Украйна - Русия какво ви е мнението

Трябва ли всеки път да им го натякваш? :)
Това е градивна критика. Целта е да работят върху себе си и да се развиват. Засега удрям греда, ама знаеш ли, па?

$-нийда като стане юан-нийд може да придобие китайска проницателност и мъдрост. o_O
 
При опит да вляза в Обективно току-що: :confused:

1679681437057.png

@partytime, държа те лично отговорен!
 
Прекалено често влизаш - сигурно има заложени лимити и те мисли за скрейпър или нещо от рода.
Може би щото фейсбук профила ми е фалшив и ме надушват нещо, а? Влизам от фейсбук.
 
При опит да вляза в Обективно току-що: :confused:

Виж файлът 28553

@partytime, държа те лично отговорен!
Всичко е наред

 
Ето какво е имала предвид оная буля Калас

337276938_678069507660552_7347832213506676722_n.jpg
 
Това е градивна критика. Целта е да работят върху себе си и да се развиват. Засега удрям греда, ама знаеш ли, па?

$-нийда като стане юан-нийд може да придобие китайска проницателност и мъдрост. o_O
Поздрав, русофилче.

 
study case за папагали

Днес се навършвали 24 години от.. бомба.. пардон whatabout-изма на НАТО в Сърбия.


google search: 24 години НАТО


google search: site:оffnews.bg 24 години нато
google search: site:dnevnik.bg 24 години нато
google search: site:clubz.bg 24 години нато

Некой е казал команда: Тихо! Не сме го писали, не се е случило.
 
 


nandibandi

Well-Known Member​

----
Погледнахте ли часовника наскоро и видяхте 11:11 на дисплея?
Кликнахте ли на интересен Facebook пост и забелязахте, че има точно 1111 харесвания?
Погледнахте ли на една произволна врата на апартамента, докато се разхождате по улицата, само за да видите номера 1111 върху нея?


https://www.mila.bg/article/8884618 © www.mila.bg

The 1111 Angel Number Meaning and 11:11 Guide (2023)




Влизам в сайта и на червената ми камбанка има съобщение за............... 11 реакции


Сметай.
 
Контра. Кво прайш ся? Почна ли да зидаш хавата?

Нека сега с тебе да си поговорим, приятел, хубаво да си поговорим. Да.

Не.

Слушай сега, тъпанар прост. Лензиш ми се по форумите от години, и тва ли ти е?
Толкова ли можеш?
С тва ли ще се изчерпа "полезната" ти дейност?
Тук клипче, там меме.. изкарахме деня, утре пак. Тва ли ти е?

Тъпанар.

Почна ли да зидаш, кво прайш в момента? Искам да знам с кво се занимаваш, казвай?
С кво се занимаваш ти, сине майчин, след като аз инвестирах толкова много от мойте сладки приказки и обещания за реализацията на идеята??

Почвай зидай, хич не се офлянквай. Делиш го на две сайта. Буквално екранът делиш на две, и както ти казах. Уууникаааален сайт не само за българското, но и за световното нет-сбирщайн пространство, обсъждащо "войната".

Топ.
Събитие на бг нет сцената.
Единствено по родът си.
Огромна посещаемост.

И от два таргета дърпаме. Всичкото кликбейт, монейт, донейт - зимай, алал да ти е.
Аз нищо неща, мене ми стига Майка България.


Почна ли да зидаш? Ма не, не - направо късай от вестник "Възродено село" (или кво беше), свивай хартиената шапка, качваш се на скелето и почвай. Няма кво да ми форумосваш.

Айде, дай.

Почвай.
 
Контра. Кво прайш ся? Почна ли да зидаш хавата?

Нека сега с тебе да си поговорим, приятел, хубаво да си поговорим. Да.

Не.

Слушай сега, тъпанар прост. Лензиш ми се по форумите от години, и тва ли ти е?
Толкова ли можеш?
С тва ли ще се изчерпа "полезната" ти дейност?
Тук клипче, там меме.. изкарахме деня, утре пак. Тва ли ти е?

Тъпанар.

Почна ли да зидаш, кво прайш в момента? Искам да знам с кво се занимаваш, казвай?
С кво се занимаваш ти, сине майчин, след като аз инвестирах толкова много от мойте сладки приказки и обещания за реализацията на идеята??

Почвай зидай, хич не се офлянквай. Делиш го на две сайта. Буквално екранът делиш на две, и както ти казах. Уууникаааален сайт не само за българското, но и за световното нет-сбирщайн пространство, обсъждащо "войната".

Топ.
Събитие на бг нет сцената.
Единствено по родът си.
Огромна посещаемост.

И от два таргета дърпаме. Всичкото кликбейт, монейт, донейт - зимай, алал да ти е.
Аз нищо неща, мене ми стига Майка България.


Почна ли да зидаш? Ма не, не - направо късай от вестник "Възродено село" (или кво беше), свивай хартиената шапка, качваш се на скелето и почвай. Няма кво да ми форумосваш.

Айде, дай.

Почвай.
Нищо не съм зидал.
Копах дупка.
Всъщност след малко ше я копая понеже ме напече слънцето и ме фана мързела...

Иначе тоя строеж дето говориш е в процес на планиране и разчертаване.
 
Тука все дупки напоследък, от ония ден кат е тръгнало: дупка до дупка (и малко курколани).
Кво ще има после в таз дупка твойта? Имане нещо или?
 
Иначе тоя строеж дето говориш е в процес на планиране и разчертаване.
Ай чи..не съм добре със здравето, бе то не че съм толко зле, ама кой знай: ше зема, хипотетично погледнато, да пукна утре-другиден и после ше си кажеш "рационално-обективно погледнато тоя как го изпуснах".

(Запомни ми модела в един ДЖПТ нещо си, да ме възпроизведете, коги настъпи Часът.)
:D
 
Ай, че времето е ограничено, после сичко свършва. 2024 Тръмп се завръща, капутилира длибоката дръжава, "войната" свършва (и чип).

Много се бори той, Оранжадата, с длибоката дръжава, немой се наспи от борба..


 
Wall Street Journal -



Хвана украинските власти в лъжа.

Officials last week denied that untrained mobilized troops were being sent to battle unprepared, though they said the length of military training has been squeezed into a shorter period due to the war. “Kremlin propaganda continues to spread fakes and myths,” Deputy Defense Minister Hanna Malyar said in a Telegram post. Several soldiers interviewed by The Wall Street Journal near Bakhmut last week said they had been sent to battle within days of being called up. Others say they have received several weeks of training.

По принцип това трябваше да им е работата на медиите за да ги смятаме за обективни.
 

Горе