Уникален продукт 20% комисионна!

Здравейте, предлагам Ви да продавате за мен уникален продукт- който не може да бъде намерен никъде другаде и само аз го правя. Свързан е с автомобили и за сега имам над 120 продадени броя от него. Вие получавате 20% от цената. Повече подробности на лично.
 
Това НЕ ДРОПШИПИНГ!!!
Това НЕ ДРОПШИПИНГ!!!
Това НЕ ДРОПШИПИНГ!!!
Това НЕ ДРОПШИПИНГ!!!

Ето какво трябва да представлява БГ дропишинг за тия дето се чудят и искат все комисионни да предлагат:

-Имате стоката на склад
-Аз я продавам и генерирам товарителница от моята си фирма за колкото си искам пари (за колкото съм спазарил конкретния продукт)
-Изпращам тази товарителница до вас, вие я лепите и пращате продукта
-Изпращате ми фактура за цената на продукта, която сме се разбрали с вас
 
Здравейте, предлагам Ви да продавате за мен уникален продукт- който не може да бъде намерен никъде другаде и само аз го правя. Свързан е с автомобили и за сега имам над 120 продадени броя от него. Вие получавате 20% от цената. Повече подробности на лично.
имам интерес, моля за повече информация
 
Това НЕ ДРОПШИПИНГ!!!
Това НЕ ДРОПШИПИНГ!!!
Това НЕ ДРОПШИПИНГ!!!
Това НЕ ДРОПШИПИНГ!!!

Ето какво трябва да представлява БГ дропишинг за тия дето се чудят и искат все комисионни да предлагат:

-Имате стоката на склад
-Аз я продавам и генерирам товарителница от моята си фирма за колкото си искам пари (за колкото съм спазарил конкретния продукт)
-Изпращам тази товарителница до вас, вие я лепите и пращате продукта
-Изпращате ми фактура за цената на продукта, която сме се разбрали с вас

Да това не е дропшипинг, но и това което си написал не е много точно определение. Аз бих го редактирал така:

Дропшипинга е бизнес модел за продажби на стоки, които нямате в наличност. Нека проследим как работи.

След като сте намерили производител, вносител или търговец на едро, които имат стоките на склад и сте се договорили за извършването на този бизнес модел (договорените цени са едрови) следва, че при регистрирана продажба от мен, аз си получавам парите от продажбата на продукта директно от клиента ми. Съответно аз съм сложил надценка която сам съм преценил каква ще е и съм извадил касов бон на клиента ми. Свързвам се с бизнес партньора ми плащайки му договорената цена за стоката която е в наличност при него а той я изпраща на моя клиент, като ми генерира фактура. Разликата в цената е моята печалба. Моят бизнес партньор не го интересува каква надценка съм сложил и как продавам стоката му.

Това което се предлага в темата повече прилича на афилейт. Според мен това е побългарен афишипинг. Незнам защо администраторите на форума не вземат мерки? Подобни теми е по-добре да се местят в раздел афишипинг.
 
Последно редактирано:

Горе