Украйна - Русия какво ви е мнението

Само да изясним нещо. Когато Карсън говори в ползва на Путин е мръсен ватник и журналист генерираща фейкове, но когато каже нещо подигравателно за Путин се два за пример 🤣🤣🤣 Боже, боже... вие пичове съвсем сте изфирясали.....
Когато Буданов говори за военни престъпления и информация за войната е "мръсен фашиз, фекйкър" но когато каже, че Навални наистина е умрял от тромб - верваме му, радваме се.
 
Когато Буданов говори за военни престъпления и информация за войната е "мръсен фашиз, фекйкър" но когато каже, че Навални наистина е умрял от тромб - верваме му, радваме се.
Точно като вас нали? Някак си и криво става когато другите позлват същите похвати ;)
 
Точно като вас нали? Някак си и криво става когато другите позлват същите похвати
Я покажи, къде съм го ползвал тоя "похват"? Иначе в конкретния случай, ти първи се възползва от "похвата", та по-скоро е "некой друг, като теб".
 
Я покажи, къде съм го ползвал тоя "похват"? Иначе в конкретния случай, ти първи се възползва от "похвата", та по-скоро е "некой друг, като теб".
Казах вас не ти. Типин по-назад, ремайнада и нужника много пъти. Явно се отлюспваш от West Paradise Ltd ;)
 
Провери ли я тая информация или се доверяваме на братчеда разказвач? Щото се оказва, че не са компютри, а компоти ама така е като се информираш от клипчета в нета.

 
"Само напомняне, че имаме закони, които трябва да бъдат спазвани. Всякакви неразрешени събирания са в нарушение на закона, а тези, които участват в тях, ще бъдат държани отговорни, отново в съответствие със закона", каза говорителят на Кремъл Дмитрий Песков.
 
Ден на национален траур.
Всички плачем!

 
Ден на национален траур.
Всички плачем!

За подлога от такъв голям ранк на Грозев му се дава глас прекалено много. Толкова ли няма кой да обърне внимание на всички схеми и измамни сделки в които е участвал.... Завалията от "дисидентско" смейство ама някак си успял да завърши английската гиназия в пловдив през соца ..... В уикито всичко от преди за него е изчезнало 🤣
 
Казах вас не ти. Типин по-назад, ремайнада и нужника много пъти. Явно се отлюспваш от West Paradise Ltd
Като казваш "вас" значи включваш и мен в тва число, явно имаш някви фантазии за наши и ваши, средно положение нема. Па тва, че ти го позлваш тоя "похват" първи и обвинявяш другите, ше са напраим че не е било.

This teen with Asperger's was prosecuted - for Instagramming N-word rap lyrics

Chelsea Russell was previously found guilty of sending a "grossly offensive" message but today won her legal battle
www.liverpoolecho.co.uk
www.liverpoolecho.co.uk
Братчеда във видеото говореше за присъда от 1 година, оказа се, че било 8 семици, а след обжалване я отменили. За другите статискити също е голем филма ма щом го казват в Тубата, значи е така.

пп. Не казвам, че UK не го превръщат в кенеф ама поне да се дават реални данни.
 
"Само напомняне, че имаме закони, които трябва да бъдат спазвани. Всякакви неразрешени събирания са в нарушение на закона, а тези, които участват в тях, ще бъдат държани отговорни, отново в съответствие със закона", каза говорителят на Кремъл Дмитрий Песков.
Звездата от сериала "Еуфория" Хънтър Шейфър се оказа една от десетките протестиращи, които са били задържани на пропалестинска демонстрация в Манхатън, съобщават световните осведомителни агенции.

"Хънтър беше арестувана по време на протеста заедно с още 50 души. Приветстваме нейния ангажимент към палестинската свобода и към бъдещето на справедливостта за всички", се казва в изявление на организаторите на демонстрацията.

Егати, значи там няма проблем ама в Русия не е ОК.... мъка, мъка...
 
Последно редактирано:
Навални бил безгласна буква у Русия, никой не го знаел. Факт, ей го е, събрали са се десетина човека да го изпратят, въпреки репресиите и риска.

И там има хора увлечени по модерното за деня. То е като погребението на Елизабет миналата година. Социално събитие си е как да не го посетиш.
 
И що така? Да не са нещо на привършване?
Логика сър ... Руснаците явно са единствените в света, които произвеждат военна техника.
 
А другите посолства отчетоха ли се?

1709311799490.png
 
Още в началото ясно съм се изразил какво имам предвид, твоите внушения след това са друга бира.
Твоите изразявания ги видяхме.. един път така, един път иначе.. според ситуацията. Пак си фантазараш внушения..

Коментираме конкретна статия, която си предстил като "На гарите"... после как ще го овъртиш е все тая.


Ако са забранени, защо не ги разпръснаха пред гарата, а арестуваха само 3-ма човека?
Не знам, аз не съм казал, че са забранени тва са си твои внушения. Казах, че и отвъд океана имат подобни ограничения...

От дадените примери пропусна този.. дали нарочно.. дали не..
Police arrested those who sat on the stairs of the East Front of the Capitol, the seat of the Senate and the House of Representatives.
More than 600 turned out for the protest, and more than 400 were arrested in close the sit-in at the Capitol steps, U.S. Capitol Police reported. The nonviolent protest was led by Democracy Spring, a coalition of more than 100 progressive groups.

The protest was cheery and peaceful. Police blockaded the marble staircase with a chain and a cordon of officers. Demonstrators sat in front of the chain and on the plaza, talking, chanting, singing and taking pictures as police led them away one by one. Police, badly underestimating the potential crowd, initially brought a single bus to Capitol Plaza to haul the protesters away.

Докато у Русия, блокираш не блокираш не мой да протестираш до правителствени сгради. Разлика има ли?

Нема особена разлика между двете..., само къде на еднтите им е оцветено и разяснено къде може, а на другите се набляга на къде не може...
ще добавя към "къде може" и "по какъв начин". Така по-добре ли е?

Ако си внушаваш, че слагам знак за равенство на протестите при едните и другите.. си е твой проблем.
 
:)
За съжаление правитлеството им е от същите боклуци като нашите. Познавам десетки молдовци и нито един няма желание да влиза страната им в ЕС. Приднестровска молдовска република всички са проруски настроени. Двама колеги са от там и незнам защо всеки път като заговорят за украйнци им викат терористи 🤣
 
Твоите изразявания ги видяхме.. един път така, един път иначе.. според ситуацията. Пак си фантазараш внушения..

Коментираме конкретна статия, която си предстил като "На гарите"... после как ще го овъртиш е все тая.
По-просто обосноваване от това което казах първия път, не знам как да направя. На гарите не значи "в гарите", тва си е твоя фантазия. Нали целия споре беше за протестите "около" еди кви си сгради.

Казах, че и отвъд океана имат подобни ограничения...

От дадените примери пропусна този.. дали нарочно.. дали не..
Ами има, ама са далеч по-леки от тези в Москва, тая разлика се опитвам да ти обясня. Ако в САЩ те арестуват, щото си на стълбите в Москва дори не можеш да видиш стълбите на Кремъл. Има ли разлика или нема? Ще има ли разлика в натиска ако си пред стълбите и ако си на 1км от там?

Ако си внушаваш, че слагам знак за равенство на протестите при едните и другите.. си е твой проблем.
Ами нали тва ти обяснявам, че разликата е голяма, а ти ми казваш:

Нема особена разлика между двете...,
 

Горе