Украйна - Русия какво ви е мнението

Да, спрямо западните е нищо особено, спрямо руските стандарти е голямо.
Именно! Голямо е.. "има няма по 1к. в град, чудо чудо."

Ако не виждаш разлика, разговора е излишен.

Тва ли е митинга, чествали октомврийската революция и отишли да видят мумията на Ленин? А ако говориш за митинга за Дома на съветите, пак нема нищо общо.
Пита ма за протест..., а да не дали има общо с нечий друг... закона е за митинги, протести.. събирания.. и т.н.

Няма особена разлика, едните овце последно май нахлуха в сградата, а другите на майната си, сигурно имат някъв шанс да направят нещо повече от блеене? Ако за теб едно и също, нема смисъл.
Отплесваш са пак..., разбрахме, че и на двете места е забранено в сградите.., само че при единте тва било много лошо..

Летищата тактично ги пропусна,

Аз по-нагоре не ги ли споменах?

1709063818613.png


да видим ко те притеснява в статията за влаковете. Полицията била блокирала входовете и арествула колосалните 3-ма протестиращи, това ли е проблема? След като е била блокирана в час пик, протеста състоял ли се е, имало ли е ефект?
Не знам, 3-ма много ли са, малко ли са.. то с тия стандарти човек да се обърка. Притесняваме, че го даваш за пример как орицата протестирали в ЖП гарите, а се оказва, че дори не са ги пуснали вътре... уж на позволеното.

У закона на Путин е забранено дори "близо" до жп гари ма за теб разбрахме, че ти е трудно да видиш разликата.
"близо" ли пише..? Я дай европейски и руски стандатрт за близо, за да може да преценим горе-долу пeраметъра..

Иначе точния текст е:
"сгради на публични органи, както и територии, непосредствено прилежащи към такива сгради"

Да, смешно е наистина.
Аха.
 
Последно редактирано:
Не виждам да се обсъжда в темата налудничавата идея на Макарона всяка държава поотделно да вкарва войски в Украйна. Уж имало желаещи, ама след като Фицо издаде намеренията им, държавите започнаха една след една да казват, че няма да пращат войски.
Това е лудост, граничеща с тази на джуджето. Явно и на други им трябват розови хапчета.

Ами какво му мислят - да влизат в Окрайна!

Щото Путин скоро приключва там и после завзема ЦЯЛА ЕВРОПА!!! :eek: 🥸 😭

... нищо че 1/2 от руската армия вече е избита (според официални окраински и английски източници) o_O 😆
Нищо, те там жените им са по-бойни, така, че имат ресурса.
А и като гледах клипчета в нета, в момента подготвят следващото поколение да мре по фронтовете. Нищо ново за тази нация.
 
Пита ма за протест..., а да не дали има общо с нечий друг... закона е за митинги, протести.. събирания.. и т.н.
Ами не, просто тоя за Дома на Съветите изобщо не е на червения площад. Не знам колко е за събирания и тн. щот ако извадиш протестни плакати или скандираш на площада те арестуват, а поклонението на мумията си го правят постоянно или закона важи избирателно?

Тва дали може да се случи у Раша, та да видим има ли разлика или нема?

1709104522260.png
Отплесваш са пак..., разбрахме, че и на двете места е забранено в сградите.., само че при единте тва било много лошо..
Пак нищо не си разбрал. На едното място е разрешено до и кололо сградите, а на другото не.

Аз по-нагоре не ги ли споменах?
Ся ша си играем на статии ли, ти пускаш некви арестувани (най-вероятно си има причина) а аз пускам състояли се протести?

1709104572653.png
Не знам, 3-ма много ли са, малко ли са.. то с тия стандарти човек да се обърка. Притесняваме, че го даваш за пример как орицата протестирали в ЖП гарите, а се оказва, че дори не са ги пуснали вътре... уж на позволеното.
3-ма арестувани не значи прекратяване на протеста, продължил си е. Пак почнахме с внушенията, къде съм казал, че протестират "в ЖП гари"?

Ето какво реално съм казал:
Дай да ги видим ограниченията в САЩ дали имат нещо общо, щото последния протест беше пред Капитолия. Там се правят протести пред правителствени сгради, жп гари, летища и тн. няма нищо общо с това у Раша.


"близо" ли пише..? Я дай европейски и руски стандатрт за близо, за да може да преценим горе-долу пeраметъра..

Иначе точния текст е:
"сгради на публични органи, както и територии, непосредствено прилежащи към такива сгради"
Ами, червения площад явно е прилежащ към Кремъл, демек срещу властта може да протестираш на майната си от сградите, ефекта ще е гулем. Някъде дефинирано ли е какво значи "територии, непосредствено прилежащи" или секи сам си преценя? Случая в САЩ с блокирането на централния вход, в прилежащата зона ли са или? Има ли разлика?
 

Прикачени файлове

  • 1709104429093.png
    1709104429093.png
    36.2 KB · Преглеждания: 1
Последно редактирано:
На гари:


Тука пак ше да е според стандарта.. "на гарата":
Пред нея
В нея
Върху нея


За другите неща.. после, че съм в движение...

Само да уточним дали правим разлика между разрешено и забранено за протест, митинги и т.н.... до сега даваш само примери за случили се протести, но не става ясно дали са разрешени да се случват по тия места... щото нали драмата е със забраната...
 
То това се знаеше, само дето Макарона май искаше да му даде гласност, или там каквито други цели е имал.
 
Според новините сме на крачка от победата и връщането на териториите... Слава Украйни!! :D🤪

8b14b0a2555679e6e994f83a35f937de.jpg


... и извадка от коментарите:

443e9125c451a7175c0a1ff1a63540af.png
 
Тука пак ше да е според стандарта.. "на гарата":
Пред нея
В нея
Върху нея


За другите неща.. после, че съм в движение...

Само да уточним дали правим разлика между разрешено и забранено за протест, митинги и т.н.... до сега даваш само примери за случили се протести, но не става ясно дали са разрешени да се случват по тия места... щото нали драмата е със забраната...
Още в началото ясно съм се изразил какво имам предвид, твоите внушения след това са друга бира.


Ако са забранени, защо не ги разпръснаха пред гарата, а арестуваха само 3-ма човека?

Иначе:

People can legally peaceably protest in front of a government building as long as they do not block access to the property or affect the building’s purpose/functionality.
Докато у Русия, блокираш не блокираш не мой да протестираш до правителствени сгради. Разлика има ли?


За протестите на летището:

There were several arrests at the Charlotte International Airport, and protestors at LAX negotiated an interesting deal with police: "police and demonstrators had brokered an agreement that allowed for upper and lower level roads to alternate being fully open for 30-minute periods. During each period, demonstrators could block one level for 15 minutes while the other level remained open."
 
БоклчЕта са си укро-нацистите и тва е. Его, и наш Боги измамили..

1709144287473.png
 
В интервю за един от най-популярните напоследък подкастъри, Лекс Фридмън, на въпрос какво мисли за оправданието на Путин, че води война срщу Украйна, за да я денацифицира, Карсън отговори: "Мисля, че това е едно от най-глупавите неща, които съм чувал".

 
В интервю за един от най-популярните напоследък подкастъри, Лекс Фридмън, на въпрос какво мисли за оправданието на Путин, че води война срщу Украйна, за да я денацифицира, Карсън отговори: "Мисля, че това е едно от най-глупавите неща, които съм чувал".

Само да изясним нещо. Когато Карсън говори в ползва на Путин е мръсен ватник и журналист генерираща фейкове, но когато каже нещо подигравателно за Путин се два за пример 🤣🤣🤣 Боже, боже... вие пичове съвсем сте изфирясали.....
 
Интересни показатели:
  • Руснаците са на 5-то място по покупателна способност в света.
  • Русия е най-бързо развиващата се икономика в Европа.
 
Само да изясним нещо. Когато Карсън говори в ползва на Путин е мръсен ватник и журналист генерираща фейкове, но когато каже нещо подигравателно за Путин се два за пример 🤣🤣🤣 Боже, боже... вие пичове съвсем сте изфирясали.....
Не отнемай малките радости на губещите.

В интервю за един от най-популярните напоследък подкастъри, Лекс Фридмън, на въпрос какво мисли за оправданието на Путин, че води война срщу Украйна, за да я денацифицира, Карсън отговори: "Мисля, че това е едно от най-глупавите неща, които съм чувал".

В същотото интервю, Такър КарЛсън казва, че се е отнасял с насмешка на твърденията, че сащ манипулират изборите в други държави, но днес вече е наясно, че това е така. Толкова за личните преценки на Такър. И той е човек, и той греши.. Един ден ще разбере колко важна е Денацификацията. И то съвсем скоро.
 
Министърът на отбраната на САЩ Лойд Остин заяви, че войските на НАТО ще воюват с Русия, ако Украйна бъде победена.

Нали САЩ не воюваха в Украйна срещу Русия? Евроатлантиците нещо? Последната седмциа лъснаха доста от "фейк" нещата дето уж си ги измисляли руснаците.

Стегайте дупетата и чакайте билета за Украйна ;)
 
Това би трябвало да разсее объркването ти:
Провери ли я тая информация или се доверяваме на братчеда разказвач? Щото се оказва, че не са компютри, а компоти ама така е като се информираш от клипчета в нета.
 
Провери ли я тая информация или се доверяваме на братчеда разказвач? Щото се оказва, че не са компютри, а компоти ама така е като се информираш от клипчета в нета.
На базата, че все повече неща казани преди от руснаците и обявени за фалшиви и които в последно време се потвърждават. А и някой братовчеди са по-достоврен източник от някой медии.
 

Горе