Уникалната реклама на Handy!!

Moko

Well-Known Member
Просто ме изкъртва тая реклама :D

[video=youtube;L90-vDXEffY]http://www.youtube.com/watch?v=L90-vDXEffY&feature=player_embedded[/video]

Не мога да се спра да я гледам :D :D :D
 
Последно редактирано от модератор:
Ужас... както много пъти съм си говорила по въпроса с приятели - ако съм на китайците (в случая) щях да съдя всеки, който представя по недостатъчно уважителен или позитивен начин националната ми култура. Кунг фу е такава традиция, култура, изкуство, което по никакъв начин не подхожда нито на този странен господин с перуката, нито на реклама на телефони, нито на чупенето на тухли 4ки.


Хипер е зле. О.о Добре, че не съм китайка, че щях да ги съдя... както и няколко американци за псевдоисторическите им, псевдодокументални книги (които обсъждам често с приятели)
 
От: Уникалната реклама на Handy!!

Ми поне като правят сериозни неща да се информират малко - в кунг-фу няма "данова" система, защото нямат колани... за разлика от японското карате.
 
От: Re: Уникалната реклама на Handy!!

Ужас... както много пъти съм си говорила по въпроса с приятели - ако съм на китайците (в случая) щях да съдя всеки, който представя по недостатъчно уважителен или позитивен начин националната ми култура. Кунг фу е такава традиция, култура, изкуство, което по никакъв начин не подхожда нито на този странен господин с перуката, нито на реклама на телефони, нито на чупенето на тухли 4ки.

Хипер е зле. О.о Добре, че не съм китайка, че щях да ги съдя... както и няколко американци за псевдоисторическите им, псевдодокументални книги (които обсъждам често с приятели)


Пълна глупост!! Това е все едно ако пуснат реклама с бял или черен в Китай и всеки бял или черен, съответно, да тръгне да съди китайската рекламна компания. Що? Няма резон!

Всеки си има вкус - на едни им харесва, на други - не.

За мен, обаче, вие не оценявате самата реклама, както и таланта на този, който я е измислил ;] Опитайте се вие да направите по-добра, тогава критика...

P.S
Осъди и македонците за всичките им псевдоисторическите им книги :p
 
Де да можех... И да, според мен е правилно такива неща да се ценят и уважават, и както каза Нил Десперандум - поне да се бяха поинтересували малко.

Относно черните - те и без това нон стоп се увяват унеправдани и дискриминирани... Още повече, че те не биха използвали по такъв начин културата нито на някоя евро страна, нито на черната част от населението. Ако има такава реклама 100% е чуждо произведение. Там е разликата. Но коммент. Има къде-къде по-добри реклами по мое мниние. А да, и все пак - така е, всеки си има мнение - моето е това.
 
От: Уникалната реклама на Handy!!

герила... :)
 
От: Уникалната реклама на Handy!!

Уникално тъпа реклама. Лично мен нито ме радва, нито разсмива. Преди няколко дни я чух по радиото. Само, че по радиото добавяха нещо от сорта "Ще накараме кунг-фу майстор да напише еди коя си китайска поговорка".
 
Последно редактирано:
От: Уникалната реклама на Handy!!

скучновато...все пак може да е актуална сред тийнейджърите
 
От: Уникалната реклама на Handy!!

Тя тая версия е банната заради т'ва "пф ти му е*а майката" , гледам, че по ТВ–то са пуснали друга версия, която е къде-къде по-скучна.
Не знам, аз имам по-разчупено мислене и виждане за нещата, а и освен това гледам какво би се харесало на хората. През повечето време от годината по цял ден съм с млади хора, и знаете ли какво? Те са пълни простаци! И съм сигурен, че това би им харесало! А защо младите са простаци? Защото са се научили от големите простаци! Т.е и на големите простаци ще им хареса, въпреки, че няма да обявят мнението си публично, защото ще ги помислят за... простаци :D
Преди година имаше една реклама (даже не съм сигурен, но май 2 лета я въртяха по радиото, ако не и повече) на Кен, в което някаква детска хорова група пееше "Печат се кренвирши на плажа и събират морски тен..." и т.н . Къде е поуката? Колкото по-тъпа е рекламата, толкова повече ви прави впечатление, толкова по-лесно я запомняте и толкова ПОВЕЧЕ я разпространявате! Естествено, разпространявате я, изказвайки негативно мнение, но това няма значение!! Тъй като, ако се замислите, една лоша реклама никога не би ви попречила да си купите даден продукт!! НИКОГА!!
"Тия от Хенди са бахти кретените, честно!! Направиха толко тъпа реклама за тоя готин телефон..."
Think about it!

P.S
Свържете ме с Microsoft и ви обещавам, че ще има рекламна кампания на Win8 и рекламата ще бъде моя ;)
 
От: Уникалната реклама на Handy!!

Тя тая версия е банната заради т'ва "пф ти му е*а майката" , гледам, че по ТВ–то са пуснали друга версия, която е къде-къде по-скучна.
Не знам, аз имам по-разчупено мислене и виждане за нещата, а и освен това гледам какво би се харесало на хората. През повечето време от годината по цял ден съм с млади хора, и знаете ли какво? Те са пълни простаци! И съм сигурен, че това би им харесало! А защо младите са простаци? Защото са се научили от големите простаци! Т.е и на големите простаци ще им хареса, въпреки, че няма да обявят мнението си публично, защото ще ги помислят за... простаци :D
Преди година имаше една реклама (даже не съм сигурен, но май 2 лета я въртяха по радиото, ако не и повече) на Кен, в което някаква детска хорова група пееше "Печат се кренвирши на плажа и събират морски тен..." и т.н . Къде е поуката? Колкото по-тъпа е рекламата, толкова повече ви прави впечатление, толкова по-лесно я запомняте и толкова ПОВЕЧЕ я разпространявате! Естествено, разпространявате я, изказвайки негативно мнение, но това няма значение!! Тъй като, ако се замислите, една лоша реклама никога не би ви попречила да си купите даден продукт!! НИКОГА!!
"Тия от Хенди са бахти кретените, честно!! Направиха толко тъпа реклама за тоя готин телефон..."
Think about it!

P.S
Свържете ме с Microsoft и ви обещавам, че ще има рекламна кампания на Win8 и рекламата ще бъде моя ;)

ПОДКРЕПЯМ!

Живият пример:

"Е-Е-Е с Маслоо" "И-И-И с Кашкавал" :lol::lol::lol:
 

Горе