Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

Copywriter

Active Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
В последните няколко дни експериментирам с една нова услуга, а именно уникализирането на съдържание. Смятам, че стигнах до една точка където мога да предложа услугите си на пазара.

В какво се състои услугата. Давате ми статия или поръчвате статия при мен, която трябва да се състои от минимум 200 думи и аз "spin"вам тази статия като използвам системата {синоним1|синоним2|синоним3}. Изборът на подходящите синоними се прави РЪЧНО от мен, което означава че качеството на изходният продукт ще е добър и грешките ще бъдат сведени до минимум.

Цени:
100 статии(200-250 думи) = 10$
200 статии(200-250 думи) = 15$
500 статии(250-350 думи) = 25$
1000 статии(400-450 думи) = 40$

Възможно е също така да направя 100 копия на статии, които са по-дълги, но за това трябва да се свържете с мен, за да Ви дам точна цена за услугата.

ПРИМЕР
Виж файлът Разбъркване.TXT

Оригиналният текст Прогнозите, като искам да кажа, че нямам нищо общо с този сайт и текста е използвам просто с опитна цел.

При по-дълъг текст ще се получат статии, които в някои случаи е напълно възможно да нямат никакви прилики с началната статия, но за този експеримент разполагах с по-малко думи, като целта е просто да покажа уменията си.
 
От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

За да са 100% уникални ми се струва, че трябва доста повече от разместването на няколко синонима. Я пробвай с подобни "ункални статии" на английски да видим колко ще са уникални и дали няма да се отчетат като дублиращи
 
От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

За да са 100% уникални ми се струва, че трябва доста повече от разместването на няколко синонима. Я пробвай с подобни "ункални статии" на английски да видим колко ще са уникални и дали няма да се отчетат като дублиращи
Всичко е въпрос на труд и упоритост в неговия случай.
 
От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

Дали не говориш за преправяне на статията по няколко пъти(доста програми го позволяват) ? Така може би ще се постигне резултат но смисълът започва да се губи на самата статия.
 
От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

За да са 100% уникални ми се струва, че трябва доста повече от разместването на няколко синонима. Я пробвай с подобни "ункални статии" на английски да видим колко ще са уникални и дали няма да се отчетат като дублиращи
Каква е разликата между българския и английския. При английския статиите са още по-добре понеже всичко се прави ръчно и по-този начин се използват и словосъчетания.

Всичко е въпрос на труд и упоритост в неговия случай.
Прав си :)


Дали не говориш за преправяне на статията по няколко пъти(доста програми го позволяват) ? Така може би ще се постигне резултат но смисълът започва да се губи на самата статия.

Както можеш да видиш по-горе всичко се прави ръчно, а не с програми и смисъла на текста се запазва! Можеш да погледнеш примера, а ако случайно се интересуваш от услугата можеш да се свържеш с мен да ти дам и няколко английски текстове :)
 
Последно редактирано:
От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

Не обърнах внимание, че текста и думите се въвеждат ръчно за което се извинявам. Сега погледнах и текстовия файл и мисля, че се получава добре. Разликата между EN и BG е че Г. разпознава преправени текстове на En по-ефикасно
 
От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

Не обърнах внимание, че текста и думите се въвеждат ръчно за което се извинявам. Сега погледнах и текстовия файл и мисля, че се получава добре. Разликата между EN и BG е че Г. разпознава преправени текстове на En по-ефикасно

Не забравяй и статистиката. В английският език има около 220 хил. думи, в българския 60 хил. думи (цифрите са условни, тъй като няма официална статистика).
Тоест ако едно нещо на български има 2 синонима, на английски вероятно ще има 6-7.
 
От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

Така е, но при български статии при съвсем малко разместване на думи и не го отчита като дублиращ текст, докато при английския трябва доста повече работа за да се отчете като уникален
 
От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

Не забравяй и статистиката. В английският език има около 220 хил. думи, в българския 60 хил. думи (цифрите са условни, тъй като няма официална статистика).
Тоест ако едно нещо на български има 2 синонима, на английски вероятно ще има 6-7.
Е, това не е съвсем така :). Неологизмите в английския може да са около 25 000 всяка година, но това са неизползваеми думи в науката, медицината и техниката, както и жаргони от емигрантските общности. Тези цифри въобще не правят езика по-богат литературно или разговорно от нашия. Тук зависят по-скоро граматичните особености.
 
От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

one girl - едно момиче, една момиче, един момиче ;)
 
От: От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

Е, това не е съвсем така :). Неологизмите в английския може да са около 25 000 всяка година, но това са неизползваеми думи в науката, медицината и техниката, както и жаргони от емигрантските общности. Тези цифри въобще не правят езика по-богат литературно или разговорно от нашия. Тук зависят по-скоро граматичните особености.
От тях реално ползваемите са 167 хил. според Оксфорд. В българския не знам колко са, но едва ли над 35,000.
В езиковите гимназии се счита, че знаеш fluent даден език, когато речника ти достигне 15,000 думи :)
Всичко е относително, но реално английския е по-богат от българския. Както испанския е по-богат от английския :)
 
От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

http://koledni-podaraci.com/flash-games-2/
http://koledni-podaraci.com/flash-games/

Две примерни статии на английски - Ще ги махна след 2-3 часа, понеже не съм искал разрешението на клиента, а и не виждам как да го направя само статиите Noindex,noarchive :)
 
От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

Не споря, в случая казах, че работата ти е добра след прегледа на текстовия файл а и на тези две статии. В началото си мислех, че е поредният софтуер, но сега виждам разликата.
Поздрави
 
От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

Не споря, в случая казах, че работата ти е добра след прегледа на текстовия файл а и на тези две статии. В началото си мислех, че е поредният софтуер, но сега виждам разликата.
Поздрави

Да, има разлика между това да оставиш софтуер да избира синоними или сам да си ги мислиш :). Така имаш възможност да правиш и различни промени в структурата на изречението, да избираш съюзите спрямо думите, които ще ползваш и т.н :) Наистина се получава доста по-качествено
 
Re: От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

На какви езици можеш да уникализираш ? Интересувам се от уникализиране на НЕМСКИ. Пиши ми за мейл или някакъв друг начин да се свържа с теб.
 
От: Уникализиране на статии - 100 Уникални статии - 10$

Привет, важи ли още услугата?
 

Горе