Украйна - Русия какво ви е мнението

Тва са го видех и потвърждавам баш от първо лице, щото преди години се мятах като животно из коридорот (буквално) и никой-нищо..чакаш уж някаф ред. По едно време припълзях към някакъв ъгъл, да не ме гледат хората как бърша пода мятайки се от болка (без преувеличаване), че те там и някакви деца имаше и се разреваваха само от гледката, и стенех по като див неадерталец, молейки се слона да го стъпче вместо това...

ВЕКОМ ТУ ЕУ

Една държава, която не може да осигури ЕЛЕМЕНТАРНО здравеопазване за поданиците си, не само не може да е част от каквато и да е цивилизована общност, но и с пълно право заслужава плюенето, както е в момента, дори сме прекалено пестеливи, според мен

Едната ми сестра работи в Пирогов. Не е лекар - не я псувайте (не е и санитарка), но и тя казва - за нищо на света в пирогов! А помните ли за каква заплата на Балтов говорехме преди време? Е, и сегашния взима толкова. Иначе нямат елементарни консумативи.
 
Понякога се чудя правиш ли се или наистина не вдяваш? Явно е че е пуснато с цел да се види ний колко сме зле, па сме тръгнали на рашата да се подиграваме ама секи сам си преценя. Нанди и Крумчо редовно си нареждат БГ-то, не е нещо ново.

Вдевам, вдевам. Ама в единия случай ти си въобразяваш и внушаваш нещо, а в другия случай за съжаление е истина.. Т.е. ако ти са успокояваш, че в раша са по-зле ОК, ама тва не променя ситуацията у нас.
Доста такива "колко са зле" примери видяхме през последните две години.. от до 2 седмици остават без снаряди.. до бият са по гумени ботуши и с лопати..., та чак до ще си върнем Крим до края на пролетта (2023) (според Буданов!) и ако някога съм показвал обратното.. то не е щото ги защитавам... а щото не е истина, а дебилите шерват ли шерват...

Гледам мина на кенефи по селата.. сигурно пак ще си въобразиш, че ще "защитя" раша.. ма провери за една новина от преди 2-3 години за кенефите у Филипополис....

За съжаление "будното общество" проспа условията да станем въздушни шенгенци..., условия, които тепърва ще доведат до повече такива разходки...
 
Вдевам, вдевам. Ама в единия случай ти си въобразяваш и внушаваш нещо, а в другия случай за съжаление е истина.. Т.е. ако ти са успокояваш, че в раша са по-зле ОК, ама тва не променя ситуацията у нас.
Доста такива "колко са зле" примери видяхме през последните две години.. от до 2 седмици остават без снаряди.. до бият са по гумени ботуши и с лопати..., та чак до ще си върнем Крим до края на пролетта (2023) (според Буданов!) и ако някога съм показвал обратното.. то не е щото ги защитавам... а щото не е истина, а дебилите шерват ли шерват...

Гледам мина на кенефи по селата.. сигурно пак ще си въобразиш, че ще "защитя" раша.. ма провери за една новина от преди 2-3 години за кенефите у Филипополис....

За съжаление "будното общество" проспа условията да станем въздушни шенгенци..., условия, които тепърва ще доведат до повече такива разходки...
Още у поста съм казал, че проблема с катастрофите е тежък и никъде не съм твърдял, че сме мноо добре, а че по конкретния показател сме последни в ЕС но рашаните са по-зле и от нас. Демек, колкото и на някои хора да им е кеф когато сме зле, любимата им страна е по-зле. Иначе проблема е, не че си показвал обратното, а че се активизираш само в едната посока. Не е като да няма куп фейкове споделяни тук и от другата страна, там шерващите дебили явно не те вълнуват.
 
Още у поста съм казал, че проблема с катастрофите е тежък и никъде не съм твърдял, че сме мноо добре, а че по конкретния показател сме последни в ЕС но рашаните са по-зле и от нас. Демек, колкото и на някои хора да им е кеф когато сме зле, любимата им страна е по-зле.
Е, за туй говорим, щом ти дава неква утеха.. ок.

Иначе проблема е, не че си показвал обратното, а че се активизираш само в едната посока. Не е като да няма куп фейкове споделяни тук и от другата страна, там шерващите дебили явно не те вълнуват.
Дай пример.
 
Да, факти.. хахаха.


Очаквано.
Пример:

1710231218732.png

Има и още но нямам време да се ровя 1000 страници, един ватник Vbb ги мяташе през ден, нещо за Ердоган си спомням, някво несъществуващо изказване и тн. Крумката и той имаше доста изяви.

Ей го

1710231906957.png
 
Пример:

Виж файлът 32370

Има и още но нямам време да се ровя 1000 страници, един ватник Vbb ги мяташе през ден, нещо за Ердоган си спомням, някво несъществуващо изказване и тн. Крумката и той имаше доста изяви.

Ей го

Виж файлът 32371
Що лошо ли е да се празнува 9 май? А китаеца си им казва в прав текст, че ще гризнат дървото. Поне е честен човека. Не като ес и сащ: На ви сега пари и после сори ама ние ви купихме.

Много по-добре нещата да такива особено ако другата опция е вносна "демокрация"
 
Пример:

Виж файлът 32370

Има и още но нямам време да се ровя 1000 страници, един ватник Vbb ги мяташе през ден, нещо за Ердоган си спомням, някво несъществуващо изказване и тн. Крумката и той имаше доста изяви.

Ей го

Виж файлът 32371

ПропуснАл си оня леджит телеграм канал на руския войник-готвач, дето признава, че имат точка У и те са думнали гарата в Краматорск. Помниш ли го - оня, от който щеше да ни пускаш на час по лъжичка?? :D

Всеки може да се върже на фейк ми е идеята. Е, жените го правим по-често, ма то ни е заложено в природата, иначе човечеството щеше да изчезне. :)
 
Пример
Не може да си сериозен? Ако сам не виждаш значи е време да потърсиш специализирана помощ. Ако не е медицински проблема тогава явно е финансов както и подозирам отдавна. Един стана ясен, че е платен гном та няма да е изненада ако има още няколко ;)
 
@EGraphix току що 10 мин репортаж изпълнен с патос, усмивки и поздравления ме информира, че в столицата са пуснали "специален" автомобил с таблет и камери засичащ неплатилите или платилите паркинг в реално време.

Това как да ги възприемаме върховен техноличен прогрес или пропаганда? И трябва ли изобщо да се генерира толкова журналистическо щастие по национална телевизия?
 
@EGraphix току що 10 мин репортаж изпълнен с патос, усмивки и поздравления ме информира, че в столицата са пуснали "специален" автомобил с таблет и камери засичащ неплатилите или платилите паркинг в реално време.

Това как да ги възприемаме върховен техноличен прогрес или пропаганда? И трябва ли изобщо да се генерира толкова журналистическо щастие по национална телевизия?
Същото като с кенефа, трагедия.
 
1710248445521.png

Хайде на меметата
 
Пример:


Има и още но нямам време да се ровя 1000 страници, един ватник Vbb ги мяташе през ден, нещо за Ердоган си спомням, някво несъществуващо изказване и тн. Крумката и той имаше доста изяви.

Ей го

А, мерси, само да отбележим, че предимно обръщам внимание когИ се цитират или поства инфо от по-достоверни "уж" източници, на които работата им е да информират.... и се предполага, че си проверяват информацията. Затуй често споменавам лайнярниците дневник, оффнюз, капитал.. че и някой дълголетни западни медии, та дори и ръководни единици като Буданката и преди няколко дни.. шефчето на въздушните сили..., а не КакаПена от фейса.

@nandibandi често са извинява, че е станала жертва на фейк.... Тоя Олег е видимо кухо парче, аз лично бих я посъветвал да не го следи, ма всеки сам си преценя.

Та, сега ги прегледах:

Това със знамето е ясно, признат дори от извора на руската пропаганда - РИА.

За съжаление китайския и турския са ми далечни и ми е малко трудно да търся повече инфо, но гледам под постовете сте му разяснили, че е фейк. Аз също съм на това мнение.

Ша извиняваш, че не съм взел отношение по споделени постове от некви социалномрежови откачалки. Ако ти е толко спешно, следващия път мое ме тагнеш при някое такова споделяне.
 
Тва предстои да видим дали е фейк. Аз не твърдя нищо.. :rolleyes:


1710251784017.png
 
Инфото до момента сочи, че е. :D Ма и ти ги намираш едни фейс звезди..
 
Инфото до момента сочи, че е. :D Ма и ти ги намираш едни фейс звезди..

Е, ама аз го пуснах, за да ти дам възможност да блеснеш пред графикса като обективен и безпристрастен. Викам дай на момента, че след време ще забравите. :D

п.с. и все пак ми се искаше да не е фейк.
 
Държа да се види, че аз не съм най-големия фейкаджия

432257022_966512164833131_8066392714249479569_n.jpg


 

Горе