Украйна - Русия какво ви е мнението

Вчера и неска гледам бтв почти нищо не копат около войната, и както добре знаем, значи ни гласат ново дърво..а да видим утре с какво ще ни зарадват 😃😉

Че и тук почнахме сериозно да се отклоняваме 😁
 
Вчера и неска гледам бтв почти нищо не копат около войната, и както добре знаем, значи ни гласат ново дърво..а да видим утре с какво ще ни зарадват 😃😉

Че и тук почнахме сериозно да се отклоняваме 😁
Ами има сериозни боеве там около Часов Яр. Сменен е главнокомадващия на Черномроския флот. Има някакв драми със заглувашванеот на руските дронове ( укрите плачкат ) били открили, свалили, пленили ( не е ясно ) руски дрон с 10 километрово оптично влакно и са се посрали нещо.

Два патриота или цялата батарея ( не е ясно още ) са унищожени от руските сили ( отново укро плач ) и те така.

Аз друго се чудя при наличието на техника с която да направят огнен бараж от няколко километра какво толкова се церемонят руснаците не става ясно. Там дето се бият сега няма цивилни направо да покрият с ракетна артилерия (ГРАД-9К51 е въоръжена със 122 мм ракети М-210Ф , които имат обсег до 21 километра) полетата и да минават нататък...

Забравих, че руснаците ползвали старлинка на Илиян Мъсков е голям вой из социалките.
 
Последно редактирано:
ха верваш ли, че ако са искали да преминат като през разорана нива, нямаше да го направят?? Боже, за седмица всичко ще тотал щета. Трабъла е, че всичко трябва да високоточно, без загуби за цивилните. Там е теготата. Те сега е якото бучане, представи си ако изорат какво чудо ще е, тогава верно ще се дигне цел свет. А пък и така се харчи яко, наистина ще се окаже, че е мелница за кинти и за трите страни :)
 
Тоест... взе да браниш България, щото новината за шоферлъка не е пусната в правилната тема?
Мене по ми се струва, че иронизира теб, а не България.
Корупция, бедност и шоферлък ли са "всички негативни класации"?
Понякога се чудя правиш ли се или наистина не вдяваш? Явно е че е пуснато с цел да се види ний колко сме зле, па сме тръгнали на рашата да се подиграваме ама секи сам си преценя. Нанди и Крумчо редовно си нареждат БГ-то, не е нещо ново.

Здраво го хапе коня собственика на тоя сайт
Мани сайта, важното е че "номера" минава и в провинцията.

Предлагам София да се загради и да се превърне в национален резерват за евроатлантици и мигранти.
Извинявай, че ти развалям и тая фантазия но в София явно има будно общество, което е готово да реагира и да не допусне фантазията да се сбъдне.

 
Понякога се чудя правиш ли се или наистина не вдяваш? Явно е че е пуснато с цел да се види ний колко сме зле, па сме тръгнали на рашата да се подиграваме ама секи сам си преценя. Нанди и Крумчо редовно си нареждат БГ-то, не е нещо ново.
Я кажи колко сме добре тогава? Сравняваш се с някого когато има какво да се сравняваш. От ден на ден нещата стават все по-зле обаче ние сме европейци...
 
Последно редактирано:
Явно е че е пуснато с цел да се види ний колко сме зле, па сме тръгнали на рашата да се подиграваме
Точно така: с тази цел е пуснато и стоя зад твърдението/намерението си.

Боце ходеше да реже ленти на чешмички и пейки, каквито в развитите държави имат по дефолт и никой не се впечатлява. Ти обаче се върза на едно клипче, което наистина е направено с голяма доза самоирония и дори е в пародийния жанр, както каза любимия на всички ни Ети. Опита се внушиш, че в руската провинция са толкова зле, че правят от нещо толкова дребно общонародно събитие.

Относно хранилката срещу България - знам какво имаме и ме е яд, че го съсипваме, за да угодим на чужди държави. Точно затова е критиката. Не ми обяснявайте колко сме добре, защото не сме. Не може да събираме пари за всяко болно дете, а в същото време да изсипем милиарди в наркоманските ръчички на зеленски.

Юли като ти скочи тока с 20%, ела пак да ми кажеш колко сме върха на европейската цивилизация.
 
Искам незабавно клип, статия - доказателство, че в Русия е по-зле

 
Нищо не сме видели още, тепърва ще става зле, а ние за пореден път ще сме от губещата страна. 5-10% макс ще се омажат покрай цялата галимация, и после са на каше, другите, в т.ч и ние форумните бръмчалки, духаме яко супата. А тие "ЕУ радетелите" отиват тоже в категория "каше" съответно... само, че без омазването ... ще има такова, само че в кафеникава форма от каде долното отверствие 😆
 
Нищо не сме видели още, тепърва ще става зле, а ние за пореден път ще сме от губещата страна. 5-10% макс ще се омажат покрай цялата галимация, и после са на каше, другите, в т.ч и ние форумните бръмчалки, духаме яко супата. А тие "ЕУ радетелите" отиват тоже в категория "каше" съответно... само, че без омазването ... ще има такова, само че в кафеникава форма от каде долното отверствие 😆
После някой избил цвета на нацията.... Ако тогавшния "цвят" на нацията е като сегашните павиани....дори не са си стрували куршумите. Сами щяха да се затрият.
 
Последно редактирано:
За магистрали може, ма за чешми и пейки не се сещам, я да видим?

Юли като ти скочи тока с 20%, ела пак да ми кажеш колко сме върха на европейската цивилизация.
Ок.

Я кажи колко сме добре тогава? Сравняваш се с нкого когато има какво да сравняваш. От ден на ден нещата стават все по-зле обаче ние сме европейци...
Сравненията друг ги прави, аз показах че не е така както е представено.

Искам незабавно клип, статия - доказателство, че в Русия е по-зле
Къде казах, че сме по-добре по всички показали? В ония случай просто не беше както го представяш.
 
За магистрали може, ма за чешми и пейки не се сещам, я да видим?
Нямам време за задълбочено търсене, но си спомням, че още първия му мандат кметове се сърдеха, че си присвоява техните заслуги. Кметовете участват по програми и правят пейки и чешми, а накрая Буци реже лентата и си приписва заслуги. Имаше дори скандал в някакво село около София.

Иначе, ето ти тържествено откриване на чешма - чешма, а не музей на античното изкуство.

 
Иначе, ето ти тържествено откриване на чешма - чешма, а не музей на античното изкуство.
Водосвет на чешма в манастир, не виждам нещо фрапантно. Това е съпоставимо с откриването на казаня ли?

Друго си е, репортаж по националната телевизия за еко-тоалетна на село и по-модерна на спирката.

 
Водосвет на чешма в манастир, не виждам нещо фрапантно. Това е съпоставимо с откриването на казаня ли?
Не, не е съпоставимо. Едното е построено с пари на държавата, а другото с евросубсидии, от които вероятно половината са ''постъпили'' в нечий джоб. Добре, че влезнАхме в ЕС, че светия синод нема пари за чешмички.
 
Благодарение на членството ни в ЕС имаме дигитално управление. Хм, май още нямаме...
А руснаците си имат...


п.с. Ети харесва дигитализацията. Аз също.
 
Искам незабавно клип, статия - доказателство, че в Русия е по-зле


Тва са го видех и потвърждавам баш от първо лице, щото преди години се мятах като животно из коридорот (буквално) и никой-нищо..чакаш уж някаф ред. По едно време припълзях към някакъв ъгъл, да не ме гледат хората как бърша пода мятайки се от болка (без преувеличаване), че те там и някакви деца имаше и се разреваваха само от гледката, и стенех по като див неадерталец, молейки се слона да го стъпче вместо това...

ВЕКОМ ТУ ЕУ

Една държава, която не може да осигури ЕЛЕМЕНТАРНО здравеопазване за поданиците си, не само не може да е част от каквато и да е цивилизована общност, но и с пълно право заслужава плюенето, както е в момента, дори сме прекалено пестеливи, според мен
 

Горе