, ама е популярна сред някои ютубъри...

Направо си е бизнес идея, може би трябва да контактна @rujel да видим дали ще се въодушеви...
 
Теорията е доста опростенческа, ама е популярна сред някои ютубъри...
Глад, бой и сръбска музика???

Оня сухар пак ще почне да тагва админите, че не сме по темата... :rolleyes:
 
  • Haha
Реакции: Vbb
А $$-нийда защо не казва нищо за китайските ''Лади''???

331825520_723548139441869_7295480161579811061_n.jpg
Това мила е Хюндай, и е южнокорейска машина уж. Но карай. ;)

Ето нещо "руско":


Доказах, че пишеш глупост след глупост.
Сефте. :D
 
Глад, бой и сръбска музика???

Оня сухар пак ще почне да тагва админите, че не сме по темата... :rolleyes:
Ами нещо подобно, щото нали разглежда жените като не чак толкова сложно устроени същества..

Тя темата се поизтърка.
 
Показателно е, че след преизбирането на Си Дзинпин преди няколко дни той след седмица отива в Русия за среща с Путин.........
сложих дълго многоточие, за да се замислят някои съфорумници върху този факт.
И да ви припомня само, че последните 2 седмици от външното министерство на Китай има здрави официални опорки срещу САЩ , последно китайците призоваха САШ да си прибере войските от Сирия, защото нарушавали суверенитета на държавата.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Само информативно, миналата седмица се опитахме пуснем плащане от китайска сметка към руска в рубли... Днес плащането се върна...
 
Без да разбирам изобщо от финанси и банкови операции, първата мисъл, която ми мина през акъла, по повод банковите фалити в сащ беше ''CBDC''. Оказва се, че е точно това.

Ако някой безличен глупец си мисли, че това не е по темата - греши! За пореден път.
Ковид локдауни, войни (не само с Русия, но и с Китай), санкции, банкови фалити - всичко това постила червения килим за новия световен ред, в който нищо няма да ни е наред, но ще трябва да бъдем щастливи.

п.с. не знам по какъв начин ще интегрират Русия в реализиране на плана. Ще следим. :)

 
Разбивка за руския петрол



Виж файлът 28409
Ако ще и двойно количество да продават, цената им е малко над производствената.

Явно си пропуснал колко стотин клона са затворили Сбербанк?
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Ако ще и двойно количество да продават, цената им е малко над производствената.
баща ти да не е собственик на кладенец и рафинерия в Русия , та знаеш колко е производствената цена? Що не питаш оня кирливия сондьор @$INeed$ колко му струва да сондира
 
колко е производствената цена?
Производствената цена варира между 18$ и 20$ за барел(според Боян Чуков 19$). Всичко над тази цена е чиста печалба. При газа прозводство+пренос варират между 40$ и 60$ за 1000 куб.м. Доста зими могат да изкарат на хляб, вода и топло, за разлика от нас европейците....
 
На село кучетата живеят по същия начин... доволни са.
Да, по-хубаво е в развития демократичен ''запад'', където вече разработват програми как да ги объркат на 2-3 годишна възраст. Долу половата идентичност. Долу семейство, род и родина!

 
  • Like
Реакции: Vbb

Горе