Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Ти, ако можеше да станеш милиардер с тези твои техники, надали щеше да си губиш времето да си подаряваш милиардите за жълти стотинки в форума. ;)

Намери ли сайт за хващане на бас български?
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Ти си луд, момченце. Направо глупав, няма да те огрее слънцето с твоите тъпи бизнес модели.

Играеш ли покер онлайн, прииска ми се да ти взема малко парички, заради това ти мнение. Макар, че ме мързи да се занимавам с бандити като тебе.
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Да не мислиш, че си първият който се сеща за подобно нещи. Преди време никой не обръщаше внимание на интелектуалната собственост, но вече всичко се следи и могат да те осъдят за най-дребното нещо. Това, че си направил няколко шмекера и ти се е разминало, не означава, че няма да изгориш. Само 1 репорт трябва да ти прасна с линк към темата и си готов, замисли се върху това!
 
От: От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

1. Ако по този начин искаш да дигаш сайт, ще навредиш на мен като собственик.
2. Само така ли можеш да дигаш сайт?
3. Само тази тематика ли ти е силата?

Виж, нямам против теб нито към който и да е друг в форума (изклчаем хейта за феновете на боко), ама дай нещо на лице и в предната тема и тук някак ти куцат нещата.

Съвет: Дай едно ревю, за някоя не-конкурентна ключова дума и човека като е доволен сам ще ти направи добро.

Иначе малко става такова едно лудичко пускаш тема за най-добрия оптимизатор и после пускаш тема за сканира = краден контент.

Намери ли сайт за хващане на бас български?
 
От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

На колко лева ще се хванем на бас? Еййй, тряя си направя сайт за онлайн бет басове, ше стана милиардер ххахха Я като си губите времето да спорите тука проверете за онлайн бет система за басове?


Да направим така, намери ми абзац от научна статия от списание на английски, което смяташ че го няма качено онлайн. Ако наистина успееш да го направиш , ще те призная за спец в тази област.
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Да не мислиш, че си първият който се сеща за подобно нещи. Преди време никой не обръщаше внимание на интелектуалната собственост, но вече всичко се следи и могат да те осъдят за най-дребното нещо. Това, че си направил няколко шмекера и ти се е разминало, не означава, че няма да изгориш. Само 1 репорт трябва да ти прасна с линк към темата и си готов, замисли се върху това!

По-горе беше обяснено, че не всичко, което е на хартие, е под авторско право.. камо ли пък подсъдно... вече е досадно да обяснявам
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Може стари статии, всички така правят и не е тайна това,
но трябва да се пипнат, преработят за всеки случай.:wink:
Аз лично не бих рискувал да сложа статия 1 към 1,
колкото и да е старо изданието или книгата.
 
От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Да направим така, намери ми абзац от научна статия от списание на английски, което смяташ че го няма качено онлайн. Ако наистина успееш да го направиш , ще те призная за спец в тази област.

Ехххх... ще ми платиш ли да ти намеря и колко, пейпал имаш ли? Щото с признания не се храня.
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Може стари статии, всички така правят и не е тайна това,
но трябва да се пипнат, преработят за всеки случай.:wink:
Аз лично не бих рискувал да сложа статия 1 към 1,
колкото и да е старо изданието или книгата.

Благодаря.
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Темата започва да става абсурдна, официално прекратявам участие в този цирк ! :)
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Темата започва да става абсурдна, официално прекратявам участие в този цирк ! :)
Не е абсурдна, :) но авторът й не е написал какво точно предлага - пренаписване на статии
от стари вестници, списания и прочие, ако правилно разбирам или пък не?
А тези стари източници ще си ги търсите и ще му ги изпращате вие.
Колега reklamiotgoogle , много сложно си го увъртял това представяне на услугата си.:)
 
От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Не е абсурдна, :) но авторът й не е написал какво точно предлага - пренаписване на статии
от стари вестници, списания и прочие, ако правилно разбирам или пък не?
А тези стари източници ще си ги търсите и ще му ги изпращате вие.
Колега reklamiotgoogle , много сложно си го увъртял това представяне на услугата си.:)

:cry::-o:shock::lol: и кво, отиваш в библиотеката, изнамираш някоя книга от 1561 г. сканираш текста и го публикуваш. И за какъв чеп в случая да се плаща на автора на темата? :twisted:
 
От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

:cry::-o:shock::lol: и кво, отиваш в библиотеката, изнамираш някоя книга от 1561 г. сканираш текста и го публикуваш. И за какъв чеп в случая да се плаща на автора на темата? :twisted:
За пренаписването й ще се плаща.
Copy - paste няма как да стане, нали това го уточнихме по-горе, че си е рисковано.

Нека авторът на темата все пак да напише дали това е имал предвид или му е друга идеята?:rolleyes:
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Не.. Не предлага пренаписване, а само сканиране..!!! Това му е проблема на човека. За пренаписване никой няма да му обърне внимание...
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Абе стиг му правете кефа, да се докаже, в момента ние му дигаме темите и сеото той целта му беше да си забие линк в подписа.....
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Абе стиг му правете кефа, да се докаже, в момента ние му дигаме темите и сеото той целта му беше да си забие линк в подписа.....
И не само
.
 
От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници


На много хора в тоя форум им трябва зелена карта и билет за колорадо, да си пушат марихуана на воля, е вече се продавала легално там, да са пийс настроени, вместо да хейтват зомбирано пред мониторите...
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Брей, че интересна оферта, чак ми се прииска да му платя на момчето. Свалил от замунда аббу ОЦР програмата и пари ще прави сега, нямало авторско право :shock: Да си представим за момент, че някой клъвне и ти плати. Наясно ли си, че http://books.google.com/ кеширват всяка една книга, която докопат с единствената цел паяка им да разбира кои статии са копирани ? За какво ми е статия, която няма да получи добър ранк ? Знаеш ли, че дори статията да издържи http://www.copyscape.com/ и във всеки един чекер за плагиатство ти изпише 100% уникалност, дори тогава да не получиш ранк ? Защо ? Защото материала ще го има в гугъл кеш. Паякът, който ще сканира материала ти ще знае, че този текст е копиран/дублиран/преписан/неструващ и т.н. А знаеш ли, че ако ей сега купя " услугите " ти и сложа дори една такава статия в мой сайт/блог търсачките ще ме закопаят. Ако не веднага то в дългосрочен план. И как аз ще си губя времето да пиша уникални неща, а ти с една статия ще сринеш целият ми труд ?

За автора на темата е ясно, няма какво повече да коментирам.


Само да вметна нещо:
Някой по-горе беше писал, че списанията имат онлайн версии. Е имат, но не дублират материалите си. Защо ще си купувам списание, ако мога да прочета абсолютно същото в он-лайн варянт ? Но това пак не е основание да се преписва от тях, още повече, че докато намериш нещо полезно в списание, което да има вид на статия, ще видиш 40 реклами за парфюмчета, шалчета, гримове, прословутата Бионсе по пижама и още 200 овци. Чиста загуба на време.

Пишете си нещата сами, иначе си правите лоша услуга в дулгосрочен план. Ако пък сте наясно какво точно правите, да нахлупите черната шапка е най-добрият варянт, поне според мен.

Доста противоречиво се изказах сякаш.

Поздрави
 
От: От: От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

На много хора в тоя форум им трябва зелена карта и билет за колорадо, да си пушат марихуана на воля, е вече се продавала легално там, да са пийс настроени, вместо да хейтват зомбирано пред мониторите...

Бе, момче, това не е хейт. Има толкова глупави рибки, че все някой ще клъвне на офертата ти. И това ще е голяма грешка, човека ще пострада от незнание. Боли те тебе ..... че някой ще отнесе пешкира, нали си си прибрал там стотинките. Деба и копеленце мръсно. Как ми се иска да ти завъртя един шамар !
 
От: Уникален текст за сайтове: изваждане от книги, списания и вестници

Брей, че интересна оферта, чак ми се прииска да му платя на момчето. Свалил от замунда аббу ОЦР програмата и пари ще прави сега, нямало авторско право :shock: Да си представим за момент, че някой клъвне и ти плати. Наясно ли си, че http://books.google.com/ кеширват всяка една книга, която докопат с единствената цел паяка им да разбира кои статии са копирани ? За какво ми е статия, която няма да получи добър ранк ? Знаеш ли, че дори статията да издържи http://www.copyscape.com/ и във всеки един чекер за плагиатство ти изпише 100% уникалност, дори тогава да не получиш ранк ? Защо ? Защото материала ще го има в гугъл кеш. Паякът, който ще сканира материала ти ще знае, че този текст е копиран/дублиран/преписан/неструващ и т.н. А знаеш ли, че ако ей сега купя " услугите " ти и сложа дори една такава статия в мой сайт/блог търсачките ще ме закопаят. Ако не веднага то в дългосрочен план. И как аз ще си губя времето да пиша уникални неща, а ти с една статия ще сринеш целият ми труд ?

За автора на темата е ясно, няма какво повече да коментирам.


Само да вметна нещо:
Някой по-горе беше писал, че списанията имат онлайн версии. Е имат, но не дублират материалите си. Защо ще си купувам списание, ако мога да прочета абсолютно същото в он-лайн варянт ? Но това пак не е основание да се преписва от тях, още повече, че докато намериш нещо полезно в списание, което да има вид на статия, ще видиш 40 реклами за парфюмчета, шалчета, гримове, прословутата Бионсе по пижама и още 200 овци. Чиста загуба на време.

Пишете си нещата сами, иначе си правите лоша услуга в дулгосрочен план. Ако пък сте наясно какво точно правите, да нахлупите черната шапка е най-добрият варянт, поне според мен.

Доста противоречиво се изказах сякаш.

Поздрави




Ти сериозно ли го пишеш това?
Или се опитваш да си защитиш някакво си там твое занимание по писане на статии за хората?

Ето една книга произволно избрана от интернет : 24584z.jpg
Според тебе ако качиш текста й в интернет, то това ще навреди на нечии сайт? А особено пък ако кача книга, която я няма в google books, примерно българска някаква от бг автор да речеме или от стари вестници примерно... Как ше навреди това? Ти бъзикаш ли се или какво?


Наистина си прав че много книги ги има в books.google.com, но има стотици български книги и преведени от човек (а не от google translate) книги от английски на български. Изваденият текст от тези книги си е 100% уникално съдържание.
Наистина не вярвам да си толкова .... по-скоро се опитваш да минипулираш предложението ми, за да запазиш писането ръчно на глупави статии като нещо, което още да се практикува и още да се плаща за това примитивно и хамалистично занимание.

Разбирам да се преразказваше текста или да се превежда, но то хората съчиняват някакви дивотии...
 

Горе