Украйна - Русия какво ви е мнението

Мъскович

384257253_10232566538771758_7951771518198577455_n.jpg
 
Гледам върви активна кампания срещу Мъск, понеже не скача в маймунения славоукраински цирк.

Ред е да сложите и CNN при путинистите, разпространяващи кремълска пропаганда.

 
Добре, че се вижда превюто от линка, и втория ред, че някой путинофил, ще си каже, че са си измислили да пропагандират. А последните думи ми харесват от това, което виждам.

Излиза, че пак ще сте на копиум?
 
Гафа ако може да се нарече гаф, по-скоро си е било планирано:

Трюдо може и да не се извини. Все му е тая
 
Великобритания е водила тайни преговори с Русия за войната в Украйна, съобщава британската медия Inews, цитирана от NEXTA Live.
Неофициалните срещи са се провеждали в продължение на последната година и половина на различни места, както във Виена, така и в Ню Йорк, пише Inews. Дискусията главно е третирала проблемите на сигурността, както и зърнения недостиг и ядрената заплаха.

Дам, "цивилизовният" свят се съсипа да подкрепя укрите :) обаче парата си е пара. Наште "експерте" само не схванаха, че колективния запад пак намаза ските на на народо населението по света. Но особено тук българопитеците са отявлени борци срещу Путин Лош 😆
Те взимат пари. Всичко е наред
 
Украинците пак са атакували пазарче, за да избиват цивилни! Не им стигна предишното пазарче, ами сега и това!!
Явно след като не могат да стигнат руския флот в Абхазия си го изкарват на пазарчета, те са известни с това че бият по цивилни постоянно!

Къде е снимковия експерт да покаже сенките?
 
Украинците пак са атакували пазарче, за да избиват цивилни! Не им стигна предишното пазарче, ами сега и това!!
Явно след като не могат да стигнат руския флот в Абхазия си го изкарват на пазарчета, те са известни с това че бият по цивилни постоянно!

Къде е снимковия експерт да покаже сенките

То като гледам, за предното пазарче още ти е трудно да осмислиш кво точно се случи.. че на следващото ли да ходим?

Давай инфото... четенето с разбиране е ясно, че не мой да го опрай, поне да видим с гледането с разбиране ко мой са напрай.

@ReminD мое са включиш с некой линк от дневник/капитал. Ма глей да е след 2014, че историята и това помни..
 
За туй ше да става въпорс.

Не виждам кво да му коментирам, сенките са и ок. Зле са ватницте. Да бомбардират никому известно село Гроза тамън докато актьорчето целува дупенца в Спейн.
 
За туй ше да става въпорс.

Не виждам кво да му коментирам, сенките са и ок. Зле са ватницте. Да бомбардират никому известно село Гроза тамън докато актьорчето целува дупенца в Спейн.
Абе, странни са ми тия ресторанти и сладкарници. Тъкмо нещо се закучи с парите и помощите и ДУМ руснаците вземат да се прострелят в краката сами :)

Конгреса ги отряза и Зеления написа веднага нов скеч...
 
Абе, странни са ми тия ресторанти и сладкарници. Тъкмо нещо се закучи с парите и помощите и ДУМ руснаците вземат да се прострелят в краката сами :)

Конгреса ги отряза и Зеления написа веднага нов скеч...

Ти остай.. ето пак малко конспирации...

Злите езици казват, че украинските въоръжени сили в Купянск са започнали нови опити за сплашване на населението, с цел да напуснат цивилните и да се преместят бойци в празни къщи и апартаменти.

Сред войниците се разпространява мнението, че през следващите дни ще бъде нанесен удар по хранителните складове за хуманитарна помощ, за да се дестабилизaт настроенията.

Първо, ще бъде възможно да се обвинят руските войски за това, и второ, ще кажат, че няма много храна и е по-добре да напусне за зимата.

Поста е пуснат в 9:50 на 05.10.23 ударът е около 13:15 същия ден...


село Гроза, Купянска област..

Баси съвпадъка...
 
321.jpg
321-.jpg321--.jpg
Най-малко 49 души са загинали при руски ракетен удар по Харковска област на 5 октомври(вчера), съобщи прокуратурата на Украйна цитирана от всички български медии. Зеленски осъжда остро нападението! Въпроса ми е, как това нападение се отразява от медиите? Как? Никой не споменава руски източници. Виждаме едни страховити кадри, казват, че има убито дете на 6 годинки и Русия мълчи. Или може и да отрича, но като нямам руски медии, как да знам? Те са пропагандни!
Ако това деяние се е случило много жалко, но скъпи журналисти моля давайте и обратната страна, така аз лично не ви вярвам. Много удобно точно сега, когато САЩ не гласуваха пари за Украйна, а и Европа видимо се умори от укретата да се случва това. Съжалявам но не вярвам да е случайност. В случайности вярват децата на западняците, ние сме расли по време на комунизъм и демократично либерален преход. Вярваме в това, което пипаме! Иначе другото може да е удобен холивудски сценарий!
 
Виж файлът 30801
Виж файлът 30802Виж файлът 30803
Най-малко 49 души са загинали при руски ракетен удар по Харковска област на 5 октомври(вчера), съобщи прокуратурата на Украйна цитирана от всички български медии. Зеленски осъжда остро нападението! Въпроса ми е, как това нападение се отразява от медиите? Как? Никой не споменава руски източници. Виждаме едни страховити кадри, казват, че има убито дете на 6 годинки и Русия мълчи. Или може и да отрича, но като нямам руски медии, как да знам? Те са пропагандни!
Ако това деяние се е случило много жалко, но скъпи журналисти моля давайте и обратната страна, така аз лично не ви вярвам. Много удобно точно сега, когато САЩ не гласуваха пари за Украйна, а и Европа видимо се умори от укретата да се случва това. Съжалявам но не вярвам да е случайност. В случайности вярват децата на западняците, ние сме расли по време на комунизъм и демократично либерален преход. Вярваме в това, което пипаме! Иначе другото може да е удобен холивудски сценарий!
Много прост тест за достоверност:

1. Точно миналия месец имахме същия случай, който впоследствие се оказа фашистка атака;
2. Кой бомбандира цивилни в Донбас от 2014г.??? Кой??????????????
3. Защо Русия ще обстрелва своите?? Факт е, че населението на Донбас се възприема като руско и от Русия, и от усрайна.

Чакаме до седмица Ню Йорк таймс отново да каже, че всъщност атаката отново е украинска, а родните пропагандни машини ще заемат обичайната си позиция ''пръднал в рейса". ;)
 
Чакаме до седмица Ню Йорк таймс отново да каже, че всъщност атаката отново е украинска, а родните пропагандни машини ще заемат обичайната си позиция ''пръднал в рейса". ;)
Ако го напише Ню Йорк таймс, ще го кажат по БНР при Волгин ;)

Но другите са "пръдлювци"...
 
Хванахте ли се за палците, че и Унгария ще дава помощ на Украйна? Виктор Орбан от провалената демокрация Унгария да говори за свобода на словото - падам от смях.
 
Хванахте ли се за палците, че и Унгария ще дава помощ на Украйна?
Аз никъде не видях новина, че Унгария ще дава военна, а не хуманитарна помощ на 404. Може ли линк?

Виктор Орбан от провалената демокрация Унгария да говори за свобода на словото - падам от смях.
Кои медии в Унгария са цензурирани? Може ли линк? Аз в отговор мога да ти дам пример с тонове заглушени медии в ''демократичните'' държави. ;)

В Унгария е забранен единствено въпросът с педерастията и содомията - култът за ''демократичните'' държави.
 
Много смешно - да говориш за диктатори, когато въпросните лидери са избирани и преизбирани с огромна преднина пред лево-либералните им опоненти. Явно хората обичат определени дикатори, стига да виждат, че въпросните ''сатрапи'' държат на доброто на страната си.
 

Горе