Украйна - Русия какво ви е мнението

Аз до роднини не стигам, така, че сме различни нива, мила. Но трудно ще го зацепиш това. Тъпа си ти, ограничена си и не разбираш какво ти пиша, за което по-скоро будиш моето съжаление, отколкото нещо друго. Как точно да използвам реални факти като не те познавам. Не ми се обиждай, но и не държа. Последното нещо на света е да се занимавам с такива като теб, имам си ги достатъчно в ежедневието си, не ми е нужен още един такъв случай. И пак ти го пиша, различни нива сме. Няма да ме видиш да обиждал роднини и близки на другите. Нямаш проблеми с алкохола, пък почваш на майки да редиш. Само едни хора знам да го правят. Сещай се. ;)
От цялата тая диария се вижда колко си невалиден (инвалиден).
Как точно да използвам реални факти като не те познавам.
Е, именно де! Как разбра, че съм пиянде, без да ме познаваш? Само трима тук лансирате тая версия и сте точно ''един ви е правил'' - ремайнда, фастфууда и ти. И това при положение, че многократно съм заявявала, че не консумирам алкохол - по никакъв повод, изобщо!

И аз не те познавам, затова не си позволявам да те наричам грозен, пияница и ''шаврантия''. Опирам се на това, което виждам, а то е, че си плашещо тъп. Целият ти пост, всеки твой пост го доказва, затова си спести приказките за ниво. Нивото ти е под критичната точка - интелектуалното, имам предвид. Друго не ми е важно, щото тук демонстрираме основно това, докато спорим - умствения си капацитет.

Намесването на роднини е адекватен отговор на отношение като твоето от снощи. Аз също имам роднини и на тях не им е приятно някой да ме нарича ''пияна шаврантия''. Що па майка ти да се ползва с привилегии, ако ще се нападаме на лична основа, без да се познаваме?

Бъди жив и здрав и имай предвид, че като ме предизвикваш, няма да се поколебая да ти сипя каквото си си изпросил. Не съм от фините дами, нито пък смирен християнин да обръщам другата буза. Моето отношение е точно отражение на твоето. Както си го поискаш, така ще си го получиш. ;)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
3023 година. Седят си на терасата на кръчмата двама гренландски лордове пият бира, радват се на гледката: селяните орат, берат мандарини и маслини, слънцето залязва, залеза неописуемо красив. И почнали да се хвалят по ловджийски.

Първият казва:

-Aз миналата година бях на сафари в Германия. Лъвове не видях, но застрелях десетина носърчета.
-Хехе - подсмива се вторият, стари вицове - аз миналата година бях в украинските джунгли на лов за носорози.
-А бе там бе беше ли радиоактивно - пита първият.
-Е, колко да е, минали са толкоз години.,та носорози не видях ама застрелях поне стотина дайчета.
- Искаш да кажеш зайчета- поправя го първият.
- Не дайчета си бяха.
- Ама какво е това животно - пита първият.
- Ми не знам някакви със жълто-синя кожа на ивици, протягат ръка и крещят " Дай","Дай","Дай"
 
Явно и той не е разбрал, че демилитаризацията е направена отдавна.

Колко отдавна? Интервюто е приблизително месец след демилитаризацията на Мариупол. По-скоро пак ти не си разбрал, ма ние сме ти свикнали.
 
Колко отдавна? Интервюто е приблизително месец след демилитаризацията на Мариупол. По-скоро пак ти не си разбрал, ма ние сме ти свикнали.
За един месец, толкова ли не разбра че целите са постигнати ми са излага, тцтц.
 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Толкова ли прости и тъпи са в Брюксел????​

Секретен документ от Брюксел: Русия ремонтира танковете си с детайли от перални машини, внесени от ЕС​

Брюксел се опитва да блокира маршрутите, заплашвайки страните със санкции​


Според съобщения в медиите оборудването се доставя през Беларус и Литва до Централна Азия, откъдето може да стигне до Русия. ЕС се опитва да блокира маршрутите, заплашвайки страните със санкции.

Страните от Централна Азия увеличиха доставките на стоки с двойна употреба за Русия, които руснаците могат да използват за ремонт на военна техника. Това пише британското издание The Telegraph, позовавайки се на таен документ от Европейския съюз, цитиран и от украинския Фокус.





Европейските служители са идентифицирали търговски канали от ЕС към Русия през Казахстан, Киргизстан, Узбекистан и други азиатски страни към Русия, обемът на доставките през които се е увеличил с 60-80%.

Много артикули имат двойна употреба и военни приложения, като перални машини, фотоапарати и автомобили. Смята се, че руснаците изнасят електроника и други компоненти за ремонт на танкове, бронетранспортьори, разузнавателни дронове и друго оборудване, повредено във войната в Украйна.

Според източници значителна част от стоките се изнасят от ЕС за Беларус, транспортират се през сухопътната граница с Литва и след това се доставят до азиатските страни. Европейците могат да проследяват документите за износ само до външната граница на региона, след което е невъзможно да се контролира движението на оборудването. Представители на ЕС се опасяват, че азиатските съюзници помагат на Кремъл да заобиколи международните санкции, предназначени да лишат Русия от военна техника.

ЕС готви нови санкции, но не за Русия, а за страните, които...

Сега ЕС планира да въведе ограничения срещу страни, които търгуват с руснаци, но първо политиците искат да разрешат проблема чрез дипломация, заплашвайки с икономически последици. Казахстан вече се ангажира да засили контрола върху стоките, преминаващи през страната.

„Разбираме всички рискове от вторични санкции, така че наблюдаваме отблизо взаимната си търговия с всички партньори“, коментира правителството на Казахстан пред FT.

Telegraph обърна внимание на факта, че Полша затвори границата с Беларус, но Литва все още поддържа търговски отношения с Минск. В същото време литовските власти се оплакват, че 97% от търговските доставки през Беларус се извършват от други страни. Дипломатите от Г-7 също следят отблизо Турция, Армения и ОАЕ, за да се уверят, че няма да помогнат на руската армия.

През май 2022 г. те написаха, че Русия инсталира на военна техника чипове от чуждестранни домакински уреди, включително хладилници, перални и съдомиялни машини. Така те заобикалят санкциите, наложени върху вноса на електроника.

През юни ЕС забрани продажбата на технологии с двойна употреба на Русия. Те включват електроника, компютри, телекомуникации, сензори, лазери, навигационни системи, системи за задвижване, обработка на материали и оборудване за информационна сигурност.
 
През юни ЕС забрани продажбата на технологии с двойна употреба на Русия. Те включват електроника, компютри, телекомуникации, сензори, лазери, навигационни системи, системи за задвижване, обработка на материали и оборудване за информационна сигурност.
Все неща, дето идват от Китай. Искам да видя как ще санкционират Китай. Много искам да го видя. :)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Крумов, как е на острова?

Виж файлът 28581

Ето още една снимка на новия шотландски ръководител и семейството му:
hamsa-iusaf-scotland-shotlandiya-humsa-001.webp

Като мине човек от Хамбург, през Белгия, през Франция, Англия, та до Шотландия - няма как да не му направи впечатление колко много загащени, брадясали и забрадени новоевропейци има.
 
Крумов, как е на острова?

Виж файлът 28581
Дам, нещо такова е. Което ме връща няколко страници назад за товакой дава хляба на европейските "предриемачи". На ключови позиции в политиката и големите комапании в Англия са само чужденци или родени тук деца на емигранти. В Европа е почти същото и до десет години ще е на 100% така. В Германия турци, Франция и Белгия - африканци...
 
АКО КИТАЙ ПОЗВОЛИ, 20 МИЛИОНА СЕВЕРНО КОРЕЙЦИ ПРИСТИГАТ В УКРАЙНА!

500 хиляди войници от Северна Корея са готови да участват във военните действия в Украйна на страната на Руската федерация, ако Китай одобри. Това каза военният командир Александър Сладков.

„Северна Корея. Говорих с мой приятел… той е ръководител на Корейската организация на ветераните от войната… Наскоро дойде тук. Казвам: „Какви са корейците?“. Той казва: „50 хиляди щатни специални части са готови за изпращане“. Той каза така.

Сестрата на севернокорейския лидер каза: „Ние сме в един окоп с Русия“.

800 хиляди за един ден са написали молби. Има 25 милиона души, но политиката на военна ориентация във всички области на най-важното за страната е военната …

Китай също трябва да даде зелена светлина на Северна Корея да създаде някаква частна военна компания с 500 000 служители, които да работят тук “, каза Сладков.
 
От цялата тая диария се вижда колко си невалиден (инвалиден).

Е, именно де! Как разбра, че съм пиянде, без да ме познаваш? Само трима тук лансирате тая версия и сте точно ''един ви е правил'' - ремайнда, фастфууда и ти. И това при положение, че многократно съм заявявала, че не консумирам алкохол - по никакъв повод, изобщо!

И аз не те познавам, затова не си позволявам да те наричам грозен, пияница и ''шаврантия''. Опирам се на това, което виждам, а то е, че си плашещо тъп. Целият ти пост, всеки твой пост го доказва, затова си спести приказките за ниво. Нивото ти е под критичната точка - интелектуалното, имам предвид. Друго не ми е важно, щото тук демонстрираме основно това, докато спорим - умствения си капацитет.

Намесването на роднини е адекватен отговор на отношение като твоето от снощи. Аз също имам роднини и на тях не им е приятно някой да ме нарича ''пияна шаврантия''. Що па майка ти да се ползва с привилегии, ако ще се нападаме на лична основа, без да се познаваме?

Бъди жив и здрав и имай предвид, че като ме предизвикваш, няма да се поколебая да ти сипя каквото си си изпросил. Не съм от фините дами, нито пък смирен християнин да обръщам другата буза. Моето отношение е точно отражение на твоето. Както си го поискаш, така ще си го получиш. ;)
Да, не те познавам. И може би за мое лично щастие. Но нали ти казвам, като мина през кварталната сбирка на пияните чичковци, от там се чуват ругатни на майки и бащи, че и до не знам кое коляно. Та, какъв точно извод може да си направя и другите споменати от теб. Може би останалите също правят същата връзка. Не знам, само гадая. ;)

Ама наричай ме както искаш. Да не мислиш, че ми пука точно ти какво ще ми напишеш. И отделно, вече си го правила, нещо и на теб ти е къса паметта.

И наместването на родните и е жалко, нисше поведение и не е никакво оправдание за каквото и да е било. Пак ти казвам, това е състояние повлияно от нещо, често от алкохол или наркотични средства. Тъпа си ти да ми обясняваш кой как се държи и какво заслужава. Водим открита вражда само ти и аз. Никой майките са ти виновни, нито някой друг. Ако пак ги споменеш, не ми остава нищо друго да си остана с първоначалното си определение за теб. ;)

Далеч съм от мисълта, че си фина и каквато там се определяш. За обръщането на бузите, ще си замълча. Ще си спестя сексуалния коментар. :D

И ти бъди жива и здрава. Ти и другият дето му е смешно, ама и аз да бях на неговото място, и на мен щеше да ми е смешно постоянно. :D
 
Водим открита вражда само ти и аз.
А защо??? Защо трябваше да ескалираш спора до грозен конфликт? Започвайки с обиди, ще получиш реципрочен отговор. Ако трябва ще бъде намесена майка ти, защото така ударът ще бъде болезнен. На мен също не ми е приятно да ме наричат ''пияна шаврантия''. Ако не искаш майка ти да бъде включвана в спора, спазвай добрия тон. Просто и ясно!
Може да се води дебат и без да се пада на нивото, на което ти свлече и двама ни снощи.
 
А защо??? Защо трябваше да ескалираш спора до грозен конфликт? Започвайки с обиди, ще получиш реципрочен отговор. Ако трябва ще бъде намесена майка ти, защото така ударът ще бъде болезнен. На мен също не ми е приятно да ме наричат ''пияна шаврантия''. Ако не искаш майка ти да бъде включвана в спора, спазвай добрия тон. Просто и ясно!
Може да се води дебат и без да се пада на нивото, на което ти свлече и двама ни снощи.
И аз не знам защо водим.
Пак ти казвам нивото не е същото и си го набий в малоуната тиква - обида на родните от моя страна не е имало и няма да има никога. Кое не е ясно? И трудно ще ме удариш по болезнен начин поради факта, че няма как човек като теб да ме обиди. Но едно ще направиш със сигурност с този обратен отговор и вече знаеш какво е. Отделно не знам дали си се замислила, но печелиш много негативни точни с това, защото и другите правят същите асоциации като мен. Плюс да не говори, че уж трябва да се водиш дама, ама да речем, че този влак е изпуснат. ;)
 
И аз не знам защо водим.
Пак ти казвам нивото не е същото и си го набий в малоуната тиква - обида на родните от моя страна не е имало и няма да има никога. Кое не е ясно? И трудно ще ме удариш по болезнен начин поради факта, че няма как човек като теб да ме обиди. Но едно ще направиш със сигурност с този обратен отговор и вече знаеш какво е. Отделно не знам дали си се замислила, но печелиш много негативни точни с това, защото и другите правят същите асоциации като мен. Плюс да не говори, че уж трябва да се водиш дама, ама да речем, че този влак е изпуснат. ;)
Поредната ти повърня. Хем съм дама, хем пръв ме нападаш, а после ревеш като момиченце, че съм ти го върнала.
Достатъчно с личната ти драма. Вече знаеш какво ще последва следващия път, когато решиш да сипеш лични обиди, понеже не можеш да спечелиш спора с аргументи.
Приемаме, че си бил под въздействието на опиати и затова си се изпуснал снощи. Точка. ;)
 
Крумов, как е на острова?

Виж файлът 28581

Нали знаете деца - replacement theory е теория на конспирацията - така пише във википедия, както и в енциклопедия британика - значи според науката е чиста теория на конспирацията, а на тези които им се струва че се случава - са повярвали в теорията на конспирацията - нищо такова не се случва. - Fact-checked by Editors of Encyclopedia Britanica 🤣

irony-meter.jpg

replacement.png
 
Аз минавам да напомня, че след цялата работа САЩ ще остане с по-малко влияние, а за сметка на това ще е към Китай, Русия, Иран и т.н.
САЩ може да останат първи, но ще загубят влияние.
 
Запад-Изток
 
Последно редактирано:

Горе