Умрели Facebook страници

DiDokal

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте,
ако някой иска да се раздели с умрели (страници без reach, страници които са били прецакани от Facebook) Facebook страници да ми драсне едно лично. Страниците трябва да са с български фенове и да са с 50к минимум.

Лека вечер :)
 
Последно редактирано:
От: Умрели Facebook страници

Айде хора... пращайте лични с вашите страници!!!
 
От: Умрели Facebook страници

За какво са ти?
 
От: Умрели Facebook страници

Дефинирай "умрели"
Страници които нямат никакъв reach.
Давам пример: страница с 50к фена било то Likejack или натурална, всяка публикация би трябвало да достига до 2к-20к хора в зависимост от колко е интересна самата тя.
Публикациите на умрелите страници стигат до 10-500 човека, понякога и малко повече.

Тоест, аз търся страници които нямат никакъв reach.
 
От: Умрели Facebook страници

Това с reach-а зависи от сумати фактори.
 
От: Умрели Facebook страници

Това с reach-а зависи от сумати фактори.
Естествено, че зависи от сумати фактори когато страниците са в добро състояние ако мога така да се изразя...
Всеки който се занимава с Facebook знае за какво говоря...
Нека не обръщаме темата в дискусия. Да пишат само хора които имат какво да ми предложат :)
 
От: Умрели Facebook страници

Здравейте,
ако някой иска да се раздели с умрели (страници без reach, страници които са били прецакани от Facebook) Facebook страници да ми драсне едно лично. Страниците трябва да са с български фенове и да са с 50к минимум.

Лека вечер :)

Каква цена/фен даваш?
 
От: Умрели Facebook страници

За сега не търся повече страници

Закупени са няколко и преговарям с още няколко човека. Евентуално ако реша да взема още, ще пиша тук в темата и ще отговоря на всички вас които сте ми писали лични за да видим дали може да стигнем до някаква сделка.

Лек ден.
 

Горе