Украйна - Русия какво ви е мнението

Ако 2014 ти е доста далече, ето ти едно разменяне на обстрел на ВСУ с две женици... от преди 2 месеца.


По-хубаво качесто, че преспективата може да обърка някой експерт.

Жените от видеото са в графа "косвени жертви", както един еднорог се изрази за видеото от Горловка.

Имам и много ощеее размени на обстрел, ма не съм ескперт, че да ги наливам в картуните на Кухите Ганьовци.
 
И понеже @Leverage Кухия Ганьо обича елементарните въпроси, въпреки, че и те са му трудни... този път ще питам всички...

Срещнахте ли някъде из медийния поток историята на тия две жени?
 
Срещна ли ти из медийния поток съдбата на хората в Буча? Как са стреляни от фашистите докато си карат колелото за хляб. Деба и лицемерието!

Днес отварям да видя картата как се движат бомбардировките на фашистите на украинска територия - https://liveuamap.com/
Ми той умрел ма! Всичко червено е в територията на блатната сган, защо така? Някое язовирче няма ли да издумкате, някой оком да изкопаете в радиоактивната гора край Чернобил? Някоя бабичка да изнасилите и да й изядете зимнината?

Първи ден на сражения между наемниците и редовиците - 1 бр. Ан24 и 3 неназовани хеликоптера от страна на червената блатна сган. Що така стана уе?
 
Специално за Радко пръдлето, какво се случва с военната помощ за украйна - епични кадри. Дайте да дадем..

 
  • Like
Реакции: Vbb
Специално за Радко пръдлето, какво се случва с военната помощ за украйна - епични кадри. Дайте да дадем..

Анимационните войски на руzzия доста добре се справят тук, признавам. Жалко, че не е така в реалния свят.

Защо отвлякохте децата и ги обличате в руzzки униформи, кажи?
 
Срещна ли ти из медийния поток съдбата на хората в Буча? Как са стреляни от фашистите докато си карат колелото за хляб. Деба и лицемерието!

Мда, точно тоя случай го коментирахме тука, сигурно не си го видял.
 
Ганьо германски, тема за научна фантастика си пусни...

И да пусна, едва ли ще схванеш, че съм я пуснал. Ще трябва да чакаш некой ескперт да ти я обясни.
 
И понеже постоянно лъжете, че целият западен свят е срещу Русия, ето какво е мнението на западняците реално.

Малка част от коментарите под видеото

1687599588876.png
 
Дали всичко се случи импулсивано или е предварително планирано?
Значи може да се окаже, че московчани ще видят войната от първият ред.
Интересно дали украинците ще опитат да нажежат обстановката или ще оставят руснаците сами да си решават проблемите.
 
Как да не им се умиляваш на евроатлантиците, толкова сладко са непоследователни.

Путин според тях е вселенското зло, а те се кефят че вагнер са се разшавали. Нали големият проблем беше в съдбата на бедните украинци и защо лошият Путин ги бие.

Е как така няма кой да се сети, че според Пригожин Путин пипа прекалено меко и е много сдържан. Т.е когато нещата приключат или положението за така скъпите ви укри си остава същото или става по-зле, ако хардлайнерите свалят Путин.
 
Дишайте спокойно, засега превратът се отлага

1687628805274.png
 

Горе