Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

Е кодирай го за някоя система и тогава продавай
 
От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

Е кодирай го за някоя система и тогава продавай

По-добре да изчака да види дали има интерес и товага ще го кодира :D Иначе дизайна не е лош,но можеш да му сложиш един "X" да не го крадат :D
 
От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

По-добре да изчака да види дали има интерес и товага ще го кодира :D Иначе дизайна не е лош,но можеш да му сложиш един "X" да не го крадат :D
Това правя.
 
От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

Тук винаги трябва да вкара някаква готина мисъл, например да намери познат да напише система ( простичка ) , пък да направят сайт, пък да пуснат безплатна версия на скрипта като CMS, човек трябва да е предприемач ;) ;) .Аз ако разбирах от дизаин и програмиране и ако се занимавах с това - да съм пуснал досега поне 2-3 CMS системи, пък после ми кажете че не се печели от donate ( за ен )/

Нали сме предприемачи все пак, аз така бих направил ;)
 
Последно редактирано:
От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

Научи малко ХТМЛ/ЦСС - поне дотолкова, че да ти светне (най-сетне) на тебе и на другите 'вебдизайнери', че подобни картинки са безсмислени за 'кодиране'. Абсурд е даже да си помислиш, че от това ще излезе нормална страница.

Имаш ли дори само бегла идея на колко отделни картинки трябва да се накълца тая шитня и с какъв общ размер в мегабайти?
 
От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

Научи малко ХТМЛ/ЦСС - поне дотолкова, че да ти светне (най-сетне) на тебе и на другите 'вебдизайнери', че подобни картинки са безсмислени за 'кодиране'. Абсурд е даже да си помислиш, че от това ще излезе нормална страница.

Имаш ли дори само бегла идея на колко отделни картинки трябва да се накълца тая шитня и с какъв общ размер в мегабайти?
Добре бе Мастър :D Хахах :)
 
Re: От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

Научи малко ХТМЛ/ЦСС - поне дотолкова, че да ти светне (най-сетне) на тебе и на другите 'вебдизайнери', че подобни картинки са безсмислени за 'кодиране'. Абсурд е даже да си помислиш, че от това ще излезе нормална страница.

Имаш ли дори само бегла идея на колко отделни картинки трябва да се накълца тая шитня и с какъв общ размер в мегабайти?

+1 , малко по сериозно се отнасяйте към тези работи
 
От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

Добре бе Мастър :D Хахах :)

Много правилно ти го каза човека
 
От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

Ноука е от най-добрите дизайнери у форума, мастер си е ;)
 
От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

Аз знам, че е истина, ама няма нищо общо по темата, спамери ...

Edit : " Да ви е*а майката на вас с отрицателните репутации :) "
 
Последно редактирано:
От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

Аз знам, че е истина, ама няма нищо общо по темата, спамери ...

Edit : " Да ви е*а майката на вас с отрицателните репутации :) "

Ти май нямаш оправия в тоя форум, а? А определено има нещо общо с темата - продаваш дизайн, не очакваш критика ли? Щом никой не ти го е купил за 2 кутии цигари - вчитай колко е добър тоя дизайн и дали не трябва да слушаш какво ти се казва.
 
От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

спамери ...

Edit : " Да ви е*а майката на вас с отрицателните репутации :) "

Тропна сърдито с краче най-големия спамер ;)
Принципно между градивна критика и спам има голяма разлика, но ти едва ли ще я намериш, камоли да се възползваш от нея
 
От: От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

Тропна сърдито с краче най-големия спамер ;)
Принципно между градивна критика и спам има голяма разлика, но ти едва ли ще я намериш, камоли да се възползваш от нея
Добре ;) :D
 
От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

Търся човек който да ми изработи система за регистрация , логване , и заплащане по интернет чрез paypal , alertpay, за достъп до платени страници от сайта ми , трябва също да се получава код със който да се активира достъпа. За контакти skype: niksto1
 
От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

Търся човек който да ми изработи система за регистрация , логване , и заплащане по интернет чрез paypal , alertpay, за достъп до платени страници от сайта ми , трябва също да се получава код със който да се активира достъпа. За контакти skype: niksto1
yes..................
 
От: Уникален дизайн за продан ( 1 psd файл )

Не зная къде да сложа темата и ако не е за тук се извинявам.
Искам да си направя собствен сайт.Обаче мн съм зле с комп.Гледах и теглих програми и не мога да се справя.Гледах и клипове,но има на тях неща които не съществуват.Помогнете моля!
 

Горе