Украйна - Русия какво ви е мнението

Ти разбираш ли го тоя македонски диалект на руския? Какво казва тоя бития в главата?
Специално ти намерих статия по въпроса ТУК , пия домашна ракия ;)

Колко си сигурен... :rolleyes:
Ами не съм ходил на война, но съм служил войник, чел съм много книги за 2те големи войни в Европа и така мисля, дано не съм прав!:rolleyes:
 
Специално ти намерих статия по въпроса ТУК , пия домашна ракия ;)
Имаш я, но ти се чудя как и защо си го причиняваш. Аз тва и на компрес не мога да го изтрая. :)

Ами не съм ходил на война, но съм служил войник, чел съм много книги за 2те големи войни в Европа и така мисля, дано не съм прав!
Имах предвид, колко си сигурен, че ще се върнат? Ако военните ни медици работят в лазарет на фронта, какво им гарантира, че той няма да бъде ударен, дори поради неправилно насочване или заради отклоняване от украинското ПВО, каквито удари по цивилни сгради вече имаме достатъчно. И поляците го усетиха на гърба си.
 
Последно редактирано:
Имах предвид, колко си сигурен, че ще се върнат? Ако военните ни медици работят в лазарет на фронта, какво им гарантира, че той няма да бъде ударен, дори поради неправилно насочване или заради отклоняване от украйнското ПВО, каквито удари по цивилни сгради вече имаме достатъчно. И поляците го усетиха на гърба си.

Ами никой и нищо не може да им гарантира, че ще се върнат! Но ако заминат министър Тагарев и здравния министър (който и да е той) гарантирам им едно прекрасно преживяване, ще се върнат още по смели и убедени в украинската победа. Е има малък шанс на се споминат, а да но ;)


Имаш я, но ти се чудя как и защо си го причиняваш. Аз тва и на компрес не мога да го изтрая. :)
Ракийчице, света я мъченичице...😃
 
Колко трябва да си кух, за да вярваш на тоя изпадняк, дето беше уличен в лъжа безброй пъти. Русия държи под контрол ЗАЕЦ, така че всяка атака по тоя обект застрашава както отбраната, така и новата РУСКА територия - Запорожска област.

Изказването на боклука значи само едно - нацистите готвят нещо мръсно. Купувайте си таблетки йод от сега.
 
Колко трябва да си кух, за да вярваш на тоя изпадняк, дето беше уличен в лъжа безброй пъти. Русия държи под контрол ЗАЕЦ, така че всяка атака по тоя обект застрашава както отбраната, така и новата РУСКА територия - Запорожска област.

Изказването на боклука значи само едно - нацистите готвят нещо мръсно. Купувайте си таблетки йод от сега.
Аз пак да напиша, защото май не можете да четете, ако не е на фашистки йезик.

АЕЦа, ако гръмне няма да подбира, тогава радиацията ще слезне до Велека, а ако се взриви тук ще стане пустиня. Украинците нямат парите и технологическите възможности на японците, а докато фашистите ги бомбят от 30 километра с живи мъртъвци няма и да могат да охлаждат с подвижна техника.

Тогава всички люблютели на изнасилвачите ще сте по-тихи от водата обаче, това е по-жалкото. И ще се редите на граничните пунктове да бягате на запад като сирийци и всякакви други бедняци от Африка.
 
Говори се за изпращането на български медицински лица, които няма да обучават а ще помагат. Ще лекуват ранени войници!
Отново лъжеш!!! Документирам го, за да не го промениш! Никъде не се пише и говори за изпращане на наши медици или войници в Украйна. Спрете да лъжете, защото ставате жалки вече.

Ще се обучават медици на територията на страни на НАТО, те няма да са българи.
 
"Драги" любители на фашистите, можете ли да ми преведете този възпротивен гнусар какво казва?

Казва ли, че трябва да се използва дезинформация, за да се образуват протести в България, Румъния и Турция или не казва?

Нещо ми е развален фашисткия, а пък колко да са верни тези англосаксонски буквички, сигурно е пропаганда от гущерите на Сорос, нямам й вяра!

Може ли някой любител на изнасилванията и "погребенията" в кладенци, на улицата, пред изнасилените ти деца и жена, да ми обясни. Все пак, както ме диагностицирахте "аз не разбирам много"! Кажете ми, какво говори човечето на мишелин?
 
Аз пак да напиша, защото май не можете да четете, ако не е на фашистки йезик.

АЕЦа, ако гръмне няма да подбира, тогава радиацията ще слезне до Велека, а ако се взриви тук ще стане пустиня. Украинците нямат парите и технологическите възможности на японците, а докато фашистите ги бомбят от 30 километра с живи мъртъвци няма и да могат да охлаждат с подвижна техника.

Тогава всички люблютели на изнасилвачите ще сте по-тихи от водата обаче, това е по-жалкото. И ще се редите на граничните пунктове да бягате на запад като сирийци и всякакви други бедняци от Африка.
Как написаната от теб повърня опровергава факта, че укрите са готови да думнат ЗАЕЦ-а? Та те думнаха язовир, за да унищожат руското население в района, както го правят от 2014г - ФАШИСТИТЕ. Запознай се с националния герой на усрайна - Степан Бандера и използвай термините по предназначение.

Между другото в полша за да обидят някого и да го определят като лош, го наричат ''украинец'' - това е явно утайката на света.
 
АЕЦа, ако гръмне няма да подбира, тогава радиацията ще слезне до Велека, а ако се взриви тук ще стане пустиня. Украинците нямат парите и технологическите възможности на японците, а докато фашистите ги бомбят от 30 километра с живи мъртъвци няма и да могат да охлаждат с подвижна техника.
Чакай бе, ти не разбираш. Те гърмят радиоактивните бомби, само когато вятъра духа на запад. Следят прогнозата за времето и тогава удрят.
Нали бе @kovak ? Я прати в обективно какво ти казват господарите от изтока? Гръмнахте ли всичките муниции на Украйна? Ходиш ли на походите за мир, където веят знамената на страната започнала най-голямата война в Европа от 70 години насам?
 
Как написаната от теб повърня опровергава факта, че укрите са готови да думнат ЗАЕЦ-а? Та те думнаха язовир, за да унищожат руското население в района, както го правят от 2014г - ФАШИСТИТЕ. Запознай се с националния герой на усрайна - Степан Бандера и използвай термините по предназначение.

Между другото в полша за да обидят някого и да го определят като лош, го наричат ''украинец'' - това е явно утайката на света.
Това днес се надявам да си го написала в 10 страници поне, иначе няма да ти го счетат за свършена работа.

Къде са лабораториите? Къде са разработките? Нали щяхте да ги покажете на света? Вече 15 месеца и нищо (както се пееше в една песен). Само изнасилени бабички и деца, селяни с прерязани гърла и гнусна биомаса, пропита от менте алкохол и въргаляща се по украинските ниви, заебана от пияните офицери на "2рата най-велика армия". Защо не си прибирате убитите уе, а седят по хладилните вагони на противника в очакване некоя пияна майка някога да й стане интересно къде е пропадналия син, дали е в затвора все още или е умрял като куче в някой кален окоп?

Чакам да видя доказателства за биолабораториите на САЩ и за това, че Укрйна са издумкали стената. Черно на бяло!
 
Доказателства, че руснаците не са си гръмнали сами Северен Поток 2 искаш ли? Или вече много тъпа стана тая украинска лъжа?
Гръмнаха си сами и язовира.
Сега ще направят голям шлем с АЕЦ-а.
Тия руснаците са ебати ненормалните, самоубийствени копелета.
 
Доказателства, че руснаците не са си гръмнали сами Северен Поток 2 искаш ли? Или вече много тъпа стана тая украинска лъжа?
Гръмнаха си сами и язовира.
Сега ще направят голям шлем с АЕЦ-а.
Тия руснаците са ебати ненормалните, самоубийствени копелета.
Кажи какво печели Украйна от взривяването на северен поток? Ако са те и се разчуе, нали се сещаш през зимата какъв вой щеше да настане в Германия, че "партньорите" им са им набили четвъртит в немския задник и половината им икономика ще яде лайна евентуално.

Какво печели руzzия от това да си взриви тръбите - изнудване на Германия и останалите от НАТО, за спиране на помощта към Украйна. Дебилна форма на извиване на ръце. Все едно никога от никъде не може да си намерят газ немците.


Помислил ли си "как се намира" тръба на 100 метра дълбочина. Сещаш се предполагам, че няма гмуркане до такава дълбочина без специализирана техника. Украйна има ли подводници, които плават в този район? Сещам се за една терористична държава, която се осра и сега това море стана вътрешно за НАТО.

Дори САЩ нямат интерес да взривяват тръбата, защото нещата със снабдяването бяха на баланс и те не могат да си позволят слаба Европа в този момент. След изграждането на интерконекторите с Норвегия, Азъбрайджан и няколкото спешни газификатора - руzzкия газ може да потегля на изток. Именно и затова ще спрат транспорта през Украйна лицемерите, не защото не искат да им дават пари за транзита.

Подобни спекулативни изказвания е имало и при https://en.wikipedia.org/wiki/Hårsfjärden_incident - никога няма да разберем кой го е взривил и трябва да се ориентираме по косвената информация.

Едит - Нанди, покажи ни ботуша, да го видим пак!


Защо са минирали язовира ли? За да го използват при нужда, когато тръгне офанзивата срещу тях - както и направиха. Предишните седмици спецчасти ги бяха нагънали по островите под Херсон, а сега успяха да дислоцират защитните си формации на изток, защото на запад в следващите 6 месеца няма да може да се транспортира маса от хора през реката.

Защо са минирали и защо са взели контрола на ЗАЕЦ? Защото чрез него изнудват света да спрат да дават оръжие на УКрайна. Ако бяха оставили 50 км зона около всички АЕЦи нямаше да имат този коз. Сега във всеки един момент някой шизофреник от Крим или Ростов може да врътне мобилния телефон и да взриви или охладителя или дори част от централата при изтеглянето на орките. Те вече няма да контролират тази територия, не ги интересува здравето на хората там.
 
Едит - Нанди, покажи ни ботуша, да го видим пак!
На времето Сашо Диков така подвикваше ''Асене, я върни тоя кадър, да видим имаше ли засада" - Асен беше първият прототип на VAR. ;)

Не съм пускала аз ботуша, бадява ме извади от игнора. ;)

Между другото, всичката глупост на света, дето си излял в последните си постове беше дебънкната от сащ. Те излязоха с изявление, че нацистите са убили Дария Дугина, че са взрвили кримския мост, СП 1 и 2, а сега ще си ги топнат и за язовира, ей така - по партньорски.

Тия всички напъни са ти напълно безсмислени. Дори ти не вярваш в глупостите, които са ти заповядали да пишеш.

Лек и спорен ден.

п.с. много работа ми се очертава днес, моля да не ме разсейвате с цитати и тагвания. :)
 
Отново лъжеш!!! Документирам го, за да не го промениш! Никъде не се пише и говори за изпращане на наши медици или войници в Украйна. Спрете да лъжете, защото ставате жалки вече.

Ще се обучават медици на територията на страни на НАТО, те няма да са българи.
ТУК и ТУК Полит коректни медии!

П.П. Очаквам извинение пред всички, защото вече прекаляваш!
 
Очаквам извинение пред всички
Не е лошо да уточниш какъв дестилат и колко градуса да е извинението? ;)
 

Горе