Украйна - Русия какво ви е мнението

Та, от "до лятото Крим ще е наш".. до Есента - фантазиите ти.
Не съм срещал мнението ти за Крим.

Ами тогава защо говориш глупости? Един предишен път пак твърдеше, че съм бил казал нещо и после бягаше 5 страници, само и само да не си признаеш че лъжеш ..

Къв предишен път? Излез да те духне вятъра малко.
Рейгън. Май те е продухал вятъра твърде много и почна да забравяш, а?

Ми не точно.
Не ги берат от кол и въже, така ли? Да ти пращам ли снимката на онзи руски войници, където са без обувки? Или още я помниш? Макар че паметта не ти е силна страна ..
 
Ами тогава защо говориш глупости? Един предишен път пак твърдеше, че съм бил казал нещо и после бягаше 5 страници, само и само да не си признаеш че лъжеш ..
Дай да видим кога се е случило това. Обещаааам пред всички, чи щи са извиня.


Рейгън. Май те е продухал вятъра твърде много и почна да забравяш, а?
Хаххахаха. Ок, познах, че са фантазии.


Не ги берат от кол и въже, така ли? Да ти пращам ли снимката на онзи руски войници, където са без обувки? Или още я помниш? Макар че паметта не ти е силна страна ..
Какво е общото между това да те гонят по улиците като куче, да влизат в дома ти или да те "доброволно мобилизират" докато се печеш на плажа, с тва, че некви войници немали обувки?

Забрайл съм я, я дай да я видим пак, че явно е важна.

Дай си и мнението за Крим, мерси.
 
Заместник-ръководителят на Росгвардия в самопровъзгласилата се Донецка народна република Александър Ходаковски заяви, че украинските въоръжени сили са започнали настъпление в района между селищата Новодонецко и Новомайорско в западната част на Донецка област.

Според него в района на Новодонецко се прави "опит за пробив с използването на голям брой бронирани машини".


Ходаковски пише в канала си, че от няколко дни украинските войски активно обстрелват денонощно руските позиции, в резултат на което "минните заграждения са загубили своята ефективност, а непрекъснатият обстрел не позволява на сапьорите да поставят мини и да възстановят разрушеното".

Той допълва, че на подстъпите към Новодонецко "в момента се води ожесточена битка", като украинските войски едновременно се опитват да се придвижат и към Новомайорско.

Странно, няколко поста преди теб някой на уверяваше, че подобна информация няма как да чуем.

Последно лъжат ли, не лъжат ли...
 
Днес доста се коментираше изпушелия Challenger, The Guardian признаха с половин уста.....


Този текст вече липсва от статията..
Experts confirmed the identity of the tank from the video, but it is unclear exactly when and where it was filmed, though people are heard speaking in Ukrainian when they see a second immobilised tank.

Прегледах и нащте лайнярници кво пишат по темата.., кораба майка на дебилите оффнюза... мълчи по темата, а топ лайнярника..

Не е известно защо този Challenger гори, обвит в гъст дим.
ХХахаххахаха, цитирайте го още дневни.. лайнярник, а после що се срамиш да се наречеш дебил... :D
 
Дай да видим кога се е случило това. Обещаааам пред всички, чи щи са извиня.



Хаххахаха. Ок, познах, че са фантазии.



Какво е общото между това да те гонят по улиците като куче, да влизат в дома ти или да те "доброволно мобилизират" докато се печеш на плажа, с тва, че некви войници немали обувки?

Забрайл съм я, я дай да я видим пак, че явно е важна.

Дай си и мнението за Крим, мерси.
хахаха, умрял съм за твоето признание! Ей сега хуквам да се ровя 500 страници назад, щото видиш ли не те оставям да правиш кухи обвинения срещу мене.

Иначе честит празник! Вчера празнуваха местните орки, днеска празнуваме ние.
 
хахаха, умрял съм за твоето признание! Ей сега хуквам да се ровя 500 страници назад, щото видиш ли не те оставям да правиш кухи обвинения срещу мене.

Иначе честит празник! Вчера празнуваха местните орки, днеска празнуваме ние.

Тогава не лъжи. Кухите обвинения се вижда кой ги прави.
 
Тараканите останаха без 12 000 минимум танкове и машини ( за тези има материали, а за колко още няма снимки и видеа , преценяйте си ) , тея руски хлебарки, получават оргазъм от 1 ударен танк

(Click on the numbers to get a picture of each individual captured or destroyed vehicle)


Russia - 12004, of which: destroyed: 8206, damaged: 479, abandoned: 446, captured: 2873​

 
Днешният ден бележи едно от знаменитите предателства на неблагодарния ни псевдо народ. Нашите предци, с цялата си наглост, не се допитват до великата ни освободителка и православна покровителка и на своя глава, напълно безразсъдно, съединяват Княжество България с Източна Румелия. Този варварски акт, напълно справедливо, е посрещнат с остро неодобрение от Майка Русия.

В справедливия си гняв, Императорът на вси славяни изтегля генералите си от младата недоразвита България в очакване съседна православна Сърбия да въдвори справедливост на Балканския полуостров. За съжаление, небръснатите татари побеждават и предателският акт на Съединението е защитен. Слава на Бога, третата част от българското землище - Македония, така и не се присъединява към новосъединената варварска държава! С умели действия на православния ни покровител, поне тази поразия така и не се случва.

Честит празник?
 
Тараканите останаха без 12 000 минимум танкове и машини ( за тези има материали, а за колко още няма снимки и видеа , преценяйте си ) , тея руски хлебарки, получават оргазъм от 1 ударен танк
Нещо си се вдъхновил, посмали малко, че и генералите така нe ги трепеше миналата година :D
 
Последно редактирано:
Днешният ден бележи едно от знаменитите предателства на неблагодарния ни псевдо народ. Нашите предци, с цялата си наглост, не се допитват до великата ни освободителка и православна покровителка и на своя глава, напълно безразсъдно, съединяват Княжество България с Източна Румелия. Този варварски акт, напълно справедливо, е посрещнат с остро неодобрение от Майка Русия.

В справедливия си гняв, Императорът на вси славяни изтегля генералите си от младата недоразвита България в очакване съседна православна Сърбия да въдвори справедливост на Балканския полуостров. За съжаление, небръснатите татари побеждават и предателският акт на Съединението е защитен. Слава на Бога, третата част от българското землище - Македония, така и не се присъединява към новосъединената варварска държава! С умели действия на православния ни покровител, поне тази поразия така и не се случва.

Честит празник?

1693993309558.png
 
Идете да поднесете цвете пред посолствата на "Великите сили". Благодарение на тях днес празнуваме Съединението, ако не на бяха разделили от страх, днес щеше да си е най-обикновен ден, последен от летните топли дни.. Кой щеше да е на Ченоморието, кой на Беломорието...
 
Нещо си се вдъхновил, посмали малко, че и генералите така на ги трепеше миналата година :D

Радват са хората.. тва не е просто танк, а Танкът. Непобедимият. Да го припалиш на бос крак въоръжен с лопата.. ем как да не са радват.
 
имат ли право руските мекерета да празнуват днес?
А, вие щяхте ли да го признавате за празник, ако не ви даваше повод да русофобствате? Отговорът е ясен.. Не се пъни.
 
Аз не знам някой да си е мислил, че танка е някаква много страшна непобедима машина, даже точно обратното, още от страница 100 се коментираше, че това е една кутия, и могат да те целят отвсякъде, и нямат работа в модерната война. Единствените, които се кефеха на танкове, бяха тараканите, само че това спря от миналата година.

Вижте, химарса вече е друга бира, руските таракани минаха ли 10000 ударени химарси? Май е време да унищожат един, или не си дават зор 1 година, чакат ги да се изморят химарсите , та тогава да ги унищожат всичките, заедно с натовските генерали вътре по командните центрове?
 

Горе