Украйна - Русия какво ви е мнението

Има. Дебил на втора степен си. Друг човек не ме е карал да коментирам нещо, което е изтрито и не съм го виждал.

Карам те да коментираш защо е изтрито, а не изтритото. Още си loading..., не бързай. Важното е, че със степените се оправяш, капацитет си.
 
Ще има ли коментар от любителите на изнасилванията, кой ще победи в Ростов - Вагнер или 1500 спецчасти на оригиналните изнасилвачи?

Или пак като едни комунисти "ще си траете"!?
 
Ще има ли коментар от любителите на изнасилванията, кой ще победи в Ростов - Вагнер или 1500 спецчасти на оригиналните изнасилвачи?

Или пак като едни комунисти "ще си траете"!?
Чеки да почне боя, поне. Още се нагласят.
 
Чеки да почне боя, поне. Още се нагласят.
Тури предварително! И анализирай, защо аджеба така се получава? ХАРП-ът ли е виновен или гущерите?

Опаа и в московското блато се случват някакви интересни неща - аз мислех да лягам, ама май ще си повися, ще е интересна нощ:
 
Карам те да коментираш защо е изтрито, а не изтритото. Още си loading..., не бързай. Важното е, че със степените се оправяш, капацитет си.

Капацитета ти е като на агнето майка му! Как да коментирам нещо защо е изтрито, като не съм го видял? Кажи честно толкова голям дебил ли си, или се правиш?
 
🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

1687557327602.png
 
Капацитета ти е като на агнето майка му! Как да коментирам нещо защо е изтрито, като не съм го видял? Кажи честно толкова голям дебил ли си, или се правиш?

Ама проблема, че тъпчеш на едно място и чакаш някой да ти промие кухината си е твой.

"Защо започнаха да трият радостта си, която споделяха след всеки успешен удар по стената?"

Ето ти го смляно, че да минеш по-бързо през loading скрийна.
След като падна стената, започнаха да се трият статии от украински канали и медии за ударите по стената. Подобни на тези, където дадох по-горе.
 
Ама проблема, че тъпчеш на едно място и чакаш някой да ти промие кухината си е твой.



Ето ти го смляно, че да минеш по-бързо през loading скрийна.
След като падна стената, започнаха да се трият статии от украински канали и медии за ударите по стената. Подобни на тези, където дадох по-горе.

Палячо, тези по-горе те опровергават и всеки може да го види. Пише ясно, че няма поражения по инфраструктурата. Смлян е единствено мозъка ти...
 
Палячо, тези по-горе те опровергават и всеки може да го види. Пише ясно, че няма поражения по инфраструктурата. Смлян е единствено мозъка ти...

Ае ти верно си неква пробита кофа. Цитирай ми всякя една статия, че няма поражения за да докажеш, че не си неизличимо прост.

Т.е. химарсите за никъв хуй не стават, щото след 6 атаки за 2 месеца не могат да нанесат никви поражения.
 
Ти трябва да цитираш, че има, не някой да ти цитира че няма.

Тези обратни тезиси, които се опитвате да внасяте и а база тях да "доказвате" не знам дали от загубата в превода от телеграм се получават, ама нещо не работи така логиката, както си мислят вашите шефове в оркландия.
 
Ти трябва да цитираш, че има, не някой да ти цитира че няма.

Тези обратни тезиси, които се опитвате да внасяте и а база тях да "доказвате" не знам дали от загубата в превода от телеграм се получават, ама нещо не работи така логиката, както си мислят вашите шефове в оркландия.
IMG_20230624_010948.jpg

Дебил. Пусках статии, които му опровергават смешките и философства вече над час.
 
Последно редактирано:
Ти трябва да цитираш, че има, не някой да ти цитира че няма.

Тези обратни тезиси, които се опитвате да внасяте и а база тях да "доказвате" не знам дали от загубата в превода от телеграм се получават, ама нещо не работи така логиката, както си мислят вашите шефове в оркландия.

Ти въобще знаеш ли кво обсъждаме?
 
Знам, че нещо се насраха нещата за мародерите и любителите на тънки телевизори, пък другото не е важно.


Защо има БТРи по улиците на московското блато, а не е "денят на победата"? За един приятел питам?
 

ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха
ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха
ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха
ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха

Това е за атака от предния ден, т.е. още една към списъка, друго пише ли в статията?

Като например:
«Точечный удар, который был нанесен вчера по каковскому шлюзу, показывает одну простую вещь: то, что руководство Украины стремится уничтожить всю ту инфраструктуру, которую оно уже не надеется вернуть обратно», — отметил руководитель пресс-службы Каховской районной администрации Виктор Васильев.

Он также добавил, что попадание по Каховскому шлюзу приведет к перебоям с судоходством по Днепру, которое встанет на неопределенный срок до восстановления работы шлюза.
Той също така добави, че ударът по шлюза в Каховка ще доведе до нарушения в корабоплаването по река Днепър, която ще стои бездействаща за неопределено време, докато шлюзът не бъде възстановен.

ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха бахти злето. Нимоа повече.

Други линкове дал ли съм или и тях не си ги виждал и не мое ги коментираш.
 
ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха
ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха
ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха
ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха

Това е за атака от предния ден, т.е. още една към списъка, друго пише ли в статията?

Като например:



ХАхахаххахахаххахахаххахаххаххахахахаххахахахаххахахаха бахти злето. Нимоа повече.

Други линкове дал ли съм или и тях не си ги виждал и не мое ги коментираш.
ама ти още ли му обръщаш внимание на Радко - Пиратко?
 

Още от 2022ра когато рашките се изнесоха кат насрани издумках стената и моста под нея, за да не могат да ги последват. Няма какво да спориш, то е ясно и с бялото на окото да го гледаш.
 

Горе