Украйна - Русия какво ви е мнението

пиянде, никой не отрича че украинците умират. Това теб възбужда ли те, харесва ли ти?
Еби му майката с каква паплач делим форума
 
Тоя па неврастеник!

Ъпхеро, пиянде ще викаш на майка си! Не съм виновна аз, че украинците умират, за да ми злобееш на мен. Сърдете се на истинските виновници - аз само констатирам фактите. А те са: украинците умират с десетки и стотици на ден, докато фашизоидният режим, поставен начело на бившата държава продължава да усвоява милиони в личните си сметки.

Чакаме победата над Русия и репарациите..
 
Украинската армия прави неуспешни опити за настъпление от 4 юни. По реалистични данни въоръжените сили на Украйна са загубили над 43 000 военнослужещи и около 5000 единици различни оръжия, включително 26 самолета и 25 танка Leopard. Руският президент Владимир Путин подчертава, че украинските действия не са успешни в никоя посока.
 
По реалистични данни
мхм :D Да предположа ли че тези "реалистични" данни са от oryx или от бойните делфини в Черно Море?

Свалените самолети предполагам са F16, нали?

Колкото повече реват орките, толкова повече знаем, че всичко върви по план 😇
 
Украинската армия прави неуспешни опити за настъпление от 4 юни. По реалистични данни въоръжените сили на Украйна са загубили над 43 000 военнослужещи и около 5000 единици различни оръжия, включително 26 самолета и 25 танка Leopard. Руският президент Владимир Путин подчертава, че украинските действия не са успешни в никоя посока.
Забравил си натовските генерали, те сигурно от началото са поне 100-200
 
@fast_and_the_curious те притесняват мненията ми?
Кажи какво точно?
 
Най-сетне да си проумееш какво предстои.
Вътрешна информация от министър Тагаренко, нали? ;)

В същото време ''на Запад'' все по-усилено се говори, че уСрайна ще трябва да отстъпи територии. Демек, ще се примири с моментното разпределение на границите.

Не разчитайте много на тва, че кокаинчик е сложил кримски татарин за министър на отбраната. Колкото и терористични акции да провеждат, Крим никога повече няма да бъде украински. Една историческа несправедливост е най-после поправена.
 
е, само това ли е?
Споменаха корупционни скандали, но нищо конкретно (по всяка вероятност не са един и два).
Е, доста конкретно се говорише за схемата с храната в началото на годината, тогава си замина зам. министъра, а дедо Резников отърва кожата.. Но провала с контрата явно му намаза и на него ските. А подигравките в момента са към новоизбрания... щото докато хиляди "доброволно" мобилизирани украинци губят живота си... оня до момента известен с клипчето къде "блъска". Ма, сигурно е подходящ за поста, все пак е поставен от човек играещ роля на успешен главнокомандващ - зеления актьор.
 
Ма, сигурно е подходящ за поста, все пак е поставен от човек играещ роля на успешен главнокомандващ - зеления актьор.
Един актьор бутна СССР, не си научихте урока и сега пак се подигравате на друг актьор, който е на път да направи същото :D

В общи линии това пишеше и на другите места за двата министъра.
 
Един актьор бутна СССР, не си научихте урока и сега пак се подигравате на друг актьор, който е на път да направи същото :D

В общи линии това пишеше и на другите места за двата министъра.

Кои сме "ние" дето не сме си научили урока? Кой актьор бутна СССР?

Можеш ли да посочиш на картата пътя на сегашния актьор, да знаем, на къде точно са е запътил..

1693915430763.png

Само да отбележим, че Роботине все още не е точно "взето". А Пятихатки го загубиха вечерта, в деня, в който го "взеха".

Та, от "до лятото Крим ще е наш".. до Есента - фантазиите ти.

Жалко за хората дето ги гонят като псета по улиците, изпращани да "вървят по пътя" на зеленото актьорче.
 
В исторически план и Наполеон и Хитлер превземат Москва! След това се случва обрат и руска армия марширува и в Париш и в Берлин. Но за разлика и от французи и немци не пали столиците на западните държави!

Нищо не казвам, просто малко припомням исторически факти!
Пък, САЩ не помня да имат спечелена война, имат стотици започнати, но...
 
Е, доста конкретно се говорише за схемата с храната в началото на годината, тогава си замина зам. министъра, а дедо Резников отърва кожата.. Но провала с контрата явно му намаза и на него ските. А подигравките в момента са към новоизбрания... щото докато хиляди "доброволно" мобилизирани украинци губят живота си... оня до момента известен с клипчето къде "блъска". Ма, сигурно е подходящ за поста, все пак е поставен от човек играещ роля на успешен главнокомандващ - зеления актьор.
Провал няма, даже у повече от успешна офанзивата.
Но това няма да го чуете от гаварит масква
 
В исторически план и Наполеон и Хитлер превземат Москва! След това се случва обрат и руска армия марширува и в Париш и в Берлин. Но за разлика и от французи и немци не пали столиците на западните държави!

Нищо не казвам, просто малко припомням исторически факти!
Пък, САЩ не помня да имат спечелена война, имат стотици започнати, но...
А кой спасява задника на ссср след като Хитлер ги напада?
 
Провал няма, даже у повече от успешна офанзивата.
Но това няма да го чуете от гаварит масква

Е, аз сам виждам, не чакам някой да ми го "казва"
 
Заместник-ръководителят на Росгвардия в самопровъзгласилата се Донецка народна република Александър Ходаковски заяви, че украинските въоръжени сили са започнали настъпление в района между селищата Новодонецко и Новомайорско в западната част на Донецка област.

Според него в района на Новодонецко се прави "опит за пробив с използването на голям брой бронирани машини".


Ходаковски пише в канала си, че от няколко дни украинските войски активно обстрелват денонощно руските позиции, в резултат на което "минните заграждения са загубили своята ефективност, а непрекъснатият обстрел не позволява на сапьорите да поставят мини и да възстановят разрушеното".

Той допълва, че на подстъпите към Новодонецко "в момента се води ожесточена битка", като украинските войски едновременно се опитват да се придвижат и към Новомайорско.

-----

Сателитна снимка на участък от линията "Суровикин" край Вербовое показва, че украинската артилерия активно разрушава руските укрепления в района.

F5M6zsXX0AAoZF2
 
Кои сме "ние" дето не сме си научили урока? Кой актьор бутна СССР?

Можеш ли да посочиш на картата пътя на сегашния актьор, да знаем, на къде точно са е запътил..

Виж файлът 30482

Само да отбележим, че Роботине все още не е точно "взето". А Пятихатки го загубиха вечерта, в деня, в който го "взеха".

Та, от "до лятото Крим ще е наш".. до Есента - фантазиите ти.

Жалко за хората дето ги гонят като псета по улиците, изпращани да "вървят по пътя" на зеленото актьорче.
Предишният път е отнело няколко години, не знам кое те кара да си мислиш че сега ще стане за 2 месеца. И не знам за чий фантазии говориш, но аз самия от Май месец твърдя, че няма да стигнат до Крим тази година.

Жалко за хората дето ги гонят като псета по улиците, изпращани да "вървят по пътя" на зеленото актьорче.
Промени последните 2 думи с "петър едно от алиекспресс" и ще запазиш същия смисъл, който търсиш.
 
А кой спасява задника на ссср след като Хитлер ги напада?
Я, да чуем, че ми стана любопитно? :D
 
А кой спасява задника на ссср след като Хитлер ги напада?
кой?
Ако визираш Великобритания и САЩ, почват да им помагат когато обръщат мача!
Чети, чети...
 
Предишният път е отнело няколко години, не знам кое те кара да си мислиш че сега ще стане за 2 месеца. И не знам за чий фантазии говориш, но аз самия от Май месец твърдя, че няма да стигнат до Крим тази година.
Къв предишен път? Излез да те духне вятъра малко.

Иначе аз винаги съм казвал, че "контрата" дето я правиха миналата година беше освобождаване на територии, в които вече няма никой, обсъждахме го тук. Актьора добре си изигра ролята и хората очакваха, че видиш ли, щом миналата година без подготовка освободиха такива територии, то със съпорта, който получиха сега, тази контра, ще стигне до Масква, е да ама - греда. А тоя най-нагло продължава да лъже..., дебилите му вярват, а знаменцата на могилките се увеличават.

Не съм срещал мнението ти за Крим.

Промени последните 2 думи с "петър едно от алиекспресс" и ще запазиш същия смисъл, който търсиш.
Ми не точно.
 

Горе