Украйна - Русия какво ви е мнението

Още примери за дебилско мислене.. от видето се вижда, че няма нищо тържествено.. деца участвали в изграждането си правят "откриване"...

Иначе и при нас е събитие... щом се пише у медиите...

Как си го изфантазира тва участие на децата не знам. Тонколони, речи, балони, ленти... не е тържествено, това реално си е рекламен клип за изграждането на навес за казан. От центъра дето е програмата си го качили да се фалат. Любима ми е бабичката дето си изхвърля торбата и всички и ръкопляскат, гранд финале.
 
Как си го изфантазира тва участие на децата не знам. Тонколони, речи, балони, ленти... не е тържествено, това реално си е рекламен клип за изграждането на навес за казан. От центъра дето е програмата си го качили да се фалат. Любима ми е бабичката дето си изхвърля торбата и всички и ръкопляскат, гранд финале.

Ма пусни го видеото де, нека всеки сам да си прецени колко е тържествено, не на оставяй само на дебилските ти внушения.
 
Ма пусни го видеото де, нека всеки сам да си прецени колко е тържествено, не на оставяй само на дебилските ти внушения.
Дай да видим децата къде са участвали или фантазираме по снимката, па говорим за внушения... класика.
 
Дай да видим децата къде са участвали или фантазираме по снимката, па говорим за внушения... класика.

Е, ако очакваш да ги видиш да леят бетон и да заварят скелето.... ще е поредния пример за дебилство.

Шерни го тва видео де, ко го криеш.. иначе за проекта..
Приключи още един проект, в рамките на който обновихме 18 депа за отпадъци в района на Курган, район Притоболни и село Раскатиха

Направихме навеси за смет, благодарение на нашите партньори бетонирахме площадката, закачихме информация за извозване на отпадъци и мотивиращи табели, които да въздействат на младежите в селото!

Иначе е много тържествено, 5 деца, 3ма възрастни.. от 1000 души население... дано поне разбра, че и тука е новина... строенето на навеси за казани...
 
Е, ако очакваш да ги видиш да леят бетон и да заварят скелето.... ще е поредния пример за дебилство.
Ти си с очакванията/внушенията, дай да го видим тва "участие в изграждането".

Иначе е много тържествено, 5 деца, 3ма възрастни.. от 1000 души население... дано поне разбра, че и тука е новина... строенето на навеси за казани...
Само кмета липсваше да удари едно шампанско в казаня.

пп. Нашия навес е на 5 казана с осветление и много по-убав. Не мой ни стъпят на навесите. Жалко, че немаше лента и пита със сол :(
 
Ти си с очакванията/внушенията, дай да го видим тва "участие в изграждането".


Само кмета липсваше да удари едно шампанско в казаня.

пп. Нашия навес е на 5 казана с осветление и много по-убав. Не мой ни стъпят на навесите. Жалко, че немаше лента и пита със сол :(

Потърси семейството от видеото и прочети как са участвали.. не може само наготово, видеото ше шернеш ли? Макар, че то се изЯсни, че кукичката я нагълта... и сега пак търсиш начин да са извъртиш..
 
Потърси семейството от видеото и прочети как са участвали.. не може само наготово, видеото ше шернеш ли? Макар, че то се изЯсни, че кукичката я нагълта... и сега пак търсиш начин да са извъртиш..
Ти твърдиш за някво "помагане в изграждането" па аз да търся еди кво си. Неможело на готово па цял ден реве за видеото... класик.

В него сами си казват "Жители на селото са поканени на тържествено откриване". Ама нашио бранител друго ни обяснява/внушава.

Ей ти го, да спреш да ревеш, дай да видим ся помагането.


пп. Вижда се също, че имат и убави асфалтирани улици.
 
Ти твърдиш за някво "помагане в изграждането" па аз да търся еди кво си. Неможело на готово па цял ден реве за видеото... класик.

В него сами си казват "Жители на селото са поканени на тържествено откриване". Ама нашио бранител друго ни обяснява/внушава.

Ей ти го, да спреш да ревеш, дай да видим ся помагането.


пп. Вижда се също, че имат и убави асфалтирани улици.
Това с асфалта е бая познато и на местна основа бая европейски села из нашите ширини са същите па дори у Драгалевци има такива улици.

Опорката асфалт и вътрешен нужник срещу европодгъзуване не е добра да ти кажа.
 
Ти твърдиш за някво "помагане в изграждането" па аз да търся еди кво си. Неможело на готово па цял ден реве за видеото... класик.

В него сами си казват "Жители на селото са поканени на тържествено откриване". Ама нашио бранител друго ни обяснява/внушава.

Ей ти го, да спреш да ревеш, дай да видим ся помагането.


пп. Вижда се също, че имат и убави асфалтирани улици.


Благодарим на нашите партньори и всички заинтересовани! И местните младежи, които всеки ден бяха до работната площадка и дори организираха церемонията

Иначе за внушенията... почваме с:

Докато България стремглаво загива, в с. Раскатиха, Курганска област, намиращо се в Свръхдържавата още преди няколко месеца празнуваха триумфа и прогреса, откривайки кофа за смет.
Малии, големо скачане да браним матушка Россия. Проекта е, че у село по програма им напраили казан с покрив, грандиозно събитие отбелязано с патетични речи, тонколони, украса и рязане на ленти. А една баба, тържествено си хвърли боклука да види работи ли съоражението.

После минахме на:
Ти си с очакванията/внушенията, дай да го видим тва "участие в изграждането".


Само кмета липсваше да удари едно шампанско в казаня.

пп. Нашия навес е на 5 казана с осветление и много по-убав. Не мой ни стъпят на навесите. Жалко, че немаше лента и пита със сол :(


А реалноста 5 деца, за които явно изграждането е било големо събитие... чак са органазилираи откриване... наредили родителското тяло... а нашия внушава ли внушава...

Не та знам дали имаш лапета, но за тях дори една отверка да ти донесат.. е участие в ремонт на нещо си. Ма явно според твоите очаквания е.. както казах да леят бетон и заваряват...
 
Иначе за внушенията... почваме с:
Проблема е, че е някво събитие откриването на кофа с навес, както виждаме не е само за децата, цял монтиран клип има и рекламка на "програмата", че са постигнали нещо значимо. Да рекламираш програма за развитие с навес за 1 казан е смешно. Не е внушение, а ирония ма очевидно на теб ти е трудно да го схванеш.

А реалноста 5 деца, за които явно изграждането е било големо събитие... чак са органазилираи откриване... наредили родителското тяло... а нашия внушава ли внушава...

Не та знам дали имаш лапета, но за тях дори една отверка да ти донесат.. е участие в ремонт на нещо си. Ма явно според твоите очаквания е.. както казах да леят бетон и заваряват...
Аз като родител не бих насърчил детето си да открива контейнер. В българските села по подобни програми се строят беседки, площадки за игра, стрийт фитнеси, тенис маси и тн. ма то както разбрахме за теб разлика нема.
 
Проблема е, че е някво събитие откриването на кофа с навес, както виждаме не е само за децата, цял монтиран клип има и рекламка на "програмата", че са постигнали нещо значимо. Да рекламираш програма за развитие с навес за 1 казан е смешно. Не е внушение, а ирония ма очевидно на теб ти е трудно да го схванеш.


Аз като родител не бих насърчил детето си да открива контейнер. В българските села по подобни програми се строят беседки, площадки за игра, стрийт фитнеси, тенис маси и тн. ма то както разбрахме за теб разлика нема.

Има секви програми.. в случая тая е да се направи по приветлива боклукареата и да се ангажира младежта.. да пази занапред.

Проблема е само при теб... тва с насърчаването е твоя фантазия. До колкото разбрах идеята за "откриването" е на децата, които приели присърце да пазят чисто. Да маркетинга явно е криворазбран, ма то щото живеем в дебилско време... къде шарани шерват ли, шерват..
 
Аз като родител не бих насърчил детето си да открива контейнер. В българските села по подобни програми се строят беседки, площадки за игра, стрийт фитнеси, тенис маси и тн. ма то както разбрахме за теб разлика нема.
Това е твой избор всеки въпитава децата си. Разликата е, че в българските села по програми се изпълняват проекти просто да се усвоят едни пари. Фитнеси, тенис маси и паркове за сране на домашни кученца са жизнено необходимите неща в едно село........
Проблема е, че е някво събитие откриването на кофа с навес, както виждаме не е само за децата, цял монтиран клип има и рекламка на "програмата", че са постигнали нещо значимо. Да рекламираш програма за развитие с навес за 1 казан е смешно. Не е внушение, а ирония ма очевидно на теб ти е трудно да го схванеш.
За децата и вероятно за техните родители също е нещо значимо. Мналата година младежки център враца имахе подобен проект във Ваца за някакви кофи за боклук и беше предтсавено като значимо събиеот за организацията.

Ето даже имат и от тази година https://youthcentervratza.com/на-12-февруари-в-младежки-център-враца-с/


Та никога не става ясно кога и защо ще ви удари някой пристъп на умoпомрачение. В европейски шибанистан е хубаво младежите да се занимват с кофи за боклук обаче в Русия е жалка история и пропаднала държава.... Класика
 
Последно редактирано:
Фитнеси, тенис маси и паркове за сране на домашни кученца са жизнено необходимите неща в едно село........
Питай го колко села в България имат аптеки? Поредните безумни ес-ес директиви принудиха всички малки селски аптеки да затворят. Не знам дали в руските села си имат аптеки...
 
Питай го колко села в България имат аптеки? Поредните безумни ес-ес директиви принудиха всички малки селски аптеки да затворят. Не знам дали в руските села си имат аптеки...
Какво да ги питам тотални олигофрени. В техните глави бг селото изглежда като ранчото Йелоустоун от сериите с Костнър.

Реално си нямат идея какво е:
bg-selo-2-1024x608.jpg
bg-selo-3-1024x550.jpg
 
Отново силна "първа", не знам кои са шараните... от една очевидна ирония скочиха на амбразурата всички по ред да бранят Русия от България... в обратния ред никога не сме виждали да се изявят. Даже имаме и патриоти, които наричат страната си "шибанистан" ма иначе първи отбелязват 3-март.
 
Най-после сме на първо място в ЕС по нещо различно от бедност и корупция. Как да не се гордееш и да не се смееш на орките, че правят ивент от един контейнер за смет..

1709905677553.png
 
Поне за това сме си виновни ние, които се имаме за най-велики на пътя, че нищо не може да ни се случи и всеки с нас трябва да се съобразява. А това е благодарение на смес (по важност) от: 1. тоталната липса на контрол на пътя от органите на реда; 2. липса на качествена маркировка; 3. липса на поддръжка на пътищата.
Нито ЕС, нито Русия са ни виновни.
 
Ангелов, пак ли те засече някой темерут на пътя?
(*А, то във връзка с на Нандибанди поста, зацепих.)
 

Горе