Украйна - Русия какво ви е мнението

Дедо пак го отпущиа хапчитата 😁

 
Ох майко, тука цъфнале и вързале та "изразяват загриженост за полит ситуацията в Русия" 😆

Ситуацията в Рассия е бетон.
Да спат спокойно.
Иди погледни в хардуерето там отново са в ПМС (предменструален синдром) и пълна истерия.

Малък цитат:
"...Аз като човек, който се има за свободолюбив, трезвомислещ, демократ и желаещ човечеството да поумнява а не да затъпява ама наистина не мога да разбера какво е това желание да пАбеди тероризма, диктатурата, болшевизма, фашизма, комунизма, Блатния гном, руските изверги, руската безкултура, руския кенеф и всичко грозно руско, което някога е заливало света с тъпотиите си...."

Некъв вече трепе орки и мурзилки:
"...Но при извънредно нищожният шанс, Русия да премине отвъд Украйна и да стъпи на българска земя, ще съм из между първите които ще доброволстват за армията. Знам, вероятно ще умра, но ако мога да взема 5-6 орка с мен, ще съм щастлив. А ако успея да утрепя и още 10-20 местни мурзилки чакащи с хляб и сол, мисля че ще ме чакат 70 (или колкото там бяха) девици на небето
wink.gif

Никъде няма да бягам! 40 години не можа да ме изгони прогнилата комунистическа утайка сред която живея, няколкостотин хиляди повече не могат да ме уплашат..."

Наш радко и той там ръси мъдрости като пробит брашнян чувал. Явно Авдеевка им е дошла в повече. Чудя се само ще сколасат ли да изтрият навреме темата и постовете си когато се наложи да се сменя посоката 🤭
 
"...Но при извънредно нищожният шанс, Русия да премине отвъд Украйна и да стъпи на българска земя, ще съм из между първите които ще доброволстват за армията. Знам, вероятно ще умра, но ако мога да взема 5-6 орка с мен, ще съм щастлив. А ако успея да утрепя и още 10-20 местни мурзилки чакащи с хляб и сол, мисля че ще ме чакат 70 (или колкото там бяха) девици на небето
wink.gif

Никъде няма да бягам! 40 години не можа да ме изгони прогнилата комунистическа утайка сред която живея, няколкостотин хиляди повече не могат да ме уплашат..."
🤭
Тва някви тинове дето вчера си "инсталирали" рам и още ги държи еуфорията. Точно от тия дето все казвам, че още не знаят "дали им се пика или им се е.е".. Да не се чудите от къде идва лафа 😆
 
Тва някви тинове дето вчера си "инсталирали" рам и още ги държи еуфорията. Точно от тия дето все казвам, че още не знаят "дали им се пика или им се е.е".. Да не се чудите от къде идва лафа 😆
На 40 пише че бил ентусиастът-войн.
 
Абе имаме верно некъв македонски корен 😇
Грозна история. Митрофанова даже им е плюла на шибаната призовка. Изпратила е некъв заместник да им е каже да го духат.

Оня изкуфеляк нарича президент на огромна държава ''кучи син'', пуделите на сащ из Европа се дръвчат като мангали на сватба. Какво стана с дипломацията, мама му стара? Един Лавров за целия свят...
 
На 40 пише че бил ентусиастът-войн.
ЗабелезА ли каква бройка за трепанье си е набелязал въпросния боец? 5-6 орки и 10-20 местни мурзилки. Човекът изхожда от идеята, че мурзилките ще са баби и дедовци на по 70-80 години. Може и тва да му е таргета, де..
 
Грозна история. Митрофанова даже им е плюла на шибаната призовка. Изпратила е некъв заместник да им е каже да го духат.

Оня изкуфеляк нарича президент на огромна държава ''кучи син'', пуделите на сащ из Европа се дръвчат като мангали на сватба. Какво стана с дипломацията, мама му стара? Един Лавров за целия свят...


Това само показва как вадиме зъби, само когато има дебела сопа да ни бие по дупарата, инак използваме опашката само за да си крием... същото, да не би някой.. изодзадзе 😆

Абсолютни пАлЯчОвцИ, мене даже ме е срам да ги чета, наистина
 
В хардуерето са богове. Преди 2 дни беше един свален Су, сутринта бяха два поглеждам сега - 5. Направо ги скъсаха тея руски самолети. Руските пилоти нправо да си заливат с керосин машините да им драскат клечката....
 
В единия случай ги сравнявам с европейските и казвам, че спрямо тях е малък, а в другия случай е според стандартите на Русия - голям. Толкова ли е трудно да го схванеш? "Един от най-големите протести в Русия от 2011г."
ХАхаха, е, колкото и да го въртиш локума.. пак стигаме до там, че в единия случай го сравняваш с европейските за да покажеш, че не нищо особено т.е. - чудо, чудо..., а сега обясняваш колко е голЕм. Не, не е трудно схващането... колкото и да го въртиш... пак си остава нагаждане според ситуацията. :D

Организира и заради него се организират големи протести, завършващи с масови арести ама не е фактор. А дали не избраха най-удобния момент да ги шитнат, когато протестите в страната са забранени? Ако идеята е да стане мъченик и да има масови протести, това е най-лошия момент.


Дай да ги видим ограниченията в САЩ дали имат нещо общо, щото последния протест беше пред Капитолия. Там се правят протести пред правителствени сгради, жп гари, летища и тн. няма нищо общо с това у Раша.
Прочети за time, place, and manner restrictions.

Капитолията:

Тез тамън да идат да протестират на летището... ма ги разпъдили...

Тука също не са се получили нещата:

и още много примери за "правенето на протести"


Не ми отговори на въпроса:
Навсякъде, където е разрешено.
 
Дето се вика имат си свалят си. За съжаление безопасността никога не им е била голям приоритет на руснаците.
 
Дето се вика имат си свалят си. За съжаление безопасността никога не им е била голям приоритет на руснаците.
Фейк. Никой от сериозните (дето не са нито Укр нито Рус) канали не го споменава.
Само разни украински чекиджии.
 
Фейк. Никой от сериозните (дето не са нито Укр нито Рус) канали не го споменава.
Само разни украински чекиджии.
В хардуерето е банкет заради тоя А-50. Само дето не си даряват червени лади, пешкири и бели ризи 🤣 очаквам го скоро де...
 
Във връзка с международното положение


429828121_10233424620903275_8408060134058474724_n.jpg
 
Във връзка с международното положение


429828121_10233424620903275_8408060134058474724_n.jpg
Тъпаци има по цял свят. Едните сушат домашните си любимци в микровълновата, другите ходят да мрът на фронта заради луди диктатори. Във втория случай табелките са безполезни. ;)
 

Горе